מעבר לתוכן

- - - - -

רופא הנשים באוניברסיטה

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/05/2009 - 22:09

שלום, לא היה לי כוח לחפש יותר מדי אחורה אם היה כבר, אבל רציתי לשאול אם מישהי יודעת איך הוא? או מה שמו? או לחלופין יכולה להמליץ על רופא נשים טוב של כללית בב"ש או הסביבה?

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/05/2009 - 15:47

אני הייתי אצלו. היה מהיר ויעיל... הוא היה בסדר בקיצור
לא חביב הקהל, אבל במקרה שלו, אני לא מצפה שיריץ מופע :)
תהני!!

#3 אורח - אורח - יהלי

אורח - אורח - יהלי
  • אורחים

פורסם 05/05/2009 - 17:05

אפרופו רופא נשים... אני רוצה לבקש ממנו דחוף מירשם לגלולות. אם אני כבר נוטלת גלולות מסוג מסויים (פמינט) שקיבלתי מהרופא שלי בבית, הרופא בבאר שבע יכול לתת לי אוטומטית מירשם לאותן גלולות?

#4 אורח - אורח - שיר

אורח - אורח - שיר
  • אורחים

פורסם 06/05/2009 - 13:09

אפרופו רופא נשים... אני רוצה לבקש ממנו דחוף מירשם לגלולות. אם אני כבר נוטלת גלולות מסוג מסויים (פמינט) שקיבלתי מהרופא שלי בבית, הרופא בבאר שבע יכול לתת לי אוטומטית מירשם לאותן גלולות?

למה שלא? יכול להיות שהוא יבדוק אותך כדי להיות בטוח אבל לא נראה לי שהוא יחליט לשנות לך את הפמינט

#5 אורח - אורח - סיגל

אורח - אורח - סיגל
  • אורחים

פורסם 06/05/2009 - 14:22

גם לדעתי לא צריכה להיות לך שום בעיה. פשוט תלכי לרופא ותגידי לו באיזה גלולות את משתמשת (לצורך העניין שלך- פמינט), והוא פשוט יתן לך מירשם לגלולות האלה.

#6 ליזה

ליזה

מהססת בזמן, מחליטה מאוחר מדי.

• רשומים+
  • 8204 הודעות:

פורסם 06/05/2009 - 15:32

ואגב באותו נושא- יש למישהו במאת המלצות על רופא נשים טוב בכללית?
הרצוי:
תמונה מצורפת

המצוי:
תמונה מצורפת

S.F 4ever
"כשאיבדתי אותה גם איבדתי קצת הגיון"

משהו לספר לנכדים

זמרת שלא מסוגלת לשיר, פשוט לא מסוגלת לשיר, אז היא ממניירת מההתחלה ועד הסוף כל הברה. :גרוע:
(הרוקח טען, אגב, שליזה מבצעת את השיר הזה הרבה יותר יפה :P )

#7 ליזה

ליזה

• רשומים+
  • 8204 הודעות:

פורסם 07/05/2009 - 18:28

באמת? אפילו לא אחד קטן לגאולה?
הרצוי:
תמונה מצורפת

המצוי:
תמונה מצורפת

S.F 4ever

משהו לספר לנכדים

זמרת שלא מסוגלת לשיר, פשוט לא מסוגלת לשיר, אז היא ממניירת מההתחלה ועד הסוף כל הברה. :גרוע:

#8 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 07/05/2009 - 19:18

באמת? אפילו לא אחד קטן לגאולה?

יש לי המלצה למי לא ללכת..
הייתי אצל מריה בלנקו והיא היתה ממש אדישה ולא נחמדה
אולי סתם נפלתי על יום רע אבל היא פשוט גרמה לי להרגיש רע.

#9 ליזה

ליזה

• רשומים+
  • 8204 הודעות:

פורסם 07/05/2009 - 20:35

יש לי המלצה למי לא ללכת..
הייתי אצל מריה בלנקו והיא היתה ממש אדישה ולא נחמדה
אולי סתם נפלתי על יום רע אבל היא פשוט גרמה לי להרגיש רע.

למי לא ללכת יש לי מספיק משל עצמי :P
אבל תודה, היא התווספה לרשימה השחורה :P
הרצוי:
תמונה מצורפת

המצוי:
תמונה מצורפת

S.F 4ever

משהו לספר לנכדים

#10 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 07/05/2009 - 21:21

למי לא ללכת יש לי מספיק משל עצמי :P
אבל תודה, היא התווספה לרשימה השחורה :P

אז אם אין עצות מאחרות,
שתפי אותנו לפחות ברשימה השחורה..

#11 ליזה

ליזה

• רשומים+
  • 8204 הודעות:

פורסם 07/05/2009 - 21:30

אז אם אין עצות מאחרות,
שתפי אותנו לפחות ברשימה השחורה..

אהה.. הייתי אצל איזה וסילקובסקי אחד (ולדימיר) שאני לא אזלזל במקצועיות שלו אבל הוא היה מאוד אדיש. לא רע או משהו אבל אדיש ועשה טובה שהוא שיתף אותי בכלל במה שהוא רואה (בחירת מילים מעניינת).
לעומת זאת, הייתי ב"מיון" אצל איזה מארק או משהו, והסיבה היחידה לזה שלא כתבתי מכתב תלונה על ההנהגות שלו הייתה כי לא היה לי כוח לכתוב את כל זה. הוא היה ציני, מגעיל, מזלזל ומתנשא ואני לא יודעת איך הוא עם המטופלות שלו אבל אם הוא באמת כזה אני חושבת שזה בושה שנתנו למישהו כזה להיות רופא.
הרצוי:
תמונה מצורפת

המצוי:
תמונה מצורפת

S.F 4ever

משהו לספר לנכדים

#12 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 07/05/2009 - 22:08

אהה.. הייתי אצל איזה וסילקובסקי אחד (ולדימיר) שאני לא אזלזל במקצועיות שלו אבל הוא היה מאוד אדיש. לא רע או משהו אבל אדיש ועשה טובה שהוא שיתף אותי בכלל במה שהוא רואה (בחירת מילים מעניינת).
לעומת זאת, הייתי ב"מיון" אצל איזה מארק או משהו, והסיבה היחידה לזה שלא כתבתי מכתב תלונה על ההנהגות שלו הייתה כי לא היה לי כוח לכתוב את כל זה. הוא היה ציני, מגעיל, מזלזל ומתנשא ואני לא יודעת איך הוא עם המטופלות שלו אבל אם הוא באמת כזה אני חושבת שזה בושה שנתנו למישהו כזה להיות רופא.

אם ב"מיון" את מתכוונת למקרים הדחופים שם במרפאה בג', אז אני חושבת שאת צודקת.
אני באתי אליו כי הייתי ממש בלחץ ששכחתי גלולה והוא היה ממש מגעיל וציני בדיוק כמו שאת אומרת.

#13 אורח - חפצי

אורח - חפצי
  • אורחים

פורסם 08/05/2009 - 01:53

אם ב"מיון" את מתכוונת למקרים הדחופים שם במרפאה בג', אז אני חושבת שאת צודקת.
אני באתי אליו כי הייתי ממש בלחץ ששכחתי גלולה והוא היה ממש מגעיל וציני בדיוק כמו שאת אומרת.

ממש מוזר שאתן אומרות את זה. הוא הרופא שלי ואני ממליצה עליו לכולן! ואני קיבלתי עליו המלצה מחברה מאוד טובה. הוא מקסים ומקצועי . מוזר. אולי זה היה יום רע או משהו כזה

#14 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 08/05/2009 - 18:57

ד"ר אליגון.

אבל למען הכנות אני אגיד שאני אמנם הייתי מאד מרוצה ממנו וגם חברה שלי אבל בת דודה שלי ממש לא אהבה את היחס שלו.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#15 ליזה

ליזה

• רשומים+
  • 8204 הודעות:

פורסם 16/05/2009 - 12:25

ד"ר אליגון.

אבל למען הכנות אני אגיד שאני אמנם הייתי מאד מרוצה ממנו וגם חברה שלי אבל בת דודה שלי ממש לא אהבה את היחס שלו.

יאללה, על אחריותך :P
הרצוי:
תמונה מצורפת

המצוי:
תמונה מצורפת

S.F 4ever

משהו לספר לנכדים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים