מעבר לתוכן

תמונה

חושים - מסעדה קווקזית בוכרית

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Bart'Melius

Bart'Melius

.We are what we repeatedly do

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5313 הודעות:

פורסם 19/04/2011 - 20:05

חושים- מסעדה בעיר העתיקה ליד הםיקוד, שווה ביקור.
--------

פמיניזם - הדרך של נשים לא מושכות למצוא את דרכן למרכז החברה.

למה זה לא עובד?

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 06/05/2011 - 20:04

תפריט העסקיות לא נראה משהו, שיפודים זולים יותר אפשר למצוא בכל מסעדה בשרית טיפוסית.

#3 Bart'Melius

Bart'Melius

.We are what we repeatedly do

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5313 הודעות:

פורסם 07/05/2011 - 11:18

תפריט העסקיות לא נראה משהו, שיפודים זולים יותר אפשר למצוא בכל מסעדה בשרית טיפוסית.

אני לא יודע מה זה מסעדת בשרים טיפוסית בדיוק. לא מדובר כאן במסעדת פועלים, שהן אולי באמת ניתן להשיג בשר בכמה שקלים יותר בזול. למרות שגם במסעדות ה"פשוטות" שבקק"ל, המחירים לא הרבה יותר זולים. אני אהבתי את המקום כי דבר ראשון הוא לא רגיל ומדובר במסעדה יותר על רמה ויותר נחמדה משיפודיה רגילה. זה מקום שמתאים לארוחת ערב רומטית או דייט, ולא נראה לי שאפשר להגיד את זה על השיפודיות שבעיר.

לא המקום הכי מדהים בעיר, אבל בהחלט חוויה נחמדה, אירוח נעים, אווירה משפחתית ואין סיבה לא לפרגן ולהמליץ.
--------

פמיניזם - הדרך של נשים לא מושכות למצוא את דרכן למרכז החברה.

למה זה לא עובד?

#4 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 07/05/2011 - 12:40

חושים- מסעדה בעיר העתיקה ליד הםיקוד, שווה ביקור.

ומה לגבי מנות נטולות גלוטן? לא קיבלתי מהם התיחסות בקבוצה שלהם בפייסבוק... לא נעים.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#5 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 08/05/2011 - 21:21

ומה לגבי מנות נטולות גלוטן? לא קיבלתי מהם התיחסות בקבוצה שלהם בפייסבוק... לא נעים.

מעיון מרופרף בתפריט אין כ"כ הרבה אופציות. לגבי השיפודים תלוי בתבלון. המנות העסקיות לא נראות לי אטרקטיביות, אני לא הייתי הולכת למסעדה בסגנון רומנטי כדי לאכול שיפודים, צ'יפס וסלטים.. הדג, הבלינצ'סים, כיסונים למיניהם ומאפי הבצק, הקדירות והמרקים גם לא נראים לי. אין מגוון בקינוחים, אני מניחה שבכל העוגות יש קמח. האופציה היחידה שנראית לי וגם מאפשרת להתנסות עם המטבח הקווקזי/בוכרי עממי ברמה זה האורז אוש אזרי ושוק עוף ממולא בפירות יבשים ואגוזים. אז לברר לגבי המנה הזאת ולשאול האם ניתן להכין בלי אבקות מרק למיניהן. אגב, אני סעדתי ביקוטה בזמנו והשף התאים את המנה לצרכים שלי. אני גיליתי שכשאני נמצאת כבר במסעדה באים לקראתי יותר כי אני כבר שם והם צריכים להתאים את עצמם אליי במקום לנפנף בטלפון ולהגיד שאין להם מנות מתאימות.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#6 אורח - נטליה

אורח - נטליה
  • אורחים

פורסם 24/05/2011 - 19:57

<:-) :חופר: א
כי טוב שפוגשתי

#7 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 27/04/2013 - 18:10

מתברר שהמסעדה מקבלת הזמנות לאירועים בלבד. באסה..

אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים