מעבר לתוכן

מחפש המלצה למסעדה בחיפה

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 אורח - ד.ל.

אורח - ד.ל.
  • אורחים

פורסם 31/12/2007 - 21:07

שלום,
כן, שמתי לב שזה פורום של באר שבע אבל וואלה, בטח יש פה מלא חיפאים -לא?
אקיצר-מישהו מכיר מסעדה על רמה, נחמדה, רומנטית, שקטה, קלאסית ועם אוכל טוב.
בקיצור-מסעדה לקחת בחורה שיקרה לליבי.
אל תפנו אותי לאתרים, תודה, זה אני יודע לעשות לבד.
אם למישהו יש המלצה טובה מנסיון אישי-דברו איתי.
תודה מראש לממליצות/ממליצים.................

#2 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 31/12/2007 - 22:59

מסעדות בחיפה אני מכיר טוב
נתחיל מהיקרות ונרד למטה

הנמל 24 - מסעדה חדשה סופר יוקרתית, אוכל מצויין אבל די פלצני (מי שאוהב את זה יהנה ומי שלא לא) המקום מאוד רומנטי והעיצוב מדהים אבל זוג יצא עם ארוחה באיזור ה- 400 ש"ח אחרי בקבוק יין.

השמורה - מסעדה מצויינת במבנה אבן עתיק, רומנטית, יקרה (אבל פחות מהנמל) מקום בהחלט מומלץ.

איזבלה - עוד מסעדה טובה, יש מנות מצויינות אבל יצא לי גם ליפול פה ושם. רמת מחירים בינונית פלוס.

רנה - מסעדה יחסית חדשה במרכז הכרמל, לא מאוד רומנטית אך בהחלט משרה אווירה זוגית בשעות הערב עם נוף מרהיב למפרץ חיפה (לבקש לשבת ליד החלון) אוכל נהדר (בעיקר השרימפס קדאיף ומנות הדגים) מחירים בינוניים - יש מנות יקרות לכיוון ה-100 אבל יש גם עיקריות ב-50. יש לעיתים קצת בעיות עם השירות (לכיוון של עיכוב בזמן הגעת מנות אבל לא משהו רציני) לסיכום מאוד מומלץ.

הסינטה בר - מסעדה במרכז הכרמל , לא נכנסת להגדרה של רומנטית אך המקום מאוד אופנתי. האוכל מדהים, ההמבורגרים הכי טובים בארץ (ואכלתי בכל מקום אפשרי) סטייקים נהדרים ובאופן כללי אם הכיוון הוא בשר אז לא ניתן לטעות בללכת לשם.
מחירים סבירים ביותר.

זו הרשימה הבסיסית - אני ממליץ לחפש את המקומות ב-rest כדי לקבל ממש מושג לגבי מחירים ומנות
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#3 kereni1

kereni1

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 275 הודעות:

פורסם 01/01/2008 - 10:11

שלום,

אני ממליצה על מסעדה בצומת קריית אתא
שקוראים לה : מאמאמיה
צריך להזמין מקום מראש בדרך כלל
זו מסעדה איטלקית
הסטייק שם ברוטב יין אדום
הכי טוב שאכלתי
והאוכל שם אלוהי
כל מי ששלחתי לשם
ושלחתי לשם הרבה זוגות
הודו לי
04-8724619

נעלמה לי המוטיבציה
מישהו ראה אותה?
נראתה לאחרונה לפני שנה א, סמסטר א
המוצא אותה יזכה בארוחת גורמה במסעדת גורמט

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 01/01/2008 - 12:48

מסעדות בחיפה אני מכיר טוב
נתחיל מהיקרות ונרד למטה

הנמל 24 - מסעדה חדשה סופר יוקרתית, אוכל מצויין אבל די פלצני (מי שאוהב את זה יהנה ומי שלא לא) המקום מאוד רומנטי והעיצוב מדהים אבל זוג יצא עם ארוחה באיזור ה- 400 ש"ח אחרי בקבוק יין.

השמורה - מסעדה מצויינת במבנה אבן עתיק, רומנטית, יקרה (אבל פחות מהנמל) מקום בהחלט מומלץ.

איזבלה - עוד מסעדה טובה, יש מנות מצויינות אבל יצא לי גם ליפול פה ושם. רמת מחירים בינונית פלוס.

רנה - מסעדה יחסית חדשה במרכז הכרמל, לא מאוד רומנטית אך בהחלט משרה אווירה זוגית בשעות הערב עם נוף מרהיב למפרץ חיפה (לבקש לשבת ליד החלון) אוכל נהדר (בעיקר השרימפס קדאיף ומנות הדגים) מחירים בינוניים - יש מנות יקרות לכיוון ה-100 אבל יש גם עיקריות ב-50. יש לעיתים קצת בעיות עם השירות (לכיוון של עיכוב בזמן הגעת מנות אבל לא משהו רציני) לסיכום מאוד מומלץ.

הסינטה בר - מסעדה במרכז הכרמל , לא נכנסת להגדרה של רומנטית אך המקום מאוד אופנתי. האוכל מדהים, ההמבורגרים הכי טובים בארץ (ואכלתי בכל מקום אפשרי) סטייקים נהדרים ובאופן כללי אם הכיוון הוא בשר אז לא ניתן לטעות בללכת לשם.
מחירים סבירים ביותר.

זו הרשימה הבסיסית - אני ממליץ לחפש את המקומות ב-rest כדי לקבל ממש מושג לגבי מחירים ומנות

איזבלה - שימי לב, יש שני איזבלה - יש את המסעדה, ברחוב בן גוריון (כן כן) בקניון הקטן הזה ששכחתי את שמו, סיטי משהו.
אכלתי שם לא מעט פעמים, היו לי תלושים לשם בזמנו. תבקשי שולחן שקט, זה חשוב.
ויש איזבלה בר - שזה במרכז הכרמל מאחורי האודיטוריום.
שמעתי המלצות לגבי הנמל 24, אבל זה כואש רצח בכיס.
מצטערף להמלצה על הסינטה בר, וכבר מזמן לא הייתי שם אבל יש מצב שהם יותר זולים מבלאק.
שאני אתאפס על עצמי מאתמול אני אחשוב על עוד מסעדות.

#5 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 01/01/2008 - 16:49

מאמאמיה מסעדה טובה, אפילו לא רעה בכלל יצא לי לאכול שם או בטייק אווי כמה פעמים, אבל לא הייתי מגדיר אותה כמשהו בלתי נשכח.
הנמל 24 כמו שאמרו יקרה ופלצנית, אבל היא מאוד יפה, מיוחדת, והאנטריקוט שם זכה לתואר "האנטריקוט הכי טוב שלי מאז שחזרתי מארגנטינה" אצל אחותי.
מעבר לזה אני לא מספיק יוצא כבר בחיפה :(
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#6 אורח - אורח_נולי_*

אורח - אורח_נולי_*
  • אורחים

פורסם 01/01/2008 - 21:26

שלום,

ממליצה מאוד על לה-טראצה, מסעדה איטלקית על שדרות מוריה (פחות או יותר מול חיפושית מוריה, המסעדה המרפסתית ) אווירה ועיצוב מאוד יפים, מאוד רומנטי, אוכל ממש מצויין ומחירים לא בשמיים. יש גם מטבח שקוף ואפשר לראות את הטבח זורק בצק באוויר.. אכלנו שם ניוקי מעולה, פיצה דקיקה ופריכה וטעימה, וגם אחלה קרם ברולה שבעולם.

#7 קוקוס

קוקוס

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 471 הודעות:

פורסם 07/01/2008 - 22:49

הסינטה בר - כל מה שאמרו על המקום נכון. מומלץ.

הברברוסה (רח' פיק"א, מרכז חורב) - אחלה של אוכל באווירה סליזית משהו - השאלה לאן הולך הדייט ...

טאטאמי - לאוהבי אוכל יפני (סושי ונגזרותיו) תחילת שד' מוריה מכיוון מרכז חורב.

פומדורו - פיצריה לכל דבר אבל האוכל איכותי (פיצה נדירה לטעמי) ואווירה פשוט מקסימה, גם מרכז חורב.

לימוזין - אם אתה בקטע של בשר ואין לך בעיה לנסוע עד רמת ישי - מומלץ.

במרכז הכרמל יש את ג'ירף שיכול להתפס קלאסי משהו אם אתה בקטע של אוכל אסיאתי. אבל אני לא מוצא יתרונות אחרונות.

רנה - אוכל איכותי עם נוף מדהים. שווה לנסות.

יש את ג'קו - גם על ציר מוריה - אם אתה בקטע של פירות ים.

לא עולים לי עוד ועל הרומנטיקה אני חושב שאתה אחראי יותר מהמקום בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

מתגעגעים לדיגר, באמפי,
הנסיך הפרסי ועוד... ועוד... ועוד... ?

אולדיז - נוסטלגיה ולתמידמעל 900 משחקים ישנים, הורדות, סיקורים, תמונות והכל בעברית !

#8 אורח - חיפאי בבאר שבע

אורח - חיפאי בבאר שבע
  • אורחים

פורסם 15/01/2008 - 06:54

יש אזהרה אחת שחשוב שתיאמר לגבי מסעדות, ובעיקר מסעדות-פאבים בחיפה - במקומות שהם יפים ורומנטיים במהלך השבוע, לא תוכלו לא תצליחו לדחוף סיכה בסוף השבוע, מה שהורג את הרומנטיקה. הפרנגיליקו, לדוגמא, יכול להיות מאוד רומנטי באמצע השבוע (וגם האוכל מצוין) אבל ביום חמישי בערב הוא נהיה פאב לכל דבר, עם תור בכניסה, בעלי המקום מצמצמים את השולחנות עד שזה נראה כמו פיקניק של תנועת נוער, ובשביל להשיג שירות צריך לביים התקף לב. האמור לעיל תקף גם לגבי הברברוסה שכבר הומלץ לכאן ( ונמצא בתחילת הרחוב של ההורים שלי, ככה שזה ממש פאב \ מסעדת הבית שלי...)

גלי ים (או טוקאי, הם אוהבים לשנות את השם) - העיצוב יפה והאוכל נחמד (יש שם גם מנות זוגיות על המגשים עם הנרות חימום, מן טאץ רומנטי שכזה). זה אחד מהמקומות שלוקח זמן עד שהם מתמלאים בסופ"ש (כי הוא לא פאב) והוא נמצא מול הרנה שהוזכר כאן (מקום טוב ללכת אליו אם נראה צפוף מדי ברנה)

גרג הלבן מול קולנוע "סינמה קפה מוריה" הוא מקום מאוד חביב, עם אותה בעלות של לה-טראצה שגם הומלצה כאן, אבל מחירים יותר שפויים ושירות יותר טוב משום מה, ועןד אחד מהמקומות שעוד אפשר לשבת בהם בסופ"ש

אולי זה ישמע מוזר, אבל הבוקרים, בכניסה לחיפה, הוא מקום נחמד לדייט, האוכל מצויין, האווירה נחמדה, והאפשרות לזרוק קליפות בוטנים על הריצפה יכול לשחרר קצת מהעצבנות בדייט... יחד עם זאת, המחירים מפחידים (אבל ככה גם בעוד כמה מסעדות שהומלצו כאן קודם). לא מומלץ להיתקרב בסופ"ש בערב.

יש שמועות חיוביות לגבי הווק החדש במרכז הכרמל שהוא שידרוג של מסעדה שהתחילה בתור קיוסק משלוחים והאוכל היה כל כך מוצלח עד שבסוף הם נכנעו והפכו למסעדה חדשה שנפתחה מחדש החודש. עוד לא הייתי אבל שמעתי דיווחים מעודדים מחברים (ובכל אופן זה ליד האיזבלה-בר ומול הגירף והליצי, אז אם זה נראה לא מתאים אפשר ללכת לשם...)

יופי, עכשיו שש בבוקר, קר לי ואני רעב בבאר שבע... מתי תובעים את האוניברסיטה על עוגמת נפש? <_<

#9 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 15/01/2008 - 10:02

יש שמועות חיוביות לגבי הווק החדש במרכז הכרמל שהוא שידרוג של מסעדה שהתחילה בתור קיוסק משלוחים והאוכל היה כל כך מוצלח עד שבסוף הם נכנעו והפכו למסעדה חדשה שנפתחה מחדש החודש. עוד לא הייתי אבל שמעתי דיווחים מעודדים מחברים (ובכל אופן זה ליד האיזבלה-בר ומול הגירף והליצי, אז אם זה נראה לא מתאים אפשר ללכת לשם...)

מהווק נהגנו להזמין משלוחים לבסיס בזמנו, לא בטוח עד כמה משהו שטוב בתור "א. ערב" הוא מקום שהייתי הולך אליו כ"מסעדה", אבל אם אתה אומר ששינו אז שינו.
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#10 אורח - חיפאי בבאר שבע

אורח - חיפאי בבאר שבע
  • אורחים

פורסם 15/01/2008 - 13:31

מהווק נהגנו להזמין משלוחים לבסיס בזמנו, לא בטוח עד כמה משהו שטוב בתור "א. ערב" הוא מקום שהייתי הולך אליו כ"מסעדה", אבל אם אתה אומר ששינו אז שינו.

לפי מה ששמעתי ( שוב, רק שמעתי! ) במקום המטבח הקטן והמרפסת הצפופים שהיו שם קודם, הם קנו את חנות העתיקות הגדולה שהיתה בבניין ליד, שיפצו אותה, ופתחו מחדש בתור מסעדה אמיתית לפני חודש. ובכל אופן, כמו שציינתי - האיזבלה-בר הוא 5 מטר משם במורד הרחוב (ממש הבית ליד!) ובשביל הגירף צריך בסך הכל לעבור את הכביש, (ויש גם את פונדק הדב ממש ממול, אבל אני לא הייתי משייך אותו ל"מסעדה" או "דייט" למרות שיש שם אוכל יחסית נחמד... ) ככה שאפשר לתקן בקלות אם השמועות שגויות...

#11 אורח - אורח/ת קוקוס

אורח - אורח/ת קוקוס
  • אורחים

פורסם 15/01/2008 - 16:38

בקשר לווק - בחמישי האחרון ביקרתי שם. האמת שהגעתי בכלל במטרה להנות מהג'בטות המטורפות שלהם במה שהיה נראה כמו סדנביצ'ייה קטנה עם מרפסת כזאת ורגע לפני שחשבתי שהמקום סגור הבנתי שהם בעצם השתדרגו כמה מטרים הצידה למשהו אחר לגמריי. מסעדה ענקית לכל דבר. זה פגם קצת בקטע של המקום לפי דעתי אבל הג'בטות כעיקרון נשארו במקומן למרות מחירים שקצת גבוהים לקונספט. מה שכן אני חייב לציין שה'ווק' בימים כתיקונם היה מאכלס הרבה תיכוניסטים ושאר ילדודס מהאזור והעובדה ששינו את הקונספט למסעדה מרווחת ומתקדמת לא שינה את זה ...

#12 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 15/01/2008 - 17:41

יש אזהרה אחת שחשוב שתיאמר לגבי מסעדות, ובעיקר מסעדות-פאבים בחיפה - במקומות שהם יפים ורומנטיים במהלך השבוע, לא תוכלו לא תצליחו לדחוף סיכה בסוף השבוע, מה שהורג את הרומנטיקה. הפרנגיליקו, לדוגמא, יכול להיות מאוד רומנטי באמצע השבוע (וגם האוכל מצוין) אבל ביום חמישי בערב הוא נהיה פאב לכל דבר, עם תור בכניסה, בעלי המקום מצמצמים את השולחנות עד שזה נראה כמו פיקניק של תנועת נוער, ובשביל להשיג שירות צריך לביים התקף לב. האמור לעיל תקף גם לגבי הברברוסה שכבר הומלץ לכאן ( ונמצא בתחילת הרחוב של ההורים שלי, ככה שזה ממש פאב \ מסעדת הבית שלי...)

גלי ים (או טוקאי, הם אוהבים לשנות את השם) - העיצוב יפה והאוכל נחמד (יש שם גם מנות זוגיות על המגשים עם הנרות חימום, מן טאץ רומנטי שכזה). זה אחד מהמקומות שלוקח זמן עד שהם מתמלאים בסופ"ש (כי הוא לא פאב) והוא נמצא מול הרנה שהוזכר כאן (מקום טוב ללכת אליו אם נראה צפוף מדי ברנה)

גרג הלבן מול קולנוע "סינמה קפה מוריה" הוא מקום מאוד חביב, עם אותה בעלות של לה-טראצה שגם הומלצה כאן, אבל מחירים יותר שפויים ושירות יותר טוב משום מה, ועןד אחד מהמקומות שעוד אפשר לשבת בהם בסופ"ש

אולי זה ישמע מוזר, אבל הבוקרים, בכניסה לחיפה, הוא מקום נחמד לדייט, האוכל מצויין, האווירה נחמדה, והאפשרות לזרוק קליפות בוטנים על הריצפה יכול לשחרר קצת מהעצבנות בדייט... יחד עם זאת, המחירים מפחידים (אבל ככה גם בעוד כמה מסעדות שהומלצו כאן קודם). לא מומלץ להיתקרב בסופ"ש בערב.

יופי, עכשיו שש בבוקר, קר לי ואני רעב בבאר שבע... מתי תובעים את האוניברסיטה על עוגמת נפש? <_<

ברוב הערים הנורמאליות (ב"ש לא אחת מהן) לא ניתן לדחוף סיכה בסופ"ש בלי להזמין
הפרנג'ליקו - הוא בר מצויין עם סושי מעולה. ממש לא הייתי מגדיר אותו בתור אפילו שואף לטיפטיפה אווירה רומנטית
הוא בר לכל דבר. מי שחושב שפיק אפ בר זו אווירה רומנטית אז סבבה לו.
בלי קשר, סושי - לא אוכל רומנטי.

גרג - בית קפה, מוצלח, לא רומנטי ולא מסעדה.
הבוקרים - מסעדה. אוכל מצויין, תחנת דלק. ממש לא רומנטי וקצת יקר לדייטים.
הווק במתכונת הקודמת היה מעולה למשלוחים. לא יודע לגבי המתכונת הנוכחית.
ג'ירף וליצ'י הם סבבה, לא רומנטיים. חביבים לדייט.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#13 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 15/01/2008 - 23:23

אפשר גם תמיד לקפוץ לקרית חיים, כמות בלתי מתקבלת על הדעת של בתי קפה חביבים בשטח קטן מאוד. הרבה בלאגן, רומניטיקה אין ממש, אבל בילוי לא רע סך הכל.
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#14 אורח - אורח_אורח_*

אורח - אורח_אורח_*
  • אורחים

פורסם 16/01/2008 - 06:30

לדעתי רומנטיקה זה מסוג הדברים שאתה מביא איתך... מה שאתה מחפש בדרך כלל זה מקום עם אווירה אינטימית

לולקה - מסעדת שף במרכז הכרמל, נמצאת בין גירף למנדרין.

אם מוכנים לצאת מהעיר, הקדירה של נוגה בכניסה למושב בית שערים היא מקום רומנטי (מישהו אמר לימוזין, היא ממש ליד)

מנדרין במרכז הכרמל - בית קפה \ מסעדה, עם גינה נחמדה (לא בטוח איך זה מסתדר עם הקור)
אם רוצים לשבת בפנים, יש מנדרין במרכז אחוזה - היינו שם שלשום (מה לעזאזל כולכם עושים בב"ש? יש לימודים בכלל?), היו עוד שני זוגות בכל המסעדה. היה מאוד נחמד.

מצטרף לשמורה, ומתחת לשמורה יש את הפאב של השמורה - מן מרתף אבן שכזה, גם כן עם נרות ואווירה אינטימית.

הייתי מתרחק מהרנה. למרות הנוף המרהיב. השרות גרוע ובפעמיים שהיינו שם קיבלנו מנות שהצטערנו שהזמנו. <_<

בפרנגליקו יש מטבח עם הרבה יותר מסושי (הטלה בטחינה שלהם מצויין, לדוגמא, שלא לדבר על הקינוחים ). ככה שהפרנגליקו הוא למעשה מן מסעדה חשוכה עם נרות על השולחן. דווקא די רומנטי. רק באמת מומלץ לא לשבת על הבר אלא בשולחנות... :unsure: מצד שני, כבר אמרו ברברוסה, שגם הוא פיק אפ בר... ;)

טאטמי יכולה להיות נחמדה לשוחרי האוכל היפני, ואם יש חורים שקטים בשיחה, תמיד אפשר לבהות באקווריום :lol:

בסינטה בר יש אוכל מצויין, אבל לא יודע איך המבורגר (אולי הכי טוב בארץ) וציפס מסתדר עם "רומנטי"? מה זאת אומרת להיות בסינטה בר ולא להזמין את ההמבורגר?
הבעיה האמיתית בסינטה בר היא שהקינוחים ממש לא משהו אבל מאוד יקרים.

#15 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 16/01/2008 - 10:24

טאטמי יכולה להיות נחמדה לשוחרי האוכל היפני, ואם יש חורים שקטים בשיחה, תמיד אפשר לבהות באקווריום

בסינטה בר יש אוכל מצויין, אבל לא יודע איך המבורגר (אולי הכי טוב בארץ) וציפס מסתדר עם "רומנטי"? מה זאת אומרת להיות בסינטה בר ולא להזמין את ההמבורגר?
הבעיה האמיתית בסינטה בר היא שהקינוחים ממש לא משהו אבל מאוד יקרים.

הייתי אומר שאם הדייט הרומנטי לא ממריא אז לפחות להתנחם בהמבורגר :lol:

:אוףטופיק:

אני היחיד שחושב שאוכל יפני זה אוכל שממש לא הולך טוב לדייטים (לפחות לא לראשונים) ?
הממממ צריך לפתוח שרשור ב-BGU&ME

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים