מעבר לתוכן

שבוע אחרי, ליקוט רשמים

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - קוקוריקו!!

אורח - קוקוריקו!!
  • אורחים

פורסם 28/08/2011 - 14:52

בשבח והודיה לשם יתברך, בע"ה בסימן טוב ובמזל טוב נישאנו!

כבר עבר שבוע וזה הזמן לשתף ולהמליץ (כמובן שאין כאן חשש לספאם או פרסום מסחרי ובלה בלה בלה.. רשמים אישיים בלבד)

מקום:
אולם האירועים בקיבוץ משמר הנגב, מקום מופלא, יפה ומפואר. מלבד תחזוקת הגן (דשא, מיזוג, חשמל) הם לא באו הרבה ליידי ביטוי, אבל הכל דפק כמו שעון.

קייטרינג:
"זר מעדנים" האגדיים, האוכל היה מצויין (לא שאכלנו, ככה מספרים..) בגלל הבאלגן של נחיתת הגרדים כאן באזור צמצמתי בבערך 40% את מספר המנות הפתיחה לערב. בסופו של דבר, ברוך השם (!!!) הגיעו המון המון אנשים ופתחתנו רזרבה של 140 מנות. הצוות המיומן "אכל" את הבלת"מ הזה בלי מלח ועשר דקות אחרי החופה כולם כבר ישבו. היה מספיק אוכל לכולם מכל המנות למרות שלקחנו כמה תוספות מיוחדות כמו כבד אווז.אותו הקייטרינג גם סיפק לנו את הציוד והאוכל לשבת חתן (אמש) והיה כרגיל, הכי טוב שיכול להיות.

בר:
שירותי בר היו של "המלך בבר". פידבקים מאנשים ממשיכים להגיע אז אני סבור שעשה עבודה טובה, גם התגמש איתי במחיר מציאה.

רב:
הרב המזמר, מוטי וקנין משכונת רמות בבאר שבע. החופה הייתה בערך רבע שעה והקהל היה מהופנט, למרות שניתנה האופציה להיכנס לתוך האולם בערך 400 מוזמנים עמדו איתנו בחופה ונהנו מהשירים וההתרגשות המיוחדת שהזמינה האווירה במקום. הרב מומלץ מאוד.

אטרקציה מיוחדת:
כמה חבר'ה "ברסלבים" . הגיעו אחרי החופה ונכנסו יחד איתנו לאולם ל5 שירים. הגיעו עם שופר ותוף ולבוש מסורתי... הקפיצו את הקהל וחיברו בין כולם (אני מדבר על דתיים וחילונים, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים), היה שיגעון. מומלץ מומלץ מומלץ!! (מה גם שהכסף עובר לצדקה)

צילום:
"ענבר צלמים" - צילומי החוץ ביפו היו חוויה בלתי נשכחת. בזכותה השתחררנו והיה קל מאוד להצטלם בחופשיות. היא דאגה למשוך אותנו בין השולחנות ולהצטלם עם מירב האנשים. גררה את ההורים ולא הזניחה אף בן משפחה מתמונות רבות. מצלמת סטילס אחת. וידיאו כתף ווידיאו רחף. את התמונות עדיין לא קיבלנו אבל לפי מה שראינו הכל יהיה סבבה.

חליפת חתן:
"סמי את מאיר", 2700 כולל נעליים. נוח, אלגנטי ויפה. יחס אדיב ואפילו כמה הנחות בגמר החשבון. לא הייתי במקום אחר ואני מבסוט לאללה.

מגנטים:
WOW מגנטים. הוציא במהלך הערב בערך 600 מגנטים. אין אורח שלא קיבל לפחות אחד והחברה שרקדו כיבלו בערך 5 או 6 מגנטים.

תקליטן:

ערן דבורה מקבוצת ליאור מיוזיק. היה פשוט מעולה. סידר לנו גרסאות ממממש יפות לשיר כניסה ולשיר סלואו של שירים שהכרנו בוורסיה אחרת. נתן המון מוטיבציה ביום ששום דבר בו לא הלך כפי שתכננו (גראדים... אזעקות...). ליאור מיוזיק עזר לנו המון המון במשא ומתן עם נותני שירות אחרים. היה גם סקסופוניסט (מקצוען, לא ילד שמנגן פלייבק) שהיה בקבלת פנים, ליווה אותנו בסלואו ועבר בין השולחנות בזמן האוכל.

רכב:
שכרתי מאלבר מזדה 6. היה בסדר גמור מלבד שהרכב הגיע מלוכלך והתעכבתי בשטיפת רכבים.

טבעות:
לאחר סקר שוק קצרצר בב"ש הבנתי שאין מנוס למראות קצת עולם.. החנות ג'קסון מהבורסה לתכשיטים מומלץ מומלץ מומלץ. גם המגוון האדיייייר וגם המחירים ללא תחרות. נמצא ברח' הרקון ברמת גן.

עיצוב:
העיצוב המקומי של האולם. אין תלונות (לא זול, אבל עשו עבודה יפיפייה).

כלה:
התארגנה בעמנואל ביפו והייתה מבסוטה אש!, מלבד זאת היא כמובן היפה בנשים והשמלה רק החמיאה לה יותר ויותר.

למחרת החתונה יצאנו לנופש קצרצר במלון דן כרמל בחיפה. בקבלה שמעו שאנחנו יום אחרי חתונה ופינקו אותנו בסוויטה נשיאותית על חשבונם. ואפילו לא ביקשו אסמכתא מהרבנות כמפי שמבקשים באילת..

תודה למ"פ שלי ולקצינת קישור שנתנו לי פטור מהמילואים שנפלו על החתונה... שום דבר איננו מובן מאילו!!

חינה:
קייטרינג "רפאלי" הבאר שבעי תפקד אצלנו בחינה שעשינו בבית, 60 איש אכלו לשובע אוכל פשוט מעולה. המלצרים שהגיעו היו אחלה ובכלל הצוות נפלא. תקתקו בשרים על האש בגינה בקצב מסחרר. מומלץ בחום, מקצוענים.

לאחר המילים החמות זה הזמן להגיד גם דברים פחות טובים....:
כמו כל עם ישראל, גם אנחנו הכנו חולצות טריקו מודפסות לאורחים. את החולצות הזמנתי אצל בחור משם ליאור מחברת "גרוביק" (לא בטוח עד כמה הוא באמת חברה כי אין לו חנות מסודרת רק מוכר מהבית ודרך המייל). השירות היה מזעזע. חולצות מוכתמות, איכות הדפסה ירודה ומטה. איכות חולצה כמו של שקית ניילון מהסופר. חולצות בלי צבע ובלי צורה. הוא גם פישל בחולצה אחת שהזמנתי והיה אמור להשלים לי את הפער עד יום החתונה. הוא לא עשה כך ומאז לא שמעתי ממנו. זה מקום לציין שהוא גם לא כל כך זול. 40 ש"ח לחולצת טריקו בררה כמו שהוא מוכר זה פשוט גניבה. מפאת חוסר הזמן נאלצתי לקחת ממנו את החולצות. ביום רגיל היתי משאיר אותם שום והיה עליו לספוג את הנזק בחולצות שאיבד. גם כן נזק....

כדי להזהיר את כולם שוב אני חוזר ואומר, בבקשה להתרחק מבחור בשם מאור מהדפסת חולצות גרוביק. החולצות כל כך גרועות.. הבחור לא עונה למיילים ומשאיר אותי יומיים לפני חתונה (שישי שיבת) בלי שאני יודע מתי ומהיכן לקחת. בוודאי שלא נותן קבלות. ביקשתי ממנו הדפסת קריקוטרה נוספת בגב החולצה ובחצוף טרח להגיד ששעת גרפיקה זה 100 דולר אבל לי הוא יקח רק עוד 5 שח לחולצה. איזה גרפיקה ואיזה נעליים...

זהו בינתיים.. אם אזכר בעוד משהו אעדכן...
שיהיה בשמחות!!

#2 *Lin*

*Lin*

A Duck!

• מנהלי פורום
  • 2179 הודעות:

פורסם 01/09/2011 - 11:38

וואלה, גם אני אצטרף :) שבוע ויום אחרי... חייבת להגיד תודה לכל מי שעשה לנו את החתונה:

האולם - מעגלים ביבנה. האולם יחסית חדש (שנתיים בערך) עם קונספט שונה של חתונה. במקום שולחנות סטנדרטיים יש שם מלא מלא פינות ישיבה בעיצוב עוצר נשימה. המנות מוגשות כמנות טפאסים לאורך כל האירוע, סה"כ 11 סוגים של מנות. מה שבעצם לא מכריח בנאדם לשבת ולרקוד בזמנים שקובעים לו אלא נותן לאנשים את היכולת להסתובב ולהחליט מה בא להם.
בגלל הקונספט החדשני (שאנחנו אהבנו) די חששנו. גם כי פחדנו שאנשים יעקמו את האף למראה מנות הטפאס וגם כי פחדנו שאנשים (בעיקר המבוגרים) לא יתחברו למקום ויחפשו את המקומות הקבועים שלהם.
כמה שהתבדינו.
קיבלנו כ"כ הרבה מחמאות על המקום! אנשים אמרו שמעולם לא אכלו כ"כ הרבה בחתונה, ואנשים ביקורתיים שתמיד מקטרים לא הפסיקו לשבח.
מבחינת ההתנהלות מולם, הם היו חמודים מהרגע שנכנסנו לשם ועד יום אחרי האירוע שבו התקשרו לשאול איך היה.
כל, פשוט כל מי שהתנהלנו מולו נתן שירות יוצא מהכלל. אין לי מספיק מילים לשבח שם את כולם.
מומלץ מומלץ מומלץ!!

הזמנות - את הרעיון להזמנות קיבלתי אחרי ששיחקתי קצת באיזה אתר לעריכת תמונות, ואז חבר של חברה טובה שלי העביר את הרעיון לפוטושופ ואפילו שדרג אותו. הדפסנו בפרי-פרינט בחולון כי הם נותנים מגנטים בחינם, ונורא רצתי מגנטים.
המטרה הייתה שלא ניסע שלם בכלל ושהכל יגיע בדואר, אבל בפועל היו בעיות עם הדואר ובעלי היה צריך לנסוע לשם כדי לסדר הכל.

שמלה - אז כמו שאנשים כתבו פה, גם השמלה שלי עלתה 2000 ש"ח. 1900 אם להיות מדוייקים. נקנתה בדיזינגוף בחנות של שמלות ערב. שם החנות הוא קארין, ויש שם עיצובים יפהפיים לשמלות שיפון נופלות כאלה. לעומת חנויות אחרות ששם רואים שמלה ולוקחים אותה מהקולב, בקארין תופרים שמלה חדשה. כמובן שהשמךה נשארה אצלי ועברה לאחר החתונה לסלון הכלות של אמא :)

נעליים - נקנו באור הכלה בדיזינגוף. המוכרת שם הייתה מקסימה, ולעומת הרבה חנויות אחרות אשכרה היו דגמים להתלבט ביניהם.

תכשיטים - עוצבו ע"י הבת דודה המהממת שלי.

חליפה לחתן - נקנתה בארה"ב, ממש לפני העזיבה.

מגנטים - רעם פירוטכניקה. הגעתי אליהם דרך חברה שלוקחת אותם קבוע לכל אירוע. נתנו מחיר הוגן למגנטים ללא הגבלה. בפועל ניו כ300 תמונות על 200 אורחים. בסוף האירוע קיבלנו 2 הגדלות (שאמא שלי גנבה איתה לפראג) ומלא מגנטים למקרר (שגם חלק נכבד מהם נגנב ע"י ההורים).

דיג'יי - כפיר שלי. הפעם הראשונה שראיתי אותו היה בחתונה בארקה בת"א. מאותו רגע ידעתי שאני רוצה אותו בחתונה שלי. ההתנהלות מולו הייתה מעולה. בזכותו הגענו לצלם שלנו ולכנר, והוא דאג גם להתמקח בשבילנו על המחירים מולם.
בחתונה הוא הקפיץ את הרחבה והיה שמח :)

צלם - אורן קאן. למרות שהיתה חתונה קטנה רצינו 2 צלמי סטילס, שיקלטו גם את הרגעים הקטנים, שיצלמו מכמה זויות. וידאו לעומת זאת לקחנו רק אחד. אורן לא זול בכלל ביחס לשוק (ואפילו חרג מהתקציב) אבל בזכות כפיר (וגם אורן שממש הלך לקראתנו) קיבלנו מחיר שאנחנו יכולים לעמוד בו.
לפני יומיים קיבלתי את התמונות ואני ממש מרוצה. יש הרבה תמונות יפות לבחור מהם :)
הצלמים שהגיעו איתו היו מקסימים. וגם ההתנהלות עד עכשיו מצויינת. רק שבחים!

כנר אלקטרוני - ויטלי (אין לי מושג השם משפחה) חיפשנו כנר, לכניסה לחופה ופריצות בריקודים. ואז כפיר הציע לנו לקחת כנר אלקטרוני, שזה מסתבר כמו גיטרה חשמלית, רק כינור. בניגוד לכנריות שעושות פריצות, הכנר האלקטרוני פשוט מנגן יחד עם כל מה שהדיג'יי שם. כפיר גם שכנע אותו ללוות אותנו בכניסה לחופה, למרות שהוא אף פעם לא עושה את זה.

איפור ושיער - מיכל אחדות ויוסי חלי. פשוט אנשים שכייף לבלות איתם את היום. הם באים לאן שרוצים ופשוט עושים שמח תוך כדי העבודה.
השיער היה יציב כל הערב, למרות שהתסרוקת הייתה "מרושלת", כל שערה נשארה במרום. האיפור היה עדין עדין בדיוק כמו שרציתי והרגשתי שגם בחתונה נשארתי אני.

טבעות - נקנו בג'קסון ברמת גן. המבחר עצום, המחיר מעולה והשירות היה ממש טוב! אין תלונות.
מה שכן, לוקח להם 21 יום להכין טבעות חדשות, אז לא לחכות לרגע האחרון.

רב - הרב עמיהוד סולומון. העביר חופה אישית עם קצת צחוקים. אחרי החופה חברה שלי ניגשה אלי ואמרה שהיא בחיים לא ראתה חופה כזו מגניבה.
מה שאהבנו בעמיהוד זה שכבר בפגישת ההיכרות הוא מדקלם לך מילה במילה איך תיראה החופה. מבקש אישור לכל מילה וכל בדיחה שהוא מספר, וככה בטקס עצמו אתה יודע שאין הפתעות, אין בדיחות לא מצחיקות והכל בדיוק כפי שתוכנן. לנו זה היה מאד חשוב.

מנסה לחשוב אם שכחתי משהו...

רוצים לספר משהו שיושב לכם על הראש כבר מלא זמן? פוחדים מתגובות של אנשים?
שתפו בשרשור שאף אחד לא יקרא (על ב"ש, כן?)

"The greatest thing you'll ever learn, is just to love and be loved in return"
Moulin Rouge

"Shall I compare thee to a summers day"

,And I miss thae days when you had one phone number and one answering machine
,and that one answering machine had one cassette tape
.and that one cassette tape, either had a message from the guy or it didn't

#3 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 02/09/2011 - 01:43

כל מה שלין אומרת נכון :) ולא לשכוח שהאוכל לא רק הוגש בשפע ובמגוון ענק אלא גם היה טעים :מרייר: היתה אחלה חתונה!!!

#4 אורח - dv

אורח - dv
  • אורחים

פורסם 17/10/2011 - 18:22

רב:
הרב המזמר, מוטי וקנין משכונת רמות בבאר שבע. החופה הייתה בערך רבע שעה והקהל היה מהופנט, למרות שניתנה האופציה להיכנס לתוך האולם בערך 400 מוזמנים עמדו איתנו בחופה ונהנו מהשירים וההתרגשות המיוחדת שהזמינה האווירה במקום. הרב מומלץ מאוד.

יש לכם פרטי התקשרות עם מוטי ועקנין?

#5 אורח - שרון

אורח - שרון
  • אורחים

פורסם 09/07/2015 - 04:15

להזמנת הברסלבים 0506797114 . דף פייסבוק "כולנו שמחים" 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים