מעבר לתוכן

תמונה

פיצה caldo

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 IdoWido

IdoWido

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 340 הודעות:

פורסם 04/08/2012 - 14:57

לפני כמה שבועות נפתחה פיצריה חדשה במצדה, ממש ליד אישימוטו. בכל מקרה, אני וחבריי היינו בדרך לסושי באיזור 12 בלילה באמצע השבוע. כשהגענו התבשרנו שיש רק משלוחים.
חזרנו על צעדינו וראינו את הפיצריה הזו. הלכנו על זה ולא התחרטנו. אז מה יש?
יש המון המון סוגים של פיצות, עם סוגים שונים של רוטב (רוטב ירוק, עגבניות, רוזה ועוד) עם תוספות מגוונות ומוגדרות מראש על פי סגנון הפיצה - החל מירקות, לגבינות עד לבשרים ופירות ים. למרות ההגדרה מראש, ניתן להחליף ולשנות בלי בעיה, מכיוון ומכינים את הפיצות במקום. וגם אפשר חצי פיצה בסגנון אחד וחצי שני באחר.
המחירים - 35-39 לפיצה זוגית ביותר פשוטות + 10-15 ליותר יקרות אם אני זוכר נכון.
הטעם - מעולה. פיצה לא עבה ולא דקה עם כמות תוספות מכובדת ורוטב בדיוק במידה. היינו שלושה. שניים התחלקו בפיצה אחת כי לא היו כ"כ רעבים והשלישי אכל פיצה לבד. הבחור בקושי הצליח לסיים, ואנחנו היינו מאוד מרוצים מהחלוקה ומהמנה שקיבלנו. הפיצות שלקחנו - פיקנטית עם רוטב ירוק, ים תיכונית, ופיצה עם בצל מטוגן עליה ועוד כל מיני.
השירות היה אדיב מאוד, ענו לשאלות הרבות ברצון וידעו לכוון בתפריט הרצה שהיה דיי רחב, לפחות בסגנונות הפיצה. יש להם עוד כל מיני מנות איטלקיות כמו לזניה וכאלה אבל טרם ניסינו.
לגבי המקום - הוא דיי קטן ויש רק שניים שלושה שולחנות לישיבה בפנים (booth) ובר מעל העמדה להכנת פיצות. נדמה לי שראיתי פעם שהיו שולחנות גם בחוץ, אבל שאנחנו היינו זה לא היה.
קיצר - טעים ומומלץ ובהחלט שווה את המחיר המעט יקר לסטודנטים. בתאבון B)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים