מעבר לתוכן

מסעדת יקוטה

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#16 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 03/10/2011 - 23:24

בטח במרק עוף <_<

יש שם ממולאים (גם צמחוניים); קוסקוס מובחר; פסטיות מדהימות; סיגרים ופסטלים חריפים אך עדינים ועוד, אך כל אלו מוגשים כפנכות קטנות בתור מנה ראשונה.
חוץ מזה, מי צריך מסעדה שיש סבתא? :P

#17 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 06/10/2011 - 20:31

היינו היום בצהריים!
ללא ספק-השירות הכי טוב שeקיבלתי במסעדה כלשהי אי פעם.
קצת חששתי, כי הלכתי עם החבר המרוקאי שרגיל לאכול את האוכל הזה בגרסת האמא, ולשמחתי הוא לא היה ביקורתי וממש התלהב.
המקום מעוצב יפהפה-מסורתי ועדין. המוסיקה ישראלית ושקטה (גם מבחינת קצב וגם מבחינת ווליום).
בבר היה פשוט מקסים ואחרי כל מנה הגיע להתעניין אם הכל בסדר. הוא עזר לחבר שלי לבחור מנה בעזרת הסברים מפורטים, ולא איבד את הסבלנות כשהחבר חפר בשאלות.

הזמנו מבחר סלטים (אפשר לבחור סלטים ספציפים-כל צלוחית עולה 12 ש"ח נראה לי, או שאפשר להזמין את כל המבחר-36 ש"ח לשני סועדים). הזמנו את כל המבחר והיה מעולה. זה מגיע בלי לחם, אז מי שזה חשוב לו צריך להזמין בנפרד (14 ש"ח). כשסיימנו, בבר אמר לי לבחור את הסלטים שהכי אהבתי ולקבל עליהם ריפיל, כי "אני רוצה שתאכלי את הקוסקוס עם הסלטים".
הזמנתי קוסקוס-מנה עצומה! החבר הזמין ירקות ממולאים בבשר והתמוגג מזה שלמרות שהרוטב והמילוי זהים-לכל ירק יש טעם אחר. הוא חלק איתי את הקוסקוס, וכשסיימנו הזמינו אותנו לתה ועוגיות ע"ח הבית. קיבלנו את המזיגה המסורתית, וצלחת קומות עם עוגיות מימונה. את מה שנשאר מהאוכל ארזנו, ובבר הציע לארוז לנו גם את העוגיות-ולהוסיף עליהן כדי שלא יהיה מעט מדי :)

הנזק היה 201 ש"ח (מבחר סלטים, לחם, 2 שתיה, קוסקוס וירקות ממולאים).

לסיכום-היה מעולה! נחזור באירועים מיוחדים או עם ההורים.

תוספת:
היינו בצהריים והיו עוד כ-4 שולחנות תפוסים. לא המתנו יותר מחמש דקות לאוכל. מומלץ לבוא בשעות האלה, אם מתאפשר לכם.

ההודעה נערכה על ידי itsi bitsi: 06/10/2011 - 21:35
התייחסות לזמן המתנה

תמונה מצורפת

#18 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 06/10/2011 - 20:35

היינו היום בצהריים!
ללא ספק-השירות הכי טוב שהיה לי במסעדה אי פעם.
קצת חששתי, כי הלכתי עם החבר המרוקאי שרגיל לאכול את האוכל הזה בגרסת האמא, ולשמחתי הוא לא היה ביקורתי וממש התלהב.
המקום מעוצב יפהפה-מסורתי ועדין. המוסיקה ישראלית ושקטה (גם מבחינת קצב וגם מבחינת ווליום).
בבר היה פשוט מקסים ואחרי כל מנה הגיע להתעניין אם הכל בסדר. הוא עזר לחבר שלי לבחור מנה בעזרת הסברים מפורטים, ולא איבד את הסבלנות כשהחבר חפר בשאלות.

הזמנו מבחר סלטים (אפשר לבחור סלטים ספציפים-כל צלוחית עולה 12 ש"ח נראה לי, או שאפשר להזמין את כל המבחר-36 ש"ח לשני סועדים). הזמנו את כל המבחר והיה מעולה. זה מגיע בלי לחם, אז מי שזה חשוב לו צריך להזמין בנפרד (14 ש"ח). כשסיימנו, בבר אמר לי לבחור את הסלטים שהכי אהבתי ולקבל עליהם ריפיל, כי "אני רוצה שתאכלי את הקוסקוס עם הסלטים".
הזמנתי קוסקוס-מנה עצומה! החבר הזמין ירקות ממולאים בבשר והתמוגג מזה שלמרות שהרוטב והמילוי זהים-לכל ירק יש טעם אחר. הוא חלק איתי את הקוסקוס, וכשסיימנו הזמינו אותנו לתה ועוגיות ע"ח הבית. קיבלנו את המזיגה המסורתית, וצלחת קומות עם עוגיות מימונה. את מה שנשאר מהאוכל ארזנו, ובבר הציע לארוז לנו גם את העוגיות-ולהוסיף עליהן כדי שלא יהיה מעט מדי :)

מקום מעולה
הבשר שם כל כך טעים, הוא פשוט נמס בפה כמו חמאה

רק חבל שהמקום כשר ולא פתוח בשישי בערב
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#19 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 06/10/2011 - 23:15

היינו היום בצהריים!
ללא ספק-השירות הכי טוב שeקיבלתי במסעדה כלשהי אי פעם.

תוספת:
היינו בצהריים והיו עוד כ-4 שולחנות תפוסים. לא המתנו יותר מחמש דקות לאוכל. מומלץ לבוא בשעות האלה, אם מתאפשר לכם.

הקוסקוס צמחוני?

#20 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 06/10/2011 - 23:24

הקוסקוס צמחוני?

יאפ!
תמונה מצורפת

#21 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 12/10/2011 - 13:13

nrgביקורת קטלנית ב- על המסעדה..
מאוד תמוה. בכל שנותיי פה יצא לי להיות בכל המסעדות בב"ש וזאת המסעדה הכי טובה בעיר.
איטסי אני שמחה שנהנית!
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#22 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 12/10/2011 - 15:16

nrgביקורת קטלנית ב- על המסעדה..
מאוד תמוה. בכל שנותיי פה יצא לי להיות בכל המסעדות בב"ש וזאת המסעדה הכי טובה בעיר.
איטסי אני שמחה שנהנית!

זה לא נראה כמו ביקורת אובייקטיבית
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#23 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 12/10/2011 - 15:19

אין לי ספק שהאוכל מדהים אבל המחירים פשוט גבוהים מדי לדעתי.
נמנע ממני ללכת ולנסות בדיוק בגלל הסיבה הזו: אני פשוט לא יכול להעלות על הדעת להוציא 400 - 350 שח על ארוחה זוגית אחת. ולא אני לא קמצן.

#24 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 12/10/2011 - 19:39

כתבה הזויה, והוא עוד מעיז ללכלכך על הקוסקוס שלי?!

נמנע ממני ללכת ולנסות בדיוק בגלל הסיבה הזו: אני פשוט לא יכול להעלות על הדעת להוציא 400 - 350 שח על ארוחה זוגית אחת. ולא אני לא קמצן.

איך הגעת למחיר הזה?
לאורך כל השרשור כתוב שארוחה זוגית עולה כ-250 ש"ח. שזה כמובן יקר מאוד, אבל רחוק מהמחירים שציינת.
תמונה מצורפת

#25 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 13/10/2011 - 00:40

גם לי הכתבה לא נראית אובייקטיבית, יותר כמו סגירת חשבונות.

לא מבינה איך הגעת לסכום הזה..
כלל ששמתי לעצמי, כשאני הולכת למסעדות שף- לא להזמין מנות ראשונות/פתיחה ואז עיקרית וקינוח. פשוט לא.
במסעדות כאלה רק עיקרית כשקינוח אפשר לחלוק ביחד. ביקוטה המנות העיקריות הן ענקיות ואני חלקתי מנה עיקרית.
קינוח היה על חשבון הבית. ז"א שאם אתה לא מזמין הוא לא ייתן לך לצאת משם בלי התה והעוגיות. זה מה שקורה שם בדר"כ.
יש גם מגוון של מנות בינוניות שאפשר להזמין עם רמת תמחור שונה. כך שאתם בהחלט יכולים לסעוד שם ברמת מחירים של 200-250 ש"ח ואפילו בפחות אם חולקים את המנה העיקרית.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#26 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 13/10/2011 - 01:12

הייתי ביקוטה לפני שנתיים בערך ודי התאכזבתי.
ז"א, זו בהחלט חוויה, אבל האוכל היה טעים ולא מעבר לזה, הקוסקוס באמת היה בינוני (הקוסקוס של כוכבה לוקח בהליכה את זה של יקוטה) וכן הייתה הרגשה שהמחירים מוגזמים.

כשעברתי למרכז, הפרופורציות בהחלט השתנו. היום כשאני מסתכלת על מקום כמו יקוטה זה אכן נראה כמו עבודה בעיניים.
יש שם מבחר גדול של מסעדות זולות יותר וטעימות יותר וזה כנראה מה שמשנה את נקודת ההשקפה.
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#27 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 17/05/2012 - 12:47

אתמול הייתי ביקוטה (לראשונה) ותכלס די התאכזבתי. קודם כל- הקוסקוס ממש לא משהו- יש לו טעם ומרקם של הקוסקוס שמכינים משקיות, ממש לא של קוסקוס אמיתי. הזמנו למנה עיקרית קדרה של תבשיל עגל וקדרה של בשר ראש- הראש היה מעולה, העגל היה בינוני, ושתיהן היו לא גדולות. הקדרה מגיעה רק עם הבשר- בלי תוספות, ירקות וכו'- פשוט טאג'ין עם הנתחים שהזמנת. קיבלנו קינוח על חשבון הבית- עוגיות מרוקאיות ותה. הזמנו בנוסף לחם (כדי לנגב את הרטבים <:-) ), והלחם היה נחמד, אבל לא ברור לי מה הופך אותו ל"לחם מרוקאי" חוץ מההגדרה. סה"כ אתמול- קוסקוס (50), שתי קדרות לא גדולות (אחת 85 ואחת 90, לא זוכרת מה עלה כמה), קולה (13!) וחצי גולדסטאר (לא זוכרת כמה עלה...), לחם (16).
לא נראה לי שאני אחזור לשם- אוכל בינוני, ויקר בטרוף באופן יחסי למה שמקבלים.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#28 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 17/05/2012 - 14:08

אתמול הייתי ביקוטה (לראשונה) ותכלס די התאכזבתי. קודם כל- הקוסקוס ממש לא משהו- יש לו טעם ומרקם של הקוסקוס שמכינים משקיות, ממש לא של קוסקוס אמיתי. הזמנו למנה עיקרית קדרה של תבשיל עגל וקדרה של בשר ראש- הראש היה מעולה, העגל היה בינוני, ושתיהן היו לא גדולות. הקדרה מגיעה רק עם הבשר- בלי תוספות, ירקות וכו'- פשוט טאג'ין עם הנתחים שהזמנת. קיבלנו קינוח על חשבון הבית- עוגיות מרוקאיות ותה. הזמנו בנוסף לחם (כדי לנגב את הרטבים <:-) ), והלחם היה נחמד, אבל לא ברור לי מה הופך אותו ל"לחם מרוקאי" חוץ מההגדרה. סה"כ אתמול- קוסקוס (50), שתי קדרות לא גדולות (אחת 85 ואחת 90, לא זוכרת מה עלה כמה), קולה (13!) וחצי גולדסטאר (לא זוכרת כמה עלה...), לחם (16).
לא נראה לי שאני אחזור לשם- אוכל בינוני, ויקר בטרוף באופן יחסי למה שמקבלים.

ביקורת אחלה, תודה.

באמת תכננתי לקחת את המשפחה הקרובה כמן מסיבה לסיום התואר אבל זה נראה כאילו זה לגמרי לא שווה את זה.
מזל שיש נאפיס בעיר!

#29 itsi bitsi

itsi bitsi

כסף

• רשומים+
  • 1259 הודעות:

פורסם 17/05/2012 - 23:52

אני מקווה שאתה לא מתכוון לעשות את זה ביום של הענקת התארים, כי חצי אוניברסיטה תהייה בנאפיס. מנסיון.
תמונה מצורפת

#30 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 18/05/2012 - 06:11

אני מקווה שאתה לא מתכוון לעשות את זה ביום של הענקת התארים, כי חצי אוניברסיטה תהייה בנאפיס. מנסיון.

חשבתי על זה, אבל עכשיו כשאמרת...
גם ככה מפוצץ שם, אז כנראה עדיף לדחות...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים