מעבר לתוכן

הנדסת ביוטכנולוגיה בב"ש מול הנדסה ביוכימית בטכניון

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 אורח - אורח_דני

אורח - אורח_דני
  • אורחים

פורסם 27/11/2003 - 09:18

אני מתלבט בין הנדסת ביוטכנולוגיה בבאר שבע לבין הנדסה ביוכימית בטכניון.
בבאר שבע האווירה נראת לי הרבה יותר נחמדה וגם הקורסים בתואר נשמעים יותר מעניינים.
ולעומת זאת בטכניון נראה שמקבלים בסיס יותר חזק, ובנוסף אם לא מוצאים עבודה בתעשיית הביוטכנולגיה
, תמיד אפשר לעבוד בתור מהנדס כימיה רגיל.
מה דעתכם על באר שבע מול הטכניון בהקשר של רמת לימודים ואווירה כללית ? מישהו שלומד הנדסת ביוטכנולוגיה יכול לומר לי אך הלימודים, וכמה השיקולים שלי בנושא נכונים?

#2 אורח - עבודה בעיניים

אורח - עבודה בעיניים
  • אורחים

פורסם 29/11/2003 - 00:42

1. האוירה בב"ש אכן יותר נוחה.
2. בקשר לתואר ביוטכנולוגיה - אפשר לנגב איתו את התחת.
3. האוניברסיטה עובדת עלינו, הסטודנטים לביוטכנולוגיה, בעיניים. אין מה לעשות עם התואר אבל מריצים אותו כי הם מקבלים כסף מהסטודנטים שבאים ללמוד.
4. עזוב את השם המפוצץ ביוטכנולוגיה...כולו זה בלון נפוח וריק אחד גדול
5.כולם מושחתים

#3 אורח - משה100

אורח - משה100
  • אורחים

פורסם 01/12/2003 - 09:04

אתה לומד במסלול הזה ? איזה שנה ? איך הלימודים?
אתה יודע מה מצב התעסוקה במחזורים שסיימו?

#4 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 02/12/2003 - 11:02

ביוטכנולגיה בבן גוריון אחד מתוך עשרה מוסדות בעולם
זוהי ההנדסה הכי יוקרתית בבן גוריון
אם לא הצלחת להתקבל תלמד הנדסה כימית ובציון גבוה תעבור לביו
מהנדס גרעין מדופלם
בהצלחה

#5 אורח - שנה שלישית

אורח - שנה שלישית
  • אורחים

פורסם 26/12/2003 - 19:57

ביוטכנולוגיה בבן גוריון זהו אחד המקצועות היותר מבוקשים בארץ ותנאי הקבלה קשיים בהתאם... משיחה עם אנשים מהתעשיה - המסלול מאוד מוערך ובעתיד כשיפתחו מקומות עבודה חדשים (ויפתחו הרבה) הביקוש יהיה מאוד גבוה לבוגרי התואר והשכר והתנאים בהתאם

#6 אורח - שמעון בר-ששת

אורח - שמעון בר-ששת
  • אורחים

פורסם 27/12/2003 - 02:27

אומנם תנאי הקבלה הם הקשים ביותר ,אך דבר זה מעיד רק על היקף הרמאות של האוניברסיטה אשר פתחה מסלול ללא תוכן שאליו מגיעים סטודנטים ברמה גבוהה אשר מכניסים כסף לקופת האוניברסיטה.
אדוני שנה שלישית - הגיע הזמן שתפתח את העיניים ותצא מהחלום שהאוניברסיטה הכניסה אותך אליו.

#7 LSD

LSD

וואו שיגעון

• רשומים+
  • 548 הודעות:

פורסם 25/04/2004 - 13:39

לא משנה אם התואר בביוטכנולוגיה הוא טוב או לא, עדיף לך פה מאשר בטכניון.

תאמין לי. אם אתה רוצה חיי חברה מעבר לאחוות המעבדה, בוא לב"ש.
בהמה טיבתית, 2 אותיות?

http://www.isratrance.com/

#8 אורח - מטכניון

אורח - מטכניון
  • אורחים

פורסם 22/06/2004 - 15:36

בטכניון האווירה כמו במחנה עבודה נאצי.

#9 buras12

buras12

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 388 הודעות:

פורסם 22/06/2004 - 21:48

ביוטכנולגיה בבן גוריון אחד מתוך עשרה מוסדות בעולם
זוהי ההנדסה הכי יוקרתית בבן גוריון
אם לא הצלחת להתקבל תלמד הנדסה כימית ובציון גבוה תעבור לביו
מהנדס גרעין מדופלם
בהצלחה

מה הופך אותה להכי יוקרתית? התשובה היא רק זה שקשה להתקבל לשם בגלל האופנה למקצוע. מלמדים אותם סלט מהרבה מקצועות מבלי שיתעמקו באמת במשהו אחד. בכל מקרה, כרגע אין מה לעשות עם זה. מפעלי מזון (הביוטכנולוגיה היחידה בעצם שקיימת עכשיו) מעדיפים מהנדסי כימיה.

אני רוצה לציין שאני לא מדבר מעמדה של בן אדם מריר. יכולתי להקבל למחקלה הזאת אבל לא רציתי.
The light in the end of the tunnel is a headlamp of an oncoming train

#10 אורח - צופה מהצד

אורח - צופה מהצד
  • אורחים

פורסם 23/06/2004 - 00:59

לדעתי זה גם בליל של מקצועות. ראיתי הרבה אנשים שלקראת סיום התואר ולא מוצאים עבודה. אולי עדיף הנדסה כימית או ביוכימית. אבל בטכניון זה ממש קריעה. כדאי לשקול אפשרות לעשות זאת כאן. הרמה פה גם טובה מספיק.

#11 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 25/06/2004 - 19:16

יום יבוא והתחום הזה יפרוץ קדימה אני מקווה שרק מי שהאמין בו יוכל את הפירות.
לכל הסטודנטים הממורמרים שלומדים במחלקה -הייתם יכולים לעבור אך אתם חבורה של פחדנים.
אנשים כמוכם הורסים את השם של המחלקה אתם בטח אלו שמעתיקים ומרמים בכל דרך

#12 אורח - מ

אורח - מ
  • אורחים

פורסם 30/04/2008 - 21:30

קראתי את כל התגובות. מאחר ומכיר טוב את 2 המוסדות - הייתי ממליץ בפה מלא על בן גוריון. אוירה ורמה כאחד.

מרבית בוגרי תואר ראשון בביוטכנולוגיה מתקבלים בברכה במכון ויצמן לתארים גבוהים - דבר המעיד על הרמה הגבוהה של הבוגרים בבן גוריון.

כן מדובר בתואר כללי אך עתיד גדול בצידו, מי שרוצה להתקדם בתחום חייב תואר שני או שלישי.

#13 אורח - Guest_רפי_*

אורח - Guest_רפי_*
  • אורחים

פורסם 09/08/2008 - 19:57

תשמע/י שאת לומדת מקצוע בהשכלה גבוהה את עושה זאת כדי להשיג 2 דברים
שיועילו לך בחיים: תואר ומקצוע. מקצוע מכובד שתוכלי להתפרנס בו בכבוד ותואר שיעזור לך להתקדם בו במקום עבודתך גם עם
לא תמשיכי ללמוד לתארים מתקדמים. את צריכה להעמיד את זה כלומר את עתידך מול הדאגה לחברה וליחס "משפחתי במקום הלימוד.
מה חשוב יותר עתידך המקצועי שלשם לימודו את הולכת להשקיע כסף רב. או כמה חברות טובות שתשבי איתן על הדשא בקמפוס.
כי גם בטכניון הרשמי והקשוח תמצאי במשך הזמן את חיי החברה שלך , אבל קודם תחשבי על עצמך. בהצלחה !

#14 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 13/08/2008 - 22:07

שיועילו לך בחיים: תואר ומקצוע. מקצוע מכובד שתוכלי להתפרנס בו בכבוד ותואר שיעזור לך להתקדם בו במקום עבודתך גם עם
לא תמשיכי ללמוד לתארים מתקדמים. את צריכה להעמיד את זה כלומר את עתידך מול הדאגה לחברה וליחס "משפחתי במקום הלימוד.
מה חשוב יותר עתידך המקצועי שלשם לימודו את הולכת להשקיע כסף רב. או כמה חברות טובות שתשבי איתן על הדשא בקמפוס.
כי גם בטכניון הרשמי והקשוח תמצאי במשך הזמן את חיי החברה שלך , אבל קודם תחשבי על עצמך. בהצלחה !

מה שאתה אומר יפה מאוד בתאוריה, אבל לא ממש מציאותי, יש אנשים(רובם) שצריכים לשאוף אוויר מדי פעם, וזה מה שמחזיק אותם במהלך התואר, אנחנו לא רובוטים.
חוץ מזה שזה טיפשי להשוות בין בן גוריון לטכניון, הרמה בשני המוסדות מצויינת, באותה מידה ניתן ללכת ממש רחוק ולטעון שמי שבאמת רציני צריך ללמוד ב-MIT ולא בטכניון.

#15 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 14/08/2008 - 02:28

אתם מוזמנים להמשיך את הדיון הזה אם אתם מעוניינים, רק שימו לב שאתם מדברים בינכם, ואין טעם לכתוב תגובות לכותב המקורי של ההודעה הזאת, כי אם תשימו לב ההודעה הראשונה בשרשור הזה נכתבה בנובמבר 2003. כנראה שמי שכתב את ההודעה הזאת כבר סיים את התואר, ככה שזה קצת חסר פואנטה לתת לו טיפים איפה ללמוד :lol:
אבל אם אתם סתם מעוניינים באיזה מקום הכי כדאי ללמוד, כאמור, אתם מוזמנים להמשיך את השרשור.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים