מעבר לתוכן

לגבי השמלה לחתונה

• נושא נעול נושא זה נעול
1 reply to this topic

#1 אורח - רונית

אורח - רונית
  • אורחים

פורסם 10/05/2014 - 14:06

אני מתלבטת לגבי אם להשכיר את המשלה לחתונה, לתפור או לקנות. מבחינת קנייה- המחירים של השמלות של המעצבים מאוד יקרים אבל יש אפשרות לקנות שמלות כלה יד שנייה בלוח שמלות באתר איזיווד או אתרים אחרים. המחירים קצת יותר הגיוניים אבל זה לא חדש. מצד שני אפשר לחסוך עלויות ולתפור באמצעות תופרת אבל אף אחד לא מבטיח שהתוצאה תהיה בדיוק כמו שאני רוצה. ואפשרות אחרונה היא להשכיר מחנות מעצבים שזה גם לא חדש וגם לא זול. מה אתן אומרות שכדאי? מה הכי משתלם ואולי אם פספסתי עוד אפשרות אז תגידו לי

#2 אורח - נעמה

אורח - נעמה
  • אורחים

פורסם 15/05/2014 - 13:04

רונית זאת שאלה של עלות מול תועלת, כמו כל דבר בחיים...

יש לי חברה שעשתה שמלה באיביי, שילמה על זה כלום כסף, אבל זה גם היה נראה ברגע האמת מאוד זול ובעיניי לא ממש יפה ומושקע כמו שכלה צריכה להיות. אבל הם שמו לעצמם את הלימיט מבחינת תציב והיו מרוצים מזה... אני אישית פחות מתחברת לזה.. לדעתי הכי עדיף מיד 2 או מהירידים האלו שמדי פעם מעצבים עושים מכירות חיסול ואז זה ממש יוצא זול. 

אגב, אני דווקא קניתי מהלוח של איזיווד ב3K שמלה ממש יפה. הייתי צריכה תיקונים בקטנה וקיבלתי ים מחמאות!! ככה שאפשר בהחלט לשלם בזול ולהראות מליון דולר (לא זול כמו איביי, אבל הכל יחסי בחיים :)
כמובן שהשמלה עברה ניקוי והכל אז אם לא הייתי יודעת שזה יד 2 ממש לא הייתי מרגישה.. 
שיהיה במזל טוב!!! 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים