מעבר לתוכן

תמונה

תחרויות צילום

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#16 niva

niva

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 130 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 22:13

פרוייקט אומנותי נושא פרסים של מזרחי-טפחות בפורומים של תפוז
הנושא הוא "אינסוף" וביצירות האומנות שמוגשות צריך להופיע סימן האינסוף (שמונה על הצד)
הקטגוריות הן - ציור צילום עיצוב וידאו ופיסול

http://www.tapuz.co.il/Infinity

דעה אישית שלי :

משוטטות בגלריה שיש שם זאת נראית לי קצת תחרות הזויה, במיוחד הנושא שהם בחרו והעובדה שהסמל הזה חייב להופיע על היצירה. איפה היצירתיות? העדינות? ועוד דווקא נושא כזה - אינסוף זה משהו שאפשר להעביר בצילום בצורה כל כך נעימה ומרומזת, הרי בשביל להעביר מסר דרך אומנות לא צריך לשים עליה שלט שצועק למה התכוון המשורר.

אישית אני לא חושבת שאשלח לשם עבודה שלי.
אבל אם יש לכם משהו שאתם חושבים שהוא מתאים אז לכו על זה
הזוכים יקבלו הרבה כסף והיצירות הטובות ביותר יופיעו בתערוכה במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב.

אז שיהיה בהצלחה למי שמשתתף, ואל תשכחו לספר לנו מה שלחתם כדי שנוכל להצביע בשבילכם :)

וכמובן לא לשכוח לקרוא טוב טוב את התקנון לפני ששולחים להם משהו.

#17 planB

planB

מספיק בן אדם

• רשומים+
  • 8750 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 22:18

פרוייקט אומנותי נושא פרסים של מזרחי-טפחות בפורומים של תפוז
הנושא הוא "אינסוף" וביצירות האומנות שמוגשות צריך להופיע סימן האינסוף (שמונה על הצד)
הקטגוריות הן - ציור צילום עיצוב וידאו ופיסול

http://www.tapuz.co.il/Infinity
דעה אישית שלי :

משוטטות בגלריה שיש שם זאת נראית לי קצת תחרות הזויה, במיוחד הנושא שהם בחרו והעובדה שהסמל הזה חייב להופיע על היצירה. איפה היצירתיות? העדינות? ועוד דווקא נושא כזה - אינסוף זה משהו שאפשר להעביר בצילום בצורה כל כך נעימה ומרומזת, הרי בשביל להעביר מסר דרך אומנות לא צריך לשים עליה שלט שצועק למה התכוון המשורר.

אישית אני לא חושבת שאשלח לשם עבודה שלי.
אבל אם יש לכם משהו שאתם חושבים שהוא מתאים אז לכו על זה
הזוכים יקבלו הרבה כסף והיצירות הטובות ביותר יופיעו בתערוכה במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב.

אז שיהיה בהצלחה למי שמשתתף, ואל תשכחו לספר לנו מה שלחתם כדי שנוכל להצביע בשבילכם :)

וכמובן לא לשכוח לקרוא טוב טוב את התקנון לפני ששולחים להם משהו.

הסמל שלהם הוא אינסוף...זאת כל הפואנטה פה
לעשות להם פרסומת יפה
---------------------- http://www.SWengineer.net --------------------
תמונה מצורפתתמונה מצורפת | תמונה מצורפת | תמונה מצורפת

#18 niva

niva

• רשומים
  • 130 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 22:21

הסמל שלהם הוא אינסוף...זאת כל הפואנטה פה
לעשות להם פרסומת יפה

כן... הבנתי את זה

אבל אני מניחה שהם היו משיגים פרסומת טובה גם בלי לאנוס אנשים להשתמש בסמל הזה. אין ספק שהם גם היו מקבלים יותר עבודות ואפילו טובות יותר ממה שאנשים שמים שם עכשיו....

#19 planB

planB

מספיק בן אדם

• רשומים+
  • 8750 הודעות:

פורסם 26/10/2007 - 22:26

כן... הבנתי את זה

אבל אני מניחה שהם היו משיגים פרסומת טובה גם בלי לאנוס אנשים להשתמש בסמל הזה. אין ספק שהם גם היו מקבלים יותר עבודות ואפילו טובות יותר ממה שאנשים שמים שם עכשיו....

מסכים ב100%
אבל איך יעשו לך שטיפת מוח לסמל שלהם אם תתני להם עבודה מעולה אבל בלי הסמל :)
---------------------- http://www.SWengineer.net --------------------
תמונה מצורפתתמונה מצורפת | תמונה מצורפת | תמונה מצורפת

#20 אורח - דנה ספדיה

אורח - דנה ספדיה
  • אורחים

פורסם 19/12/2007 - 23:18

היי, חשבתי לעדכן אתכם בשתי תחרויות צילום שרצות עכשיו ברשת

האחת - בשיתוף עם רדיו 102 FM , התוכנית של שי ודרור - אפשר לזכות בהגדלה ענקית על בד קנבס ובארוחות בוקר

http://102fm.picpong.co.il/

והשנייה - שיתוף פעולה של תפוז עם עיתון "ישראלי" - הפרס הראשון הוא מצלמת קנון (צריך להירשם לאתר כדי לשלוח תמונה והממשק די מעצבן)

http://www.tapuz.co....ontest.asp?c=88

בהצלחה למי ששולח תמונות

ואם אתם מוצאים עוד תחרויות מעניינות, אל תתביישו לשתף

#21 אורח - דנה ספדיה

אורח - דנה ספדיה
  • אורחים

פורסם 19/12/2007 - 23:25

שלום לפורום צילום,
אנחנו מקיימים תחרות בנושא העיר העתיקה באר-שבע במסגרת התוכנית השנתית שלנו,
התחרות בהנחייתו וניהולו המקצועי של דורון הורוביץ,
התחרות תתפרסם כבר בזמן הקרוב בכל מוסדות הצילום ובאתרים והחנויות הקשורות לכך,
ניתן יהיה להגיש תמונה בנושא העיר העתיקה באר-שבע עד 28.04.08 ואחרי כחודש יתבצע יום עיון עם מרצים לצילום ויוכרזו שלושת מקומות הזוכים,
הזוכים יזכו בפרס 1 - 20,000 ש"ח ציוד צילום, מקום 2 - 7,000 ש"ח ציוד צילום ומקום שלישי ב - 3,000 ש" ציוד צילום,
מי שמעוניין יכול ליצור איתי קשר בפלא' 0547244786 - דנה ספדיה, עמותת איילים.
את התחרות מנהלים עמותת אור משימות, עיריית באר-שבע - אגף תיירות, עמותת איילים ודורון הורוביץ.
ערב טוב

#22 אורח - אורח_עמית_*

אורח - אורח_עמית_*
  • אורחים

פורסם 31/01/2008 - 20:06

היי,

ישנו אתר חדש של תחרויות תמונות לפי נושאים - כנראה של ישראלים אבל מכל העולם מגיעים ומשתתפים - השתתפתי וזכיתי.

הרשמה - חינם
פרסים - כסף מזומן

הכתובת:
www.competico.com

#23 yony

yony

למי יש אנטי-מחיקון?

• רשומים+
  • 1959 הודעות:

פורסם 07/04/2008 - 16:11

תחרות צילום בעיר העתיקה בבאר שבע!

נראה שווה...

http://bidur.nana10....rticleID=548136
http://www.or-jobs.org.il/7zoom/
You're only as young as the women you feel
and lately I've been feeling like 24

תמונה מצורפת

#24 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 23/05/2008 - 16:46

פורום הדיג הישראליIFF מקיים את תחרות הצילום המשולבת הראשונה,
הפרס לזוכה במקום הראשון בתחרות הצילום המשולבת - מצלמת אולימפוס ומארז תת-ימי בשווי 3,000 שקל
פורום הדיג הישראלי IFF בחסות חברת דוגית, המרכז לציוד צלילה, דייג וספורט אתגרי, וחברת אלודה, הנציגה הבלעדית של אולימפוס בישראל, מציעים לכל חברי פורום הדייג הישראלי להצטרף לתחרות הצילום המשולבת הראשונה.

על משתתפי התחרות לשלוח לאתר פורום הדייג הישראלי IFF, האתר המקיף והמקצועי בישראל לדיג חובבני, תמונות מוצלחות הקשורות לעולם זה, בשילוב הסבר על מקום הצילום וסוג המצלמה. לאחר קבלת משוב על התמונות הנשלחות מחברי הפורום בשלב חצי הגמר, יבחרו המשתתפים שתי תמונות מובילות אשר יעמדו במבחן. (התחרות תסתיים ב- 15 בספטמבר 2008).

הזוכה במקום הראשון יקבל מצלמה ומארז צלילה תוצרת אולימפוס בשווי 3,000 ש"ח בחסות חברת אלודה. הזוכים במקום השני והשלישי יזכו בפרס כספי בסך 1,500 ש"ח עבור המקום השני ו- 750 ש"ח למקום השלישי, בחסות חברת דוגית.

לינק

#25 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 06/08/2008 - 16:55

אתר trekinU הוא אתר להעלאת אלבומי תמונות של טיולים.
לכבוד פתיחתו, הוא מציע פרס של 500$ לאלבום הכי נצפה עד דצמבר.

האתר:
http://www.trekinu.com/

התחרות:
http://www.trekinu.c...tographers.aspx

#26 niva

niva

• רשומים
  • 130 הודעות:

פורסם 09/08/2008 - 14:00

תחרות צילום של אתר "למטייל" בשיתוף עם המדרשה לאומנות במכללת בית ברל:

קיראו היטב את התקנון לפני שאתם שולחים תמונות

קובץ מצורף  beitberl_page.jpg   586.36K   194 מספר הורדות

תקנון תחרות הצילום Real Reality: הריאליטי של הטיול שלי

1. אתר למטייל ובית הספר לאמנות "המדרשה" במכללה האקדמית בית ברל (להלן: "מארגני התחרות") משיקים תחרות צילום "Real-Reality, הריאליטי של הטיול שלי" (להלן: "התחרות").
2. התחרות פתוחה לכל צלם, חובב או מקצועי, מגיל 18 ומעלה.
3. בתחרות ישתתפו צילומי "סטילס" שצולמו בזמן טיול בחו"ל. התצלומים צריכים להציע דמיון בין סצנות כפי שהן מוכרות לנו מתוכניות ריאליטי- "מציאות", סצנות אקסטרים ומצבי קצה, כפי שהם מוכרים לנו ממשימות שניתנות למשתתפים בתוכניות אלו, או סצנות דרמטיות ומלודרמטיות (גם פרודיות על סצנות אלו יתקבלו בברכה) שמהוות אבני היסוד של תוכניות אלו כגון:
- טקסים;
- מגורים יוצאי דופן;
- מאכלים שלא היית אוכל בבית;
- פטנטים והמצאות שהומצאו על ידי אנשים לצורך הישרדות;
- אתגרי טבע קיצוניים;
- תיעוד של קונפליקטים בתוך קבוצה;
- תיעוד של קונפליקטים בין בני זוג;
- אינטראקציות קיצוניות בין תיירים למקומיים;
- אינטראקציות קיצוניות עם בעלי חיים;
- פרידות ואסון;
- הודעות טלפוניות;
- וידויים מביכים;
4. צלמים שברשותם תמונות שצילמו בחו"ל, המתאימות לאחד או יותר מהמצבים המפורטים לעיל והמבקשים להשתתף בתחרות, ישלחו אותן לכתובת דוא"ל: Hamidrasha-real@beitberl.ac.il . לא ניתן לשלוח תמונות לתחרות בכל אופן אחר.
5. כל משתתף בתחרות רשאי לשלוח עד 5 תמונות, בסך הכל.
6. התמונות ישלחו בצרוף הסבר במספר משפטים המתאר את המקום והסיטואציה בה צולמה כל תמונה.
7. התמונות יהיו בפורמט JPEG בלבד.
8. גודל התמונות יהיה של 300 dpi. ניתן גם להעלות תמונות בשחור לבן.
9. על התמונות המשתתפות בתחרות להיות ללא סימני מים, טקסט או תאריך.
10. ניתן לשלוח תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית בלבד.
11. לא ניתן לשלוח תמונות סרוקות, שמקורן מפילם או שקופיות.
12. לא יתקבלו לתחרות תמונות שעברו עיבוד, תיקון או כל מניפולציה בתוכנת עיבוד תמונות או כל אמצעי אחר.
13. על כל מתמודד לציין בעת משלוח התמונות בדוא"ל את שמו המלא, כתובת מגורים ומספר טלפון.
14. כל משתתף בתחרות מאשר בעצם השתתפותו בתחרות את הסכמתו לתנאי התחרות ומצהיר כי הוא צילם את התמונות ששלח לתחרות והוא מסכים שייעשה בהן שימוש לצורך התחרות, ואינו זקוק לשם כך להרשאה מצד שלישי כלשהו.
15. העברת התמונות לתחרות מהווה הרשאה בלתי חוזרת מצד המשתתף למארגני התחרות (בית הספר לאמנות "המדרשה" במכללה האקדמית בית ברל וקבוצת "למטייל"), לעשות שימוש בתמונות, לפי שיקול דעתן הבלעדי, לרבות הצגתם בארץ ובאתרי האינטרנט של "למטייל", ולרבות לצרכי קידום ושיווק התחרות, כפי שיידרש וללא תמורה.
16. רק תמונות העומדות בקריטריונים המפורטים מעלה יוכלו להשתלב בתחרות.
17. מארגני התחרות אינם מחוייבים להחזיר תגובה או את התמונות לשולחי התמונות.
18. המועד האחרון למשלוח התמונות הדיגיטליות 01/09/2008.
19. מתוך כל התמונות שישלחו לתחרות עד המועד האחרון המצוין בסעיף 18 לעיל, ייבחרו התמונות הטובות ביותר על ידי צוות שופטים, עד ה-14/09/2008. צוות השופטים ו/או אתר "למטייל" רשאים לפסול תמונות מהשתתפות בתחרות ופרסום באתר, משיקולי עריכה, איכות ו/או התאמה למדור ZOOM ולאתר "למטייל" באופן כללי.
20. לאחר התאריך המצוין בסעיף 18 לעיל, התמונות שיתקבלו ישולבו באתר למטייל www.lametayel.com ויפורסמו במדור מיוחד של ZOOM למטייל שיוקצה לתחרות.
21. התמונות שיפורסמו באתר "למטייל" יעמדו לדרוג הגולשים באתר.
22. חבר השופטים יתכנס עד לתאריך 30/09/2008 ויבחר מתוך התמונות שנבחרו לתחרות את התמונה הזוכה.
23. חבר השופטים הוא:
* פרופ` יאיר גרבוז.
* גב` נעמי סימן טוב - אמנית, מבקרת אמנות ומרצה בכירה במדרשה.
* גב` נועה בן שלום - אמנית ואוצרת הגלריה לצילום של המדרשה לאמנות.
24. בחירת הזוכים בתחרות תהיה בשקלול תוצאות הגולשים כאמור בסעיף 15 לעיל ובחירת צוות השופטים (עפ"י ראות עיניו ושיקוליו האומנותיים), עפ"י היחס הבא : 85% שופטים 15% גולשים.
25. הפרסים בתחרות:
1. מקום ראשון: כרטיס טיסה בודד הלוך ושוב ליעד באירופה, כולל מיסי נמל והיטלים, מתנת "קבוצת למטייל". היעד ייבחר על ידי הנהלת קבוצת "למטייל". כרטיס הטיסה הינו אישי ואינו ניתן להעברה.
2. מקום שני: מצלמה מחברת CANON מתנת חברת "פוטופילם".
3. מקום שלישי: תלושי קניה ברשת "למטייל" בסך 300 ש"ח.
במידה והזוכה במקום הראשון לא יוכל לממש את הפרס, הפרס יועבר על ידי מארגני התחרות למשתתף שזכה במקום השני בתחרות.
26. יתכנו שינויים והתאמות בתאריכים המפורטים ובתנאי התחרות כולה, המפורטים מעלה, ככל שידרש וכראות עיניהם של מארגני התחרות.
27. ההשתתפות בתחרות אסורה לעובדי קבוצת "למטייל", עובדי "המדרשה" במכללת בית ברל, עובדי חברת "פוטופילם", ובני משפחתם.
28. התקנון רשום בלשון זכר, אך מופנה לגברים ונשים כאחד.
29. בהצלחה.

#27 shac

shac

כסף

• רשומים+
  • 5427 הודעות:

פורסם 09/08/2008 - 15:03

- טקסים;
- מגורים יוצאי דופן;
- מאכלים שלא היית אוכל בבית;
- פטנטים והמצאות שהומצאו על ידי אנשים לצורך הישרדות;
- אתגרי טבע קיצוניים;
- תיעוד של קונפליקטים בתוך קבוצה;
- תיעוד של קונפליקטים בין בני זוג;
- אינטראקציות קיצוניות בין תיירים למקומיים;
- אינטראקציות קיצוניות עם בעלי חיים;
- פרידות ואסון;
- הודעות טלפוניות;
- וידויים מביכים;

היי niva, תודה על הלינק - נשמעת תחרות מעניינת ודי שונה, הקטגוריות שלהם גורמות לי לרצות לעשות שוב את אותו טיול, אבל הפעם לצלם את הדברים הכי מיוחדים בטיול ולא את התמונות הצפויות.. (מי אמר 'פרידות ואסון' ולא קיבל, או, לחלץ וידוי מביך מאיזה שוויצרית ואז, כשהיא בכלל מוכנה למשהו אחר לגמרי, אני שולף מצלמה והיא חוטפת פלאש לפנים).

יש לי תמונות שדווקא מתאימות להגדרות שלהם, אבל אין לי שום כוונה להיות על איזה פוסטר בחנות שלהם בדיזינגוף בלי לשאול אותי או לפחות לשלם מספיק :),
והסעיף שהדגשת באדום (ובצדק) מרחיק אותי מהתחרות. חבל, הפרס השני דווקא מתאים לי נורא (יותר מהראשון, לפחות).

חבל, יש לי תמונה שלי עם טרנטולה על הפנים (תחביב דרא"מי מובהק), ותמונה מגניבה של עצלן, בקטע של אינטארקציות קיצוניות עם בעלי חיים... או אני מטפס ומפעיל כל שריר אפשרי, בגובה של חצי מטר מהרצפה, במפגן דביליות שהפתיע אפילו אותי, וכל מיני... לא נורא,

גם ככה אני לא קונה את זה שיאיר גרבוז הוא פרופסור :)

no more
listen to bands that don't even exist

#28 fusion master

fusion master

מתגעגע...

• רשומים+
  • 3244 הודעות:

פורסם 22/10/2008 - 18:18

תחרות צילומי ציפורים שצולמו ב-2008 בישראל
קישור: http://www.teva.org....p...3185&Page=1
אצל המוח ל"ג בעומר פורומיסטי תמונות ממפגש סושי נודלס תמונות פורים מהדירה הפורומיסטית ; תמונות מיום ההולדת של baraks78; תמונות ממפגש קרניבורים 2007 ; דברים שכתבתי ופרסמתי כאן כמו: מקום בקצה השמש ; סיפורים מבולבלים ; הכל מעורפל ;אירוע קיבוצי ; כש... ; קצר ;

כמעט ולא קורא -מדי פעם כותב
רוצים שאני אקרא תגובה שלכם (לרוב אני לא חוזר לאותו שירשור)- שלחו לי ה"פ
כל אחד זקוק למקום אליו הוא יכול ללכת ... ולצאת מדעתו בשלווה
חופש זה נחמד - אבל אני צריך חופשה!!
FM - בכל תחנה יש חלק ממני
גם אם אני לא אוהב את מה שאתם אומרים - זה לא אומר שאני לא אוהב אתכם! (לגמרי אני)
תמונה מצורפת
משחקים להפגנת שיעמום: bubbles bumper ball bubble troubl , Gold Miner
לצפייה במופעי סטנד-אפ
אתר טרמפים

#29 אורח - Guest_hagatz_*

אורח - Guest_hagatz_*
  • אורחים

פורסם 10/01/2009 - 20:55

מצלמים ותורמים לילדים במצוקה:
חברת "האחים יוגנד" תקיים תחרות צילום בנושא "חלום ילדות",
שכל הכנסותיה קודש לילדים במצוקה

במהלך חודש ינואר 2009 תקיים תחרות צילום בנושא "חלום ילדות". בתחרות, הפתוחה לקהל הרחב ולצלמים מקצועיים וחובבים כאחד, יחכו פרסים בגובה 25,000 ש"ח

ההשתתפות בתחרות נעשית ע"י הרשמה באתר החברה, www.jugend.co.il , ובעלות סמלית של 70 ש"ח. כל ההכנסות מההרשמה לתחרות יועברו לעמותת "יד ביד", העוזרת לילדים במצוקה. העמותה מפעילה כ- 14 "בתים חמים", הפזורים ברחבי הארץ ומטפלים בכ- 400 ילדים בגילאים 3-7. נוסף לזאת מחלקת העמותה מדי חודש סלי מזון ליותר מ- 400 משפחות נזקקות, המופנות ע"י משרד הרווחה.

התמונות הנבחרות תוצגנה בתערוכה, שתיערך בדיזנגוף סנטר, החל מתאריך 15.02.09.

#30 אורח - אומיד והדטי

אורח - אומיד והדטי
  • אורחים

פורסם 10/01/2009 - 20:57

http://www.jugend.co...showtopic=44727
תחרות צילום!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים