מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

שרשור תמיכה, יעוץ והבעת תיסכולים מדיאטה

• Please log in to reply
293 replies to this topic

#1 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 12:51

היייי!
בשעה טובה התחלתי דיאטה!
התהליך הזה דורש הרבה סבלנות והתמדה על מנת לראות תוצאות.
אני נמצאת בקבוצת תמיכה במסגרת הדיאטה, עם דיאטנית קלינית, וזה נחמד ומשעשע אבל אותן אני פוגשת רק פעם בשבוע. ההתעסקות בדיאטה היא יומיומית לכן חשבתי על השרשור הזה שבו כל עושות ועושי הדיאטה יוכלו לשתף בתחושותיהם, תיסכוליהם, הצלחותיהם וכו'.. אפשר לשתף במתכונים דיאטים וטיפים שונים.
אני חושבת שזה יכול להיות לעזר לכל מי שעובר תהליך שינוי שכזה כמוני..

איפה אתם עושים דיאטה? אתם מרוצים? יש כבר תוצאות???

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

יותר מחלום, הרבה יותר מחלום.

#2 B@lrog

B@lrog

כנראה, המנהל הכי פחות מוכר בפורום

• רשומים+
  • 1816 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 13:11

את משלבת פעילות גופנית?
הקיץ כבר כאן, והחוף מחכה, בפורום תזונה, כושר ובריאות כבר ביקרת?

רפואנים וחיות אחרות, בואו להחיות את השממה

There are only two four letter words that are offensive to men - 'don't' and 'stop', unless they are used together.

#3 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 13:28

את משלבת פעילות גופנית?

אמממ... פחות ממה שאני אמורה.. למען האמת..
אני לא אוהבת להסתובב ללא מטרה בעיר הזאת.. זה משעמם אותי..
כשהיה את אירוביקו בשנה שעברה הייתי עושה ספינינג וזה היה כיף אבל זה כבר נסגר.. בנוסף אני לא רוצה להוציא עוד כסף בעיניין.
אז...? לאכול עוד פחות?

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

#4 B@lrog

B@lrog

כנראה, המנהל הכי פחות מוכר בפורום

• רשומים+
  • 1816 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 13:34

אמממ... פחות ממה שאני אמורה.. למען האמת..
אני לא אוהבת להסתובב ללא מטרה בעיר הזאת.. זה משעמם אותי..
כשהיה את אירוביקו בשנה שעברה הייתי עושה ספינינג וזה היה כיף אבל זה כבר נסגר.. בנוסף אני לא רוצה להוציא עוד כסף בעיניין.
אז...? לאכול עוד פחות?

ממש לא, למצוא לעצמך פעילות שתוכלי להתחבר אליה,
בהרבה מחקרים(שהם כמובן סטטיסטיים נטו), מראים ששיעור החזרה למשל המקורי(אם לא גבוה יותר), לאורך תקופה של שנה אפילו
הוא משהו כמו 90%, שילוב בין ספורט ותזונה נכונה שמוקפדים גם בהמשך העלה את האחוזים בהרבה,
אין לי כרגע רפרנסים, אולי בהמשך עם הקלת העומס הלימודי אני אוסיף כמה
הקיץ כבר כאן, והחוף מחכה, בפורום תזונה, כושר ובריאות כבר ביקרת?

רפואנים וחיות אחרות, בואו להחיות את השממה

There are only two four letter words that are offensive to men - 'don't' and 'stop', unless they are used together.

#5 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 18:05

תלוי כמה את רוצה לרדת? אם את רוצה לרדת 5 קילו אז אולי, אבל אם את רוצה להפחית כמות מטורפת במשקל, צר לי לבאס אבל מנסיוני האישי דיאטות זה לא מה שעזר לי. אם יש לך כוח רצון ומטיבציה רבה- לא נותר לי אלא להחיק לך אצבעות ולאחל המון הצלחה!!
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#6 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 20/05/2008 - 22:47

היייי!
בשעה טובה התחלתי דיאטה!
התהליך הזה דורש הרבה סבלנות והתמדה על מנת לראות תוצאות.
אני נמצאת בקבוצת תמיכה במסגרת הדיאטה, עם דיאטנית קלינית, וזה נחמד ומשעשע אבל אותן אני פוגשת רק פעם בשבוע. ההתעסקות בדיאטה היא יומיומית לכן חשבתי על השרשור הזה שבו כל עושות ועושי הדיאטה יוכלו לשתף בתחושותיהם, תיסכוליהם, הצלחותיהם וכו'.. אפשר לשתף במתכונים דיאטים וטיפים שונים.

בתור אחת שמתרגלת תרמודינמיקה - גם אם כל הקלוריות שוות, במציאות של האנשים שמנסים לרזות זה לא באמת ככה. ככל שתאכלי אוכל בריא יותר, הדיאטה תצליח לך יותר. זה בגלל שאת אמורה להיות שבעה. אם את רעבה - משהו לא בסדר ולטווח ארוך לא תחזיקי מעמד.

#7 c-vahn

c-vahn

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 21/05/2008 - 08:42

מסכימה עם אביטל- מנסיוני האישי (והכאוב) עשיתי בערך כל דיאטה אפשרית וכשנשברתי העלתי הכל פלוס. בצבא נמאס לי והחלטתי לשנות הרגלים, להוסיף קצת פעילות גופנית לתפריט ולנסות לאזן- בלי לספור קלוריות, ובלי להגביל את עצמי באמת- רק מודעות ושינוי הרגלים. מאז עברו שש שנים ו20 קילו. נכון שזו ירידה איטית מאוד, אבל עובדה שהיא נשמרת, ושלאט לאט אני ממשיכה לרדת. ויש לי עוד 10 קילו לפחות להוריד, אבל לפחות אני לא היסטרית על זה, וגם אם אני עולה 2-3 קילו בחגים או מדי פעם, אני יודעת שלהוריד אותם לא יהיה לי נורא קשה, רק קצת יותר להקפיד.
-Kermit The Frog
-

#8 Desert Hikes

Desert Hikes

משתמש באימונים

• רשומים
  • 67 הודעות:

פורסם 21/05/2008 - 11:20

תלוי כמה את רוצה לרדת? אם את רוצה לרדת 5 קילו אז אולי, אבל אם את רוצה להפחית כמות מטורפת במשקל, צר לי לבאס אבל מנסיוני האישי דיאטות זה לא מה שעזר לי. אם יש לך כוח רצון ומטיבציה רבה- לא נותר לי אלא להחיק לך אצבעות ולאחל המון הצלחה!!

דיאטות לא עזרו לך נקודה או שמצאת דרך אחרת??
מארגן טיולי שטח למיטיבי לכת בנגב. צרו קשר לפרטים.

טיול שטח של יומיים אל מזרח הרמון - 8-9 לפברואר

#9 c-vahn

c-vahn

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 21/05/2008 - 19:06

לא, לי אישית כל דיאטה שעשיתי נגמרה במפח נפש. גם מזה שפסיכולוגית עושים סוויץ' בראש ואז (לפחות אצלי) חושבים יותר על אוכל, גם מזה שיש דיאטות מאוד לא בריאות ומאוזנות וגם כי יש משהו ב"אני עושה דיאטה" שגורם (שוב, אצלי) איזשהו לחץ בלתי מוסבר שגורם לי לרמות ולהרגיש רע. מה גם שלי אישית קשה להתמיד.
אצלי השינוי התחיל בראש (והתבטא בסופו של דבר לא רק במשקל אלא גם בשינויים אחרים, וזה שינוי שהולך ונמשך)- שינוי שהחלטתי שאני רוצה להרגיש טוב עם עצמי. אז ראיתי מה הן החולשות שלי, ועל מה אני לא יכולה לוותר, ושיניתי לאט לאט את ההרגלים הרעים. התחלתי גם לקרוא על תזונה ועל תהליכים וראיתי מה אני יכולה ליישם על עצמי, ואם התפרעתי ממש אז איך אני יכולה לנסות לאזן. לא נשקלתי- מתוך בחירה, כי אם יש דבר ששובר אותי זה מאמצים ואז עלייה במשקל, אלא נתתי לזמן להתחיל לעשות את שלו. והורדתי את המדים ביחד עם שמונה קילו.
ושוב, זה תהליך שנמשך, ובא לידי ביטוי גם בדימוי עצמי שמשתנה ונסיון להפטר מהרגלים רעים גם באופי, ודווקא הירידה האיטית מבוקרת מספיק ובאמת שכל פעם שמחמיאים לי זה מחזק מאוד. ואגב, מבחינתי, וזה עשוי להשמע לכם מצחיק וטפשי, ההישג הכי גדול הוא זה שאני מעיזה להסתובב עם גופיה, וזה למרות שיש לי איזה 10 קילו עדיין להוריד ולמרות שכוסית על אני לא אהיה בזמן הקרוב...
-Kermit The Frog
-

#10 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 21/05/2008 - 19:50

היייי!
בשעה טובה התחלתי דיאטה! התהליך הזה דורש הרבה סבלנות והתמדה על מנת לראות תוצאות.

שיהיה בהצלחה קודם כל :)
בינתיים הורדתי 2 ק"ג יש לי עוד 4. העניין הוא שהבטן השתטחה לחלוטין אבל נשארו מתניים מעצבנות <_<
אני עושה את הדיאטה של סטודיו סי, אותה עשיתי בעבר ושהוכיחה את עצמה. הבעיה הגדולה- מרוב עיסוקים אין לי זמן לעשות פעילות גופנית..

אצלי השינוי התחיל בראש (והתבטא בסופו של דבר לא רק במשקל אלא גם בשינויים אחרים, וזה שינוי שהולך ונמשך)- שינוי שהחלטתי שאני רוצה להרגיש טוב עם עצמי. אז ראיתי מה הן החולשות שלי, ועל מה אני לא יכולה לוותר, ושיניתי לאט לאט את ההרגלים הרעים. התחלתי גם לקרוא על תזונה ועל תהליכים וראיתי מה אני יכולה ליישם על עצמי, ואם התפרעתי ממש אז איך אני יכולה לנסות לאזן. לא נשקלתי- מתוך בחירה, כי אם יש דבר ששובר אותי זה מאמצים ואז עלייה במשקל, אלא נתתי לזמן להתחיל לעשות את שלו. והורדתי את המדים ביחד עם שמונה קילו.
ושוב, זה תהליך שנמשך, ובא לידי ביטוי גם בדימוי עצמי שמשתנה ונסיון להפטר מהרגלים רעים גם באופי, ודווקא הירידה האיטית מבוקרת מספיק ובאמת שכל פעם שמחמיאים לי זה מחזק מאוד. ואגב, מבחינתי, וזה עשוי להשמע לכם מצחיק וטפשי, ההישג הכי גדול הוא זה שאני מעיזה להסתובב עם גופיה, וזה למרות שיש לי איזה 10 קילו עדיין להוריד ולמרות שכוסית על אני לא אהיה בזמן הקרוב...

את בדרך הנכונה :וי:
בקשר לגופיות- מזדהה, היתה תקופה שהתביישתי ללכת עם גופיות כל עוד לא טיפלתי בזרועות..
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#11 פקל"ש

פקל"ש

פעם קראו לי שירלי

• רשומים+
  • 3158 הודעות:

פורסם 22/05/2008 - 02:11

מסכימה עם אביטל- מנסיוני האישי (והכאוב) עשיתי בערך כל דיאטה אפשרית וכשנשברתי העלתי הכל פלוס. בצבא נמאס לי והחלטתי לשנות הרגלים, להוסיף קצת פעילות גופנית לתפריט ולנסות לאזן- בלי לספור קלוריות, ובלי להגביל את עצמי באמת- רק מודעות ושינוי הרגלים. מאז עברו שש שנים ו20 קילו. נכון שזו ירידה איטית מאוד, אבל עובדה שהיא נשמרת, ושלאט לאט אני ממשיכה לרדת. ויש לי עוד 10 קילו לפחות להוריד, אבל לפחות אני לא היסטרית על זה, וגם אם אני עולה 2-3 קילו בחגים או מדי פעם, אני יודעת שלהוריד אותם לא יהיה לי נורא קשה, רק קצת יותר להקפיד.

מסכימה.
הכי מועיל זה פשוט לשנות הרגלי אכילה, לאכול בריא יותר... במיוחד אם אין לך הרבה לרדת במשקל.
אני מבינה את הקושי להתחייב לפעילות גופנית, אבל עזבי רגע את התרומה של זה לירידה במשקל, זה פשוט בריא.
כבר אמרתי את זה פה יותר מפעם אחת, כשמשלבים פעילות גופנית, גם אם מבחינת המשקל לא ירדת אפילו גרם, ההיקפים מצטמצמים והגוף פשוט נראה מחוטב יותר.
"..בחיי אגן עלייך ואשמור את צעדייך, שתמיד תהיה בטוח... כל הזמן..."

#12 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 22/05/2008 - 02:21

היה בחור בן שלושים ששקל 105 קילו, עבד בנעימים בפסיכולוגיה, וחי את חייו עם בת זוגתו הנחמדת בתל אביב.

ואז יום אחד הוא החליט שנמאס לו לרדוף אחרי תסביכי עבר (ילדים הם בני זונות כשמדובר בילדים שמנים אחרים), או למות מעודף מחלות (למרות שטכנית הוא היה די בריא, אבל היפוכונדר) ואיכשהוא הוא הגיע לספורט הריצה, למרות שלא היה לו טייצ מא-גניבים, נעלי saucony יוקרתיות וביגוד שנושם בשבילך.

הבחור הזה כותב בצורה שקשה להפסיק לקרוא מה שהוא כותב, והכל נמצא באתר הזה.

אני שמעתי על זה מחבר שהוא רץ מקצועי, ושהתלהב מזה.

ואני לא בטוח שאני יודע מה הקשר בינו לבין נשים שרק מבקשות "להצר היקפים", god knows what THAT means,

אבל זה סיפור מגניב, ושונה, וראוי להערכה, על איך אפשר לעשות דברים מוזרים נורא... (בלי להיכנס לקלישאות על כוח הרצון בלה בלה... תקראו, הוא כותב משעשע).

no more
listen to bands that don't even exist

#13 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 22/05/2008 - 10:26

מה דעתכם על המושג "שינוי הרגלי אכילה" - כל מסגרת דיאטתית מדברת על שינויים בהרגלי האכילה.
אתם חושבים שזה אפשרי בכלל לשנות הרגלים כאלה? הרי אלו הרגלים שנוצרו לפני המון זמן וזה הפך לחלק מהחיים אז איך אפשר בכזאת קלות להתיימר ולומר שבמסגרת הזו או האחרת אני אלמד לשנות את הרגלי האכילה??

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

#14 c-vahn

c-vahn

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 22/05/2008 - 11:00

מה דעתכם על המושג "שינוי הרגלי אכילה" - כל מסגרת דיאטתית מדברת על שינויים בהרגלי האכילה.
אתם חושבים שזה אפשרי בכלל לשנות הרגלים כאלה? הרי אלו הרגלים שנוצרו לפני המון זמן וזה הפך לחלק מהחיים אז איך אפשר בכזאת קלות להתיימר ולומר שבמסגרת הזו או האחרת אני אלמד לשנות את הרגלי האכילה??

אני עונה לך אך ורק בשם עצמי: מבחינתי, כמו שאת אומרת, לכל דיאטה יש שינויים בהרגלי האכילה, אבל הם שינויים בד"כ מאוד קיצוניים למה שאת רגילה מלפני כן, ומאוד קל (שוב, לי) לחזור ברגע להרגלים רעים. דוגמא: המעבר מלאכול סנדוויץ' בבגט, נניח, לשתי פרוסות לחם קל, הוא מעבר קיצוני מאוד. ידעתי שזה מעבר שלי מאוד קשה איתו, אז במקום לעבור ישר, התחלתי מבגט ללחמניה קטנה יותר, ואז ללחם וכן הלאה- אחרי שהגוף כבר לאט לאט מתרגל שמפחיתים ממנו ולאורך זמן כבר באמת שפחות מרגישים צורך.
אותו דבר קולה: ידעתי שאני שותה יותר מדי קולה, אבל דיאט קולה נורא הגעיל אותי אז עברתי לאט- בהתחלה רק בשבתות שסגרתי ולא היה דבר אחר לקנות כי השק"ם סגור, ואז גם כשאני עושה משמרות לילה, עד שהתרגלתי לטעם והיום קולה רגילה מתוקה לי מדי (שזה תכל'ס אבסודר, כי דיאט מתוק יותר). אגב, שניהם רעל באותה המידה (דיאט אפילו יותר)- היום אני מנסה להתרגל לקצץ בכמות של הדיאט קולה שאני שותה...
אותו דבר לגבי ממתקים ודברים אחרים. כל פעם להציג לעצמך הגבלה הגיונית שאפשר לעמוד בה ולא תרגישי חסכים מטורפים. זה בטח נשמע לך נורא יומרני ופלצני, אבל באמת באמת שככה התחלתי לרדת.
-Kermit The Frog
-

#15 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 22/05/2008 - 11:51

אני עונה לך אך ורק בשם עצמי: מבחינתי, כמו שאת אומרת, לכל דיאטה יש שינויים בהרגלי האכילה, אבל הם שינויים בד"כ מאוד קיצוניים למה שאת רגילה מלפני כן, ומאוד קל (שוב, לי) לחזור ברגע להרגלים רעים. דוגמא: המעבר מלאכול סנדוויץ' בבגט, נניח, לשתי פרוסות לחם קל, הוא מעבר קיצוני מאוד. ידעתי שזה מעבר שלי מאוד קשה איתו, אז במקום לעבור ישר, התחלתי מבגט ללחמניה קטנה יותר, ואז ללחם וכן הלאה- אחרי שהגוף כבר לאט לאט מתרגל שמפחיתים ממנו ולאורך זמן כבר באמת שפחות מרגישים צורך.
אותו דבר קולה: ידעתי שאני שותה יותר מדי קולה, אבל דיאט קולה נורא הגעיל אותי אז עברתי לאט- בהתחלה רק בשבתות שסגרתי ולא היה דבר אחר לקנות כי השק"ם סגור, ואז גם כשאני עושה משמרות לילה, עד שהתרגלתי לטעם והיום קולה רגילה מתוקה לי מדי (שזה תכל'ס אבסודר, כי דיאט מתוק יותר). אגב, שניהם רעל באותה המידה (דיאט אפילו יותר)- היום אני מנסה להתרגל לקצץ בכמות של הדיאט קולה שאני שותה...
אותו דבר לגבי ממתקים ודברים אחרים. כל פעם להציג לעצמך הגבלה הגיונית שאפשר לעמוד בה ולא תרגישי חסכים מטורפים. זה בטח נשמע לך נורא יומרני ופלצני, אבל באמת באמת שככה התחלתי לרדת.

זה בהחלט לא יומרני ופלצני וכל הכבוד שהצלחת לעמוד בזה.
אני מרגישה באופן כללי ששינויים גדולים זה לא משהו שיכול לקרות רק מהיותי במסגרת דיאטתית כלשהי אלא מדובר בפרק זמן ארוך מאוד והתמדה שאני לא בטוה שאני יודעת מאיפה לגייס את המוטיבציה לזה.
כרגע אני כן מלאה מוטיבציה ורצון להצליח כי רק התחלתי.. אני קצת דואגת לעתיד כי שוב.. שינוי הרגלים שנבנו במשך שנים זה לא משהו פשוט.

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים