מעבר לתוכן

תמונה
* * * * - 3 הצבעות

"גילוח קלאסי"

• Please log in to reply
149 replies to this topic

#16 amp-man

amp-man

Don't Have a Cow

• רשומים+
  • 5761 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 19:40

נתונים תמוהים.

סכין גילוח אחד מספיק לי לחצי שנה, ואח"כ אני זורק אותו פשוט כי נמאס לי, למרות שאפשר עדין להשתמש בו.

סך ההוצאות שלי על גילוח מסתכמות בבערך 100 ש"ח בשנה, שזה 8 ש"ח בחודש, ואני מאמין שגם זה ירד בקרוב אם תהיה קצת יותר תחרות בענף.

לוקח לי להתגלח בערך דקה וחצי, וזה כשאני משקיע.

שום אדמומיות ושום נעליים.
מבחינת איכות הסביבה - חשוב לחסוך מים.

גם אני מחליף סכין פעם בכמה חודשים, וקצף מספיק לי לשנה.
אביב
ה-wix שלי

#17 nati

nati

איש פשוט ואלמוני

• רשומים+
  • 6669 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:03

גילוח עם סכין חדה שיכולה בקלות לגרום נזק בלתי הפיך

זה המילים שלך.. לא אמרנו כלום.

15) שיטות גילוח - כיום מכשירי הג'יליט בנויים לאנשים עצלנים, שלא מוכנים להתאמץ יותר מידי ורוצים מתוך שינה להתגלח, וכול אדם מפתח לו שיטות שונות ומשונות להתגלח

אני עצלן, אני ממהר ואני שונא להתגלח. אם היתה סכין עוד יותר פשוטה היתי הולך על זה.

בצבא, ההיתי מתגלח תוך-כדי צחצוח שיניים עם ג'ילט-סנסור במים קרים וללא קצף-גילוח, כל זה כשאני עדיין חצי-רדום וכל העסק לא לקח יותר מדקה-שתיים.

#18 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:06

זה המילים שלך.. לא אמרנו כלום.אני עצלן, אני ממהר ואני שונא להתגלח. אם היתה סכין עוד יותר פשוטה היתי הולך על זה.

שני דברים
1) עצלנות - טוב נו כמו כול דבר טוב בחיים, מי שרוצה להנות ולהנות מאוד צריך להשקיע קצת מזמנו היקר:)

2) כן כול סכין בין אם מדובר בתער או בDE, יכולה לגרום נזק, אני אישית חושב שזה רק הופך את זה להרבה יותר "מדליק", העובדה שביידים הנכונות ועם המיומנות הנכונה אתה יכול ל"שעבד" את הלהב הכול כך חד להתנהג כמו שאתה רוצה שהוא יתנהג, ולצאת ולו בלי חתך קטנטן מצד אחד ומצד שני עם הגילוח הקרוב ביותר שאי פעם תזכה לעשות :punk:
אך כמובן, שאם אתה הולך להשתולל איתו, אז בדיוק כמו שאם תשתולל עם סכין המטבח שלך - אתה תפצע

Champions Train Losers Complain

#19 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 04/03/2007 - 20:09

ג'יזס, איזה שרשור כוסיות.
לא לא רגע, בעצם עכשיו כשאני חושבת על זה,
חוץ מאלגנט כולם יצאו בסדר:)
אלגנט יקירי, עברת מלחפש אחר כוסית ללהיות אחת בעצמך? :P
בחיאת כולה גילוח :אוי:

#20 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:19

ג'יזס, איזה שרשור כוסיות.
לא לא רגע, בעצם עכשיו כשאני חושבת על זה,
חוץ מאלגנט כולם יצאו בסדר:)
בחיאת כולה גילוח :אוי:

קודם כול
אם לא מוצא חן בעייניך את לא חייבת להגיב
דבר שני, כן זה "רק" גילוח
אבל מה רע לדבר על זה קצת ?!
במיוחד בהתחשב בעובדה שאני מציע לאנשים לנסות משהו שונה, שלפי דעתי רובם כן יכולים לאהוב ולהתרגל לגביו:)

#21 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 04/03/2007 - 20:42

קודם כול
אם לא מוצא חן בעייניך את לא חייבת להגיב
דבר שני, כן זה "רק" גילוח
אבל מה רע לדבר על זה קצת ?!
במיוחד בהתחשב בעובדה שאני מציע לאנשים לנסות משהו שונה, שלפי דעתי רובם כן יכולים לאהוב ולהתרגל לגביו:)

אין צורך לקחת קשה,
הכל בהומור :)
אני פשוט משועשעת קלות מהאנרגיה הרבה שאתה משקיע בלשכנע אנשים, שדי מרוצים מהמצב הקיים אצלם.
יכול להיות שאתה משווק את המוצרים האלה? :הממ:

:lol:

#22 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:45

אין צורך לקחת קשה,
אני פשוט משועשעת קלות מהאנרגיה הרבה שאתה משקיע בלשכנע אנשים, שדי מרוצים מהמצב הקיים אצלם.

בואי נשליך את זה למה שאני ואת מבינות בו- המחזור. מאז שהתחלתי להשתמש בטמפונים אני רק מנסה לשכנע בנות לעבור לטמפונים (לא נפתח את זה לדיון פה), ותאמיני לי שאני לא עובדת עבור שום יצרני טמפונים.

הבן אדם פשוט דואג לשאר האנשים, לדעתו זה טוב יותר ונעים יותר אז הוא רוצה לשכנע עוד אנשים שגם להם יהיה טוב יותר ונעים יותר. מה פסול בזה?
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#23 nir

nir

כסף

• רשומים+
  • 8305 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:48

שני דברים
1) עצלנות - טוב נו כמו כול דבר טוב בחיים, מי שרוצה להנות ולהנות מאוד צריך להשקיע קצת מזמנו היקר:)

או שאתה יכול להשקיע את הזמן הזה בדברים יעילים יותר כמו להוריד פורנו מהאינטרנט, כהרגלך בקודש

2) כן כול סכין בין אם מדובר בתער או בDE, יכולה לגרום נזק, אני אישית חושב שזה רק הופך את זה להרבה יותר "מדליק", העובדה שביידים הנכונות ועם המיומנות הנכונה אתה יכול ל"שעבד" את הלהב הכול כך חד להתנהג כמו שאתה רוצה שהוא יתנהג, ולצאת ולו בלי חתך קטנטן מצד אחד ומצד שני עם הגילוח הקרוב ביותר שאי פעם תזכה לעשות :punk:
אך כמובן, שאם אתה הולך להשתולל איתו, אז בדיוק כמו שאם תשתולל עם סכין המטבח שלך - אתה תפצע

אז למה אתה לא מתגלח עם חרב סמוראית ? זה צריך להיות פי שניים יותר "מדליק"

#24 אורח - carpe_diem

אורח - carpe_diem
  • אורחים

פורסם 04/03/2007 - 20:53

בואי נשליך את זה למה שאני ואת מבינות בו- המחזור. מאז שהתחלתי להשתמש בטמפונים אני רק מנסה לשכנע בנות לעבור לטמפונים (לא נפתח את זה לדיון פה), ותאמיני לי שאני לא עובדת עבור שום יצרני טמפונים.

הבן אדם פשוט דואג לשאר האנשים, לדעתו זה טוב יותר ונעים יותר אז הוא רוצה לשכנע עוד אנשים שגם להם יהיה טוב יותר ונעים יותר. מה פסול בזה?

עוד אחת :מתגלגל:

זה לא היה ברצינות!!! :אוי:

או שמשהו ממש נדפק בהומור שלי, או שכולכם הסנפתם גז מזגנים ולא קראתם לי :angry:

טוב נו, העיקר שאני מצחיקה את עצמי :מסמיק:

#25 zabot

zabot

כל שיר חושף איזה סוד...

• רשומים+
  • 11887 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 20:59

אלגנט, קראתי את כל ההסבר המלומד וכל שנותר לי לומר הוא - get a life! בזה אתה מתעסק? :blink:

"אהבה לפי דעתה זה ממש מצב הרסני: שניים זרים שפתאום רואים אחד את השני, או לא ממש רואים, מריחים, ותוך כלום נהיים מחוברים יותר מאח ואחות. מתחילים לישון יחד באותה המיטה אפילו שהם לא מאותה המשפחה. והרבה פעמים אלה שניים שהם לא ידידים לא מכירים לא חברים ורק שפוטים אחד על השניה, ושיהרס כל העולם. ובאמת, תסתכלי איזה הרס. מתים מאהבות אולי יותר הרבה ממה שמתים מסמים. אולי צריכים שיהיה גם לזה מסלול גמילה".

(אל תגידי לילה, עמוס עוז, עמ' 157).

Yes, כנראה ש you מצאת for this משמעות double !
(לקרוא עם מבטא אמריקאי חזק מדי, יעני heavy).

#26 תומר אברמוביץ

תומר אברמוביץ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 427 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 21:01

פעם הייתי מתגלח בתער חד פעמי (כמו מה שספרים עושים איתו את העורף)- יותר נוח כשיש זקן צרפתי והוא גם לא הכי חד בעולם.
פעם אחת באמצע הטיול השנתי בעודי מתגלח לי איזה ליצן זרק בדיחה ואני התפוצצתי מצחוק-לא דבר הכי חכם לעשות עם תער ביד,מזל שלמשהו היה סלוטייפ-פלסטר כזה שנדבק טוב.

אני מוכרך לצין שיש בזה אזשהוא כיף (אם יש מים חמים)
אבל שוב זה דורש כ 15 דקות נוספים בבוקר... והרי רבע שעה בזמן בוקר שווה ללפחות שעה בשעת צהריים/ערב.

תער אמיתי אני לא חושב שאני העיז לנסות אבל DE בזמנו ניסיתי איזה שבועיים.
אחרי שבוע + העור מתרגל אבל עד אז ה DE עושה שריטות קטנות בלתי נראות שהפכו לאדומות לפחות אצלי....
מצד שני לא היה מי שידריך אותי והשימוש בו שונה מהגילט...

הרעיון הוא באמת חביב, הבעיה היא שפעם היה יותר זמן לאנשים או לפחות ככה זה נראה.
זה כמו לעשות מקלחת של 40 דקות במקום 10 דקות, זה כיף אבל זה גוזל זמן- בבוקר אין מצב, בערב אולי כן.

והקצף של המשחות גילוח באמת יותר כיפי מהקצף, למרות שלא ניסיתי את המשחות שElegant...And Dying מדבר עליהם (למרות שהייתי די קרוב למסע שופינג אימתני....)

עוד יתרון הוא שמי שלא מתגלח כל יום והזיפים שלו לא מסתדרים טוב עם הסכין הרגילה ה DE פותר את זה יותר בקלות.

אולי אני אקח על עצמי פרוייקט לחזור ל DE, אני רק צריך למצוא סכין, נראה לי שאיבדתי את זו שהיתה לי

Do less live longer

#27 אורח - מצה עם שוקולד

אורח - מצה עם שוקולד
  • אורחים

פורסם 04/03/2007 - 21:10

הולך לקרות פה מאורע הסטורי...

נתונים תמוהים.

סכין גילוח אחד מספיק לי לחצי שנה, ואח"כ אני זורק אותו פשוט כי נמאס לי, למרות שאפשר עדין להשתמש בו.

סך ההוצאות שלי על גילוח מסתכמות בבערך 100 ש"ח בשנה, שזה 8 ש"ח בחודש, ואני מאמין שגם זה ירד בקרוב אם תהיה קצת יותר תחרות בענף.

לוקח לי להתגלח בערך דקה וחצי, וזה כשאני משקיע.

שום אדמומיות ושום נעליים.
מבחינת איכות הסביבה - חשוב לחסוך מים.

מ.ש.א.
(אני לא מאמין שכתבתי את זה :סמיילי מתרגש: )

והכי חשוב, מי אמר שאיכות הגילוח שלך טובה?! :גרוע:

הוא אמר.
אם אני מרגיש שאיכות הגילוח שלי טובה - היא טובה!

:מתגלגל:

או שמשהו ממש נדפק בהומור שלי, או שכולכם הסנפתם גז מזגנים ולא קראתם לי :angry:

וגם לי לא קראתם ?? :o

טוב נו, העיקר שאני מצחיקה את עצמי :מסמיק:

גם אותי את מצחיקה :נשיקות:

#28 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 21:20

אין צורך לקחת קשה,

אני לא משווק כלום ולא מרויח כלום, כמו שדולפין אמרה, אני סה"כ נהנה לשכנע אנשים לעשות משהו שלפי דעתי הרבה יותר נעים וטוב עבורם ולתרום מהניסון האישי שלי:)
מה רע?!

אז למה אתה לא מתגלח עם חרב סמוראית ? זה צריך להיות פי שניים יותר "מדליק"

כן חרב סמוראית זה "מדליק" אבל לצערי לא פרקטי
ולגבי חוד של הלהב, הלהבים שאני משתמש הרבה יותר חדים, כי בשונה מחרב שפשוט צריכה לחתוך דברים "קשים מאוד" עם עובי שונה וכו', פה מדובר בשיער פנים שלך :unsure:

אלגנט, קראתי את כל ההסבר המלומד וכל שנותר לי לומר הוא - get a life! בזה אתה מתעסק? :blink:

לא קשור למה מתעסק או לא, מה רע לעניין אנשים אחרים במשהו חדש עבורם? B)

פעם הייתי מתגלח בתער חד פעמי (כמו מה שספרים עושים איתו את העורף)- יותר נוח כשיש זקן צרפתי והוא גם לא הכי חד בעולם.
פעם אחת באמצע הטיול השנתי בעודי מתגלח לי איזה ליצן זרק בדיחה ואני התפוצצתי מצחוק-לא דבר הכי חכם לעשות עם תער ביד,מזל שלמשהו היה סלוטייפ-פלסטר כזה שנדבק טוב.

אני מוכרך לצין שיש בזה אזשהוא כיף (אם יש מים חמים)
אבל שוב זה דורש כ 15 דקות נוספים בבוקר... והרי רבע שעה בזמן בוקר שווה ללפחות שעה בשעת צהריים/ערב.

תער אמיתי אני לא חושב שאני העיז לנסות אבל DE בזמנו ניסיתי איזה שבועיים.
אחרי שבוע + העור מתרגל אבל עד אז ה DE עושה שריטות קטנות בלתי נראות שהפכו לאדומות לפחות אצלי....
מצד שני לא היה מי שידריך אותי והשימוש בו שונה מהגילט...

הרעיון הוא באמת חביב, הבעיה היא שפעם היה יותר זמן לאנשים או לפחות ככה זה נראה.
זה כמו לעשות מקלחת של 40 דקות במקום 10 דקות, זה כיף אבל זה גוזל זמן- בבוקר אין מצב, בערב אולי כן.

והקצף של המשחות גילוח באמת יותר כיפי מהקצף, למרות שלא ניסיתי את המשחות שElegant...And Dying מדבר עליהם (למרות שהייתי די קרוב למסע שופינג אימתני....)

עוד יתרון הוא שמי שלא מתגלח כל יום והזיפים שלו לא מסתדרים טוב עם הסכין הרגילה ה DE פותר את זה יותר בקלות.

אולי אני אקח על עצמי פרוייקט לחזור ל DE, אני רק צריך למצוא סכין, נראה לי שאיבדתי את זו שהיתה לי

נו סבבה
רשמתי לך מה לקנות (אני מוכן לעזור לכול אחד אחר גם כן)
לפי דעתי אין סיבה שלא תחזור לזה, משום מה נראה לי שאפשר אך ורק להנות מזה:)
ולגבי הדרכה, אני מוכן להדריך כול אחד, זה לא ממש קשה ברגע שתופסים את העניין, ולפי דעתי אף מאוד כייפי ומהנה B)
לפי דעתי DE זה פתרון מושלם לכמעט 99 אחוז מן האנשים
קל, מהיר ומאוד בטוח
לגבי תער, זה סיפור ארך שדורש יותר זמן, השקעה ומשמעת - לא לכולם מתאים בהחלט

#29 תומר אברמוביץ

תומר אברמוביץ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 427 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 21:23

סגרנו....
מצאתי את ה DE שיש לי בבית אני יביא אותו למרות שהוא דיי מעפן נראה לי (ידית פלסטיק), תראה אותו,תגיד מה אתה חושב

Do less live longer

#30 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 04/03/2007 - 21:33

סגרנו....
מצאתי את ה DE שיש לי בבית אני יביא אותו למרות שהוא דיי מעפן נראה לי (ידית פלסטיק), תראה אותו,תגיד מה אתה חושב

אתה מזכיר לי אחד שבא למוסך עם חיפושת טרנטה ורוצה להתחרות במרצדס - או בקיצור אתה מבקש ממני ניסים ונפלאות עוד אחרי חנוכה :מתגלגל:
אבל
בתור אומן ואוהב כול דבר שיכול לגרום לחתכים וצלקות
אני בעד :punk:

(אם כי אין כמו סכין DE "כבדה" ואיכותית עשוייה ברזל, שפשוט מחליקה לך על הפנים תוך כדי שהיא מנקה אותם משערות)

אישית אני חושב ש60 אחוז זה טכניקה
ו40 אחוז זה הTOOLS שלך
כלומר, אל תצפו לתוצאות כשיש לך גרוטאה - אבל איך אומרים, בעזרת טכניקה טובה גם עורב נהיה זמיר ;)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים