מעבר לתוכן

- - - - -

גשר בשיניים

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#16 Uncle Rico

Uncle Rico

הערס של הפורום.

• רשומים+
  • 5425 הודעות:

פורסם 26/11/2006 - 03:28

גופיה, טרינינג וגשר בשיניים, זה המראה האהוב העלי..

(ולצערי, אני רציני.. )
חשוב לקרוא:

תקציר חקר רצח רבין

האתר הרשמי לחקר רצח רבין

סקר: האם את/אתה תומכ/ת בחזרה לשליטה ישראלית בעזה

"כשמנהיגים מזלזלים בשלטון החוק ורואים בו מוצר-מדף; רוצים - משתמשים בו, לא רוצים - לא משתמשים, אל ייפלא הדבר שהתוצאה היא: איש הישר בעיניו יעשה". - בוגי יעלון.
זהו, אין יותר הערות פוליטיות.

גם כשאתה עמוק בחרא, חנוק מסירחון, קולך זועק ואין עונה, עצום עיניים, סתום את האף ותהנה מהחמימות הזמנית שעוטפת אותך.
(Uncle Rico - לוקח נשימה, מתכונן לצלילה שוב, ומקווה לצוף בחזרה.)

מי שיודע/ת לרקוד דעסה, עטרי, או/ו כל צעד תימני מסוג כלשהו, ליצור קשר במיידי בפרטי !

#17 OSIBABE

OSIBABE

המשגיחה של הפורום

• רשומים+
  • 1387 הודעות:

פורסם 26/11/2006 - 10:16

ב"ה

טוב, לכל מי שלא ראה אותי כבר המון זמן (אההההה,כולם...)-
עשיתי גשר.
היה לי גשר+פלטה+עזרים נלווים כמה שנים בתיכון, בלי קשר, ועוד הייתי מהמתמידים (חוצמזה שלא התאפקתי ולעסתי עשרות מסטיקים כל יום עד שיצא לי הברזל ונתקע לי בלחי...אבל עזבו...). עכשיו הגשר הוא הכנה לניתוח אי"ה, שיקרה עוד הרבה זמן, והפעם זה יהיה למעלה+למטה+פלטה, שזה אומר קשיי דיבור, מראה משונה וכיוצ"ב (ולחשוב שאני תכננתי להתחתן מתישהו השנה...פחחחחח).

פותחת השרשור-זה בשבילך: כל התהליך הזה הוא בשביל משהו שאני חולמת כבר הרבה שנים לעשות ומבחינתי הוא שווה את הסבל. וזה יהיה סבל (התהליך רק מתחיל עם הגשר). כל עוד לא יהיה נזק, וזה יכול רק להועיל, והרופא הוא טוב ומהימן ואת שלמה עם זה-לכי על זה. זה טוב להרגשה שלך, זה לא נורא כמו שזה נראה לך, וזה בסה"כ סבל קטן בשביל משו שיישאר לנצח (אם תדבקי בהוראות הרופא כמובן).
אני חושבת שהבהרתי ת'נקודה שלי. בהצלחה מותק, תצטלמי ותשלחי לי תמונה. :)

עשית גשר?????? :וי: :punk:
זה מטוס. לא! זו ציפור. לא! זו OSIBABE!!!

כבר לא בדיוק רווקה...

#18 פרה משוגעת

פרה משוגעת

פרה בהפרעה...

• רשומים+
  • 6559 הודעות:

פורסם 26/11/2006 - 11:35

עשית גשר?????? :וי: :punk:

ב"ה

:P הבנתי שיש כאלו שעשו שינויים יותר דרסטיים מזה בחיים שלהם...

דברים שצריכים לדעת בחיים:
אם אתה עסוק בלשפוט אנשים כל העת, אין לך זמן לאהוב אותם!

אל תפתחו פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!!!
גם מיליון מורכב מהמון אפסים.
כל אדם הוא נקודה יחידה ומיוחדת במינה, שכמוה לא היתה וכמוה לא תהיה.
ה
כל לטובה! גם השלשול שיש לך מהאייס-קפה...
מי שקורקבן-מכפכפימותו!

"העבר, אין..העתיד, עדיין..ההווה, כהרף עין.. דאגה-מניין?" רבי יהודה אלחריזי (1170-1235)

אין על החיילים שלנו!!!

#19 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 26/11/2006 - 13:24

חיפוש קצר בגוגל העלה שני אתרים הקשורים לגשר בשיניים:
bracesforum.de.ms - אתר עם המון תמונות של אנשים עם גשר (רסן ועוד כל מיני מכשירים) בשיניים
archwired.com - אתר פורומים למבוגרים עם גשר בשיניים
בהצלחה (לדעתי זה די סקסי!)

#20 OSIBABE

OSIBABE

המשגיחה של הפורום

• רשומים+
  • 1387 הודעות:

פורסם 27/11/2006 - 01:50

ב"ה

:P הבנתי שיש כאלו שעשו שינויים יותר דרסטיים מזה בחיים שלהם...

ראיתי אותך בחתונה של יום שני .
צפיתי בך מלמעלה ואפילו קראתי בשמך, אך לא שמעת.... <_<
זה מטוס. לא! זו ציפור. לא! זו OSIBABE!!!

כבר לא בדיוק רווקה...

#21 פרה משוגעת

פרה משוגעת

פרה בהפרעה...

• רשומים+
  • 6559 הודעות:

פורסם 27/11/2006 - 12:40

ראיתי אותך בחתונה של יום שני .
צפיתי בך מלמעלה ואפילו קראתי בשמך, אך לא שמעת.... <_<

ב"ה

מה?!?!איזה בעסה... :אוי:

טוב, אבל לא שמעתי כלום באותו ערב...אני בהיי מטורף כבר חודש-זה החבר הכי טוב שלי והוא התחתן עם חברה שלי מגיל 5...הכרתי את כל המוזמנים ורובם גם היו החברים הכי טובים שלי...רק במוצאי שבת חתמנו את שבוע החגיגות (עזבי שבשבועיים האחרונים התארסו עוד 5 חברים שלי...)

דברים שצריכים לדעת בחיים:
אם אתה עסוק בלשפוט אנשים כל העת, אין לך זמן לאהוב אותם!

אל תפתחו פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!!!
גם מיליון מורכב מהמון אפסים.
כל אדם הוא נקודה יחידה ומיוחדת במינה, שכמוה לא היתה וכמוה לא תהיה.
ה
כל לטובה! גם השלשול שיש לך מהאייס-קפה...
מי שקורקבן-מכפכפימותו!

"העבר, אין..העתיד, עדיין..ההווה, כהרף עין.. דאגה-מניין?" רבי יהודה אלחריזי (1170-1235)

אין על החיילים שלנו!!!

#22 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 27/11/2006 - 13:05

אז ככה,
יש לי שן עקומה והחלטתי לעשות גשר.
כן כן, כזה שכולם שמים בגיל 12 ורק אני נזכרתי בגיל 20+.
האפשרות הפחות גרועה שקיימת היום היא גשר פנימי.
לא רואים אותו, אבל הוא מפריע לדיבור (לפחות בהתחלה) ומן הסתם גם מרגיש מגעיל בפה.

השאלה שלי לחבריי הפורום -
מי מכם שהיה לו גשר כזה יכול לספר חוויות?
עד כמה זה נורא? עד כמה מפריע לדבר ומתי סוף סוף אפשר להתחיל לדבר נורמלי.

ולחבריי הפורום האחרים - מה אתם חושבים על בחורה עם גשר? הייתם יוצאים עם אחת כזאת או שזה מרתיעה?

לא נראה לי שיש בעייה לצאת עם מישי שיש לה גשר..

אבל אין שום סיכוי שהיא יורדת לי !! :eyes:
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#23 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 23/03/2008 - 18:39

מקפיצה. גם אני שוקלת לעשות גשר.
לבנות: האם יש כאן מישהי עם גשר? האם זה מושך או דוחה בחורים?
לבחורים: האם הייתם יוצאים עם מישהי עם גשר?

#24 אורח - Guest_נטלי_*

אורח - Guest_נטלי_*
  • אורחים

פורסם 12/11/2008 - 15:02

קובץ מצורף  אני.jpg   40.53K   259 מספר הורדותקובץ מצורף  אני.jpg   40.53K   259 מספר הורדותשלום לכולם
שמי נטלי ולי היה גשר מגיל 17 עד 20 ובשנתיים הראשונות הייתי צריכה אפילו ללבוש גם רסן (למי שמכיר...).
אני חייבת לציין שלא נתקלתי בתגובות או הערות מוזרות או פוגעות אלה להפך בכל מקום שהייתי הולכת עם הרסן אמרו לי שהוא לא כל כך נורא ועודדו אותי להמשיך ללבוש אותו.
בקשר לגשר - היו הרבה בנים שאמרו לי שהוא מאוד יפה לי ואפילו סקסי אז לכל מי שמתלבט/ת אל תחשבו פעמיים תעשו!
זה שווה בסופו של התהליך...
(הוספתי גם תמונה שלי עם הרסן לכל מי שרוצה)

קבצים מצורפים

• קובץ מצורף  אני.jpg   40.53K   102 מספר הורדות

#25 דפנה*

דפנה*

תועמלנית בתחום המוסיקה

• רשומים+
  • 738 הודעות:

פורסם 13/11/2008 - 00:41

קודם כל, בקטעים האלו תמיד רצוי להסתכל על הרווח לטווח הארוך.
אולי יהיה מעט מבאס בהתחלה (כי אחר כך כבר מתרגלים), אבל אם בסוף יוצאים עם חיוך יפה יותר, ופחות בעיות שיניים, זה שווה את זה.
לי היה גשר בגיל יחסית מאוחר (17.5-19.5). השד לא כזה נורא.
אני יצאתי עם כמה אנשים באותה תקופה ולא נראה לי שזה הפריע להם. חוץ מזה, אנחנו מדברות על בחורים כאן, הלו!!! יהיו כאלו שפשוט יפספסו את זה לחלוטין ("וואללה, יש לך גשר? לא שמתי לב...") :P

בקיצור,
!go for it
בהצלחה :וי: :)

או לה לה לה, גם אני רוצה
לחיות נכון.

#26 SchizoidMan

SchizoidMan

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 305 הודעות:

פורסם 13/11/2008 - 00:58

לי היתה אובססיה לגבי השיניים שלי שהייתי קטנה ונורא רציתי גשר כי הייתי בטוחה שהן בולטות בטרוף.
בסוף מצאתי אורתודנט שהסכים איתי שאולי אני צריכה ליישר את השיניים וזו היתה טעות נוראית. נתקעתי עם זה 4 שנים במקום חצי שנה כמו שהוא אמר לי ובנוסף- היום השיניים שלי נראות בדיוק כמו אז (ההבדל היחיד הוא שהיום גם אני רואה שהן בכלל לא בולטות).
ואם כבר- נגרם לי קצת נזק כי צחצוח שיניים עם גשר הוא לא הכי טוב והשיניים לעולם לא יהיו לבנות כמו פעם.
הייתי אולי מציעה לך להתייעץ עם עוד אורתודנט.

גם לי קרה משהו כזה...במקרה שלי זה גם טיפול שגרם נזק, 4 שיניים חסרות, שפה תחתונה שנכנסת מעט פנימה, 3-4 שנים מיותרות, והרבה מאוד כסף...
הכי מצחיק שגיליתי שהטיפול מיותר ואף גורם נזק רק אחרי שביקרתי אצל רופא שלא שייך לאיגוד האורטודנטים הישראלי, אלא האירופאי...ממש גילדה של רמאים(הישראלי), אין סיכוי אפילו לתבוע אותם ולנצח.

אז לפותחת השרשור, התייעצות עם 2-3 רופאים מומלצת בחום, לפני שתחליטי משהו...

God does not play dice with the universe; He plays an ineffable game of his own devising, which might be compared, from the perspective of any of the other players, to being involved in an obscure and complex version of poker in a pitch dark room, with blank cards, for infinite stakes, with a dealer who won't tell you the rules, and who smiles all the time.

#27 yonik

yonik

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 83 הודעות:

פורסם 13/11/2008 - 01:00

אז ככה,
יש לי שן עקומה והחלטתי לעשות גשר.
כן כן, כזה שכולם שמים בגיל 12 ורק אני נזכרתי בגיל 20+.
האפשרות הפחות גרועה שקיימת היום היא גשר פנימי.
לא רואים אותו, אבל הוא מפריע לדיבור (לפחות בהתחלה) ומן הסתם גם מרגיש מגעיל בפה.

השאלה שלי לחבריי הפורום -
מי מכם שהיה לו גשר כזה יכול לספר חוויות?
עד כמה זה נורא? עד כמה מפריע לדבר ומתי סוף סוף אפשר להתחיל לדבר נורמלי.

ולחבריי הפורום האחרים - מה אתם חושבים על בחורה עם גשר? הייתם יוצאים עם אחת כזאת או שזה מרתיעה?

היה לי גשר עד הצבא...
היה קצת מסובך אבל שנה + והכל לטובה! :)
נראה לי שהחיצוני יותר אפקטיבי...
ולי אישית נראה מדליק בחורה עם גשר :וי:

#28 אורח - ורוניקה

אורח - ורוניקה
  • אורחים

פורסם 06/01/2010 - 22:11

היי,
אני בת 14 והאמת שלי יש עכשיו פלטות וזה יותר גרוע מגשר שמתי אותן לפני יומיים זה קשה אבל הינה עברו יומים ואני כבר פחות או יותר מתחילה לדבר לממש לחיות כמו שחייתי מקודם !ולי זה טיפה יותרר קשה כי אני בתיכוןן וזה לא כל כך נעים אני מכירה את ההרגשה ..
אבל עכשיו שאת כבר בת 20+ כמו שאמרת את צריכה לקחת בחשבון שהטיפול הוא בסך הכל לטובה ואם את מחליטה ורוצה את זה באמת אז שווה לך לנסותץ ובסוף תצאי עם חיוך עננקקקקקקי ביותר !
היו המון כאלה שהיה להם טיפה מוזר שאני עם זה וירקתי אליכם כשדיברתי איתם אני חושבת שלא צריך לשים לכל המילים הקטנות שאנשים יזרקו ולבי מה שאמרת שמישהו ירצה לצאת איתך בגלל שיש לך גשר,
אם מישהו אוהב אותך הוא יוהב אותך בגלל מי שאת ואיך שאת ואם הוא לא רוצה אותך שילך לאחרות כי לא חסרות בנות בעולם הזה ברוך ה' אני מציעה לך ואפילו ממש ממש ממש ממש מציעה לך לשים את הגשר הזה למרות שהוא לוקח מספר שנים :)
הטייפול שלי לוקח גם כן 4 שנים ואפילו טיפה יותר !
ועוד דבר הכל מתחיל ונגמר בך :):)
כדאי לקחת החלטות נבונות !

#29 אורח - ורוניקה

אורח - ורוניקה
  • אורחים

פורסם 06/01/2010 - 22:14

וכמובן שהכל תלוי ברופא שברחת - התיעצעי עם 2-3 רופפאים וככה תיהיה בטוחה :)

#30 אורח - Nessus

אורח - Nessus
  • אורחים

פורסם 06/01/2010 - 22:15

כוס אמק עם הקפצות מהאוב. תמיד אני שם לב שזה משנת תרפ"ט רק אחרי שאני קורא 5-6 פוסטים... :אוי:

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים