מעבר לתוכן

שמלת כלה

• Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 אורח - Guest_טלי_*

אורח - Guest_טלי_*
  • אורחים

פורסם 07/10/2008 - 09:44

רציתי לשאול האם אתן מכירות מקום בו אפשר לקנות/לשכור שמלת כלה במחירים סבירים? ואם לדעתכן יש מקום כזה בבאר שבו השמלות לא יהיו פרחיות להחריד?
אני לא מחפשת שמלת כלה מפוארת מאוד... יש לי חברה שמצאה שמלה אצל מעצב בתל אביב ב 1500 ש"ח, שזה נשמע לי יותר מתאים עבורי מאשר לשכור שמלה בחצבני או עמנואל ב 8,000 ש"ח (בעיה תקציבית קלה).
אני ממש אשמח לקבל המלצות והצעות. תודה :)

#2 Tam

Tam

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 07/10/2008 - 20:30

בדיזינגוף יש את פישנדג שיש להם שמלות מדהימות לכלות (חברה שלי קנתה שמלה מוצלחת במיוחד!). חוץ מזה יש את "קאלה" שגם להם יש שמלות לבנות. יש גם את הני ועדי יעקובסון (אם אני לא טועה בשם) שיש להם שמלות כלה בסגנון וינטג' יחסית וגם לא יקרות במיוחד. יש גם את לילמיסט (?) (שוב אני מקווה שאני לא טועה בשם של החנות).
האמת שגם אפשר ללכת לחנויות של שמלות ערב ולראות שמלה שאת אוהבת, ולשאול אם אפשר לעשות אותה בלבן.
שווה מאוד לנסות את החנויות האלו לפני ששוכרים שמלה של מעצב לדעתי.

#3 דוס

דוס

חייבת לעבור לגור באזור גשום...

• רשומים+
  • 8441 הודעות:

פורסם 07/10/2008 - 21:45

רציתי לשאול האם אתן מכירות מקום בו אפשר לקנות/לשכור שמלת כלה במחירים סבירים? ואם לדעתכן יש מקום כזה בבאר שבו השמלות לא יהיו פרחיות להחריד?
אני לא מחפשת שמלת כלה מפוארת מאוד... יש לי חברה שמצאה שמלה אצל מעצב בתל אביב ב 1500 ש"ח, שזה נשמע לי יותר מתאים עבורי מאשר לשכור שמלה בחצבני או עמנואל ב 8,000 ש"ח (בעיה תקציבית קלה).

מה לגבי לתפור? 1500 נשמע לי קצת הזוי אבל עם תופרת אפשר להגיע ל5000 בערך... או פשוט תיקני שמלה לבנה, זו גם אופציה
השם הוא דוּס, לא דוֹס!

#4 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 08/10/2008 - 04:04

יש הרבה סלוני כלות שנותנים חבילת כלה. שזה אומר: שמלה, שיער , איפור, ציפרניים ואולי אפילו מסאג'. וזה יוצא במחיר באמת סביר.
אני שמעתי על סלון "סאבינה" בראשון לציון. מישהי שלומדת איתי עשתה אצלה, ויצא לה ממש מדהים. הם גם תופרים שמלה לפי בקשתך. יותר מזה?
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#5 diti

diti

שדונית קטנה ומטריפה

• רשומים+
  • 1947 הודעות:

פורסם 16/10/2008 - 22:06

מה לגבי לתפור? 1500 נשמע לי קצת הזוי אבל עם תופרת אפשר להגיע ל5000 בערך... או פשוט תיקני שמלה לבנה, זו גם אופציה

עם סקר שוק קצר, אפשר למצוא גם שמלה ב-1000 ש"ח. פשוט להסביר לתופרת שמדובר בתקציב מסויים. אם היא תסכים - סבבה, אם לא - אפשר תמיד למצוא מישהי אחרת...

פוגי יוצא ברכבת מתל אביב. במקביל הוא יוצא ברכבת מחיפה.
נשאלת השאלה: מתי יפגוש פוגי את עצמו?
שאלה שנייה: האם הוא יתאכזב?
את התשובות יש לשלוח אלינו. את הכתובת ניתן בשבוע הבא, ואז גם יוגרלו הגרסים. סליחה, אז גם יוגרלו הפרסים, גרציה.
בין הפותרים נכונה יוגרל פותר שלא ענה נכונה!!!

חשוב יותר להיות שפוי ולא לדעת מה קורה

חתול, הו, בידי בם בם
תמונה מצורפת

#6 קרם ברולה

קרם ברולה

כסף

• רשומים+
  • 1734 הודעות:

פורסם 17/10/2008 - 07:23

עם סקר שוק קצר, אפשר למצוא גם שמלה ב-1000 ש"ח. פשוט להסביר לתופרת שמדובר בתקציב מסויים. אם היא תסכים - סבבה, אם לא - אפשר תמיד למצוא מישהי אחרת...

וואו, מעודד לשמוע.. נקווה שהתעריף יישאר ככה לעוד כמה שנים :)
תמונה מצורפת

#7 Geomorphologist

Geomorphologist

מלקק סלעים מקצועי

• רשומים+
  • 1376 הודעות:

פורסם 17/10/2008 - 14:16

קודם כל, אני חדש כאן (טוב נו, הייתי אורח כמה חודשים ...) ושרשורי החתונות נתנו לי סיבה טובה להרשם :) .
אנחנו גם בתכנוני חתונה כרגע, התאריך המשוער יהיה ביוני ואחד הקווים המנחים שלנו היה לחסוך כמה שיותר אך עדיין להעמיד משהו מכובד.
אחד הדברים שיותר הרתיעו אותי זה המחירים המופקעים של השמלות כלה כאן בארץ, לכן החלטתי (טוב, החלטנו, צעד כזה אי אפשר לעשות לבד) לעשות צעד אמיץ ... :
בתור אחד שסוחר שנים ב Ebay החלטתי לבדוק את שוק שמלות הכלה שם ואני ובת הזוג פשוט התאהבנו בשמלה הזאת :
http://cgi.ebay.com/...em=170268557988
המחיר יחסית מצחיק (500 וקצת שקלים), היא נתפרת לפי מידות אישיות והתגובות של אנשים אחרים שהזמינו אותה היו מאוד אוהדות ...

אמרנו לעצמו - "טוב נו, שווה את הסיכון". יש עוד יותר מחצי שנה ואנחנו לא לחוצים על שמלה, אפשרי להזמין ולראות מה נקבל. אם זה מצויין - חסכנו אלפי שקלים. אם לא - אז לא נורא, 500 שקל ואפשר למכור אותה בחזרה ולא להפסיד כלום ... הזמן הוא לטובתנו ...
הזמנו לפני שבוע, העברנו מידות מדוייקות וכרגע זה אצל התופרת ...

מבטיח בעוד חודש להעביר תמונות ממשיות וחוות דעת :)
תמונה מצורפת

#8 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 18/10/2008 - 11:11

בתור אחד שסוחר שנים ב Ebay החלטתי לבדוק את שוק שמלות הכלה שם ואני ובת הזוג פשוט התאהבנו בשמלה הזאת :
http://cgi.ebay.com/...em=170268557988
המחיר יחסית מצחיק (500 וקצת שקלים), היא נתפרת לפי מידות אישיות והתגובות של אנשים אחרים שהזמינו אותה היו מאוד אוהדות ...

אמרנו לעצמו - "טוב נו, שווה את הסיכון". יש עוד יותר מחצי שנה ואנחנו לא לחוצים על שמלה, אפשרי להזמין ולראות מה נקבל. אם זה מצויין - חסכנו אלפי שקלים. אם לא - אז לא נורא, 500 שקל ואפשר למכור אותה בחזרה ולא להפסיד כלום ... הזמן הוא לטובתנו ...
הזמנו לפני שבוע, העברנו מידות מדוייקות וכרגע זה אצל התופרת ...

מבטיח בעוד חודש להעביר תמונות ממשיות וחוות דעת :)

סחתין על האומץ. מי שבכל זאת רוצה שמלות "כמו בדיזנגוף" (עמנואל וכל השטויות האלה) יכול ללכת לחנויות שם, למצוא שמלה יפה ולצלם עם מצלמה (או עם סלולרי) וללכת לתופרת פרטית.
תפירה כזאת תעלה 2500-4000 ש"ח (שליש מהמחיר הרגיל של השמלה). על זה תוסיפו בערך 1000 ש"ח לאיפור + שיער. וחסכתם חצי ממחיר "הסלון" - וזה המון ! (5000 ש"ח!!)

#9 אורח - Guest_נעמה_*

אורח - Guest_נעמה_*
  • אורחים

פורסם 18/10/2008 - 13:49

סחתין על האומץ. מי שבכל זאת רוצה שמלות "כמו בדיזנגוף" (עמנואל וכל השטויות האלה) יכול ללכת לחנויות שם, למצוא שמלה יפה ולצלם עם מצלמה (או עם סלולרי) וללכת לתופרת פרטית.
תפירה כזאת תעלה 2500-4000 ש"ח (שליש מהמחיר הרגיל של השמלה). על זה תוסיפו בערך 1000 ש"ח לאיפור + שיער. וחסכתם חצי ממחיר "הסלון" - וזה המון ! (5000 ש"ח!!)

מה גם שהשמלה נשארת אצלך ואפשר אח"כ לתרום אותה או למכור אותה יד שנייה

#10 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 18/10/2008 - 14:32

היום יש מקומות שלוקחים כסף על מדידות בדיוק בגלל הסיבה הזו...
אנורקסיה להמונים!

"ילד הברי הרבה לחלום אותו חלום לא מובן,
מראשו העגול נשאר רק חריץ קטן.
הילדים האחרים הרחיקוהו ממשחקים בגן,
והוא היה הולך תמיד עם שארדונה לבן."

arco-iris - נערה בהפרעה

<{POST_SNAPBACK}>

טוב. לילה טוב, פסיכית.תמונה מצורפת

<{POST_SNAPBACK}>

לפעמים, ניסויים מצליחים...

#11 אורח - מורג

אורח - מורג
  • אורחים

פורסם 18/10/2008 - 14:47

היום יש מקומות שלוקחים כסף על מדידות בדיוק בגלל הסיבה הזו...

מקומות שלוקחים כסף על מדידה, לא ראוי כי בכלל יכנסו אליהם.
כל עוד יש פרחות בעולם, החנויות האלה ימשיכו לשגשג ולעשות מליונים.

מצטער על הבוטות. ככה זה עובד.

#12 preta

preta

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 497 הודעות:

פורסם 18/10/2008 - 15:59

אני אמנם לקחתי שמלה בסוף מחנות מתוקה שנקראת אליה בדיזינגוף ומצאתי שם בדיוק את מה שרציתי, אבל יש לי כמה הצעות למציאת שמלה יותר זולה משלי:
אני מכירה תופרת בב"ש בעיר העתיקה או מעצב/תופר בפתח תקווה שאני יכולה לחפש את המספרים שלהם אם זה רלבנטי - שניהם לא יקרים (שמלה עולה בערך 1500-1800 כולל בד).
חוץ מזה, חברה קנתה שמלה יפה מאוד בנעמה בצלאל בת"א שגם לא עלתה הרבה ואני הסתכלתי על כמה שמלות מוצלחות מאוד בכתומנטה בדיזינגוף.

בהצלחה. לא קל אבל אפשרי למצוא אחלה שמלה במחיר סביר. ומזל טוב! הכי חשוב
אני אף פעם לא חושב על העתיד - הוא מגיע מספיק מהר.איינשטיין

#13 גברת תלתלינה

גברת תלתלינה

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 90 הודעות:

פורסם 18/10/2008 - 17:21

תופרת מורידה את עלות השמלה פלאים,תזכרי שתחרה מעלה את מחיר השמלה.
תנסי לחפש בלוחות יד שנייה-נתקלתי שם בשמלות כלה למכירה.
מגרד לי בגב

#14 Romba

Romba

3 שנים חיכיתי לרגע הזה ועכשיו... מה כותבים פה?

• רשומים+
  • 585 הודעות:

פורסם 18/10/2008 - 20:39

יש לי קצת בעיה עם ההצעה שלך - אני הולכת לחנות של מעצב. רואה את הדגם שהוא עיצב והשקיע בו מחשבה וכשרון, מצלמת אותו היטב ואז הולכת ומשכפלת לי את זה? זה די גניבה רעיונית.
נכון שהמחירים שהם גובים הם פסיכים לגמרי אבל זאת הפרנסה שלהם ויש להם דרך ארוכה עד שהם מוכרים שמלה - מקום, בד, תפירה, עיצוב וכו'. אם לא מתאים לך המחיר אל תקחי שמלה של מעצב עם "שם". נכון שאין יותר מדי מה להמציא את הגלגל בשמלות כלה אבל עדיין, לא הייתי מעתיקה עיצוב באופן מוחלט.
במקרה שלי מדדתי בכמה מקומות וקיבלתי רעיונות לסגנונות שמתאימים לי אבל את העיצוב הסופי אני שירטטי עם התופרת על נייר תוך שינויים והתאמות. וזאת אחת הסיבות שהלכתי בסוף לתופרת פרטית ולא נשארתי באחד מסלוני העיצוב שבהם ביקרתי - ברגע שאני אומרת למעצבת בדיוק מה אני רוצה ואיך ואיפה זה כבר לא עיצוב שלה אלא עיצוב שלי אז למה אני צריכה לשלם לה הון עתק עליו?
זאת הסיבה שהם מנסים לסגור איתך מיד כשאת מודדת. שלא תקחי רעיונות ותלכי למקום אחר.

#15 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 20/10/2008 - 16:54

יש לי קצת בעיה עם ההצעה שלך - אני הולכת לחנות של מעצב. רואה את הדגם שהוא עיצב והשקיע בו מחשבה וכשרון, מצלמת אותו היטב ואז הולכת ומשכפלת לי את זה? זה די גניבה רעיונית.
נכון שהמחירים שהם גובים הם פסיכים לגמרי אבל זאת הפרנסה שלהם ויש להם דרך ארוכה עד שהם מוכרים שמלה - מקום, בד, תפירה, עיצוב וכו'. אם לא מתאים לך המחיר אל תקחי שמלה של מעצב עם "שם". נכון שאין יותר מדי מה להמציא את הגלגל בשמלות כלה אבל עדיין, לא הייתי מעתיקה עיצוב באופן מוחלט.
במקרה שלי מדדתי בכמה מקומות וקיבלתי רעיונות לסגנונות שמתאימים לי אבל את העיצוב הסופי אני שירטטי עם התופרת על נייר תוך שינויים והתאמות. וזאת אחת הסיבות שהלכתי בסוף לתופרת פרטית ולא נשארתי באחד מסלוני העיצוב שבהם ביקרתי - ברגע שאני אומרת למעצבת בדיוק מה אני רוצה ואיך ואיפה זה כבר לא עיצוב שלה אלא עיצוב שלי אז למה אני צריכה לשלם לה הון עתק עליו?
זאת הסיבה שהם מנסים לסגור איתך מיד כשאת מודדת. שלא תקחי רעיונות ותלכי למקום אחר.

שמעי הרבה מהשמלות שלהם נמצאים באתרי האינטרנט שלהם, והם מודעים לזה שיכולים להעתיק משם דגם, וזה חוקי לגמרי (זה הופך להיות ללא חוקי אם את מקימה עסק לשמלות כלה, וגונבת את העיצוב משם ומוכרת כעיצוב שלך).
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים