מעבר לתוכן

המדריך לדיור בבאר שבע!

• נושא נעול נושא זה נעול
804 replies to this topic

#796 מתי כונן

מתי כונן
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 27/06/2011 - 19:41

אהלן חבר'ה. מה המצב?

גם אני קיבלתי את ההודעה שהתקבלתי לאוניברסיטה רק שאני קיבלתי את זה בזמן צבא ולא בקוסקו או בכל מקום אחר שרצוי לנפוש אחרי הצבא...(הודו, תאילנד דרום אמריקה וכו')

אני מחפש דירה להיכנס שותף, עם בן\בת לא משנה, אבל לא יותר מאשר שני אנשים(ברמות או בווינגט בדירה גדולה)

אבל מעבר לכך, איפה מבחינה זאת שווה לגור לסטודנט גם עם הוא בגפו?

mati konen בפייס, או matikonen@walla.com שזה המייל

אשמח בהחלט בעזרה בנושא, או שותפים לעניין.

שיהיה אחלה שבוע

#797 מתי כונן

מתי כונן
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 27/06/2011 - 20:09

לכל מחפשי שותפים מחפשי דירות, נפתחה קבוצה בפייסבוק לנושא זה על ידי

סטודנטים שנה א' - בן גוריון - מחפשים דירה

כל מחפשי הדירות ומחפשי השותפים, כנסו לשם, פרסמו, יקל על הנושא על המחפשי שותפים, וכמובן זה יקל על מחפשי הדירות שפחות מנוסים בתחום זה.

מקווה שיהיה שיתוף פעולה בתחום

יאללה חיפוש דירות נעים לכולנו

#798 אורח - דור

אורח - דור
  • אורחים

פורסם 17/07/2011 - 18:46

היי לחברי פורום

איך שכונות ב' נחשבת קבלתי המלצות מחבר,שזהו שכונה שקטה מאכלסת הרבה סטודנטים וקצת רחוקה מאונ'.

אני מחפש בעיקר איזור שקט,עם שכנים נחמדים :)התקציב שלי לדירת שותפים הוא עד 1300 שקל.יש עוד איזורים טובים/מומלצים לאחד שפעם ראשונה משכיר דירה.

תודה על הזמן ותושובות :)

#799 אורח - m

אורח - m
  • אורחים

פורסם 19/07/2011 - 00:00

היי לחברי פורום

איך שכונות ב' נחשבת קבלתי המלצות מחבר,שזהו שכונה שקטה מאכלסת הרבה סטודנטים וקצת רחוקה מאונ'.

אני מחפש בעיקר איזור שקט,עם שכנים נחמדים :)התקציב שלי לדירת שותפים הוא עד 1300 שקל.יש עוד איזורים טובים/מומלצים לאחד שפעם ראשונה משכיר דירה.

תודה על הזמן ותושובות :)

שלום.

ראשית, חשוב להדגיש שבעיקרון בכל שכונה אפשר בגדול למצוא איזורים יחסית שקטים ועם שכנים טובים, אבל זה הרבה עניין של מזל.

יש פשוט שכונות שהרמה הכללית שם יותר נמוכה אז הסיכוי למצוא את האיזורים האלה שם הוא אולי קיים אבל הרבה יותר נמוך. אלה הן שכונות ד' (כולל ו' הישנה) ו-ג'.

השכונות שבהן הסיכוי למצוא מה שאתה מחפש יותר גבוה (אבל זה עדיין לא מבטיח שום דבר בוודאות) הן שכונת "רמות" ושכונה ב'.
שתיהן קצת יותר רחוקות ויש בהן רחובות שהם כן במרחק הליכה (15-20 דק'), אבל יש גם רחובות באותן שכונות שהן במרחק 40 דק' הליכה ומעלה, אז לשים לב.
זה שמישהו כותב במודעה "קרוב לאוניברסיטה" ממש לא מבטיח כלום. הכי טוב לבדוק במפה לפני שבאים סתם לראות.

#800 אורח - מירי

אורח - מירי
  • אורחים

פורסם 18/08/2011 - 00:28

מישהו יכול להסביר לי מזה מעונות ד' מערבי טרומיים? מה מיוחד בהם ומה המרחק שלהם מהאוניברסיטה?

#801 captaincheeze

captaincheeze
  • רשומים
  • 5 הודעות:

פורסם 27/12/2011 - 18:32

היי,
אני בתהליכים להרשמה לתואר שני בתקשורת ואני מעוניין בטיפים לשוכר המתחיל כמו מחירים, איזורים מומלצים, וכו'
אני גר כבר כמה שנים עם שותפים בתל אביב אז אני די בקי במנהלות. אבל סהכ אני די פעור בכל מה שקורה בב"ש
אשמח לתגובות

#802 אורח - גילת

אורח - גילת
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 11:05

שלום,
אנחנו זוג שמחפש דירה קרובה לאוניברסיטה. מצאנו משהו בחנה סנש, השאלה היא איך הסביבה? הלכנו שם בלילה והיה שקט, אך יש כאלה שסיפרו לי על ניסיון לשדוד אותם,על משטרות שמסתובבות, מסוממים וכו'. אני לא ראיתי כלום באותו לילה, אך אם אפשר לקבל חוות דעת מבעלי ניסיון- שגרים/גרו שם בשנה- שנתיים האחרונות
זה די דחוף..
תודה רבה!

#803 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 27/08/2012 - 18:44

אחרי ארבע שנים של חיים בבועה הסטודנטיאלית, החלטתי לחפש דירה במיקום קצת יותר רחוק, כי נראה שיש שם מחירים הגיוניים.
צריך קצת מידע לגבי האיזורים היותר מרוחקים

איך האוכלוסיה בשכונה י"א, יחסית לאיזור יצחק אבינו- שלמה המלך ב ד'?

#804 אורח - אסף

אורח - אסף
  • אורחים

פורסם 11/09/2012 - 15:06

אהלן,

רציתי לדעת איך נחשב האיזור ברחובות זיסו/חנה סנש. התגובות שראיתי פה לא ממש מחמיאות בלשון המעטה, אבל הן מלפני 5 שנים.
בנוסף, אם מישהו מכיר ויכול לתת חוות דעת על המתחם פארק זיסו של אמאלה שמתפרסם פה באתר אני אשמח.

תודה רבה.

#805 Hanna hey

Hanna hey

משתמש טרי

• רשומים
  • 15 הודעות:

פורסם 24/10/2012 - 20:45

יש הרבה דירות ב ג' וב ד'...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים