מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

הידעתם שחיים בינינו משת"פים?

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 15:13

קישור לכתבה

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/07/2009 - 15:17

בוקר טוב אליהו/ אלון. :)

בשכונות ג' וד' באר שבע מיושבים כבר כ-20 שנה משת"פים (לא ישימו אותם חלילה באיזור גוש דן, ת"א כמו את המסתננים הזרים , מעוזם של יפי הנפש וחובבי הדו קיום...) .
האומדן מדבר על לא פחות מ-10,000 פרטים בשתי השכונות האלה ע"פ מידע בלתי רשמי ששמעתי מידיד שהוא קצין משטרה.

#3 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:06

זה באמת ידוע.

אני לא מבין את הטיעון שלהם שהם נתנו את הדם למדינה.
הם לא עשו את זה מאהבה לישראל אלא מאינטרסים אישיים.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#4 Kayben

Kayben

אינדיאני במדבר

• רשומים+
  • 5319 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:07

זה באמת ידוע.

זה הופיע גם בכל הנגב.
אני דווקא לא ידעתי.
לפחות לא על הכמות הזאת.

#5 אגוזי

אגוזי

ברונזה

• רשומים+
  • 893 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:29

זה באמת ידוע.

גם אם נעשו הדברים בגלל התמורה הכספית שהייתה, עדיין על המדינה לדאוג לאלה שאפשרו אולי הצלת חיים של חיילים או אזרחים ונאלצו לעזוב את מקום מושבם מחשש לחייהם.
אני לפחות לא יכולה לדמיין מצב שבו המדינה תתיחס אליהם כאל "הכושי עשה את שלו - הכושי יוכל ללכת".
יחד עם זאת, כמו בנושאים רבים אחרים, הרשויות הנוגעות בדבר אינן נותנות דעתן עד תום כיצד לטפל בנושא לשביעות רצונם של כל הצדדים ( המשת"פים והאוכלוסייה הותיקה בשכונות ).
לשכן אותם בשכונות, ולשכוח מהם ולקוות שהכל יסתדר מעצמו זה במקרה הטוב נאיביות שלא לומר טיפשות וחוסר אחריות.

אל תשאלי שאלות ואני לא אגלה לך שקרים

You're walking. And you don't always realize it, but you're always falling. With each step you fall forward slightly. And then catch yourself from falling. Over and over, you're falling. And then catching yourself from falling. And this is how you can be walking and falling at the same time.

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

#6 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:34

גם אם נעשו הדברים בגלל התמורה הכספית שהייתה, עדיין על המדינה לדאוג לאלה שאפשרו אולי הצלת חיים של חיילים או אזרחים ונאלצו לעזוב את מקום מושבם מחשש לחייהם.
אני לפחות לא יכולה לדמיין מצב שבו המדינה תתיחס אליהם כאל "הכושי עשה את שלו - הכושי יוכל ללכת".
יחד עם זאת, כמו בנושאים רבים אחרים, הרשויות הנוגעות בדבר אינן נותנות דעתן עד תום כיצד לטפל בנושא לשביעות רצונם של כל הצדדים ( המשת"פים והאוכלוסייה הותיקה בשכונות ).
לשכן אותם בשכונות, ולשכוח מהם ולקוות שהכל יסתדר מעצמו זה במקרה הטוב נאיביות שלא לומר טיפשות וחוסר אחריות.

נתנו להם פה בתים וכסף.
יש להם את כל הזכויות הסוציאליות שיש לאזרחים.
ומן הסתם לא חלים עליהם כל החובות שיש לאזרח רגיל.
יש יותר מזה?

זו אוכלוסיה עם מנטליות שונה.. יש להם הרגלים מהתרבות של יחס תוקפני כלפי נשים ונטייה לפשיעה.

אני אשאל אותך ככה - מה את היית רוצה שהמדינה תעשה?

#7 Noetherian man

Noetherian man

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2734 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:41

בוקר טוב אליהו/ אלון. :)

בשכונות ג' וד' באר שבע מיושבים כבר כ-20 שנה משת"פים (לא ישימו אותם חלילה באיזור גוש דן, ת"א כמו את המסתננים הזרים , מעוזם של יפי הנפש וחובבי הדו קיום...) .
האומדן מדבר על לא פחות מ-10,000 פרטים בשתי השכונות האלה ע"פ מידע בלתי רשמי ששמעתי מידיד שהוא קצין משטרה.

דווקא בדרום תל אביב יש גם הרבה מאוד משת"פים.

#8 אגוזי

אגוזי

ברונזה

• רשומים+
  • 893 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 16:43

נתנו להם פה בתים וכסף.
יש יותר מזה?

זו אוכלוסיה עם מנטליות שונה.. יש להם הרגלים מהתרבות של יחס תוקפני כלפי נשים ונטייה לפשיעה.

יש צורך לטפל לא רק באספקט הכלכלי ( בית, וכו' )
חשוב לא פחות לעשות פעולות אשר יפחיתו מתחים בינם לבין האוכלוסייה הותיקה.
ברור לי שמדובר בשתי אוכלוסיות בעלות מנטליות שונה ולכן פעולות כאלו הכרחיות.
(אני לא מקבלת את ההכללה שעשית בעניין יחס תוקפני לנשים ונטייה לפשיעה.-את זה אפשר לומר גם על הרבה יהודים כשרים..יש לשפוט כל אדם באשר הוא )

אל תשאלי שאלות ואני לא אגלה לך שקרים

You're walking. And you don't always realize it, but you're always falling. With each step you fall forward slightly. And then catch yourself from falling. Over and over, you're falling. And then catching yourself from falling. And this is how you can be walking and falling at the same time.

תמונה מצורפת תמונה מצורפת

#9 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/07/2009 - 16:45

דווקא בדרום תל אביב יש גם הרבה מאוד משת"פים.

אתה מתכוון באיזור תחנה מרכזית לא ליד אזרחים שנולדו בארץ.

אלה בודדים, לא משפחות שהוצבו בבאר שבע באלפיהם.

נראה את עיריית כפר סבא או ת"א קולטת אותם או את המסתננים הזרים (הפליטים) לאורך זמן.

#10 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/07/2009 - 16:50

נתנו להם פה בתים וכסף.
יש יותר מזה?

הדיור הוא מטעם משרד הבטחון.
אני חושב שצריך לשכן אותם בשכונות ותיקות בכפר סבא , רעננה, הרצליה , ת"א , הוד השרון, רמת השרון.
מה שקורה באמת שהתושבים הישראלים הותיקים החזקים של השכונות בג' וד' באר שבע עזבו אותה והן נידנות לכשלון נצחי כששופכים עליהם כל הזמן את האוכלוסיות הזרות והחלשות לישראל.

אחרי זה מצחיק לשמוע סטודנטים שמוציאים דיבה על באר שבע, שלמעשה מתמודדת עם הצנחה של אנשים זרים למקום ללא הפסק.
מה שצריך לעשות זה להצניח אותם דווקא על ערים מבוססות ליד ביתם של אלה.

#11 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 18:06

(אני לא מקבלת את ההכללה שעשית בעניין יחס תוקפני לנשים ונטייה לפשיעה.-את זה אפשר לומר גם על הרבה יהודים כשרים..יש לשפוט כל אדם באשר הוא )

איזה פעילויות את מציעה?

ואת יכולה לא לקבל את ההכללה שעשיתי, אבל היא נכונה (זה שניתן לומר זאת על אוכלוסיות אחרות כמו חרדים, לא הופך אותה ללא נכונה).
נכון שיש לשפוט כל אדם באשר הוא.. אני לא מדבר על כולם אלא על הרוב.

אם שותפה שלי עוברת ברחוב ופתאום בא בחור ערבי וצובט לה בתחת
ואם ידידה שלי הוטרדה על-ידי ערבים שהתחילו לעקוב אחריה במכונית כדי לגלות איפה היא גרה
ואם מקרים ששומעים עליהם כל הזמן בחדשות של רצח במשפחה בגלל שמישהי יצאה עם מישהו ללא אישור (כבוד עלק)

אז כן, נראה לי שאני יכול לבצע איזו הקבלה בין אוכלוסיה להתנהגות.

#12 NOOB

NOOB

משתמש טרי

• רשומים
  • 14 הודעות:

פורסם 11/07/2009 - 20:26

הייתי שולח אותם לאירופה.

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 11/07/2009 - 21:03

אני מסכים עם כל מילה שלך.
רק שאת האינטגרציה יש לעשות בתחומי רמת השרון, רעננה , הרצליה פיתוח, הוד השרון כפר סבא מודיעין ושוהם.
שם משרד הבטחון צריך לשכור או לקנות להם דירות ולשכן את אלפי המשפחות האלה בהמוניהם כאות תודה על תרומם.

את התירגול בדו קיום פיקטיבי או האמיתי הפעם מתבקשים לעשות תושבי הרשויות המבוססות ולא הרשויות הבינוניות והמוחלשות.
שתושבות גוש דן יתרגלו דו קיום עם חיזורים "בוטים" (בלשון עדינה) של הג'מעה החביבים.

מה שאנחנו רואים זה יפות נפש נפלאה כל עוד מדובר מהבית שלי.
או במיליםאחרות NIMBY (נוט אין מי בק יארד) , אז תשירי לנו שיריר קומבייה על דו קיום.

מניסיון אמיתי של שיחות עם פעילות ה"שלומניקיות" כשאר לפתע מדובר על משהו אצלהם ליד הבתים של אבא ואמא פתאום הלשון היפה הופכת משותקת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים