מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

שרשור תמיכה, יעוץ והבעת תיסכולים מדיאטה

• Please log in to reply
293 replies to this topic

#31 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 25/05/2008 - 20:05

לזכותי ייאמר שסוףסוף התחלתי לעמוד בלימיט שהצבתי לעצמי- אני מצחצחת שיניים ומפסיקה לאכול בשעה 21:00 בערב. בשבוע הבא זה יהפוך לשעה 20:00 :)

20:00 זה מוקדם!!!!! :angry:

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

יותר מחלום, הרבה יותר מחלום.

#32 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 25/05/2008 - 20:11

לגבי שינוי הרגלים:

אצלי זה משהו שנעשה באיטיות ובהדרגה-ממש במהלך שנים.
אני קוראת הרבה מאמרים (אפילו מהאינטרנט) על בריאות ותזונה נכונה, ולאט לאט זה מטפטף.
ברגע שאת עושה שינוי אחד בכיוון של בריאות זה פשוט עושה לך חשק לעוד אחד.
אצלי זה התחיל שבארוחת צהריים הייתי אוכלת פחמימות פשוטות ומשמינות-כל התפו"א ,פסטות,פתיתים, כל מיני בצקים-בקיצור מאכלים משמינים במיוחד ולא בריאים ומזינים במיוחד.
הסיבה שהפסקתי לאכול אותם ועברתי לתוספת צהריים יותר בריאה (סלט, קיטניות, ירקות מבושלים וכו) זה בגלל שהתוספות המשמינות היו מרדימות אותי וגורמות תחושה של כבדות ועייפות. התחלתי לעבוד, ולשבוק חיים באמצע יום עבודה זה לא לעניין ,אז עברתי לארוחת צהריים יותר בריאה וקלילה. חיפשתי תוספות לארוחת צהריים שיהיו משביעות ובריאות (ולא משביתות) וככה התחלתי להתעניין בתזונה בריאה, ולאט לאט עברתי לאורח בריא יותר ויותר.
שינוי נוסף שעשיתי-הייתי נוהגת לשתות הרבה דיאט קולה ועוד משקאות דיאט מוגזים, ועברתי למים או לפטל דיאט (שהוא יותר טוב ממשקאות מוגזים).
וכמו שאמרתי שינוי קטן אחד עורר מוטיבציה לעוד שינוי קטן ועוד אחד וכו. שינוי נוסף-מלחם רגיל ל-לחם קל מקמח מלא.
לא צריך ביום אחד לעבור מתזונה שמבוססת על מקדונלד ופיצה לתזונה שמבוססת על ירקות ומים-כי זה מאוד מייאש ולא מחזיקים מעמד יותר משבוע.
שינוי קטן כל פעם...

איזה תחליף מצאת לפחמימות? הגוף זקוק גם לפחמימות את יודעת... אם אוכלים במידה אז אין עם זה בעיה וזה משהו שאנחנו צריכים.
במקרה שלך אם זה גרם לך לעייפות כניראה שאכלת כמות שלא מתאימה לך.. אולי זה היה לך יותר מדי מה שלאחרים היה סביר או מעט. זה נכון שעיניין הכמויות הוא אינדווידואלי.
להוציא לחלוטין את הפחמימה נראה לי לא בריא, אולי כדאי לך להתייעץ עם תזונאית בעיקר כשטענת שאפילו תפו"א גרם לך לעייפות.
אני ממליצה להציץ גם בספר שעוסק בתזונה לפי סוג דם. אולי תמצאי קשר בין העדפות שלך לסוג הדם שלך.
כל השאר ממה שתיארת נשמע לי אחלה.. יותר ירקות מתקבל בברכה בכל תזונה.

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

#33 אורח - מגריט

אורח - מגריט
  • אורחים

פורסם 25/05/2008 - 21:12

איזה תחליף מצאת לפחמימות? הגוף זקוק גם לפחמימות את יודעת... אם אוכלים במידה אז אין עם זה בעיה וזה משהו שאנחנו צריכים.
במקרה שלך אם זה גרם לך לעייפות כניראה שאכלת כמות שלא מתאימה לך.. אולי זה היה לך יותר מדי מה שלאחרים היה סביר או מעט. זה נכון שעיניין הכמויות הוא אינדווידואלי.
להוציא לחלוטין את הפחמימה נראה לי לא בריא, אולי כדאי לך להתייעץ עם תזונאית בעיקר כשטענת שאפילו תפו"א גרם לך לעייפות.
אני ממליצה להציץ גם בספר שעוסק בתזונה לפי סוג דם. אולי תמצאי קשר בין העדפות שלך לסוג הדם שלך.
כל השאר ממה שתיארת נשמע לי אחלה.. יותר ירקות מתקבל בברכה בכל תזונה.

oh my god !!! ממש לא הוצאתי את הפחממות מהתפריט! שימי לב שאמרתי שאכלתי פחממות פשוטות-(קמח לבן ,תפו"א,ממתקים, פסטות ,פתיתים וכו' ) . בסך הכל עברתי לפחממות מורכבות כמו בקטניות, בירקות: קינואה, כוסמת ,טאבולה, שעועית צהובה/ירוקה כאלה...וזה רק בצהריים! בבוקר ובערב אני בד"כ אוכלת סנדויץ מלחם קל-מחיטה מלאה.
ולכל המומחים-אל תתפסו אותי במילה לגבי מה זה פחממה פשוטה או מורכבת-אני כנראה לא מדייקת, פשוט עברתי לאכול בריא יותר, בסדר?!

#34 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 25/05/2008 - 21:34

אני יודעת.. חשבתי להמיר את זה ל-20:30. יש כאלה שמפסיקות לאכול אפילו ב-18:00-19:00, אבל זה כבר נראה לי לא כ"כ טוב להיות על בטן ריקה הרבה שעות עד הבוקר.

לגבי שינוי הרגלים:
אני קוראת הרבה מאמרים (אפילו מהאינטרנט) על בריאות ותזונה נכונה, ולאט לאט זה מטפטף.
אצלי זה התחיל שבארוחת צהריים הייתי אוכלת פחמימות פשוטות ומשמינות-כל התפו"א ,פסטות,פתיתים, כל מיני בצקים-בקיצור מאכלים משמינים במיוחד ולא בריאים ומזינים במיוחד.
הסיבה שהפסקתי לאכול אותם ועברתי לתוספת צהריים יותר בריאה (סלט, קיטניות, ירקות מבושלים וכו) זה בגלל שהתוספות המשמינות היו מרדימות אותי וגורמות תחושה של כבדות ועייפות. התחלתי לעבוד, ולשבוק חיים באמצע יום עבודה זה לא לעניין ,אז עברתי לארוחת צהריים יותר בריאה וקלילה. חיפשתי תוספות לארוחת צהריים שיהיו משביעות ובריאות (ולא משביתות) וככה התחלתי להתעניין בתזונה בריאה, ולאט לאט עברתי לאורח בריא יותר ויותר.
שינוי נוסף שעשיתי-הייתי נוהגת לשתות הרבה דיאט קולה ועוד משקאות דיאט מוגזים, ועברתי למים או לפטל דיאט (שהוא יותר טוב ממשקאות מוגזים).וכמו שאמרתי שינוי קטן אחד עורר מוטיבציה לעוד שינוי קטן ועוד אחד וכו. שינוי נוסף-מלחם רגיל ל-לחם קל מקמח מלא.
לא צריך ביום אחד לעבור מתזונה שמבוססת על מקדונלד ופיצה לתזונה שמבוססת על ירקות ומים-כי זה מאוד מייאש ולא מחזיקים מעמד יותר משבוע.שינוי קטן כל פעם...

oh my god !!! ממש לא הוצאתי את הפחממות מהתפריט! שימי לב שאמרתי שאכלתי פחממות פשוטות-(קמח לבן ,תפו"א,ממתקים, פסטות ,פתיתים וכו' ) . בסך הכל עברתי לפחממות מורכבות כמו בקטניות, בירקות: קינואה, כוסמת ,טאבולה, שעועית צהובה/ירוקה כאלה...וזה רק בצהריים! בבוקר ובערב אני בד"כ אוכלת סנדויץ מלחם קל-מחיטה מלאה.
ולכל המומחים-אל תתפסו אותי במילה לגבי מה זה פחממה פשוטה או מורכבת-אני כנראה לא מדייקת, פשוט עברתי לאכול בריא יותר, בסדר?!

נשמע שאת בדרך הנכונה :)
ברור שאי אפשר לוותר על פחמימות ,אם לא אוכלים פחמימה זה גורם לל"ד נמוך. אבל כמו שאת אומרת יש פחמימות רעות ויש פחמימות טובות.
בקשר לממתקים, פרגני לעצמך לפחות פעם קוביית שוקולד או משו- אני הורדתי בצריכת הסוכר ואז כאב לי הראש.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#35 ~תלתלית~

~תלתלית~

משתמשת עיניינית

• רשומים+
  • 1307 הודעות:

פורסם 25/05/2008 - 21:54

אהההההה... אז למה לא אמרת קודם?? ;)
נשמע לי ניפלא בסך הכל. אני מצטרפת למה שאירוס אומרת שכדאי להתפנק מדי פעם..

אני יודעת.. חשבתי להמיר את זה ל-20:30. יש כאלה שמפסיקות לאכול אפילו ב-18:00-19:00, אבל זה כבר נראה לי לא כ"כ טוב להיות על בטן ריקה הרבה שעות עד הבוקר.

אני גם לא חושבת שזה טוב כל כך. הדיאטנית שלי טוענת שזה לא כל כך משנה אם אוכלים בלילה כל עוד נצמדים לתפריט ושיש הצלחות בהרזיה גם כשאוכלים בלילה..
אני לא הגדרתי לי שעת גג לאוכל מפני שהלו"ז שלי משתנה לעיתים בארוחות ואם אני אפסיק לאכול ב20:00 לפעמים יכול להיות מצב שאני לא אוכל ארוחת ערב. זה נכון שלא כדאי למשוך את הארוחות קרוב לשינה.

~*~ תלתלית ~*~
תמונה מצורפת

#36 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 09:38

אני רק רוצה לציין שאני הולכת לדיאטנית ופעם אחת בארוחה אכלתי פשוט ערימה של שעועית ירוקה בתרמילים (עם רוטב סויה וצ'ילי מתוק, יאמי!)
והדיאטנית כעסה עלי שזה בכלל לא ארוחה, ושאני הייתי צריכה לפחות לאכול עם זה איזה שתי פרוסות לחם קל.
היא אמרה שהיא דווקא בעד פסטה ואורז (על פני לכ הפחמימות האחרות) אבל כמובן בכמויות מדודות. (והכי חשוב - לא תפוח אדמה. זה הכי גרוע)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#37 אורח - מגריט

אורח - מגריט
  • אורחים

פורסם 26/05/2008 - 09:42

נשמע שאת בדרך הנכונה :)
ברור שאי אפשר לוותר על פחמימות ,אם לא אוכלים פחמימה זה גורם לל"ד נמוך. אבל כמו שאת אומרת יש פחמימות רעות ויש פחמימות טובות.
בקשר לממתקים, פרגני לעצמך לפחות פעם קוביית שוקולד או משו- אני הורדתי בצריכת הסוכר ואז כאב לי הראש.
[/quote]

אני מפנקת את עצמי אפילו ביותר מקוביית שוקולד פעם ב..בשישי שבת אני מפנקת את עצמי חופשי, בארוחת שישי המשפחתית אני אפילו אוכלת את כל הפחמימות הרעות שדיברתי עליהן.
זה ההבדל העיקרי בין דיאטה לאורח חיים-דיאטה זה משהו זמני! זה בד"כ מתלווה לצריכת קלוריות נמוכה והימנעות מוחלטת ממאכלים משמינים ולא בריאים.
באורח חיים המטרה היא להיות מסוגלים לדבוק בתפריט לכל החיים. לכן, תפריט שכזה כן יכיל מאכלים פחות בריאים-אך במינונים ותדירות נמוכה. כתוצאה מכך יורדים במשקל באופן איטי הרבה יותר מבדיאטה אבל הסבירות שהקילו שירד לא יחזור היא הרבה (הרבה הרבה) יותר גבוהה!

:nuke: זהירות! חפירה לפניכם!:
[u]בדיאטה[/u]: אדם מחליט לעשות דיאטה-אז הוא מוריד את כמות הקלוריות בצורה משמעותית ביחס למה שאכל בעבר, אולי הוא מוסיף פעילות גופנית-משהו שלא עשה בעבר, ונמנע לחלוטין ממאכלים משמינים ולא בריאים-שוב, בניגוד למה שהיה בעבר. כלומר משנה לחלוטין את האופן בו הוא אוכל (ואולי גם מתעמל) באופן פתאומי ומוקצן.
תוצאה :בשבוע הראשון הוא מוריד בין 2 ל5 קילו.הוא מחזיק ככה עוד שבוע, אולי אולי שבוע נוסף-אתן יודעות מה הוא מחזיק מעמד עד שהוא מוריד את כל הקילוגרמים שתכנן להוריד. ואז הוא מפסיק את הדיאטה. הרי הוא הוריד את מה שהיה צריך להוריד-עכשיו הוא יחגוג! הרי הוא לא יכול לחיות ככה:עם תפריט כזה ולהתמיד גם בספורט לכל החיים נכון? ואז הוא חוזר לאורח חיים שהיה לו לפני הדיאטה-האורח חיים שהוביל להשמנה. ואז לא רק שמשמינים הכל בחזרה, גם מעלים קילוגרמים נוספים למשקל שלפני הדיאטה (כי הגוף מפצה עצמו וכו')
מסקנה:דיאטות לא עובדות בהורדת משקל לטווח הארוך!!! (בטווח הארוך הכוונה לבערך שבועיים אחרי תום הדיאטה)

[u]בשינוי הרגלי אכילה וכניסה לאורח חיים בריא:[/u] אני באמת חושבת שלעשות את זה לאט ובהדרגתיות זה מאוד חשוב. כי אם משנים את כל אורח התזונה בבת אחת לא מתמידים בזה ואז זה כמו דיאטה. בכל אופן-1. אין צורך להימנע לחלוטין ממאכלים שאוהבים. פשוט מקטינים את הכמויות ואת התדירויות שאוכלים אותם. 2. מוצאים תחליפים-לא עוברים לאכול רק חסה במקום הפסטה בשמנת שכל כך אוהבים, אלא מנסים למצוא תחליף בריא , כמו שעועית ברוטב דיאטטי כלשהו. לחם מחיטה מלאה (לחם מ7 דגנים זה פשוט מעדן) במקום לחם רגיל, ואז אולי תוכלו לעבור ללחם קל מחיטה מלאה 3. קלוריות-מאכלים בריאים לא אומר שהם שווים אפס קלוריות, אז אם המטרה היא להוריד במשקל שהצטבר עליכם כתוצאה מאכילה מופרזת, אז כן יש צורך להוריד בצריכת הקלוריות. אבל שוב-בהדרגה !!! ככל שתעשו את זה יותר בהדרגה ככה תתמידו יותר. לא תהיו רעבים, ותתרגלו יותר בקלות.
שוב אני חוזרת- בהדרגתיות! אני התחלתי עם ארוחת צהריים בריאה, ואז שמתי לב לארוחת בוקר ואח"כ לארוחת ערב. החל מהארוחה המשפחתית בערב שישי ולאורך כל השבת אני אוכלת מאכלים שנחשבים משמינים ולא הכי בריאים.
תוצאה: מרזים בין חצי קילו לקילו וחצי בשבוע. אבל כל גרם שאתם מורידים לא חוזר משום שאתם אוכלים תפריט שאתם יכולים לעמוד בו לכל החיים, וזה לא שפתאום נגמרה הדיאטה וחוזרים לאכול רגיל (ואז משמינים בחזרה)-זה התפריט הרגיל שלכם!!!

זהו :wacko: ...כל הכבוד למי שקרא את הכל או חלק....תהיו בריאים!

#38 פקל"ש

פקל"ש

פעם קראו לי שירלי

• רשומים+
  • 3158 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 12:51

לגבי שינוי הרגלים:

שינוי נוסף שעשיתי-הייתי נוהגת לשתות הרבה דיאט קולה ועוד משקאות דיאט מוגזים, ועברתי למים או לפטל דיאט (שהוא יותר טוב ממשקאות מוגזים).
וכמו שאמרתי שינוי קטן אחד עורר מוטיבציה לעוד שינוי קטן ועוד אחד וכו. שינוי נוסף-מלחם רגיל ל-לחם קל מקמח מלא.
לא צריך ביום אחד לעבור מתזונה שמבוססת על מקדונלד ופיצה לתזונה שמבוססת על ירקות ומים-כי זה מאוד מייאש ולא מחזיקים מעמד יותר משבוע.
שינוי קטן כל פעם...

זה השינוי היחיד שאני לא מצליחה לעשות
:no:
"..בחיי אגן עלייך ואשמור את צעדייך, שתמיד תהיה בטוח... כל הזמן..."

#39 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 13:05

זה השינוי היחיד שאני לא מצליחה לעשות
:no:

זו גם אחת הבעיות שלי.
כרגע החלטתי שאני שמה גבול של חצי ליטר דיאט קולה ביום ולא יותר.
זה אומר או בקבוק אחד, או שתי כוסות. (הן גדולות יחסית אז הן יותר קרובות ל250 מ"ל מאשר ל200).
לוותר לגמרי גם אני לא מסוגלת, אבל זה גבול הגיוני לבינתיים, ויוצא שיש ימים שאני אפילו לא שותה בכלל (נניח אם אני שומרת את ההכוסות לערב, אבל אז בערב לא יוצא לי לשתות). אחרי שאני אתרגל לזה אולי אנסה להוריד את זה יותר (ואולי לא, נראה...)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

#40 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 13:27

כמה שברו את הדיאטה הסופ"ש??

אני אפיתי, בישלתי ועשיתי בייביסיטר לאחיין שלי ועוד חברה שלו ש"עזרו" לי לבשל. אז הייתי חייבת לטעום - חייבים משהו מתוק כדי לרסן את העצבים כשרואים ילד עם ידיים מרוחות בשוקולד הולך עם העוגה וכמעט הופך אותה על השטיח. :taz:

#41 אורח - מגריט

אורח - מגריט
  • אורחים

פורסם 26/05/2008 - 13:36

זו גם אחת הבעיות שלי.
כרגע החלטתי שאני שמה גבול של חצי ליטר דיאט קולה ביום ולא יותר.
זה אומר או בקבוק אחד, או שתי כוסות. (הן גדולות יחסית אז הן יותר קרובות ל250 מ"ל מאשר ל200).
לוותר לגמרי גם אני לא מסוגלת, אבל זה גבול הגיוני לבינתיים, ויוצא שיש ימים שאני אפילו לא שותה בכלל (נניח אם אני שומרת את ההכוסות לערב, אבל אז בערב לא יוצא לי לשתות). אחרי שאני אתרגל לזה אולי אנסה להוריד את זה יותר (ואולי לא, נראה...)

סליחה על השאלה החטטנית והמביכה , אבל אתן לא סובלות מגזים?

לי זה עשה. הייתי שותה במשך שנים רק דיאט קולה. ברגע שהפסקתי הרגשתי הרבה יותר טוב.
כיום אני שותה לפעמים בסוף שבוע וזה פשוט עודה לי הרגשה מגעילה-קצת כאב ראש ,בחילה וקצת כאבי בטן...

כמו שאמרתי בפוסטים קודמים-בהדרגה. צריך להתרגל...

#42 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 15:28

לי זה עשה. הייתי שותה במשך שנים רק דיאט קולה. ברגע שהפסקתי הרגשתי הרבה יותר טוב.
כיום אני שותה לפעמים בסוף שבוע וזה פשוט עודה לי הרגשה מגעילה-קצת כאב ראש ,בחילה וקצת כאבי בטן...

לא יודעת אם זה עושה גזים, אני מגבילה את עצמי לכוס דיאט קולה קטנה אחת ביום. יש גם את העניין של האספרטיים, שלא כדאי לחרוג מכמות מסוימת.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#43 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 17:24

רק כשעברתי את הבקבוק (של ליטר וחצי) ביום.
עכשיו אני מגבילה את עצמי לבקבוק קטן.

לא יודעת אם זה עושה גזים, אני מגבילה את עצמי לכוס דיאט קולה קטנה אחת ביום. יש גם את העניין של האספרטיים, שלא כדאי לחרוג מכמות מסוימת.

נכון, צריך. אבל אם תחשבי תראי שגם אם את שותה בקבוק של ליטר וחצי זה עדיין לא חורג מכמות האספרטיים המותרת. (חישבתי את זה פעם...)
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

#44 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 18:20

טוב לדעת שאני לא היחידה בגמילה כפויה מדיאט קולה...
גם אני בתקופת השיא עברתי את הליטר וחצי..אבל השתפרתי בטירוף, אני בד"כ משתדלת לא לעבור את חצי ליטר ביום...לא תמיד זה מצליח, אבל אני מתקדמת:-) זה הקפאין היחידי שלי, היות וקפה אני לא שותה ושוקולד לצערי כבר בד"כ מחוץ לתחום...
Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#45 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 26/05/2008 - 19:04

הכל תלוי במתי את הולכת לישון... אם את הולכת לישון באחד בלילה אז כן זה מוקדם... נראה לי שרצוי לא לאכול כשעתיים לפני השינה. לא על מנת להרזות אלא לוודא תפקוד תקין של מ. העיכול...

במקרה שלך אם זה גרם לך לעייפות כניראה שאכלת כמות שלא מתאימה לך.. .

ברורררר שהגוף זקוק לפחמימות... 55% מסך הקלוריות היומי בערך צריך להגיע מפחמימות. פחמימות ריקות יגרמו להיי מהיר ולאחר מכן ירידה דרסטית ברמת האנרגיה. רצוי לצרוך פחמימות מורכבות, ועם מדד קליקמי נמוך.
העקרון הוא, שהגוף צורך גלוקוז במיידי, הוא כל הזמן משתמש במאגרי הגלוקוז שיש לו (גלוקוז הוא היחידת סוכר הקטנה ביותר) פחמימות מורכבות הינן פחמימות שעשויות תרכובות של גלוקוז שעל מנת לפרק אותן יש צורך באנרגיה, וכן הם לא מתפרקות כל כך מהר, בקיצור משאירות תחושת שובע ליותר זמן.
כך שעדיף ואף רצוי לצרוך פחמימות מורכבות , דגנים מלאים, וקטניות עשירות
ובטח לא לוותר על פחמימות :) כי כמו שאני נוטה להגיד כל הזמן...:
: carbohydrates rocks!!! :punk:

אני קניתי לי חבילת קינדר האצבעות חלב, ואני מפנקת את עצמי כל יום באצבע אחת שכזו, יש לי בקרה על קלוריות הצ'ופר שלי ואני אף פעם לא בקרייבינג למשהו מתוק.

מה שכן, חזרתי הבייתה לסופ"ש והכינו לי עוגות מומולדת... ומה שרציתי לאכול, וואייי, כמה שאני אכלתי בסופ"ש... :D

אבל בסדר, כל עוד אני מאזנת את זה עם פעילות גופנית יומיומית, אני מקווה להמשיך לרדת... :אוי:
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!
הביאו את הבנים חזרה הבייתה!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים