מעבר לתוכן

שמלת כלה

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#16 Romba

Romba

3 שנים חיכיתי לרגע הזה ועכשיו... מה כותבים פה?

• רשומים+
  • 585 הודעות:

פורסם 20/10/2008 - 23:46

שמעי הרבה מהשמלות שלהם נמצאים באתרי האינטרנט שלהם, והם מודעים לזה שיכולים להעתיק משם דגם, וזה חוקי לגמרי (זה הופך להיות ללא חוקי אם את מקימה עסק לשמלות כלה, וגונבת את העיצוב משם ומוכרת כעיצוב שלך).

אני דווקא ממש לא התלהבתי מהקטלוגים והאינטרנט. כל השמלות, אבל ממש כולן! היו חשופות בטירוף מה שממש לא התאים לי או למשפחה או לחורף ששרר בחוץ. יש גם הבדל משמעותי בין לראות דגם באינטרנט לבין למדוד בחנות ולראות איך זה יושב עלייך, מחמיא וכאלה. באתרים וקטלוגים הם לוקחים דוגמנית מהממת שמים עליה את השמלה והאיפור והכל כדי שאת תראי ותתלהבי ותרצי להראות ככה בחתונה שלך ואז תבואי דווקא לחנות שלהם. וכמובן כשאת מודדת את מרגישה נסיכה ושוב, הסיכויים גבוהים שתחתמי אצלהם דווקא (הם תמיד מנסים להלהיב אותך ולהראות לך את "התמונה השלמה" על ידי זה שמרימים לך טיפה את השיער או מוסיפים הינומה כדי שתתלהבי ותכבשי תגמרי).
אם מדדת וראית ובחרת את השמלה שאת רוצה ואז את מצלמת אותה היטב ורצה לתופרת עם הדגם הספציפי זה כבר לא הוגן בעיני. ולכן הרבה מקומות בחיים לא יתנו לך לצלם. במקום הראשון שהייתי, כשהיה ברור שאני עוד לא חותמת על כלום, ראיתי שתי שמלות נחמדות ושקלתי אותן בחיוב אז הצעתי - לגמרי בשיא התמימות, לצלם אותם כדי להראות לאחותי וחברות וכמובן כדי לזכור אחר כך מה ראיתי איפה. כמובן שלא נתנו לי ובאופן כללי לחצו עלי בטירוף לסגור איתם ועכשיו - הציעו לי דיל כולל תסרוקת ואיפור, תכשיטים בהשאלה, איפור ותסרוקת גם לאחותי ולאמא וכמובן בלעדיות על השמלה עד אחרי החתונה (דהיינו שאחרת לא תקבל אותה למועד לפני החתונה שלי) וכו' וכו' רק שאני אחתום עכשיו. כמובן שהלחץ השיג אפקט הפוך.
אחרי כמה מקומות הבנתי את הרעיון וידעתי מה מתאים לסגנון שלי ומה לא אז ישבתי באחד המקומות עם המעצבת ואמרתי לה אני רוצה ככה וככה וככה והיא אמרה אוקיי ואוקיי ואוקיי ואז נתנה לי הצעת מחיר של 5500 כשברור לחלוטין שהעיצוב הוא שלי ולא שלה אז למה אני משלמת לה עליו? הלכתי לתופרת עשינו עיצוב והתאמנו בדים והיא אפילו באה איתי לקנות וזה עלה פחות מחצי. פשוט צריך תופרת טובה...

#17 HedvusH

HedvusH

צעירה עולזת

• רשומים+
  • 1417 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 13:56

אני אומנם רק עכשיו התארסתי אבל החבר שלי ואני ביחד כבר 7 וחצי שנים אז בואו נגיד ש... כבר חשבתי על השמלה שלי לא פעם. לפני שנה בערך דפדפתי בעיתון לאישה ופתאום ראיתי את השמלה שלי! היא בכלל לא הייתה מכוונת להיות שמלה כלה אלא שמלת ערב, אבל אני שניתי את הצבעים וקיבלתי את שמלת הכלה שלי(הכל בראש עדיין, כן?).

המעצבת נקראת יעל סיבוני והשמלה מורכבת משני חלקים - עליונית מתחרה (1800 ש"ח) עדינה עדינה עדינה ומתחתיה שמלה דקה מסאטן (300 ש"ח). הרעיון שלי הוא לקנות עליונית בלבן ושתי תחתיות - אחת בלבן או פנינה (בשביל החתונה) ועוד אחת בצבע אחר: שחור, אדום או כחול למשל (כדי שאוכל להשתמש בשמלה מאוחר יותר). ככה בעצם קניתי לי 2 שמלות ב2400 ש"ח!
נכון, זה עדיין לא ממש זול אבל זו שמלה מדהימה ואיכותית של מעצבת.

אני רק מתחילה את כל ההכנות אבל ברגע שאגיע למדוד את השמלה אני אשמח לדווח על הממצאים ;)
דרך אגב, יש בפורום שרשור או תת פורום של חתונות? אני יודעת שיש הרבה סטודנטים וסטודנטיות שמתחתנים ויש לי מיליון שאלות!!!!

למי שמעוניינת, בלאישה פורסם כי חנות המעצבת נמצאת בדיזנגוף 159, ת"א.

בהצלחה ומזל טוב לכולן!
"... תשמור את החלומות לעצמך וללילות, כדי שתוכל להתעורר, אחרת תשתגע."

#18 Geomorphologist

Geomorphologist

מלקק סלעים מקצועי

• רשומים+
  • 1376 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 18:49

אני אומנם רק עכשיו התארסתי אבל החבר שלי ואני ביחד כבר 7 וחצי שנים אז בואו נגיד ש... כבר חשבתי על השמלה שלי לא פעם. לפני שנה בערך דפדפתי בעיתון לאישה ופתאום ראיתי את השמלה שלי! היא בכלל לא הייתה מכוונת להיות שמלה כלה אלא שמלת ערב, אבל אני שניתי את הצבעים וקיבלתי את שמלת הכלה שלי(הכל בראש עדיין, כן?).

המעצבת נקראת יעל סיבוני והשמלה מורכבת משני חלקים - עליונית מתחרה (1800 ש"ח) עדינה עדינה עדינה ומתחתיה שמלה דקה מסאטן (300 ש"ח). הרעיון שלי הוא לקנות עליונית בלבן ושתי תחתיות - אחת בלבן או פנינה (בשביל החתונה) ועוד אחת בצבע אחר: שחור, אדום או כחול למשל (כדי שאוכל להשתמש בשמלה מאוחר יותר). ככה בעצם קניתי לי 2 שמלות ב2400 ש"ח!
נכון, זה עדיין לא ממש זול אבל זו שמלה מדהימה ואיכותית של מעצבת.

אני רק מתחילה את כל ההכנות אבל ברגע שאגיע למדוד את השמלה אני אשמח לדווח על הממצאים ;)
דרך אגב, יש בפורום שרשור או תת פורום של חתונות? אני יודעת שיש הרבה סטודנטים וסטודנטיות שמתחתנים ויש לי מיליון שאלות!!!!

למי שמעוניינת, בלאישה פורסם כי חנות המעצבת נמצאת בדיזנגוף 159, ת"א.

בהצלחה ומזל טוב לכולן!

השרשור הזה יכול לעזור לך לא מעט - http://forum.bgu.co....howtopic=173022

מזל טוב !
אנחנו כרגע מנסים למצוא אולם/גן אירועים נורמלי ומתחילים להשתגע :taz:
תמונה מצורפת

#19 HedvusH

HedvusH

צעירה עולזת

• רשומים+
  • 1417 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 19:27

השרשור הזה יכול לעזור לך לא מעט - http://forum.bgu.co....howtopic=173022

מזל טוב !
אנחנו כרגע מנסים למצוא אולם/גן אירועים נורמלי ומתחילים להשתגע :taz:

תודה על הקישר!

אני רק עשיתי רשימה של כמה מקומות שנלך לראות, עדיין לא הגענו למעמד המפחיד הזה.. :o מקווה שנמצא משהו שיהיה לטעמנו
"... תשמור את החלומות לעצמך וללילות, כדי שתוכל להתעורר, אחרת תשתגע."

#20 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 21:49

לנעמה בצלאל יש ליין שמלות כלה שאפשר לקנות במחירים של 1000-2000 ש"ח (כן, לקנות ולא לשכור...)
אנורקסיה להמונים!

"ילד הברי הרבה לחלום אותו חלום לא מובן,
מראשו העגול נשאר רק חריץ קטן.
הילדים האחרים הרחיקוהו ממשחקים בגן,
והוא היה הולך תמיד עם שארדונה לבן."

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

טוב. לילה טוב, פסיכית.תמונה מצורפת

<{POST_SNAPBACK}>

לפעמים, ניסויים מצליחים...

#21 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 23/10/2008 - 21:12

אני דווקא ממש לא התלהבתי מהקטלוגים והאינטרנט. כל השמלות, אבל ממש כולן! היו חשופות בטירוף מה שממש לא התאים לי או למשפחה או לחורף ששרר בחוץ. יש גם הבדל משמעותי בין לראות דגם באינטרנט לבין למדוד בחנות ולראות איך זה יושב עלייך, מחמיא וכאלה. באתרים וקטלוגים הם לוקחים דוגמנית מהממת שמים עליה את השמלה והאיפור והכל כדי שאת תראי ותתלהבי ותרצי להראות ככה בחתונה שלך ואז תבואי דווקא לחנות שלהם. וכמובן כשאת מודדת את מרגישה נסיכה ושוב, הסיכויים גבוהים שתחתמי אצלהם דווקא (הם תמיד מנסים להלהיב אותך ולהראות לך את "התמונה השלמה" על ידי זה שמרימים לך טיפה את השיער או מוסיפים הינומה כדי שתתלהבי ותכבשי תגמרי).
אם מדדת וראית ובחרת את השמלה שאת רוצה ואז את מצלמת אותה היטב ורצה לתופרת עם הדגם הספציפי זה כבר לא הוגן בעיני. ולכן הרבה מקומות בחיים לא יתנו לך לצלם. במקום הראשון שהייתי, כשהיה ברור שאני עוד לא חותמת על כלום, ראיתי שתי שמלות נחמדות ושקלתי אותן בחיוב אז הצעתי - לגמרי בשיא התמימות, לצלם אותם כדי להראות לאחותי וחברות וכמובן כדי לזכור אחר כך מה ראיתי איפה. כמובן שלא נתנו לי ובאופן כללי לחצו עלי בטירוף לסגור איתם ועכשיו - הציעו לי דיל כולל תסרוקת ואיפור, תכשיטים בהשאלה, איפור ותסרוקת גם לאחותי ולאמא וכמובן בלעדיות על השמלה עד אחרי החתונה (דהיינו שאחרת לא תקבל אותה למועד לפני החתונה שלי) וכו' וכו' רק שאני אחתום עכשיו. כמובן שהלחץ השיג אפקט הפוך.
אחרי כמה מקומות הבנתי את הרעיון וידעתי מה מתאים לסגנון שלי ומה לא אז ישבתי באחד המקומות עם המעצבת ואמרתי לה אני רוצה ככה וככה וככה והיא אמרה אוקיי ואוקיי ואוקיי ואז נתנה לי הצעת מחיר של 5500 כשברור לחלוטין שהעיצוב הוא שלי ולא שלה אז למה אני משלמת לה עליו? הלכתי לתופרת עשינו עיצוב והתאמנו בדים והיא אפילו באה איתי לקנות וזה עלה פחות מחצי. פשוט צריך תופרת טובה...

תוכלי בבקשה לכתוב פרטים על התופרת שלך (שם, מקום, טלפון)? אחרי חיפושים מתישים, אני אשמח לקבל המלצה על מישהי טובה שאפשר לסמוך עליה.
תודה! :)

#22 Romba

Romba

• רשומים+
  • 585 הודעות:

פורסם 24/10/2008 - 04:03

תוכלי בבקשה לכתוב פרטים על התופרת שלך (שם, מקום, טלפון)? אחרי חיפושים מתישים, אני אשמח לקבל המלצה על מישהי טובה שאפשר לסמוך עליה.
תודה! :)

לצערי אין לי את המספר שלה או את שם המשפחה. עברו 3 שנים... בכל מקרה היא היתה בירושלים, בפסגת זאב, כך שזה לא מקום ממש נגיש אלא אם כן את במקרה ירושלמית ועם אוטו.
אבל קוצי תפרה לאחרונה באזור המרכז והיתה מרוצה אף היא אז אולי היא תוכל לתת את הפרטים של התופרת שלה.

#23 erandir

erandir
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 15/12/2008 - 11:33

רציתי לשאול האם אתן מכירות מקום בו אפשר לקנות/לשכור שמלת כלה במחירים סבירים? ואם לדעתכן יש מקום כזה בבאר שבו השמלות לא יהיו פרחיות להחריד?
אני לא מחפשת שמלת כלה מפוארת מאוד... יש לי חברה שמצאה שמלה אצל מעצב בתל אביב ב 1500 ש"ח, שזה נשמע לי יותר מתאים עבורי מאשר לשכור שמלה בחצבני או עמנואל ב 8,000 ש"ח (בעיה תקציבית קלה).
אני ממש אשמח לקבל המלצות והצעות. תודה :)

אני מכיר מקום חדש שנקרא "דגניות" למעצבת קוראים דגנית והיא יכולה לעשות מה שבראש שלך.
הטלפונים 054-4770379 08-8600949
מי שרוצה אני יכול להעביר לה תמונות לאימייל
אפשר לשלוח אלי מייל erandir@walla.co.il ואפשר להתקשר 057-7525606
ערן

#24 lollypop

lollypop

כסף

• רשומים+
  • 1431 הודעות:

פורסם 05/01/2009 - 19:26

רציתי לשאול האם אתן מכירות מקום בו אפשר לקנות/לשכור שמלת כלה במחירים סבירים? ואם לדעתכן יש מקום כזה בבאר שבו השמלות לא יהיו פרחיות להחריד?
אני לא מחפשת שמלת כלה מפוארת מאוד... יש לי חברה שמצאה שמלה אצל מעצב בתל אביב ב 1500 ש"ח, שזה נשמע לי יותר מתאים עבורי מאשר לשכור שמלה בחצבני או עמנואל ב 8,000 ש"ח (בעיה תקציבית קלה).

יש אתר שנקרא "שנייה לחתונה" (תחפשי בגוגל), ושם יש בנות שקנו את שמלת הכלה שלהן ועכשיו משכירות / מוכרות את שמלות הכלה שלהן, וזה יותר זול כמובן.
למילוי סקרים באינטרנט וקבלת תווי שי (תו הזהב / רב תו) בתמורה, שלחו לי ה"פ

#25 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 19/01/2009 - 20:13

קודם כל, אני חדש כאן (טוב נו, הייתי אורח כמה חודשים ...) ושרשורי החתונות נתנו לי סיבה טובה להרשם :) .
אנחנו גם בתכנוני חתונה כרגע, התאריך המשוער יהיה ביוני ואחד הקווים המנחים שלנו היה לחסוך כמה שיותר אך עדיין להעמיד משהו מכובד.
אחד הדברים שיותר הרתיעו אותי זה המחירים המופקעים של השמלות כלה כאן בארץ, לכן החלטתי (טוב, החלטנו, צעד כזה אי אפשר לעשות לבד) לעשות צעד אמיץ ... :
בתור אחד שסוחר שנים ב Ebay החלטתי לבדוק את שוק שמלות הכלה שם ואני ובת הזוג פשוט התאהבנו בשמלה הזאת :
http://cgi.ebay.com/...em=170268557988
המחיר יחסית מצחיק (500 וקצת שקלים), היא נתפרת לפי מידות אישיות והתגובות של אנשים אחרים שהזמינו אותה היו מאוד אוהדות ...

אמרנו לעצמו - "טוב נו, שווה את הסיכון". יש עוד יותר מחצי שנה ואנחנו לא לחוצים על שמלה, אפשרי להזמין ולראות מה נקבל. אם זה מצויין - חסכנו אלפי שקלים. אם לא - אז לא נורא, 500 שקל ואפשר למכור אותה בחזרה ולא להפסיד כלום ... הזמן הוא לטובתנו ...
הזמנו לפני שבוע, העברנו מידות מדוייקות וכרגע זה אצל התופרת ...

מבטיח בעוד חודש להעביר תמונות ממשיות וחוות דעת :)

הבטחת :)

#26 אורח - כלה לשעבר

אורח - כלה לשעבר
  • אורחים

פורסם 22/02/2009 - 13:52

היי,
אני התחתנתי לפני כמה חודשים, תפרתי את השמלה בפראג. אני מעוניינת למכור אותה לא יקר. מדובר על שמלה לבנה, עדינה, קלאסית. שווה ביותר, חדשה לגמרי, נלבשה פעם אחת ועברה ניקויי יבש.
מידה 38-40, עם הינומה מהממת.
אשמח אם תפני אליי.
ronzima@yahoo.com

#27 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 24/02/2009 - 15:31

סחתין על האומץ. מי שבכל זאת רוצה שמלות "כמו בדיזנגוף" (עמנואל וכל השטויות האלה) יכול ללכת לחנויות שם, למצוא שמלה יפה ולצלם עם מצלמה (או עם סלולרי) וללכת לתופרת פרטית.
תפירה כזאת תעלה 2500-4000 ש"ח (שליש מהמחיר הרגיל של השמלה). על זה תוסיפו בערך 1000 ש"ח לאיפור + שיער. וחסכתם חצי ממחיר "הסלון" - וזה המון ! (5000 ש"ח!!)

נניח שהשמלה שאני רוצה עולה משהו כמו 5-5.5 ואיפור ושיער גם 1000 שח, אז החסכון לא כזה גדול ואיכשהו, לדעתי עדיף תמיד לקנות במקום מאשר לתפור (מי יודע איך יצא). לי בכל אופן יש המלצות חמות על תופרת בב"ש בשם פאני. היא עשתה לחברה שלי שמלה + איפור+ שיער ב5000 שח שזה באמת סבבה אבל אם אני אמצא שמלה יפה במחירים סבירים (אני פותחת עם נעמה וענת ברעננה) נראה לי שאני אדבוק בזה..
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#28 irena

irena

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 307 הודעות:

פורסם 15/03/2009 - 17:37

נכנסתי במקרה וראיתי שכבר המליצו על "סלון פאני" בב"ש אבל אני מצטרפת בחום- הגעתי אליה בהמלצה של חברה ועשיתי אצלה שמלה מדהימה, עם הרבה תיקונים ושינויים אבל במחיר של השכרה שניה- 3400 ש"ח בלבד (לא כולל איפור ושיער)

#29 Romba

Romba

• רשומים+
  • 585 הודעות:

פורסם 28/08/2009 - 01:27

סתם רציתי לחלוק סיפור משעשע בנושא על טעם ועל ריח.
עמדנו 4 בנות ודיברנו על שמלות כלה. שלוש נשואות ואחת רווקה ואף אחת לא היתה בחתונה של אף אחת אחרת כי לא הכרנו אז.
שתיים מהן תיארו סגנון של שמלות כלה וטענו שזה הדבר הכי פרחי ודוחה בעולם, השלישית החליפה צבעים ואילו אני ניסיתי לנפנף בידיים ולגרום לשתיים הללו לשתוק כי מהתמונות שראיתי בפייסבוק, הן תיארו בפרוטרוט את שמלת הכלה של הבחורה השלישית. פאדיחה...

#30 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 28/08/2009 - 10:44

סתם רציתי לחלוק סיפור משעשע בנושא על טעם ועל ריח.
עמדנו 4 בנות ודיברנו על שמלות כלה. שלוש נשואות ואחת רווקה ואף אחת לא היתה בחתונה של אף אחת אחרת כי לא הכרנו אז.
שתיים מהן תיארו סגנון של שמלות כלה וטענו שזה הדבר הכי פרחי ודוחה בעולם, השלישית החליפה צבעים ואילו אני ניסיתי לנפנף בידיים ולגרום לשתיים הללו לשתוק כי מהתמונות שראיתי בפייסבוק, הן תיארו בפרוטרוט את שמלת הכלה של הבחורה השלישית. פאדיחה...

אוי, מסכנה השלישית... (למרות שיש לה טעם מזעזע).
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים