מעבר לתוכן

זכויות או סתם התחשבות

• נושא נעול נושא זה נעול
3 replies to this topic

#1 אורח - מני

אורח - מני
  • אורחים

פורסם 17/05/2013 - 14:19

היי, יש למישהו מושג אם יש זכויות למתחתנים אם מבחן או שיעור עם נוכחות חובה נופל על יום החתונה או הימים שאחרי?
בנוסף מה הסיכוי להתחשבות מצד המערכת אם הזמנתי כרטיסים לירח דבש והתברר שיש מועדי ב באותם התאריכים?

תודה מראש

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 17/05/2013 - 15:17

כי מה זה לארגן חתונה מול מאמץ האדירים הכרוך בעיון בנוהל הבחינות, לגגל או רחמנא ליצלן פשוט להעיף מבט בהמשך העמוד.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 אורח - מני

אורח - מני
  • אורחים

פורסם 17/05/2013 - 16:00

תודה על ההפניה
וסליחה על חוסר תשומת הלב

בכל מקרה לאחר עיון בנוהל האחיד הזכות למועד מיוחד היא רק ליום החתונה עצמו (אני מבין מזה שיום אחרי כבר אין מה לדבר).
אם כי במקרה המדובר התאריך דווקא תוכנן ע"פ המבחנים ופתאום תקעו מבחן נוסף בהתראה של כמה שבועות. נקווה שיחשבו.

ואם בחתונה אין התחשבות משמעותית אני מסיק שקניית כרטיסים לחו"ל זה ממש לא מזיז לאף אחד במערכת. נו טוב. כמה מאות דולרים הולכים לפח. באסה

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 17/05/2013 - 16:03

תודה על ההפניה
וסליחה על חוסר תשומת הלב

בכל מקרה לאחר עיון בנוהל האחיד הזכות למועד מיוחד היא רק ליום החתונה עצמו (אני מבין מזה שיום אחרי כבר אין מה לדבר).
אם כי במקרה המדובר התאריך דווקא תוכנן ע"פ המבחנים ופתאום תקעו מבחן נוסף בהתראה של כמה שבועות. נקווה שיחשבו.

ואם בחתונה אין התחשבות משמעותית אני מסיק שקניית כרטיסים לחו"ל זה ממש לא מזיז לאף אחד במערכת. נו טוב. כמה מאות דולרים הולכים לפח. באסה

יש סיבה שקוראים למועד מיוחד כמו שקוראים לו (ולא מועד ג' כפי שנהוג לומר בטעות).

תכתוב מכתבים, תתפרץ למשרדים, תשחד מושחתים... אם זה עד כדי כך חשוב לך אתה כבר תגרום לזה לקרות.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים