מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מקומות בילוי

• Please log in to reply
130 replies to this topic

#61 דודי

דודי

Salsero

• מנהלי פורום
  • 2665 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 12:51

הבנים לא רוצים סקס מוקדם
הבנות רוצות סקס וכמה שיותר מהר כדי להחליט אם לזרוק אותו או לא.

זה לא שהיוצרות התהפכו.....
בנות מצניעות יותר את התאווה לסקס מבנים......אבל זה לא אומר שהן לא רוצות את זה... :rolleyes:
(אני צודק בנות? :unsure: )
תמונה מצורפתתמונה מצורפת

#62 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 14:27

הפעם אתה צודק, אבל גם אני בתור בת יכולה להעיד רק על עצמי.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#63 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 14:50

מסכימה אם קקטוסית.. :וי:
וזה לא מה ש ישביע את רעבוני

#64 shavit

shavit

life is short -enjoy while it lasts

• רשומים+
  • 1907 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 14:52

בנות טובות מצניעות לכת וכל מילה מיותרת.

זה הזמן לשינוי חברתי

#65 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 14:55

:גרוע:
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#66 Kalisher

Kalisher

בסימן קידום מעמד העגבניה בפורום

• רשומים+
  • 2252 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 14:56

:גרוע:

בנות טובות הן אלו שמצניעות את הרגשות שלהן?
מה טוב בזה?
קצת הרבה וקצת בכלל

תמונה מצורפת

"שלטון דמוקרטי אמיתי הוא אותו שלטון, המותיר בידי אדם מספיק חופש, ובו בזמן דואג לכך שלא יעשה שימוש רע בחופש הזה" (איינשטיין, גאון גאון אבל תמים)

"טעויות הן כמו טבע קדוש, לעולם אל תנסה לתקן אותן, להיפך: תבסס אותן באופן שכלי, ותבין את הטעות באופן יסודי. ורק אחר כך יהיה באפשרותך להתעלות עליהן" (סלבדור דאלי)

ירוק בדם

#67 נולי

נולי

מנהלת פורום לא מנהלים

• רשומים+
  • 2679 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 15:03

בנות טובות?? למה את מתכוונת בבנות "טובות"? בנות ישראל צנועות וחסודות? או אולי מי שנשארת בתולה עד החתונה? או שיש פה שיפוט מוסרי? ממש לא הבנתי.. תואילי בטובך לפרט בבקשה.
וזה לא מה ש ישביע את רעבוני

#68 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 15:31

מה כולם מיתממים? נכון שאנחנו לאט לאט מתחילים לצאת מזה,
אבל עדיין גבר ששוכב עם הרבה נשים נחשב "גבר" ובת ששוכבת עם הרבה גברים נחשבת זונה וקלה להשגה.

הלוואי וזה ישתנה אבל יקח לזה זמן.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#69 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 15:42

טוב, תאמינו או לא, אבל לי, כגבר, זה ממש לא מזיז עם כמה גברים הבחורה שכבה. אם היא עשתה את זה להנאתה - שיהיה לה לבריאות, זה לא גורם לי לחשוב עליה אחרת מאשר גבר שמשכיב כל דבר שזז. שניהם באותה קטגוריה מבחינתי. לטוב ולרע.
שלפוחיתוס-שתנוס-פלטיניומוס
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#70 Kalisher

Kalisher

בסימן קידום מעמד העגבניה בפורום

• רשומים+
  • 2252 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 15:50

טוב, תאמינו או לא, אבל לי, כגבר, זה ממש לא מזיז עם כמה גברים הבחורה שכבה. אם היא עשתה את זה להנאתה - שיהיה לה לבריאות, זה לא גורם לי לחשוב עליה אחרת מאשר גבר שמשכיב כל דבר שזז. שניהם באותה קטגוריה מבחינתי. לטוב ולרע.

אני באותה גישה.

בכלל, אצלי זה הפוך. אני רואה ניסיון כמעלה.
קצת הרבה וקצת בכלל

תמונה מצורפת

"שלטון דמוקרטי אמיתי הוא אותו שלטון, המותיר בידי אדם מספיק חופש, ובו בזמן דואג לכך שלא יעשה שימוש רע בחופש הזה" (איינשטיין, גאון גאון אבל תמים)

"טעויות הן כמו טבע קדוש, לעולם אל תנסה לתקן אותן, להיפך: תבסס אותן באופן שכלי, ותבין את הטעות באופן יסודי. ורק אחר כך יהיה באפשרותך להתעלות עליהן" (סלבדור דאלי)

ירוק בדם

#71 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 16:13

מעניין איך הגברים שונים זה מזה בדעות..יש לי ידיד שממש אכפת לו כמה בחורים היו לחברה שלו ועוד יותר מזה אכפת לו למה היו לה הרבה(אם היו לה),כי אם היו לה 10 ואת כולם היא אהבה ועם כולם היתה בקשר רציני אז זה פחוט נורא מ-5 סטוצים...
יש משהו בגישה הזו,אבל הסכמנו שזה לא פייר שלבחור מותר ולבחורה אסור,ויחד עם זאת את הגישה שלו הוא לא שינה..
כל גבר רוצה "בתולה מנוסה"... טימטום.. <_<

לדעתי חשוב הניסיון של שני הצדדים..קשה לי להאמין שאני אסתדר עם גבר בתול ,למשל..
אבל אחרי הכל גם זה יכול להיות לא נורא..העיקר זו פתיחות וקרבה! משם והלאה אין שום מחסום! :rolleyes:

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#72 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 16:22

מעניין איך הגברים שונים זה מזה בדעות..

זה עד כדי כך מפתיע אותך שיש גברים שחושבים אחרת מגברים אחרים? מה אנחנו, רובוטים? :lol:

יש אנשים שבאמת מקובעים קצת בדעות של ימי הביניים.
אני לא "מעריץ" גברים ששוכבים עם הרבה בנות, ואותי, באופן אישי, לא מעניין לשכב עם כמה שיותר בנות. זה לא מה שאני מחפש. אני גם לא מחפש "בתולה מנוסה" כמו שאתם מגדירים את זה. זה אמנם קצת מרתיע - בחורה עם הרבה מאד נסיון, כי אני לא יודע למה בדיוק היא רגילה ולמה היא מצפה, אבל זה לא פוסל אותה מבחינתי, וזה לא גורם לי לחשוב שהיא זונה או קלה להשגה.
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#73 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 16:32

מעניין איך הגברים שונים זה מזה בדעות..

זה עד כדי כך מפתיע אותך שיש גברים שחושבים אחרת מגברים אחרים? מה אנחנו, רובוטים? :lol:

יש אנשים שבאמת מקובעים קצת בדעות של ימי הביניים.
אני לא "מעריץ" גברים ששוכבים עם הרבה בנות, ואותי, באופן אישי, לא מעניין לשכב עם כמה שיותר בנות. זה לא מה שאני מחפש. אני גם לא מחפש "בתולה מנוסה" כמו שאתם מגדירים את זה. זה אמנם קצת מרתיע - בחורה עם הרבה מאד נסיון, כי אני לא יודע למה בדיוק היא רגילה ולמה היא מצפה, אבל זה לא פוסל אותה מבחינתי, וזה לא גורם לי לחשוב שהיא זונה או קלה להשגה.

אתם לא רובוטים אבל אתם הרבה יותר מסכימים על דברים מאשר בנות
למשל,אם תשים כמה גברים בחדר ותראה להם בנות הם יסכימו פחות או יותר מי יפה ומי פחות..
אבל עם בנות זה שונה לגמרי-תקבל דעות שונות ומשונות!

אתה לא אמור להעריץ גברים ששוכבים עם הרבה בנות..כי לך זה לא מזיז..אבל אני מניחה שאיפשהו יפריע לך שבחורה שלך שכבה עם טונה..לעומת זאת בחורה שיודעת שהגבר שלה היה זיין סדרתי(דגש על "היה")..זה יפריע לה פחות ואולי בכלל לא..
אלו מוסכמות של החברה שלנו וזה לא ישתנה בקרוב
ת'אמת אני גם לא מעריצה בנות ששוכבות עם כל מה שזז :lol:

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#74 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 16:57

תתפלאי, אבל יצא לי לשבת עם חברים מול ערוץ האופנה למשל, והדעות שלי לגבי מי יפה ומי פחות יפה, בד"כ שונות מהדעות של רוב האנשים.
אני לא "תופס" מאף אחד או אחת ששוכב/ת עם כל העולם. לא משנה אם זה גבר או אישה. הנורמות החברתיות האלה לא עושות עלי שום רושם ולא ממש מעניינות אותי מעבר לעובדה שהן לא צודקות.

גברים לאו דוקא מסכימים על הכל, אנחנו פשוט לא עושים מזה מלחמת עולם שלישית כמו חלק מהבנות... ;)
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#75 הפרויקט של פרסון

הפרויקט של פרסון

Shalala babu

• רשומים+
  • 3471 הודעות:

פורסם 23/07/2004 - 17:09

אוי אוי אוי... טעות טעות...

ואם אחרי חודשיים של בילוי משותף אתה שוכב עם העלמה ומסתבר שזה לא זה, שאין כימיה, שהסיר לא מתאים למכסה, שמה שבתוך הקנקן לא נוצץ כמו זהב??? שהכריכה של הספר לא קשיחה מספיק??

תחשוב כמה זמן בוזבז, כמה אנרגיות, במקום לבדוק מראש כמה ביצים יש לך בשק לפני שהחתול יוצא מהמרצע עם כלבת!!!

אני מזועזעת. אני הולכת לאכול. :אוכל:

קקטוס,
חטא גדול אני עושה כשאני מכליל, כי לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ובמיוחד בענייני זוגיות שעושה רושם שיש יותר יוצאים מן הכלל מכלל...

אבל בנים אוהבים בנות שמשחקות איתם, ומוציאות להם את המיץ עד שהן נותנות להם.
ולכל הבנים המתחסדים שיגידו "מה פתאום! אני רוצה מישהי אמיתית, שלא משחקת משחקים!", אני מציע לנסות להזכר בבנות שעשו לכם כאב בטן והכניסו לכם אדרנלין לורידים. איזה בנות אלה היו? הלא-משחקות? או אלה שהוציאו לכם את המיץ.

אל תבינו אותי לא נכון, משחקים הם חיוניים, אבל רק להתחלה. אי אפשר לבסס זוגיות על משחקים.
מצד שני, צריך להיות בחורה באמת מקסימה (ובו נודה-ככל שמתבגרים, יותר קשה להקסים אותנו) כדי שמישהו ידלק עלייך בלי שקצת תשחקי.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים