מעבר לתוכן

מבצע מיוחד לסטודנטים

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#16 יניב שופן עיצוב שיער

יניב שופן עיצוב שיער

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 15/07/2011 - 16:33

אתמול הייתי אצל יניב (בפעם השניה כבר)
אז לגבי המקצועיות - עושה רושם מקצועי, מצד שני, הסתפרתי קצוץ, בעיקר עם מכונה, אז אני מניח שלא הייתי אתגר מטורף...
אבל מבחינת היחס האישי יצאתי מאוד מרוצה, הוא מאוד נחמד והשיחה איתו זורמת (כמו שאני מצפה מספר תמונה מצורפת )

בקיצור, אני ממליץ
ויניב, שיהיה בהצלחה!

תודה גבר :)

תמונה מצורפת

הפייסבוק של המספרה
http://www.facebook....100004120090737

המספרה ממוקמת ברחוב בר גיורא 8 ליד מרכז גילת, 25 ש"ח לתספורת.

#17 Jedi

Jedi

משתמש חדש

• רשומים
  • 35 הודעות:

פורסם 07/08/2011 - 11:14

יניב ספר מעולה ואיש שיחה מגניב. המקום מסודר, נקי ונעים.
המחיר הרבה יותר מהוגן כידוע ושווה כל שקל!
ממליץ בחום
בואו בהמוניכן/ם להתרשם!
יש אפילו פלאפל קרוב

#18 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 12/08/2011 - 21:42

אז הייתי שם. רציתי לספר שאני מאוד מרוצה. המקום מאוד נקי (שזה חשוב בטירוף במספרה) ויניב עובד על פי בקשת הלקוח (דבר חשוב #2 אצל ספר).
עשה לי דירוג שאני מרוצה ממנו.
לפני הסתפר גבר ובאמת יניב היה סובלני לכל דרישותיו.
ממליצה.

מעולה!
אני גם אגש כנראה בזמן הקרוב

#19 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 14/08/2011 - 17:56

טוב, אז בהתחשב בעובדה שאני גרה במרחק יריקה משם (באמת! אם אני רוצה לירוק מהחלון של הבית שלי על הגג של המספרה אני יכולה!!! אבל אני לא אעשה את זה...) החלטתי לנסות.

יניב באמת קשוב. שאל הרבה שאלות כדי לברר בדיוק מה אני רוצה (מה שהתגלה כחשוב מאוד כי מסתבר שלא השתמשתי במילים הנכונות לתאר את מה שבאמת רציתי), ודאג שאני אהיה מרוצה. אני מסכימה עם פינטאדה לגבי הנקיון, וחוץ מזה זה גם יצא זול נורא.
אני מרוצה, סביר להניח שכשיגיע הזמן אחזור לשם.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#20 יניב שופן עיצוב שיער

יניב שופן עיצוב שיער

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 26/09/2011 - 10:56

שבוע טוב לכל מי שחיפש אותי והתקשר שבוע שעבר הייתי חולה ולכן המספרה הייתה סגורה , השבוע חזרתי לשיגרה אתם מוזמנים להגיע . שנה טובה יניב.

תמונה מצורפת

הפייסבוק של המספרה

#21 ashkeloni

ashkeloni

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 102 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 15:29

יניב, אפילו שלא ביקרתי אצלך אני חייב לציין שרק מלקרוא את הדיון הזה אני שוקל לקפוץ להסתפר אצלך (ולנטוש את הספר האשקלוני הקבוע שלי)

שיהיה הרבה בהצלחה עם העסק!

What I hear, I forget
What I see, I remember
What I do, I understand

Confucius -

#22 אורח - יקי

אורח - יקי
  • אורחים

פורסם 06/11/2011 - 18:15

שלום לכל מי שמתכוון מתישהו להזמין חברת הובלות ,ממליץ לרשום ולשמור המידע של ההודעה הזו
הכותרת המופיעה ברוב המודעות שלהם : "המוביל הארצי"(מציף לפעמים כל עמוד)ט"ל 052-7236934
שם חברות:ענבר (או יתכן לדעתי שישנו את השם מתישהו,אז כדאי לברר השמות הפרטיים שלהם ולשמור)
מדובר בשתי חברות\מובילים (אחת ענבר והשניה שכחתי השם) שעובדים יחד והם קרובי משפחה או אחים
הם נשמעים אמינים בשיחת טלפון וגם אם נותנים לך הרגשה שסיכמת איתם הכל כולל מחיר סופי ("סופי סופי מותק !! ") אבל כשהם מגיעים הם תמיד מנסים להראות לך (לאט לאט,בהדרגה,הם מנסים אותך)שלא תיארת נכון משהו מהנתונים של ההובלה(כמות ,נסיעה,קומות ...) ושצריך לשלם יותר,הם רומזים בהדרגה ובסופו של דבר מה שחשוב זה שתמיד ! אבל תמיד !! יבקשו ממך "טיפ" שהוא לפחות 400 ש"ח בנוסף על המחיר ה"סופי סופי מותק ! " שהתחייבו לך בטלפון.הם יודעים לבקש בדרך שבסוף תיתן להם בלי שבכלל תבין איך הם גרמו לך
אחד הטריקים שלהם :
למשל,הרי כשמדברים בטלפון זה מוצג כאילו מסכימים איתך על ה-בערך- כמות הובלה(ארגזים וכ"ו),כלומר נותנים לך להבין שזה ברור שזה רק הערכה ושזה בסדר(קצת יותר או פחות לא נורא) כי בד"כ אתה מתקשר אליהם בזמן אריזה ולא בסופה,ונותן הערכה , א"כ בהובלה הם טוענים כאילו לא מסרת להם מידע מדויק וכל זה גם כדי לבקש תוספת +טיפ(יכול להגיע למאות) או רק "טיפ"
כשזה לא עובד הם
יודעים לתת לך הרגשה שאתה רע בגלל שלא מוכן לתת טיפ ובקיצור- כל מיני סוגם של טריקים
מאוד לא הגונים ובקיצור,באמת שלא כדאי !!

#23 יניב שופן עיצוב שיער

יניב שופן עיצוב שיער

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 06/11/2011 - 21:24

שלום לכל מי שמתכוון מתישהו להזמין חברת הובלות ,ממליץ לרשום ולשמור המידע של ההודעה הזו
הכותרת המופיעה ברוב המודעות שלהם : "המוביל הארצי"(מציף לפעמים כל עמוד)ט"ל 052-7236934
שם חברות:ענבר (או יתכן לדעתי שישנו את השם מתישהו,אז כדאי לברר השמות הפרטיים שלהם ולשמור)
מדובר בשתי חברות\מובילים (אחת ענבר והשניה שכחתי השם) שעובדים יחד והם קרובי משפחה או אחים
הם נשמעים אמינים בשיחת טלפון וגם אם נותנים לך הרגשה שסיכמת איתם הכל כולל מחיר סופי ("סופי סופי מותק !! ") אבל כשהם מגיעים הם תמיד מנסים להראות לך (לאט לאט,בהדרגה,הם מנסים אותך)שלא תיארת נכון משהו מהנתונים של ההובלה(כמות ,נסיעה,קומות ...) ושצריך לשלם יותר,הם רומזים בהדרגה ובסופו של דבר מה שחשוב זה שתמיד ! אבל תמיד !! יבקשו ממך "טיפ" שהוא לפחות 400 ש"ח בנוסף על המחיר ה"סופי סופי מותק ! " שהתחייבו לך בטלפון.הם יודעים לבקש בדרך שבסוף תיתן להם בלי שבכלל תבין איך הם גרמו לך
אחד הטריקים שלהם :
למשל,הרי כשמדברים בטלפון זה מוצג כאילו מסכימים איתך על ה-בערך- כמות הובלה(ארגזים וכ"ו),כלומר נותנים לך להבין שזה ברור שזה רק הערכה ושזה בסדר(קצת יותר או פחות לא נורא) כי בד"כ אתה מתקשר אליהם בזמן אריזה ולא בסופה,ונותן הערכה , א"כ בהובלה הם טוענים כאילו לא מסרת להם מידע מדויק וכל זה גם כדי לבקש תוספת +טיפ(יכול להגיע למאות) או רק "טיפ"
כשזה לא עובד הם
יודעים לתת לך הרגשה שאתה רע בגלל שלא מוכן לתת טיפ ובקיצור- כל מיני סוגם של טריקים
מאוד לא הגונים ובקיצור,באמת שלא כדאי !!

אחי נראה לי התבלבלת בדיון!!!

יניב, אפילו שלא ביקרתי אצלך אני חייב לציין שרק מלקרוא את הדיון הזה אני שוקל לקפוץ להסתפר אצלך (ולנטוש את הספר האשקלוני הקבוע שלי)

שיהיה הרבה בהצלחה עם העסק!

תודה חבר אתה מוזמן.

תמונה מצורפת

הפייסבוק של המספרה

#24 Citizen Y

Citizen Y

ברונזה

• רשומים+
  • 946 הודעות:

פורסם 10/11/2011 - 01:44

הספר שלי נעלם פתאום מהמספרה שלו אז קפצתי למספרה של יניב בעקבות כל התגובות כאן...

אני מצטרף לממליצים :)
יניב בהחלט משקיע בתספורת ובלהבין מה המסופר רוצה. התוצאות בהתאם :punk:

#25 אורח - Guy

אורח - Guy
  • אורחים

פורסם 10/11/2011 - 21:10

ביקרתי היום במספרה, אחלה שירות, מרוצה מאוד מהתספורת, יניב באמת דאג לשאול כל הזמן אם אני מרוצה.

המקום נקי והמחיר נמוך משאר המקומות שאני מכיר בב"ש.

קיצר מומלץ ביותר !

#26 יניב שופן עיצוב שיער

יניב שופן עיצוב שיער

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 10/11/2011 - 21:48

תמונה מצורפת
תמונה מצורפת
תמונה מצורפת
תמונה מצורפת
תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

הפייסבוק של המספרה

#27 אורח - הדר

אורח - הדר
  • אורחים

פורסם 20/11/2011 - 16:57

אחלה ספר. בחור טוב, נחמד, יש אווירה טובה (וכמובן תספורת יפה ...)

שיהיה בהצלחה!

#28 אורח - נדב

אורח - נדב
  • אורחים

פורסם 22/02/2012 - 10:51

רציתי לספר שהסתפרתי אצל יניב כבר פעמיים ואני מאוד מרוצה.

המקום נקי, יניב מאוד משתדל לרצות את הלקוח, וגם השיחה קולחת. המחיר זול (25 ש"ח לסטודנט) והאווירה טובה ונעימה.

ממליץ בחום לכל הסטודנטים שבננו. (אני כאן כבר שנה שלישית ורק השנה מצאתי ספר שנחמד לי לבוא אליו להסתפר).

#29 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 09/05/2012 - 09:46

חצי שנה אחרי, החלטתי לחזור ולהדוק מה קורה - וכן, אני עדיין מרוצה, (והוא אגב, עדיין מאוד זול).
זה כיף כשיש איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו ולחזור אליו.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#30 אורח - רז

אורח - רז
  • אורחים

פורסם 20/05/2012 - 17:54

ככה, הייתי היום אצל יניב בפעם הראשונה אחרי 8 חודשים בעיר הזו וניסיונות נואשים למצוא מספרה נורמלית.
מסתבר שלא הייתי צריך ללכת רחוק מידי ויש מספרה מעולה ממש קרוב לבית.

בתור אחד שאין לו דרישות גבוהות במיוחד, אבל משום מה, רוב הספרים מתקשים לרצות אותי, יניב עשה אחלה עבודה.
כמו שאמרו פה הוא בהחלט מתעניין ושואל, ולא ישר מקצץ. באמת יצאתי מרוצה.

שנית, התמחור באמת מאד זול יחסית למקומות אחרים, אבל התמורה הרבה יותר גבוה!
אומנם בתור אחד שרגיל להסתפר במרכז אצל ספרים שגובים 40-50 שקל, אז אולי זה קצת מוזר לי לראות מספרה שגובה 25-30 שקל, אבל אני יכול להגיד שבחיפושים שלי אחר מספרות בעיר, גם פה לא חסר כאלה שגובים מחירים דימיוניים. בקיצור, אין ספק שזהו מחיר אטרקטיבי ביותר שאינו משקף את התמורה כלל (למי שלא עקב - התמורה ראויה למחיר גבוה יותר).

אני ללא ספק אחזור.

בהצלחה יניב, ומזל טוב על השנה הראשונה לעסק, מקווה שיהיו עוד שנים רבות וטובות!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים