מעבר לתוכן

תמונה

מרצח רבין ועד לביריוני ברק - כך מגדל השמאל מפלצות

• Please log in to reply
65 replies to this topic

#16 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 23/12/2006 - 13:46

מכין איזה "בישול" קטן למי ששוב לא יודע מתי להפסיק.
אגב, בשבילך אני הסוכן "פנטסיה".

למי שתהה- הדרקו שוב הוכיח שהוא חולה נפש. כזכור, הוא הבטיח שהוא יפסיק להתעסק בזה לפני מספר חודשים והנה, הופס!
הוא שוב הגיע.

פסיכו- חלאס, מספיק עם האובססיה המטורפת שלך, תעזוב אותנו בשקט בבקשה.
כבר פרסמת את השטויות שלך כאן עשרות פעמים, אתה לא מחדש דבר וכבר נהיה משעמם.

האח הגדול פותח עיניים מבין נקניקי מזרע, פסיכו: 1.
<_<

אתה חושב שאין לי דירות מסתור טובות יותר מהחור שאתה קורא לו בית?

משהו על טוקבקים מטעם השב"קליטות:
החבורה האינטרנטית המופקדת על שמירת סודות רצח רבין ברשת מאמצת לה ז'רגון מן התחום הפסיכיאטרי,
ואף נוקבת בשמותיהם של מספר תרופות (כלורפרומאזין למשל, ראה ערך עמיחי וגלילי), מה שמעיד על יד מכוונת.

איומיהם מלווים תכופות באיזכור אישפוזים, פסיכיאטר מחוזי, מזרע וכיוצ"ב.

אני אישית חוויתי לא מעט עימותים מילוליים עם חבורת הטוקבקים הנ"ל בפורומי אינטרנט שונים, שסייעו לי בין היתר
לבחון את הרפרטואר המלא שלהם ולהעריך את אופי ההכשרה שלהם, ומה שהסתבר לי הוא שתגובותיהם של
אותם הטוקבקים הינה סטראוטיפית, בכל הקשור בפרשת רצח רבין.

זה מורכב משילוב של ניסיון להפוך כל גילוי להזיה, ניסיון לחבר בין רצח רבין לקונספירציות תמהוניות נוסח אלביס פרסלי, וניסיון להפוך את הכותב ל"מקרה פסיכיאטרי", תוך הטחת עלבונות מסוג: "תיקח את הכדור הכחול". התגובות המונוטוניות של החבורה מצביעות על כך שהחבורה עברה את אותה הכשרה, שכללה לימוד שיטות ללחץ פסיכולוגי והכרת כמה מושגים פסיכיאטריים.

ברצוני לומר לכם שהשפעת העלבונות, האיומים והנסיון להטביע סטיגמה של הזוי יכולה להיות די אפקטיבית על הגולש הממוצע, והאפקט מתחזק כאשר החבורה פועלת בשיטת ה"גיוס", זה מתחיל בגולש אחד ואז מצטרפים אליו כהרף עין עוד 3-4 טוקבקים מאותו "בית ספר", על מנת להגביר את הלחץ ולחזק את תדמית ההזוי במי שהם מסמנים, ואת האיום הגלוי/הסמוי. יחד עם זאת, אותם הטוקבקים הינם בעלי ידע רדוד ברפואה ובפסיכיאטריה, והם נבהלים כשמושכים אותם לדרגות שמצריכות הבנה קצת יותר עמוקה מ 20 המילים שלימדו אותם (להוציא בודדים, שלמדו קצת יותר, ואולי זה עזר להם להתקבל לג'וב).

מבחינה מעשית, הנחת העבודה של כל מי שהאמת היא נר לרגליו צריכה להיות:
1. באתרי האינטרנט ישנה קבוצת גולשים מטעם, שעברה הכשרה מיוחדת במטרה להיות שטינקרים של השב"קליטות ומאידך להסות כל דליפת מידע בפרשת רצח רבין, או פרשיות אחרות העלולות להביך את השב"קליטות.
2. הודאתו של יגאל עמיר (שהוצאה ממנו בערמומיות לאחר 5 ימי חקירה בשב"כ), התבססה על שימוש בחומרים אסורים (MKULTRA), שגרמו לו לאובדן זיכרון לפרטים מסויימים.

להלן המכתב המפליל שכתב יגאל עמיר למרגלית הר שפי, כשכתב היד והנוסח מצביעים על חוסר צלילות:
תמונה מצורפת

#17 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 25/12/2006 - 12:23

מת עליך ליקוויד

וכי למה?
1. ליקוויד הוא אדם ריגשי, מגיב מהמותן, שולף, ולא איזה טיפוס שכלתני וקר מזג, איזה בארד, בקיצור אדם לרוחי (לפחות בקטע הזה).
2. ליקוויד יכול להיות משעשע כשהוא רוצה ואפילו כשאינו רוצה, במיוחד כשהוא מתעצבן, ואני מה זה מת,דלוק על אנשים משעשעים?
3. השילוב של השנים הופך את ליקוויד למקדם מכירות מעולה, רק תצית את הפתיל וליקוויד מתחיל, לא כמו באתרים משעממים מסויימים.

שבת שלום אחי

אחשלי, אני מארגן לך מסיבה משהו ביצוץ, חומר מוטורף ישר מהבודואי. גאלי מת כבר להפגש אתך, האו המעריץ מספר אחת שלך!
אז יאללה פסיכו, יאלללללללללללללה דרבוקות, באללללללללללללללללללללללללללללללללללגאן!

:Dj: :Dj: :Dj: :Dj: :Dj:
אני רואה שאתה דולוק עליי, אז בוא נרקוד טנגו!
:ריקודבננה: :ריקודבננה:
בוא נעשה קצת :סקס:
בוא נקפץ בדולוגים!
:קריימרשיכור:

#18 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 25/12/2006 - 12:28

משהו על טוקבקים מטעם השב"קליטות:
החבורה האינטרנטית המופקדת על שמירת סודות רצח רבין ברשת מאמצת לה ז'רגון מן התחום הפסיכיאטרי,
ואף נוקבת בשמותיהם של מספר תרופות (כלורפרומאזין למשל, ראה ערך עמיחי וגלילי), מה שמעיד על יד מכוונת.

איומיהם מלווים תכופות באיזכור אישפוזים, פסיכיאטר מחוזי, מזרע וכיוצ"ב.

אני אישית חוויתי לא מעט עימותים מילוליים עם חבורת הטוקבקים הנ"ל בפורומי אינטרנט שונים, שסייעו לי בין היתר
לבחון את הרפרטואר המלא שלהם ולהעריך את אופי ההכשרה שלהם, ומה שהסתבר לי הוא שתגובותיהם של
אותם הטוקבקים הינה סטראוטיפית, בכל הקשור בפרשת רצח רבין.

זה מורכב משילוב של ניסיון להפוך כל גילוי להזיה, ניסיון לחבר בין רצח רבין לקונספירציות תמהוניות נוסח אלביס פרסלי, וניסיון להפוך את הכותב ל"מקרה פסיכיאטרי", תוך הטחת עלבונות מסוג: "תיקח את הכדור הכחול". התגובות המונוטוניות של החבורה מצביעות על כך שהחבורה עברה את אותה הכשרה, שכללה לימוד שיטות ללחץ פסיכולוגי והכרת כמה מושגים פסיכיאטריים.

ברצוני לומר לכם שהשפעת העלבונות, האיומים והנסיון להטביע סטיגמה של הזוי יכולה להיות די אפקטיבית על הגולש הממוצע, והאפקט מתחזק כאשר החבורה פועלת בשיטת ה"גיוס", זה מתחיל בגולש אחד ואז מצטרפים אליו כהרף עין עוד 3-4 טוקבקים מאותו "בית ספר", על מנת להגביר את הלחץ ולחזק את תדמית ההזוי במי שהם מסמנים, ואת האיום הגלוי/הסמוי. יחד עם זאת, אותם הטוקבקים הינם בעלי ידע רדוד ברפואה ובפסיכיאטריה, והם נבהלים כשמושכים אותם לדרגות שמצריכות הבנה קצת יותר עמוקה מ 20 המילים שלימדו אותם (להוציא בודדים, שלמדו קצת יותר, ואולי זה עזר להם להתקבל לג'וב).

מבחינה מעשית, הנחת העבודה של כל מי שהאמת היא נר לרגליו צריכה להיות:
1. באתרי האינטרנט ישנה קבוצת גולשים מטעם, שעברה הכשרה מיוחדת במטרה להיות שטינקרים של השב"קליטות ומאידך להסות כל דליפת מידע בפרשת רצח רבין, או פרשיות אחרות העלולות להביך את השב"קליטות.
2. הודאתו של יגאל עמיר (שהוצאה ממנו בערמומיות לאחר 5 ימי חקירה בשב"כ), התבססה על שימוש בחומרים אסורים (MKULTRA), שגרמו לו לאובדן זיכרון לפרטים מסויימים.

להלן המכתב המפליל שכתב יגאל עמיר למרגלית הר שפי, כשכתב היד והנוסח מצביעים על חוסר צלילות:
תמונה מצורפת

פסיכו, יא מפגר- התגובה של הטוקבקיסטים היא קבוע כי אתה אדיוט, פארנואיד ואובססיבי, אתה פשוט חולה נפש. לאידע על איזה תרופות להמליץ לך, אבל קח תצמך לאיזה אישפוזון, זה רק יועיל. נסה קצת להפעיל את הראש שלך- אולי אף אחד כאן לא באמת רודף אחריך אלא אתה רואה דברים שאינם?
עצם זה שאתה מאשים אותי בהאשמות מגוחכות מראה גם בדיוק כמה רציניות כל השטויות שאתה כותב על יגאל אמיר......................

חוצמזה אמרת שתסיק לזיין את השכל לפני חודשיים, והופס, איזה הפתעה, חזרת לבלבל לנו את המוח בדיוק עם אותן שטויות ישנות. אתה לא סטודנט של בן גוריון, אז יאללה, הביתה, תחזור להתחבא בפינה שלך לפני שתשלח לאיזה אשפוז כפוי...

#19 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 25/12/2006 - 12:29

אובדן זיכרון לפרטים מסויימים?
אחשלי, גם אני רוצה להכנס לסרט הזה, ממש מדע בדיוני!

#20 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 27/12/2006 - 18:22

חשד שפילוביץ שחף, האיש שידע יותר מדי בפרשת רצח רבין, נרצח

להלן שיח שרץ באינטרנט בעניין פילוביץ שחף, חוקר פרשת רצח רבין שנעלם ורבים שהתכתבו איתו מאמינים שנרצח

חזי, זה אומר שמישהו ירד מהשמים והחליט
לבלבל את שפת הארץ ובמיוחד בנושא הזה על
פ"ש, שאף אחד יבין מה אומר השני. המישהו
הזה כנראה חובב תנך ומתחזה לאלוהים.

ממצאים אלה חזי הם חיוניים, כי באמצעותם
ניתן לשאול: וכי מדוע יש מישהו שרוצה
להשתיק את העסק הזה? על שאלה זו קשה
לענות, אולם ניתן להעזר בה כגשר שיוביל
אותנו לעוד שאלה: מי הוא שמנסה בפועל
להתחמק מהנושא הזה, לחמוק ממנו ולהחליק
אותו? - והינה יש ל שאלה שאני יכול לענות
עליה סוף סוף: י

1. משטרת ישראל
2. פרקליטות ישראל
3. התקשורת הישראלית
4. אתה חזי. בשלב מסויים עשית שמיניות
באוויר בשביל להוריד את העניין מהמדפים.
תצטרך לגייס משאבים משכנעים - אם ברצונך
לרדת מהרשימה הזאת.
5. בעליו של אתר רוטר, או המכונה ניצן אור,
במספר הזדמנויות ניסה להוריד מחשיבות
העניין, בעזרת האליבי של אתרו, שלכאורה
הוא המדווח על פרשת ההעדרות... אליבי זה
הינו עלה תאנה מיושן שאינו מכסה כלום
ואינו עושה רושם על אף אחד, מלבד הבעלים
שלו.

רשימה מכובדת זו על חמשת סעיפיה - וכבודו
של כל סעיף שמור עימו, מטילה עוד ביצה
מזהב בצורת תהייה: כל בעל סעיף ולכאורה
הינו ישות אובייקטיבית שלא אמור להיות
לו שום "עניין" בפ"ש ובענייניו... במילים
אחרות, לא ניתן להוכיח את הזיקה שלו
להטיית העניין של פ"ש; לא ניתן להבין את
האינטרס שלו להורדת העניין של פ"ש
מהמדפים; לא ניתן להצביע על המניע שלו
שהניע אותו לכאורה להחליק את העניין של
העלמות פ"ש; במילים ברורות: כל אחד מחמשת
הישויות יטען: נפלת על הראש...? מה לי
ולפ"ש? מה אתה רוצה מהחיים שלי!!! _____ טיעון
רלוונטי זה יוביל אותנו למסקנה הבאה: י

יש איפא עוד ישות שלישית שאינה נמצאת
בתחום הרשימה שלעיל, אך רוחה מרחפת עליה
ועל אחד מחמשת המנויים עליה, באחד
מהאופנים הללו: י

1. ישות זו מפעילה עליו לחץ
2. ו/או - מנצלת את תמימותו
3. ו/או - לוחצת אותו לקיר
4. ו/או - מגייסת אותו מתוקף מהותה ומהותו
5. ו/או - מאיימת עליו שישתף פעולה (לך תדע
על מה...) י
6. ו/או - קונה, כפשוטו, את שרותיו
7. ו/או - סוחטת אותו ומוציאה ממנו את המיץ,
בלי הרבה חוכמות

אסיים בסיפא שכתבתי לעו"ד גדעון ברטפלד
מהמשטרה: לרענון זכרונך מר ברטפלד
וזכרונינו: המדובר בתלונה של העלמות
אזרח, בצלמינו ובדמותינו, בשל דעותיו,
ממצאיו, פרסומיו, בחישותיו. הוא נעלם
מאותה המדינה שכולנו פועלים מטעמה. יתכן
ונרצח, או יתכן והופעל עליו לחץ לבל
יחווה את דעתו שוב, לבל יציג את ממצאיו,
פרסומיו; לבל יבחש שוב בדברים גדולים
עליו... בכל אופן, בין אם נרצח, ובין אם
הושתק, חומרת הדבר חד היא. י

אלברט שבות

#21 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 28/12/2006 - 16:47

חשד שפילוביץ שחף, האיש שידע יותר מדי בפרשת רצח רבין, נרצח

להלן שיח שרץ באינטרנט בעניין פילוביץ שחף, חוקר פרשת רצח רבין שנעלם ורבים שהתכתבו איתו מאמינים שנרצח

חזי, זה אומר שמישהו ירד מהשמים והחליט
לבלבל את שפת הארץ ובמיוחד בנושא הזה על
פ"ש, שאף אחד יבין מה אומר השני. המישהו
הזה כנראה חובב תנך ומתחזה לאלוהים.

ממצאים אלה חזי הם חיוניים, כי באמצעותם
ניתן לשאול: וכי מדוע יש מישהו שרוצה
להשתיק את העסק הזה? על שאלה זו קשה
לענות, אולם ניתן להעזר בה כגשר שיוביל
אותנו לעוד שאלה: מי הוא שמנסה בפועל
להתחמק מהנושא הזה, לחמוק ממנו ולהחליק
אותו? - והינה יש ל שאלה שאני יכול לענות
עליה סוף סוף: י

1. משטרת ישראל
2. פרקליטות ישראל
3. התקשורת הישראלית
4. אתה חזי. בשלב מסויים עשית שמיניות
באוויר בשביל להוריד את העניין מהמדפים.
תצטרך לגייס משאבים משכנעים - אם ברצונך
לרדת מהרשימה הזאת.
5. בעליו של אתר רוטר, או המכונה ניצן אור,
במספר הזדמנויות ניסה להוריד מחשיבות
העניין, בעזרת האליבי של אתרו, שלכאורה
הוא המדווח על פרשת ההעדרות... אליבי זה
הינו עלה תאנה מיושן שאינו מכסה כלום
ואינו עושה רושם על אף אחד, מלבד הבעלים
שלו.

רשימה מכובדת זו על חמשת סעיפיה - וכבודו
של כל סעיף שמור עימו, מטילה עוד ביצה
מזהב בצורת תהייה: כל בעל סעיף ולכאורה
הינו ישות אובייקטיבית שלא אמור להיות
לו שום "עניין" בפ"ש ובענייניו... במילים
אחרות, לא ניתן להוכיח את הזיקה שלו
להטיית העניין של פ"ש; לא ניתן להבין את
האינטרס שלו להורדת העניין של פ"ש
מהמדפים; לא ניתן להצביע על המניע שלו
שהניע אותו לכאורה להחליק את העניין של
העלמות פ"ש; במילים ברורות: כל אחד מחמשת
הישויות יטען: נפלת על הראש...? מה לי
ולפ"ש? מה אתה רוצה מהחיים שלי!!! _____ טיעון
רלוונטי זה יוביל אותנו למסקנה הבאה: י

יש איפא עוד ישות שלישית שאינה נמצאת
בתחום הרשימה שלעיל, אך רוחה מרחפת עליה
ועל אחד מחמשת המנויים עליה, באחד
מהאופנים הללו: י

1. ישות זו מפעילה עליו לחץ
2. ו/או - מנצלת את תמימותו
3. ו/או - לוחצת אותו לקיר
4. ו/או - מגייסת אותו מתוקף מהותה ומהותו
5. ו/או - מאיימת עליו שישתף פעולה (לך תדע
על מה...) י
6. ו/או - קונה, כפשוטו, את שרותיו
7. ו/או - סוחטת אותו ומוציאה ממנו את המיץ,
בלי הרבה חוכמות

אסיים בסיפא שכתבתי לעו"ד גדעון ברטפלד
מהמשטרה: לרענון זכרונך מר ברטפלד
וזכרונינו: המדובר בתלונה של העלמות
אזרח, בצלמינו ובדמותינו, בשל דעותיו,
ממצאיו, פרסומיו, בחישותיו. הוא נעלם
מאותה המדינה שכולנו פועלים מטעמה. יתכן
ונרצח, או יתכן והופעל עליו לחץ לבל
יחווה את דעתו שוב, לבל יציג את ממצאיו,
פרסומיו; לבל יבחש שוב בדברים גדולים
עליו... בכל אופן, בין אם נרצח, ובין אם
הושתק, חומרת הדבר חד היא. י

אלברט שבות

על סמך כל העדיויות שהדרקו טרח והביא לכאן, אני חושב שניתן לומר בוודאות: תמיד יהיו אנשים מספיק אדיוטים ופסיכים על מנת להפוך כל דבר לקונספירציה מסובכת.

#22 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 28/12/2006 - 22:06

עוד שקר של השב"כ ושל ועדת שמגר

הם אמרו שלא היו התראות על מתנקש יהודי (כאילו מתנקש). אבל לשקר אין רגליים, גם אם הוא נכתב ע"י שופט בדימוס
נפגשנו עם תנ"צ שובל סמוך לאנדרטה בכיכר רבין בתל אביב. הוא עדיין מתקשה להבין, מדוע בכל הפגישות עם השב"כ, לפני האירוע בו נרצח רבין, אף אחד לא חשב לנכון לידע את המשטרה בכך שקיימת התרעה מפני קיומו של מתנקש יהודי.

"בדיעבד, כששמעתי על כך שהיתה התראה מפני מתנקש יהודי, הרגשתי כמו שוטר במשטרה הפלסטינית", אומר שובל. "חשבתי שאני עם כל 900 השוטרים שלי היינו ערוכים רק לפח"ע (פעילות חבלנית עוינת - א.כ.). לא יודע אם זה היה עוזר ומונע את הרצח - אבל היינו שמים לב לדברים נוספים בשטח".

אתם לא מרגישים עלבון על כך שמישהו משקר לכם בפרצוף? טוב, הם הרי היו חייבים לעשות רושם של מופתעים...

http://www.ynet.co.i...3160310,00.html

#23 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 30/12/2006 - 04:38

עוד שקר של השב"כ ושל ועדת שמגר

הם אמרו שלא היו התראות על מתנקש יהודי (כאילו מתנקש). אבל לשקר אין רגליים, גם אם הוא נכתב ע"י שופט בדימוס
נפגשנו עם תנ"צ שובל סמוך לאנדרטה בכיכר רבין בתל אביב. הוא עדיין מתקשה להבין, מדוע בכל הפגישות עם השב"כ, לפני האירוע בו נרצח רבין, אף אחד לא חשב לנכון לידע את המשטרה בכך שקיימת התרעה מפני קיומו של מתנקש יהודי.

"בדיעבד, כששמעתי על כך שהיתה התראה מפני מתנקש יהודי, הרגשתי כמו שוטר במשטרה הפלסטינית", אומר שובל. "חשבתי שאני עם כל 900 השוטרים שלי היינו ערוכים רק לפח"ע (פעילות חבלנית עוינת - א.כ.). לא יודע אם זה היה עוזר ומונע את הרצח - אבל היינו שמים לב לדברים נוספים בשטח".

אתם לא מרגישים עלבון על כך שמישהו משקר לכם בפרצוף? טוב, הם הרי היו חייבים לעשות רושם של מופתעים...

http://www.ynet.co.i...3160310,00.html

לא, אנחנו מרגישים אכזבה מכך שקרציה פסיכית שהבטיחה לעזוב אותנו בשקט הפרה את ההבטחה וחזרה לזיין לנו את המוח...
יא חולה נפש, לך תטפל בעצמך בר, חבל על כל רגע שעובר ואתה בלי טיפול...

#24 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 30/12/2006 - 11:26

לא, אנחנו מרגישים אכזבה מכך שקרציה פסיכית שהבטיחה לעזוב אותנו בשקט הפרה את ההבטחה וחזרה לזיין לנו את המוח...
יא חולה נפש, לך תטפל בעצמך בר, חבל על כל רגע שעובר ואתה בלי טיפול...

ליקוויד מפגין תכונות של פושע, הוא לוקח את כל הפרשה באופן אישי, יותר מדי אישי, הוא מציג תיסכול עמוק ונטיות אלימות, הוא צמוד לכל גילוי בפרשת רצח רבין והיחיד שמזדעק להשיב מטעם השבקליטות, על ליקוויד אפשר לומר בוודאות:

על ראש השב"כ בוער הכובע...

שותפיו של ליקוויד עשו הכל על מנת להעלים את המסמכים הרפואיים המקוריים, הם אפילו נתנו לבית משפט טיוטה של CT הראש במקום את התשובה הרישמית, המודפסת והחתומה, העיקר שלא יהיה כלול בתשובה הפיענוח של החזה ועמוד השידרה. מדובר בחבורה פלילית מאין כמותה.

תמונה מצורפת

#25 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 30/12/2006 - 22:19

ליקוויד מפגין תכונות של פושע, הוא לוקח את כל הפרשה באופן אישי, יותר מדי אישי, הוא מציג תיסכול עמוק ונטיות אלימות, הוא צמוד לכל גילוי בפרשת רצח רבין והיחיד שמזדעק להשיב מטעם השבקליטות, על ליקוויד אפשר לומר בוודאות:

על ראש השב"כ בוער הכובע...

שותפיו של ליקוויד עשו הכל על מנת להעלים את המסמכים הרפואיים המקוריים, הם אפילו נתנו לבית משפט טיוטה של CT הראש במקום את התשובה הרישמית, המודפסת והחתומה, העיקר שלא יהיה כלול בתשובה הפיענוח של החזה ועמוד השידרה. מדובר בחבורה פלילית מאין כמותה.

תמונה מצורפת

וואו, איזה עדויות מדהימות!
כל הכבוד פסיכו, זה עתה נתת עדויות המספיקות על מנת לאשפז אותך בכפיה!

אגב, אם כבר מישהו לוקח את זה באופן מאוד אישי זה אתה, אני סתם נהנה לעשות ממך צחוק.

#26 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 30/12/2006 - 23:41

וואו, איזה עדויות מדהימות!
כל הכבוד פסיכו, זה עתה נתת עדויות המספיקות על מנת לאשפז אותך בכפיה!

אגב, אם כבר מישהו לוקח את זה באופן מאוד אישי זה אתה, אני סתם נהנה לעשות ממך צחוק.

ליקוויד, שימך הולך לפניך בתחום הגסטרואנטרולוגיה, וזה לא משנה אם זה יוצא לך מן הפה או מפי הטבעת, אצלך השלשול זהה משני הכוונים.
עוד חומר על
liquid parafin לכל המעונין: http://www.eumom.com...?TOPIC_ID=29258

אגב, מבטיח לך באופן חגיגי שהמוטיבציה הבלתי רגילה שלך כאן עוד תעמוד למבחן הציבור. ידיעותיך האישיות בנושאי אישפוז כפוי לא בהכרח יבטיחו לך עיסקת טיעון טובה. שאלה: המוסד בו בילית תקופה לא קצרה לא היה במקרה מזרע?

ומשפט אחד למי שדואג לשלומו של ליקוויד פראפין, שחוש ההומור שלו לא משהו (למרות שהוא כל הזמן מנסה לתאר צחוק), זה נכון שהוא על סף התמוטטות, ואיבד את האינהיביציות הטבעיות, מה שנקרא בעגה המקצועית תסמונת האונה הפרונטלית, אך בעצם ייתכן ומדובר בריאקציה תגובתית בלבד, האופיינית לחלק מן המעורבים בתיבת פנדורבין החוששים מפתיחתה.
במילים אחרות, עד למשפט יש סיכויים שהוא כבר יהיה כשיר מבחינה נפשית.

בצילום רואים את המוצג מספר 2 שהכניס את ליקוויד פראפין להתקף פסיכוטי (חץ אדום מצביע על הקליע בעמוד השידרה)

תמונה מצורפת

#27 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 31/12/2006 - 12:41

ליקוויד, שימך הולך לפניך בתחום הגסטרואנטרולוגיה, וזה לא משנה אם זה יוצא לך מן הפה או מפי הטבעת, אצלך השלשול זהה משני הכוונים.
עוד חומר על
liquid parafin לכל המעונין: http://www.eumom.com...?TOPIC_ID=29258

באנה, אתה מצחיק.................
ממש קרעת אותי!
:מתגלגל:
חשבת על זה לבד או שעזרו לך?

אגב, מבטיח לך באופן חגיגי שהמוטיבציה הבלתי רגילה שלך כאן עוד תעמוד למבחן הציבור. ידיעותיך האישיות בנושאי אישפוז כפוי לא בהכרח יבטיחו לך עיסקת טיעון טובה. שאלה: המוסד בו בילית תקופה לא קצרה לא היה במקרה מזרע?

מי זה בדיוק הציבור שלמבחנו אאלץ לעבוד?
אתה וחבורת הפסיכים שלך שכבר נזרקו מכל מקום אפשרי?
בינתיים אתה זה שהציבור מלגלג עליו, כולל עבדך הנאמן.

ומשפט אחד למי שדואג לשלומו של ליקוויד פראפין, שחוש ההומור שלו לא משהו (למרות שהוא כל הזמן מנסה לתאר צחוק), זה נכון שהוא על סף התמוטטות, ואיבד את האינהיביציות הטבעיות, מה שנקרא בעגה המקצועית תסמונת האונה הפרונטלית, אך בעצם ייתכן ומדובר בריאקציה תגובתית בלבד, האופיינית לחלק מן המעורבים בתיבת פנדורבין החוששים מפתיחתה.
במילים אחרות, עד למשפט יש סיכויים שהוא כבר יהיה כשיר מבחינה נפשית.[/

b]
באנה, אתה שוב קורע אותי!
הדרקו, יא מטומטם, עוד לא הבנת שאני סתם משועמם שצוחק עליך?
כל מי שלא מסכים אתך הוא מושתל של השב"כ?
אתה ממש פסיכי- גם פארנואיד, גם אובססיב, ובנוסף, גם סתם אדיוט וחסר חיים כרוני!
כבר אמרתי לך מזמן, שגם אם באמת היה משהו בדברים שלך, אחרי איך שעשית מעצמך צחוק בכל הטענות המגוחכות שהעלית כלפי, בפורום שחלק מהחברים בו אני מכיר בחיים ושאני כותב בו שנים לפניך, אף אחד כאן כבר לא יקח ברצינות את מה שאתה כותב. אפילו זרקו אותך כבר לאיזה תת פורום צדדי כדי שתפסיק לבלבל את המוח.

[b]בצילום רואים את המוצג מספר 2 שהכניס את ליקוויד פראפין להתקף פסיכוטי (חץ אדום מצביע על הקליע בעמוד השידרה)

כמה פעמים כבר דחפת לכאן את הצילום הזה?
לא מספיק?
אם אין לך משהו חדש ורציני, תסתום את הפה...

#28 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 31/12/2006 - 20:46

ליקוויד פראפין כתב:
"באנה, אתה שוב קורע אותי!
הדרקו, יא מטומטם, עוד לא הבנת שאני סתם משועמם שצוחק עליך?"

אם כן, לא צריך להתאמץ על מנת להבחין מייד שליקוויד פראפין הינו כלומניק עילג בעל תכונות מזוכיסטיות, שאינו מפסיק להיכנס ולהגיב לכל ההגיגים שאני כותב, למרות שהללו מכניסים את מוחו הדל והמוגבל של הפראפין להתקף אפילפטי, בקיצור, מדובר בטוקבקיסט דרגה ז', שהציג את עצמו לפני כמה חודשים כסטודנט, וכעת הוא מגדיר את עצמו כ"סתם משועמם".

לא נקדיש לו יותר מקום כאן, גם אם יש דחיפות בהתערבות פסיכיאטרית בניסיון לשקם את הברנש.

הבה נציע כולנו לליקוויד פראפין להתחיל לעשות משהו יותר מועיל בחיים מאשר המתנה דרוכה ועצבנית לכל מילה שלי, ואולי כדאי למשל שיציע את שרותיו כנהג מונית שכיר בכיכר השעון ביפו, כך הברנש המסכן ישתעמם פחות וימצא מנוחה לנפשו המתייסרת, על כל גילוי של אמת בפרשת רצח רבין...

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#29 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 02/01/2007 - 12:32

אם כן, לא צריך להתאמץ על מנת להבחין מייד שליקוויד פראפין הינו כלומניק עילג בעל תכונות מזוכיסטיות, שאינו מפסיק להיכנס ולהגיב לכל ההגיגים שאני כותב, למרות שהללו מכניסים את מוחו הדל והמוגבל של הפראפין להתקף אפילפטי, בקיצור, מדובר בטוקבקיסט דרגה ז', שהציג את עצמו לפני כמה חודשים כסטודנט, וכעת הוא מגדיר את עצמו כ"סתם משועמם".

דווקא נשמע יותר כמו תאור שלך- איך הגעת לאפילפטי?
ולמה עילג?
לדעתי, ולדעת רוב כתבי הפורום אני כותב מוכשר בהרבה ממך!
ומה לעזאזל הסתירה בין "סטודנט" לבין "סתם משועמם"?

לא נקדיש לו יותר מקום כאן, גם אם יש דחיפות בהתערבות פסיכיאטרית בניסיון לשקם את הברנש.

בינתיים אתה מקדיש לי בכל הודעה שאתה כותב. בינתיים גם אתה זה שנראה כאובססיב, פארנואיד ואדיוט.

הבה נציע כולנו לליקוויד פראפין להתחיל לעשות משהו יותר מועיל בחיים מאשר המתנה דרוכה ועצבנית לכל מילה שלי, ואולי כדאי למשל שיציע את שרותיו כנהג מונית שכיר בכיכר השעון ביפו, כך הברנש המסכן ישתעמם פחות וימצא מנוחה לנפשו המתייסרת, על כל גילוי של אמת בפרשת רצח רבין...

אין צרך, אינני מובטל. יש לי עבודה סבבה לגמרי, ולמען האמת אני גם נהג די גרוע, אז עבודה כנהג מונית היא לא ממש בשבילי...
אגב, טמבל- תראה, אני היחיד שטורח בכלל להתייחס אליך כאן. כבר הוצאת לך פה כזה שם של תמהוני מפגר,שאף אחד לא ממש מסתכל על מה שאתה כותב. גם אם אנשים כבר נכנסים לפה, זה כדי להשתשע מהוויכוח הדבילי שלנו. למען האמת, גם אני מתחיל להשתעמם, כי אתה סתם חוזר על עצמך, ויש גבול ליצירתיות שלי.

#30 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 02/01/2007 - 18:39

דווקא נשמע יותר כמו תאור שלך- איך הגעת לאפילפטי?
ולמה עילג?
לדעתי, ולדעת רוב כתבי הפורום אני כותב מוכשר בהרבה ממך!
ומה לעזאזל הסתירה בין "סטודנט" לבין "סתם משועמם"?

בינתיים אתה מקדיש לי בכל הודעה שאתה כותב. בינתיים גם אתה זה שנראה כאובססיב, פארנואיד ואדיוט.
אין צרך, אינני מובטל. יש לי עבודה סבבה לגמרי, ולמען האמת אני גם נהג די גרוע, אז עבודה כנהג מונית היא לא ממש בשבילי...
אגב, טמבל- תראה, אני היחיד שטורח בכלל להתייחס אליך כאן. כבר הוצאת לך פה כזה שם של תמהוני מפגר,שאף אחד לא ממש מסתכל על מה שאתה כותב. גם אם אנשים כבר נכנסים לפה, זה כדי להשתשע מהוויכוח הדבילי שלנו. למען האמת, גם אני מתחיל להשתעמם, כי אתה סתם חוזר על עצמך, ויש גבול ליצירתיות שלי.

תשמע מיץ זבל,
הסיבה היחידה שאני מגיב בכלל להלום כמותך היא כי אתה בחוצפתך נדחף למקום לא לך, ולא מתאים לי שכלומניק יטביע חותם כלשהו באשכול. אתה מוזמן להתחפף ולפתוח לעצמך אשכולות נוזליים כלבבך.

סוף

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים