מעבר לתוכן

תמונה

שרשור מלגות

• Please log in to reply
246 replies to this topic

#241 אביבה:)

אביבה:)

רוקחת/לוקחת

• רשומים+
  • 1615 הודעות:

פורסם 29/01/2009 - 15:18

בדרך כלל מלגות הן מלגות שניתנות עבור פרויקט של מעורבות חברתית.
אם אני עושה פר"ח ולא פרויקט מעורבות חברתית שהאוניברסיטה מציעה אני עדיין יכול לקבל מלגה?כי הרי פר"ח זה גם פרויקט מעורבות חברתית בסופו של דבר.

מי שעושה ופר"ח ומקבל את המילגה של הדיקנאט לא צריך לבצע פעילות חברתית נוספת.כלומר מקבל את 2 המילגות ורק עושה פר"ח.

#242 Icel

Icel

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 172 הודעות:

פורסם 17/02/2009 - 12:00

היי,
שנה שעברה כבר בתחילת פברואר הדיקאנט פרסם את הטפסים וההוראות לקבלת מלגה/מעונות לשנת הלימודים תשס"ט.
אני מבין שאולי בגלל המלחמה הענין מתעקב השנה. מישהו יודע מתי הם אמורים לפרסם את זה?

#243 אורח - paz

אורח - paz
  • אורחים

פורסם 07/10/2009 - 23:55

שלום!

אני מעוניינת להירשם לתואר ראשון בהנדסת חשמל.
ראיתי באתר האוניברסיטה שיש מלגת מצטיינים לבעלי ציון סכם מעל 781.
ציון הסכם שלי הוא 787 (וסכם הנדסת חשמל: 572).

מהם הסיכויים שלי לקבל מלגת מצטיינים?
האם כדאי לי לגשת שוב לפסיכומטרי בכדי לשפר את הסיכויים?

#244 אורח - טל

אורח - טל
  • אורחים

פורסם 03/08/2010 - 18:07

ישנה אפשרות למלגה של היחידה למעורבות חברתית - בהתבסס על ראיון , אישי , מרכז הערכה ושלב אישור תורמים.

ניתן לחפש פרטים באתר האוניברסיטה- תחת "היחידה למעורבות חברתית" - קרן משה.

#245 אורח - נדב

אורח - נדב
  • אורחים

פורסם 27/03/2014 - 17:16

ממליץ לבדוק את המלגות גם במכללות נוספות כמו מכללת עזריאלי, אני למדתי את התואר הראשון שם והיה לי מלגת פרח ממש נהדרת 

http://www.jce.ac.il...nd-student-aid/

#246 אורח - מיכל אייסף באר שבע

אורח - מיכל אייסף באר שבע
  • אורחים

פורסם 05/07/2014 - 17:09

"אייסף-הקרן הבינלאומית לחינוך", הינה קרן מלגות פרטית מהוותיקות בישראל וארגון חברתי, ציוני, הפועל למען צמצום פערים וקידום שוויון הזדמנויות בחינוך בחברה הישראלית באמצעות הגדלת הנגישות להשכלה גבוהה.

הערכים המרכזיים לאורם פועלת קרן אייסף הינם טיפוח החינוך ככלי המרכזי לפיתוח אישי ולאומי. העצמת המחויבות החברתית, חיזוק הזהות האישית והחיבור לשורשים כחלק מהרב-תרבותיות הישראלית.

אוכלוסיית היעד העיקרית, בה רואה אייסף את המפתח להגשמת חזונה, הינם סטודנטים יוצאי צבא/שרות לאומי, המגיעים מהפריפריה הגאוגרפית, הכלכלית והחברתית של ישראל בעלי פוטנציאל למצוינות אישית, הצלחה אקדמית ובעלי רקע ועניין במעורבות חברתית.

החברות בתוכנית אייסף כוללת: מלגה הגבוהה משכר לימוד בשיתוף עם מוסד הלימודים, ליווי אישי ואקדמי, השתתפות בתוכנית למנהיגות חברתית הכוללת מפגשים בימי שישי אחת לשבועיים בתקופת הלימודים והשתתפות בעשייה חברתית בקהילה בהיקף של 4 שעות שבועיות.

סטודנטים החברים בקרן נהנים מתמיכה כלכלית משמעותית תוך חיבור בין הזהות האישית, המחויבות החברתית והפעילות הקהילתית. הקרן תומכת ומלווה סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי ומעניקה לחבריה מערך סיוע נרחב מעבר למלגת הלימודים.

בשנת הלימודים תשע"ה תעמוד המלגה על 20,000 ₪ לסטודנט לשנה לתואר ראשון, ו- 18,500 ₪ לסטודנט לשנה לתואר שני.

תהליך הקבלה לחברות בתוכנית אייסף מותנה במילוי טפסים אישיים, סדנת מיון וראיון אישי.

סטודנטים המעוניינים להגיש מועמדות לחברות בתוכנית אייסף מתבקשים למלא טפסי מועמדות באתר אייסף www.isef.co.il  החל מיוני 2014.

מידע נוסף על קרן אייסף נתן למצוא באתר אייסף: www.isef.co.il

#247 אורח - קרן סמולקורובסקי

אורח - קרן סמולקורובסקי
  • אורחים

פורסם 22/10/2014 - 11:47

הקרן הפילנטרופית לתרומות על שם אירינה ויוסף סמולקורובסקי ז"ל פותחת סניף בישראל ותציע מלגות החל משנה"ל הבאה

לפרטים ויצירת קשר: http://liatherb.wix.com/thesfund

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים