מעבר לתוכן

תמונה

מקומות שעוברים על החוק

• Please log in to reply
117 replies to this topic

#1 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 01:30

החלטתי לפתוח שרשור על מקומות שמסרטנים את הציבור על ידי כך שמאפשרים לעשן בתחומם בניגוד לחוק. ההודעה הראשונה תתעדכן בצורה שוטפת. בעל המקום אשר רוצה לעדכן את הסטטוס של המקום שלו, יכול ליצור איתי קשר בה"פ או באימייל elibaskin@gmail.com

מקומות בהם העישון אסור או יש הפרדה בין מתחמים:

עשן הזמן
Gecko Coffee House (בעיר העתיקה)
סבא ג'בטו
רוזה
קוקה
קמפאי
ערביקה
בלאק אנד וייט

מקומות בהם מאפשרים לעשן בניגוד לחוק ומסרטנים את קהל לקוחותיהם:

איינשטיין בר
מנגה
דרפט
פורום
ברקה
מנצ'ילה
פטפוט (ביג)
אינטרפול
פאבלו
קאזמה

#2 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 01:39

יישר כח!! :וי:

מקומות בהם מעשנים בניגוד לחוק ומסרטנים את קהל לקוחותיהם:

איינשטיין בר
מנגה
דרפט

[/b]

להוסיף:
מונה (נכון לנוב' 08- תלוי בטוב לבו של המעשן אם להפסיק, המלצריות לא מעירות ביוזמתן)
פורום (מגדירים עצמם כ"מועדון חברים")

בתהייה:
מיראז' (?? אשמח לדעת מה המצב לאור החלפת הבעלים לאחרונה. הבעלים הקודמים צפצפו על החוק)
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#3 Maxim_DK

Maxim_DK

..-The One-..

• רשומים+
  • 3663 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 01:51

כל הכבוד על היוזמה !!!
Seen It All, Read It All, So Don't Write At All
תמונה מצורפת
Mess with the best die like the rest

#4 Gato Negro

Gato Negro

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 123 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 02:59

החלטתי לפתוח שרשור על מקומות שמסרטנים את הציבור על ידי כך שמאפשרים לעשן בתחומם בניגוד לחוק. ההודעה הראשונה תתעדכן בצורה שוטפת. בעל המקום אשר רוצה לעדכן את הסטטוס של המקום שלו, יכול ליצור איתי קשר בה"פ או באימייל elibaskin@gmail.com

מקומות בהם העישון אסור או יש הפרדה בין מתחמים, כנדרש בחוק:

פאבלו
עשן הזמן
מיה
רוזה
קוקה
מנצ'ילה
מונה

מקומות בהם מאפשרים לעשן בניגוד לחוק ומסרטנים את קהל לקוחותיהם:

איינשטיין בר
מנגה
דרפט
פורום
קמפאי

אוף, נודניקים!
עושה רושם שיש לכם יותר מקומות מאשר לנו (כן, כמו שלכם מפריע עישון, לנו מפריע לצאת החוצה לעשן, בטח בכזה חורף).
תניחו לזה כבר ופשוט אל תבואו למקומות האלה.

.I know you're a feminist and I think that's adorable, but it's grown-up time and I'm the man

#5 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 03:10

אוף, נודניקים!
עושה רושם שיש לכם יותר מקומות מאשר לנו (כן, כמו שלכם מפריע עישון, לנו מפריע לצאת החוצה לעשן, בטח בכזה חורף).

:אוי:

זה בולשיט הרי, כמעט לכל מקום יש איזור מוגדר לעישון ואין צורך לצאת החוצה לעשן.

אף אחד לא מבקש מכם להפסיק לעשן או לעשות את זה בחוץ. מבקשים מכם לא לעשן לידינו ונכון להיום - מבקשים ממקומות הבילוי לאפשר לכם לעשן לא לידינו, כפי שכתוב בחוק.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#6 ארז הרשע

ארז הרשע

Nullus Anxietas

• רשומים+
  • 18926 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 03:13

אוף, נודניקים!

דווקא לי לא מפריע - יותר מפריע לי כל המבטים המציקים וההערות של "תכבה את זה" או "זה מסריח". אז יוצאים החוצה לכמה דקות, ביג דיל.
חוץ מזה שברוב המקומות ברשימה יש פשוט איזור עישון שהוא קצת יותר חיצוני (ובדר"כ עדיין יחסית סגור ומחומם בחורף)

Evil Erez
It's Good to be Bad

When I'm good - I'm very good
but when I'm bad - I'm even better

O.M.E.

Because you can call me Erez

כי יש לי כמה תחביבים... ויש לי ה-ר-ב-ה פנאי...

#7 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 03:23

אוף, נודניקים!

נודניקים תקרא למקומות שעוברים על החוק ומסרטנים את הלקוחות שלהם.

ההבדל בין "לכם מפריע עישון, לנו מפריע לצאת החוצה לעשן" הוא שבמקרה השני אתה חוטף הצטננות במקרה הרע אם מזג האוויר ממש סוער, ובראשון סרטן. אתה רוצה להשוות בין הצטננות לסרטן?

אין פה עניין של מקומות "לכם" ומקומות "לנו". יש מקומות שמסרטנים את אלה שיושבים שם וכאלה שלא. בנוסף, הרבה מקומות בהם מותר לעשן (דוגמת מנצ'ילה וקוקה) נכנסו לרשימה הירוקה מכיוון שאזור העישון נפרד מאזור ללא עישון, כנדרש בחוק. איינשטיין בר לדוגמא, שנבנה רק עכשיו, יכל להיבנות בצורה כזאת שתאפשר שמירה על החוק - קרי אזור עישון מופרד מאזור ללא עישון. הם בחרו לבנות את המקום כמתחם אחד, כלומר או שהם לא אוכפים את החוק כי אין להם כוח, או שהם מראש החליטו לא לאכוף את החוק.

דווקא לי לא מפריע - יותר מפריע לי כל המבטים המציקים וההערות של "תכבה את זה" או "זה מסריח". אז יוצאים החוצה לכמה דקות, ביג דיל.
חוץ מזה שברוב המקומות ברשימה יש פשוט איזור עישון שהוא קצת יותר חיצוני (ובדר"כ עדיין יחסית סגור ומחומם בחורף)

בדיוק.

#8 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 08:35

איינשטיין בר לדוגמא, שנבנה רק עכשיו, יכל להיבנות בצורה כזאת שתאפשר שמירה על החוק - קרי אזור עישון מופרד מאזור ללא עישון. הם בחרו לבנות את המקום כמתחם אחד, כלומר או שהם לא אוכפים את החוק כי אין להם כוח, או שהם מראש החליטו לא לאכוף את החוק.

ספציפית לגבי האיינשטיין אני יודעת (מקור שני) שהם מגדירים עצמם כ"מועדון חברים" ולכן, מבחינה חוקית, הם מכוסים.

תמונה מצורפת

#9 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 08:52

ספציפית לגבי האיינשטיין אני יודעת (מקור שני) שהם מגדירים עצמם כ"מועדון חברים" ולכן, מבחינה חוקית, הם מכוסים.

למיטב ידיעתי אין דבר כזה. אם בא לשם פקח הוא נותן להם דו"ח..
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#10 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 09/01/2009 - 10:57

"מי צריך את זה? אני גם ככה מחזיקה את הבר הזה בשביל הקהילה, אז שאני עוד אפשוט בגללו רגל?", היא מתרעמת. "ניסיתי להפוך את הבר למועדון חברים ולהחתים את הנכנסים למקום על כך שהם מודעים לעישון במקום, אבל תבעו אותי גם על כך, בטענה שאני מפרה את חוק השוויון לאנשים עם מוגבלות תשס"ה 2005, כי אני לא מאפשרת ללא מעשנים להיכנס".

http://www.mouse.co....209,18292,.aspx

#11 orih

orih

חזר לת"א ועדיין חי לפי שעון New-York

• רשומים+
  • 991 הודעות:

פורסם 10/01/2009 - 16:45

...
מקומות בהם העישון אסור או יש הפרדה בין מתחמים, כנדרש בחוק:
...

לצערי אתה מטעה.
במקומות שצינת אכן יש הפרדה בין מעשנים ללא מעשנים (מה שדי מספק אותי בתור בנאדם שסובל מעשן סגריות) אך הם בהחלט לא עומדים בדרישות החוק.
בין דרישות החוק: (בשפה שלי לא בלשון החוק)
מתחם העישון לא יהווה יותר מ- 25% מגודל המקום
יש קריטריונים מאוד ברורים לאיוורור של מתחם העישון - עד כמה שאני ראיתי רוב המקומות לא ממש עומדים בהם
אסור שהכניסה למתחם ללא עישון תהיה דרך המתחם לעישון - מה שלא קורה בפבלו ובמנגה לדוגמה.

בקיצור - אני חושב שלא כדאי שתתן גושפנקא חוקית למקומות שעוברים על החוק - ממליץ שפשוט תערוך את ההודעה המקורית ותוריד את המילים: "כנדרש בחוק"

Posted Image
Satan is inside all of us - in our hearts"
He's what makes us not want to go to work, or exercise, or tell the truth
He's what makes us want to party and have sex with each other all night long
"He's that little voice in your mind that says "Fuck you" to the people you hate

#12 אורח - BlueLabel

אורח - BlueLabel
  • אורחים

פורסם 10/01/2009 - 16:52

אוף, נודניקים!

סליחה לי יש בעיה עם העשן יש לך בעיה עם זה??
תכבד את האנשים שנמצאים איתך במקום.
אתה תצא החוצה אתה לא תסבול אבל אנשים שלא מעשנים ומריחים את הסרחה של הסגריות כן סובלים.

#13 Baskineli

Baskineli

חזיר קפיטליסטי

• גנרלים בדימוס
  • 5472 הודעות:

פורסם 10/01/2009 - 17:23

לצערי אתה מטעה.
במקומות שצינת אכן יש הפרדה בין מעשנים ללא מעשנים (מה שדי מספק אותי בתור בנאדם שסובל מעשן סגריות) אך הם בהחלט לא עומדים בדרישות החוק.
בין דרישות החוק: (בשפה שלי לא בלשון החוק)
מתחם העישון לא יהווה יותר מ- 25% מגודל המקום
יש קריטריונים מאוד ברורים לאיוורור של מתחם העישון - עד כמה שאני ראיתי רוב המקומות לא ממש עומדים בהם
אסור שהכניסה למתחם ללא עישון תהיה דרך המתחם לעישון - מה שלא קורה בפבלו ובמנגה לדוגמה.

בקיצור - אני חושב שלא כדאי שתתן גושפנקא חוקית למקומות שעוברים על החוק - ממליץ שפשוט תערוך את ההודעה המקורית ותוריד את המילים: "כנדרש בחוק"

מקובל. ערכתי.

#14 PsychoKiller

PsychoKiller

משתמש באימונים

• רשומים
  • 52 הודעות:

פורסם 10/01/2009 - 19:22

מקובל. ערכתי.

האבסורד הוא שהרוב המוחלט של מקומות הבילוי עובר על החוק. לצאת נגדם זה ללכת עם הראש בקיר, לפחות לטעמי.

גילוי נאות: הכותב מעשן חפיסה ליומיים :)

#15 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 10/01/2009 - 21:41

האבסורד הוא שהרוב המוחלט של מקומות הבילוי עובר על החוק. לצאת נגדם זה ללכת עם הראש בקיר, לפחות לטעמי.

גילוי נאות: הכותב מעשן חפיסה ליומיים :)

זה גם מה שאמרו בפעם הראשונה שהחליטו לאסור על עישון במטוסים, או בקולנוע.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים