מעבר לתוכן

תמונה

אז מה עושים הערב?

• Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 little_b

little_b

addicted to life

• רשומים+
  • 6275 הודעות:

פורסם 02/09/2006 - 23:52

*רק הבהרה קטנה- אני כבר לא נמצאת יותר מדי בב"ש, ולכן חלק מהדברים יכולים להיות לא רלוונטיים או חסרים. אם יש לכם עדכונים או תוספות- אתם יותר ממוזמנים לשתף אותי. :)

** הבהרה נוספת מדודי מנהל פורום בילויים - שירשור זה (ובפרט הודעה זו) מתעדכן לעיתים קרובות גם על ידי

בעקבות השרשור הזה החלטתי לפתוח שרשור שירכז בתוכו את כל מקומות הבילוי בב"ש. המטרה היא שרשור אחד אינפורמטיבי, כאשר את חוות הדעת ושרשורי הביקורת למיניהם הוספתי בלינקים. אתם יותר ממוזמנים להוסיף כל מידע רלוונטי, ואני אעדכן כאן בהודעה הראשונה.
יאללה בלאגן. :punk:

מסיבות סטודנטים:
ישנם כמה ליינים של מסיבות סטודנטים, שנפתחים בתחילת השנה. אל דאגה- כבר ביום הראשון ללימודים יפציצו אותכם בפליירים של כל המסיבות הקיימות, ויש גם דוכנים בבית הסטודנט.
ראשון- ליין הסטודנטים בדראפט. 1+1 על הבר עד 23:30. (לינק).
שני- 2 רחבות במועדון הפורום- מוזיקה אלקטרונית ורגאי (אני מחכה לביקורות, אולי יהיה פה איזה שחזור של מה שהלך בצי'קה? :שורק:)
רביעי- 2 אולמות- פריסטייל ואלקטרוני בברקה. (הליין הכי ותיק, ולפי דעתי הכי מומלץ). כניסה חינם עד 00:30 בהצגת כרטיס כניסה למסיבה.
המסיבות מיועדות לסטודנטים, והכניסה היא בדר"כ חינם או במחיר סמלי של 10 ש"ח. בהפקות גדולות יותר, כמו פתיחת סמסטר, חגים וכו', עלות הכרטיס היא כ-30 ש"ח.

מעבר לזה, כמה דברים "מקומיים" (לא מוגבלים לסטודנטים):
ברקה- הופעות חיות בשני ושלישי, ליין של 22+ בשישי, כולל רחבה ישראלית לסטודנטים בלבד. (לאתר)
פורום- מסיבות בעיקר בסופשי"ם (חמישי- שבת), אבל לא כ"כ מתאים לסטודנטים. יותר מדי ילדים וערסים.
אבסינת'- מסיבות בימי שישי. מיועד בעיקר לקהל הרוסי. (לינק)
בארוק- מועדון הופעות חיות בקרית יהודית.
עשן הזמן- חנות ספרים והופעות חיות באווירה אינטימית, ליד הודו הקטנה.

ומבחינת פאבים:
אזור האוניברסיטה (מרחק הליכה):
פאבלו- פאב שכונתי וזול, אבל תמיד באווירה טובה ומוזיקה טובה.
קוקה- עיצוב נחמד. מוזיקה רועשת מדי לטעמי, אא"כ יושבים בחוץ. חלוקת עישון- מעשנים בחוץ, לא מעשנים בפנים.
מנצ'ילה- זולות עם נרגילות, מוזיקה ישראלית בעיקר. סגור בימי שישי.
מנגה- נחשב לפיק אפ בר. הרבה פוזה. הרבה צפיפות. די יקר.
רוזה- הסנגם לשעבר, בשינוי בעלים (בלבד). אחלה צוות ברמנים (ולא, אני לא משוחדת) ומחירים זולים בצורה די מפתיעה.
קזמה- בר חדש שנפתח בצמוד למנצ'ילה. קטן ושקט יחסית, מה שמהווה שינוי די מרענן. (אבל שוב- סגור בשישי). העישון מותר בפנים.

בעיר עצמה (מחייב רכב/ מונית):
צ'יקה- סגור עד להודעה חדשה... :(
דראפט- רב הקהל מקומי. תפריט שווה של קוקטיילים שלא ראיתי במקומות אחרים. מוזיקה רועשת ברמה מוגזמת.(לינק עדכני) (לינק,לינק 2 ,החוויה של FM).
בלפאסט- עיצוב מושקע, די יקר, בר עשיר מזכיר את הפאבים במרכז הארץ (דאבלין וכו'). (לינק, לינק 2).
אינטרפול - מועדון ביליארד שבתוכו בר (מופרד מאזור השולחנות). סגנונות מוזיקה שונים בימי השבוע.
המבצר- שקט ואינטימי. עיצוב מושקע במיוחד. מבחר ענק של בירות. מיועד לקהל הרוסי. (לינק).
ערביקה- אמנם לא נחשב לפאב, אבל אפשר לשבת על הבר, יש הרבה בירות מהחבית, ריפיל ב-7 שקלים, מבחר גדול של אלכוהול וגם מבחר גדול של אוכל. (לאתר).
מיה- בר-מסעדה חדש במתחם ה-one plaza. מזכיר קצת את ערביקה, מבחר גדול מאוד של אלכוהול (אבל לא בירות), מחירים סבבה.

מחוץ לעיר, לכיוון עומר:
פאב עומר- בעקבות הפתיחה המחודשת, ביקורות רלוונטיות יתקבלו בברכה.
מיראז'- קהל מבוגר בעיקר (אנשים בגיל 40), מחירים יקרים, מבחר גדול בתפריט אך קטן בפועל. (לינק).

ויש גם סלסה:
כל הפרטים בפורום סלסה. בגדול- במהלך שנת הלימודים בסינגל גרין באוניברסיטה בימי שני (19 ש"ח לסטודנט חבר אגודה), ובמעונות ג' בימי שלישי (כניסה חינם). לימוד בכל הרמות ומסיבה לאחר השיעור.
בקיץ- ימי רביעי בפסטיבל סמילנסקי.
ימי חמישי בבאר אברהם בעיר העתיקה (30 ש"ח, 25 לסטודנטים).

בתי קפה (על קצה המזלג):
מונה- זול ונחמד. ידוע כמקום טוב לדייטים ראשונים. שירות די איטי אבל אהוב על רב הסטודנטים.
פטפוט- בעל שני סניפים- בעיר העתיקה ובביג. בעיר- מקום אינטימי ונחמד. תפריט חלבי, ובאחת הפינות בפנים (באזור המעשנים) יש שולחנות זוגיים במיקום מבודד ומצוין. 10% הנחה לסטודנטים. בביג- תפריט בשרי, ולעומת זאת מחסור בכמה דברים בסיסיים (כמו מילק שייק). המקום חדש יותר ולדעתי פלצני יותר. הביקורות לא מדהימות, בלשון המעטה. (לינק).

וקצת "ספורט":

זיגי- מועדון ביליארד+ בר בנווה נוי. בימי שישי מומלץ להגיע עד 22, כי אח"כ גם אין שולחנות וגם משלמים 20 ש"ח בכניסה (שאותם מחזירים לכם באמצעות שתייה).
אינטרפול- מועדון ביליארד בביג. גדול ומרווח.
באולינג- באותה הקומה עם האינטרפול.

אפטר פארטי- לאתרי התמונות:
לילה, x-party, NOL, שאקל, bin, x-time
Enjoy your body, use it every way you can
don't be afraid of it
or what other people think of it
its the greatest instrument
you'll ever own

Dance

הבלוג

אין על החיים האלה :) ותודה לפריק!

#2 number6

number6

Things could be Different. But They're not

• רשומים+
  • 8641 הודעות:

פורסם 03/09/2006 - 15:32

כל הכבוד על היוזמה והעשייה ! :וי: אני חושב שזה אכן ממצה את חיי הלילה הבאר שבעיים, אפשר אולי להכניס גם בתי קפה לרשימה :unsure: ואת ה'מונה' שאני חושב ששכחת לציין..

The reception's gotten fuzzy
The delicate balance has shifted
Put on your gloves and your black pumps
Let's pretend the fog has lifted
Now you see me
Now you don't
Now you say you love me
Pretty soon you won't
If we get our full three score and ten
We won't pass this way again
So kiss me with your mouth open
Turn the tires toward the street
And stay sweet

#3 קבוצת שבא

קבוצת שבא

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים+
  • 89 הודעות:

פורסם 05/09/2006 - 23:25

נו באמת
זה רציני זה? עד שלא כללת את רביעי בסמילנסקי, כאילו לא אמרת כלום על חיי הלילה הבאר שבעיים
תזכורת: מחר (רביעי), סמילנסקי, הופעות, מוזיקה, רגאיי, סלסה, אלטרנטיב ועוד. תביאו דברים למכור, עושים שוק חופשי לכל המעוניין
נתראה שם

#4 Red-X

Red-X

פעם רציני, פעם לא.... הפעם לא.

• רשומים+
  • 2364 הודעות:

פורסם 06/09/2006 - 03:11

כבוד על היוזמה, עם כי בגלל שהשרשור נעוץ, אני הייתי מנסח את התיאורים בצורה יותר אובייקטיבית.

לפאבים: גאטרו ( :tu: )

נ.ב. יש גם בתי קולנוע: רב-נגב בקניון הנגב, אורי בקניון אביה, וכמובן הנגטיב.
"If Disfunction is a function, then I must be some kind of GENIOUS"
(Pitchshifter)
"The way this works, is you do the thing you're scared shitless of, and get the courage after you do it. Not before you do it."
(
George Cloony, Three Kings)

פורום בארץ ובעולם: הקריקטורה היומית

פורום עיצוב וגרפיקה[

#5 Mishel...

Mishel...

משתמשת... :)

• רשומים+
  • 2330 הודעות:

פורסם 01/10/2006 - 00:54

כמה תוספות/הערות:

- בבאר אברהם, מחיר הכניסה לסלסה הוא 30, לסטודנטים וחיילים המחיר הוא 25, ונאמר לי שהם יהיו פעילים עד נובמבר... השיעור לא ממש מומלץ, אבל המסיבה אחלה- במיוחד כשבאים עם האנשים הנכונים :שורק: בכל אופן כדאי להגיע בסביבות 11 וזה ממשיך עד 2 בערך.

- בתי קפה- חסרים המון ברשימה-
ארומה אספרסו באר- שני סניפים- בקניון הנגב ובביג, מישהו לא מכיר את הקונספט? מחירים סבירים, קפה ולחם מיוחדים של ארומה, בתפריט בעיקר כריכים סלטים וקפה... ולא משלמים טיפ!
מאפיית הראשונים- קניון הנגב וביג- כן, חוץ ממאפיה פיזית הם גם מפעילים בתי קפה, כשבתפריט בעיקר עוגות ומאפים, נחמד מאוד.
סייסטה- ביג, וקניון קיית הממשלה, תפריט יחסית עשיר לבית קפה, חלבי/איטלקי, בביג פתוח גם בשבת.

-גלידות-
גלידה באר שבע- הסניף המקורי והראשי בעיר העתיקה ויש עוד סניפון בקניון הנגב אבל הוא הרבה פחות עשיר וגם האיכות פחות טובה. הסניף בעיר מומלץ בחום!! מחירים ברצפה על גלידה ממש ממש טעימה! ומבחר טעמים קונבנציונאליים ולא קונבנציונאליים...
גלידה אלדו- ראסקו, גלידה חביבה... אני עדיין מעדיפה את גלידה באר שבע :lol:

-ולסיכום מסעדה סינית שהתגלתה לאחרונה-
ג'ייד פאלאס- נמצא על המדרחוב בעיר העתיקה, מול המשטרה. תפריט עשיר ומעניין, לא כשר, כולל בין השאר קלמרי וצדפות. אוכל סיני טעים בטירוף. ניתן להזמין ארוחה עיסקית עד 6 בערב במחיר 45 ש"ח- כולל סלט סיני, אגרול, מנה עיקרית שמורכבת מ-16 סוגי עוף/בקר, אורז, כינוח ושתיה!! מהשעה 6 המחיר עולה ל- 75 ש"ח. מסעדה די פשוטה אבל אוכל מיוחד ומומלץ!!

זהו... B)

כדאי להוסיף לינק גם לאתר rest מדריך אוכל- בתי קפה, מסעדות, אוכל מהיר והכו'... אומנם לאחרונה גילינו שהוא לא הכי מעודכן, אבל הוא כולל מידע רב שיכול להיות מאוד שימושי+ קופונים.
פרוייקט המדגם- משתתפים בסקרי צרכנות בתשלום- www.***SPAM***.com?ref=63654

#6 little_b

little_b

addicted to life

• רשומים+
  • 6275 הודעות:

פורסם 01/10/2006 - 15:10

כמה תוספות/הערות:

- בבאר אברהם, מחיר הכניסה לסלסה הוא 30, לסטודנטים וחיילים המחיר הוא 25, ונאמר לי שהם יהיו פעילים עד נובמבר... השיעור לא ממש מומלץ, אבל המסיבה אחלה- במיוחד כשבאים עם האנשים הנכונים :שורק: בכל אופן כדאי להגיע בסביבות 11 וזה ממשיך עד 2 בערך.

- בתי קפה- חסרים המון ברשימה-
ארומה אספרסו באר- שני סניפים- בקניון הנגב ובביג, מישהו לא מכיר את הקונספט? מחירים סבירים, קפה ולחם מיוחדים של ארומה, בתפריט בעיקר כריכים סלטים וקפה... ולא משלמים טיפ!
מאפיית הראשונים- קניון הנגב וביג- כן, חוץ ממאפיה פיזית הם גם מפעילים בתי קפה, כשבתפריט בעיקר עוגות ומאפים, נחמד מאוד.
סייסטה- ביג, וקניון קיית הממשלה, תפריט יחסית עשיר לבית קפה, חלבי/איטלקי, בביג פתוח גם בשבת.

-גלידות-
גלידה באר שבע- הסניף המקורי והראשי בעיר העתיקה ויש עוד סניפון בקניון הנגב אבל הוא הרבה פחות עשיר וגם האיכות פחות טובה. הסניף בעיר מומלץ בחום!! מחירים ברצפה על גלידה ממש ממש טעימה! ומבחר טעמים קונבנציונאליים ולא קונבנציונאליים...
גלידה אלדו- ראסקו, גלידה חביבה... אני עדיין מעדיפה את גלידה באר שבע :lol:

-ולסיכום מסעדה סינית שהתגלתה לאחרונה-
ג'ייד פאלאס- נמצא על המדרחוב בעיר העתיקה, מול המשטרה. תפריט עשיר ומעניין, לא כשר, כולל בין השאר קלמרי וצדפות. אוכל סיני טעים בטירוף. ניתן להזמין ארוחה עיסקית עד 6 בערב במחיר 45 ש"ח- כולל סלט סיני, אגרול, מנה עיקרית שמורכבת מ-16 סוגי עוף/בקר, אורז, כינוח ושתיה!! מהשעה 6 המחיר עולה ל- 75 ש"ח. מסעדה די פשוטה אבל אוכל מיוחד ומומלץ!!

זהו... B)

כדאי להוסיף לינק גם לאתר rest מדריך אוכל- בתי קפה, מסעדות, אוכל מהיר והכו'... אומנם לאחרונה גילינו שהוא לא הכי מעודכן, אבל הוא כולל מידע רב שיכול להיות מאוד שימושי+ קופונים.

לגבי בתי קפה- ציינתי רק את השניים העיקריים. כמובן שיש עוד המון מקומות בעיר, אבל אם כבר אני חושבת שזה מצריך שרשור נפרד, בו יפורטו בתי קפה, מסעדות, גלידריות וכו'.
הייתי פותחת אחד, אבל אני מתעצלת כרגע. :מסמיק:
את מוזמנת להחליף אותי, ד"א. :)
don't be afraid of it
you'll ever own

Dance

הבלוג

#7 GUTE

GUTE

משתמש חדש

• רשומים
  • 43 הודעות:

פורסם 17/10/2006 - 00:49

כל מה שכתבו פה על המיראז' נכון. המקום נוצץ למראית עין אבל פשוט עלוב בתכליתו. המקום מעוצב מאוד אבל השירות פשוט מתחת לכל ביקורת. הברמנים לא מקצועיים , המחירים פשוט לא נורמלים. לא יתכן שעל פאקינג תוספת סאוור צריך לשלם 10 שקלים. זה פשוט אבסורד.
מבחינת גיוון האלכוהול הבר הכי טוב בבאר שבע הוא הבר של ערביקה (למרות שזה לא פאב), יש בו מגוון בירות מהחבית וסוגים רבים של וויסקי ושאר סוגי האלכוהול.
"ההיסטוריה של כל ציביליזציה גלאקטית בעלת חשיבות מוכיחה, כי הן עוברות שלושה שלבים ברי הבחנה: השרדות, חקר ותחכום. הידועים גם כשלבי ה-'איך' ה-'למה' וה-'היכן'. את השלב הראשון, למשל מאפיינת השאלה 'איך נאכל?', את השלב השני השאלה 'למה אנחנו אוכלים?' ואת השלישי מאפיינת השאלה 'היכן נאכל צהריים?'"

#8 alis

alis

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 573 הודעות:

פורסם 27/10/2006 - 15:16

בעקבות השרשור הזה החלטתי לפתוח שרשור שירכז בתוכו את כל מקומות הבילוי בב"ש. המטרה היא שרשור אחד אינפורמטיבי, כאשר את חוות הדעת ושרשורי הביקורת למיניהם הוספתי בלינקים. אתם יותר ממוזמנים להוסיף כל מידע רלוונטי, ואני אעדכן כאן בהודעה הראשונה.
יאללה בלאגן. :punk:

מסיבות סטודנטים:

מעבר לזה, כמה דברים "מקומיים" (לא מוגבלים לסטודנטים):

ומבחינת פאבים:
[
בעיר עצמה (מחייב רכב/ מונית):
צ'יקה- הפייבוריט שלי. הרבה סטודנטים והרבה קהל מהסביבה (עומר, להבים וכו'). לאתר של הצ'יקה.

ליטל, יש אפשרות שאת או משהו יסביר איך להגיע לאותם המקומות,
בשביל החדשים שבנינו :P

#9 Red-X

Red-X

פעם רציני, פעם לא.... הפעם לא.

• רשומים+
  • 2364 הודעות:

פורסם 27/10/2006 - 19:28

איזה בדיוק מהמקומות מעניין אותך?

גאוס נסגר אז לא רלונטי

מנצילה, קוקה, ובית קפה חדש בשם black&white נמצאים בצמוד למעונות ג. פאבלו נמצא בצמוד למעונות ד.

מנגה נמצא במרכז מורים (בבניין העגול שממול לאוניברסיטה בצד של ד'), וסנגם נמצא לידו במרכז הנגב (הבניין עם כל הבנקים).
"If Disfunction is a function, then I must be some kind of GENIOUS"
(Pitchshifter)
"The way this works, is you do the thing you're scared shitless of, and get the courage after you do it. Not before you do it."
(
George Cloony, Three Kings)

פורום בארץ ובעולם: הקריקטורה היומית

פורום עיצוב וגרפיקה[

#10 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 27/10/2006 - 19:45

והכי חשוב יש את אבסנט בביג :וי:
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#11 little_b

little_b

addicted to life

• רשומים+
  • 6275 הודעות:

פורסם 28/10/2006 - 03:11

ברקה, המבצר, ערביקה, בילבאו- העיר העתיקה
צ'יקה- רח' הסדנא, אחרי הביג לכיוון היציאה לעומר
פורום- קרית יהודית
אבסינת', דראפט, אינטרפול, באולינג- מרכז ביג
בלפאסט, זיגי- נווה נוי
מיראז', פאב עומר- עומר
איזי- על הדרך ב"ש- עומר

רב הסיכויים שהשמות של האזורים לא אומרים לך כלום, כי הם לא נמצאים באזור האוניברסיטה, ולכן צריך להגיע ברכב/ מונית. אם יש לך רכב ואת רוצה הוראות הגעה למקום מסוים, תכתבי. אם לא- הנהג כבר יקח אותך. :)

פאבלו, מונה- מעונות ד' (משני הצדדים של המעונות)
קוקה, מנצ'ילה- מעונות ג' (אחד מול השני)
מנגה- מאחורי מרכז המורים, צומת רגר-אוניברסיטה
סנגם- מרכז הנגב, קצת אחרי מרכז המורים לכיוון שכונה ב'

תהני. B)

ד"א, עדכנתי את ההודעה הראשונה.
don't be afraid of it
you'll ever own

Dance

הבלוג

#12 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 28/10/2006 - 15:26

ברקה, המבצר, ערביקה, בילבאו- העיר העתיקה
צ'יקה- רח' הסדנא, אחרי הביג לכיוון היציאה לעומר
פורום- עמק שרה
המסגריה- קיבוץ חצרים
אבסינת', דראפט, אינטרפול, באולינג- מרכז ביג
בלפאסט, זיגי- נווה נוי
מיראז', פאב עומר- עומר
איזי- על הדרך ב"ש- עומר

רב הסיכויים שהשמות של האזורים לא אומרים לך כלום, כי הם לא נמצאים באזור האוניברסיטה, ולכן צריך להגיע ברכב/ מונית. אם יש לך רכב ואת רוצה הוראות הגעה למקום מסוים, תכתבי. אם לא- הנהג כבר יקח אותך. :)

פאבלו, מונה- מעונות ד' (משני הצדדים של המעונות)
קוקה, מנצ'ילה- מעונות ג' (אחד מול השני)
מנגה- מאחורי מרכז המורים, צומת רגר-אוניברסיטה
סנגם- מרכז הנגב, קצת אחרי מרכז המורים לכיוון שכונה ב'

תהני. B)

ד"א, עדכנתי את ההודעה הראשונה.

רק כמה תיקונים:
פורום נמצא בקרית יהודית
המסגריה נסגרה
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#13 kurbin

kurbin
  • רשומים
  • 6 הודעות:

פורסם 11/11/2006 - 05:31

יש ערב עיברי לסטודנים בפאב של עומר בימי שלישי
4 צ'ייסרים חינם על קבלה ממונית
אחלה אווירה !!!

#14 lucky luke

lucky luke

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 11/11/2006 - 22:58

שאלה של טירון - לאן יוצאים בימי חמישי (ברגוע, לשתות משהו, אולי לראות מכבי...)? :unsure:

#15 NirGer

NirGer

בטי בטי בם........ נלך נלך לים....

• רשומים+
  • 1175 הודעות:

פורסם 11/11/2006 - 23:20

שאלה של טירון - לאן יוצאים בימי חמישי (ברגוע, לשתות משהו, אולי לראות מכבי...)? :unsure:

קוקה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים