מעבר לתוכן

הבלוג של הסוטה ממול

שיר אשיר בגשם

Posted by דרקולאללה, 13 December 2010 - - - - - - · 17891 צפיות
and 1 more...
בגשם עם בולי. כבר יום שלישי רצוף שאנחנו יוצאים לטייל בגשם, בטיפות ובבוץ. זה הגיע למצב שאני כבר משכנע את עצמי שקצת גשם לא הרג אף אחד... כמובן שלגבי הבוץ לרצפת הדירה יש מספר השגות בעניין.בפארק לא הולך אף אחד, אז אני נותן לבולי להסתובב חופשי כל עוד הוא נהנה ואני מתחת לאיזו סככה ארעית.  בין לבין, אני נזכר בפעם...

פתאום באמצע החיים

Posted by דרקולאללה, 02 November 2010 - - - - - - · 25589 צפיות
משפחה, חברים, בריאות, חיים and 3 more...
שישי שעבר ( ה22 ) : בעודי מטייל עם כלבי את טיול הבוקר, צלצל הפלאפון. זה לא כזה בלתי שגרתי שאמא שלי מתקשרת בכל שעה בה היא יודעת שאני ער, כך שלא נראה היה שקרה משהו מיוחד.המשפט הראשון היה "א' (אחי) מאושפז ב'זיו' בצפת". מכיוון שהוא בקבע דאגתי, אלא שהובהר שזו בעיה רפואית אחרת. אולי הייתה זו עייפות הבוקר, אולי העובדה שחשבתי על דברים אחרים או...

זהו. פיניטו.

Posted by דרקולאללה, 05 August 2010 - - - - - - · 76551 צפיות

לא מתעכל וקצת לא ברור, אבל איכשהו הצלחתי לסיים את התואר הזה. שזה מצד אחד לא אמור להפתיע כי זה תואר פקקטה אבל מהצד השני זה אני שמצליח לפשל גם במקומות שיד אדם מעולם לא פישלה בהן בעבר.2 מבחנים אחרונים של התואר קיבלתי 60 ומבחינתי זה מספיק, אפילו שאלו קורסים שבהם כל פקאצה שמקבלת פחות מ 80 ניגשת לשפר. אולי כי כבר...

משבר גיל ה30 ולמצוא את אלוהים בפייסבוק

Posted by דרקולאללה, 22 June 2010 - - - - - - · 27785 צפיות

לפני קצת פחות משבוע, עת עסקנו חברי ואני בהכנות למצגת פרויקט הגמר (כן, זה נגמר) החלה שיחה על אחת מהתמכרויותיי - הפייסבוק. (מי שמכיר אותי או עקב ולו ל2 פוסטים מבין כבר). ציינתי בפניו בהומור כי אני לא מאמין באנשים נטולי פייסבוק, ומשום כך איני מאמין באלוהים - כי אין לו יוזר בפייסבוק.אתמול בבוקר קיבלתי הצעת חברות, ומי השולח? נכון!  :)תמיד בדיונים תיאולוגיי...

הפייסבוק, אני ואתה נשנה את העולם (?)

Posted by דרקולאללה, 11 June 2010 - - - - - - · 12266 צפיות
and 1 more...
החברתית עוד תשנה את העולם, וכבר שינתה אותו, בזה אין ספק. השאלה עד כמה לוקחים אותה ברצינות או מודעים לכוחה?אני לא מדבר על קמפיינים לחרם צרכנים הזויים שכולם נתקלו בהם, שלרוב הוקמו על ידי המתחרים של מסעדה זו או אחרת, שלכאורה הבעלים שלה טרח ויצא בכבודו ובעצמו לבעוט בחתול שהיה על המדרכה או משהו בסגנון, אלא בניס...

הרהורים בעקבות האירועים

Posted by דרקולאללה, 03 June 2010 - - - - - - · 16442 צפיות
and 1 more...
אם יש דבר טוב מכל הסיפור עם המשט זה שאנשים יצאו מהאדישות שלהם. זה והעובדה שלפתע כולם מתמצאים בהיסטוריה של הכורדים\ארמנים\קפריסאים. אם כי לעיתים נראה שלא כל כך מצליחים להבדיל בינהם.מצד אחד מעוניינים בשיט למיעוט הארמני המדוכא שכבר לפני די הרבה שנים קיבל כבר עצמאות מטורקיה, מצד שני משט הזדהות והעברת סיוע לכורדים בכורדיסטאן. אגב לפני שאתם יוצאים לדר...

פסטיבל קקטוס הזהב 2010

Posted by דרקולאללה, 27 May 2010 - - - - - - · 29010 צפיות
and 1 more...
טוב אז סיימתי בינתיים מטלות אחרות והתפניתי לחלוק קצת מחוויותי. יום שלישי 10:30 הגעתי נרגש להילטון ת"א בשעה הנקובה, או 2 דקות לפני ועמדתי להיכנס לאירוע המרגש. הגעתי, לקחתי את התג-שם ונכנסתי פנימה, רק כדי לגלות שישנם כ 5-6 אנשים וכמה מלצרים שהגיעו ביחד איתי. חשבתי קצת מה לעשות ונכנסתי לאינטרנט. כ 2 דקות לאחר מכן, צצה ההכרה שאירוע בהילטון ת"א זה לא ד...

קקטוס הזהב

Posted by דרקולאללה, 24 May 2010 - - - - - - · 12272 צפיות
and 1 more...
בעוד 12 שעות אהיה על השטיח האדום. או לידו. באזור.זכיתי בהזמנה לפרס "קקטוס הזהב" {אין קשר לקקטוס מהפורום  ;)  ). למי שלא מכיר זה האוסקר של עולם הפרסום הישראלי. לסטודנט לשיווק שמחפש קריירה בתחום זה פשוט הזדמנות של פעם בחיים ומשום מה אני לא מוצא את עצמי מתרגש. אולי אני עוד לא קולט? לשם השוואה זה כמו שסטודנט לקולנוע יקבל הזמנה לאוסקר, אותו סדר גודל. א...

המהפכה הגדולה בהיסטוריה! גדול יותר מהפורנו!!

Posted by דרקולאללה, 10 May 2010 - - - - - - · 9185 צפיות
and 1 more...
החברתית, שזה הפייסבוק, טוויטר, הפורומים פה ובכלל כל פלטפורמה אינטרנטית שבה אנשים נפגשים מתחברים, ומחליפים דעות ורעיונות.החודש המדיה החברתית עברה מבחינת היקף פעילותה ברשת את תעשיית הפורנו!! שזה בהחלט מכובד.אנשים עוד לא תופסים את גודל המעמד, וגודל החשיבות. כשמנכ"ל אומר...

On hold

Posted by דרקולאללה, 07 May 2010 - - - - - - · 44130 צפיות
and 1 more...
שלי מגיעה לב"ש לסידורים, ובערב מחפשת תעסוקה מציעה סרט ואני עקב העובדה שכרגע אני בעיקר מחכה מסכים. רגע לפני שאני יוצא המייל שחיכיתי לו מגיע, מדבר איתה תוך כדי והיא בצד השני מופתעת מהעובדה שאני מסכים בכזאת קלות ללכת לצ'יק פליק.הצד השני קרא בעיון אבל חסר שם משהו, משהו שאני לא עשיתי...

"מה א-ת-ם הייתם עושים??"

Posted by דרקולאללה, 02 May 2010 - - - - - - · 16799 צפיות
and 1 more...
אתמול לעת ערב, עת הכנתי את השיפודים למנגל למדורה שמעתי מהמסדרון מהצד השני קריאות ברוסית שנשמעו קצת כמו קריאה לעזרה וקצת כמו משהו כעוס. זיהיתי את קולה של השכנה מהדירה ממול ותהיתי לעצמי האם חיים הכט החל לערוך ביקורי בית.עכשיו הקדמה חשובה והיכרות עם השטח: בדירה ממול חיים 3יוצאי חבר העמים - שני גברים ואישה. פה ושם ישנם גם קולות בערבית ואחד הבחורים לאחרונה נמצ...

"יזכור עם ישראל את בניו ובנותיו..."

Posted by דרקולאללה, 18 April 2010 - - - - - - · 11931 צפיות
and 1 more...
אתמול במהלך אירוע שבתרבות בבאר שבע, אמר אביגדור קהלני כי הוא "שמח" שיש את יום הזיכרון. יום הזיכרון לטענתו הוא לא למשפחה השכולה, או לחברים, הם לא צריכים את זה. להם יש יום זיכרון בכל פעם שפותחים את הארון ורואים את החולצה, או עוברים בסלון אל מול התמונה. יום הזיכרון לטענתו הוא לעם ישראל. עם ישראל שיחדול ליום אחד מהשגרה, מהשירים שהוא אוהב ויעצור ולו לד...

יום האשה - על שום מה?

Posted by דרקולאללה, 08 March 2010 - - - - - - · 21230 צפיות
and 1 more...
היום מצויין ברחבי העולם יום האשה. לא יום האשה, לא יום האם, לא יום המשפחה, וולנטיין כבר היה.לאור העובדה שאני, גבר, נאלצתי במהלך היום הזה להסביר את משמעותו לעוברים ושבים תמימים שלא היו מודעים אליו, או שהחליטו שזהו יום אחר (וגם כי בא לי שהפוסט הכי עדכני יהיה מעט אופטימי) אביא לכם את סיפורו של יום זה.ובכן סיפורנו מתחיל איך לא, ב8 למרץ 1857, בעיירה ציורית השוכ...

בוקר של הלם

Posted by דרקולאללה, 23 February 2010 - - - - - - · 14471 צפיות
ליאור גיא
בגן היו לי שני חברים - ר' שאיתי מגיל שנתיים ואיתי עד היום (גם לומד בב"ש) וליאור. ליאור נשאר שנה בגן, אביו והוריי עבדו ביחד, האבות שלנו היו ביחד במילואים והם גרו מעבר לכביש. והוא לימד אותי לעשות שטויות. כמו למשל ללכוד דבורים בפרחים ולזרוק על ילדים אחרים, שטויות של בני 5.ביסודי הוא היה בכיתה ליד וה...

דפים בספרפנים

Posted by דרקולאללה, 30 January 2010 - - - - - - · 45426 צפיות
עדכונים RSS פייסבוק חדשות חווה
לא מזמן נתקלתי באחד מהעדכונים שלי בפייסבוק בסיפור על עיתונאים שהולכים להסתגר בחווה בצרפת רק עם פייסבוק וטוויטר.  המטרה לבדוק עד כמה זה יעיל בעדכוני חדשות ובקבלת מידע אינפורמטיבי  על המתרחש בעולם.אז זהו שאישית אני חושב שהדיון הוכרע כבר. כבר היום ישנם דיונים על כך שפייסבוק מתחיל להוות מקור מידע חשוב יותר מגוגל. מבחינת זמן השהייה ברשתות החברתיות, שהינן המדיה...