מעבר לתוכן

תמונה

מקדמה - דחוף

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 שמוק

שמוק

משתמש טרי

• רשומים
  • 12 הודעות:

פורסם 09/02/2009 - 23:25

היי,
עלי לשלם את המקדמה עד תאריך 12/2/09. העניין הוא, שאני צריך להעביר צ'ק מחשבון אחד לאחר, ומפה לשם - הכי מוקדם שאוכל לשלם את זה יהיה ב16/2 בערך (בהנחה ואפקיד את זה ביום רביעי, רק לאחר 3 ימי עסקים ניתן יהיה לפדות את הסכום מהחשבון).
בספח תשלום רשום שבמידה ולא אשלם עד ה12/2/09, האונ' לא מתחייבת לשמור מקום. האם זה רציני ויש מצב שתבוטל הרשמתי? האם יש בעיה אם אאחר בכמה ימים? אם זה רלוונטי, אני הרבה מעל ספי הקבלה למקצועות שנרשמתי והתקבלתי אליהם.
תודה רבה מראש.
תמונה מצורפת
Let's talk business!

#2 Inanna

Inanna

voodoo lady

• רשומים+
  • 1906 הודעות:

פורסם 10/02/2009 - 14:00

היי,
עלי לשלם את המקדמה עד תאריך 12/2/09. העניין הוא, שאני צריך להעביר צ'ק מחשבון אחד לאחר, ומפה לשם - הכי מוקדם שאוכל לשלם את זה יהיה ב16/2 בערך (בהנחה ואפקיד את זה ביום רביעי, רק לאחר 3 ימי עסקים ניתן יהיה לפדות את הסכום מהחשבון).
בספח תשלום רשום שבמידה ולא אשלם עד ה12/2/09, האונ' לא מתחייבת לשמור מקום. האם זה רציני ויש מצב שתבוטל הרשמתי? האם יש בעיה אם אאחר בכמה ימים? אם זה רלוונטי, אני הרבה מעל ספי הקבלה למקצועות שנרשמתי והתקבלתי אליהם.
תודה רבה מראש.

תלוי מאוד מה הביקוש למחלקה שאתה נרשם אליה, ומתי ההרשמה אליה נסגרת.. הכי טוב לברר עם חשבונות סטודנטים

"כל מי שרוצה, יכול לגעת בכוכבים.
אם ישים את כל ליבו וחייו למשימה- זאת רק שאלה של זמן"
אד אומה

<div align='right'>פורום אוכל ובישולים- everybody's gotta eat sometime

</div>

#3 שמוק

שמוק

משתמש טרי

• רשומים
  • 12 הודעות:

פורסם 10/02/2009 - 14:01

תלוי מאוד מה הביקוש למחלקה שאתה נרשם אליה, ומתי ההרשמה אליה נסגרת.. הכי טוב לברר עם חשבונות סטודנטים

היי,
ניהול וחינוך.
אני ממש מתכוון לשלם בשבוע הקרוב. אני לא מבין את החוצפה הזאת...
תמונה מצורפת
Let's talk business!

#4 Inanna

Inanna

voodoo lady

• רשומים+
  • 1906 הודעות:

פורסם 10/02/2009 - 14:26

היי,
ניהול וחינוך.
אני ממש מתכוון לשלם בשבוע הקרוב. אני לא מבין את החוצפה הזאת...

ניהול וחינוך לדעתי לא תהיה בעיה, אבל שוב- דבר עם חשבונות סטודנטים
זה לא כזה חוצפה, ככה האוניברסיטה מבטיחה שהיא תקבל את התשלום שלה ולא סתם שומרת לך מקום כי ביקשת.
יש בזה הגיון, הרי קח בחשבון שמועד התשלום שלך תלוי בזמן שבו נרשמת, ככה שזה לא אומר שב 13.2 נסגרת ההרשמה וננעלות הדלתות :)
יהיו עוד הרבה שירשמו הרבה אחרי שכבר תשלם את המקדמה
פשוט תדבר עם חשבונות סטודנטים, הם גם יוכלו "לשמור" לך את המקום או לפחות להבטיח לך שזה בסדר

"כל מי שרוצה, יכול לגעת בכוכבים.
אם ישים את כל ליבו וחייו למשימה- זאת רק שאלה של זמן"
אד אומה

<div align='right'>פורום אוכל ובישולים- everybody's gotta eat sometime

</div>

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים