מעבר לתוכן

- - - - -

סמים פסיכודליים

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#76 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 29/11/2010 - 00:24

את חסרה פה, כפרה.

מצטערת, אין לי מחשב על בסיס קבוע (=הוא גוסס) אז אני ממעטת להיכנס לכאן. אבל גמני מתגעגעת :נשיקות:

איפה נעלמת?

ראי תשובתי לסטורי :)

אפשר גם פרטים על פטריות הזיתיות באותה הזדמנות? אם אפשר בהשוואה לדברים האחרים שציינתם כאן...

פטריות הן טבעיות ולכן אין בהן חומר ממריץ אלא רק רעל טבעי ;) מה זה אומר? זה אומר שסביר להניח שתאכל הזיות כאלה או אחרות אבל בלי החומר הממריץ ולכן אתה תהיה עייף מאוד (הרבה פעמים נרדמים בפטריות) ואם תישן אז יהיו לך חלומות הזויים לאללה. הבעיה בפטריות זה מינון. כל פטריה שונה מחברתה וצריך להכיר ממש טוב אם אתה לא רוצה לקחת יותר מדי (ואתה לא רוצה! תאמין לי). לכל פטריה יש עוצמה שונה וזה תלוי גם בעונה ובמידת הטריות שלה. אז פטריות, באופן כללי, צריך לקחת במקום שיודעים איך להכין.
איחלתי לסטלן בהצלחה :)

#77 אורח - נארה

אורח - נארה
  • אורחים

פורסם 28/10/2013 - 23:05

"אני יכול להגיד לך ממשתמש כבר 7 שנים יום יומי שזה סם שמעורר פסכוזה -מגביר חרדה-והחשיש אף גורם לעיפות גורם לפגיע דיי גדוה בזיכרון בטווח קצר...."

בנאדם אתה פאקינג מעשן *כל יום* במשך 7 שנים, ולוקח אסיד כל יום?(?????) צריך להיות ממש אדיוט בשביל לעשות כזה דבר. אסיד יכול לקחת אותך למקומות הכי נפלאים ביקום ובתודעה שלך. יש לו סגולות ריפוי ושחרור מטראומות, פחדים ושליליות. זה סם מעצים, שמחבר אותך לעצמך ולקרקע.  אבל זה לא סם שהמוח יכול לעכל בתדירות גבוהה כל כך. תובנות ותהליכים שלוקחים לאנשים במשך שנים יכולים לקרות בתוך כמה שעות על אסיד. המוח שלך צריך זמן לעכל את זה. אולי זאת הסיבה שנדפקת מזה. זה לא הסם, זה אתה שדפוק. ובגלל אנשים כמוך שלא לוקחים אחריות על עצמם ולא יודעים איך להשתמש עם הכלי הנפלא הזה, זה נשאר מחוץ לחוק.

#78 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 29/10/2013 - 02:01

וואו, מישהו פה ניער את הנפטלין משירשור הסמים :D

#79 אורח - דר l.c.d.

אורח - דר l.c.d.
  • אורחים

פורסם 27/09/2015 - 14:55

מי שאומר ישיש לאנשים פל ץבקים כן זה קיים.אבל עים תיקחו l.c.dאמיתי כן יכול להיות חכם פלש בק רק מהסמים של שנות השישים ושנות השמונים וה90 שהיו סמים הץכמו שצריך היום צריך לדעת מה לקחים אתם כי האנשים לקחים את הסם ההזיות של שנ6ת 2000 שזה סמים של מכבדות לא אמיתי לא l c.d25 זה לא מה שאנו היום מקבלים האופן כללי אולי יש פו ושם עוד אבל הרוב הוא שכול הסמים בארץ שלנו כימעט הכול l c.dבארץ לא אמיתי בכלל מסונטט בשוויץ לא כמו 20 שנה שזה היה בא מאמריקה בשנות התישעים של חיי תעמטי מזה l.c d אמיתי וגם תקופה...אנשים יקרים נותנים לכם חרה עים אתם לא יודעים ממי זה אז עדיף לא חקחת במיוחד עים זה לא אמיתי כמו של פעם שנות ה90 ושנות השישים זה היו תקופות מיוחדות שחבל שאנשים צעירים לוקחים וסתם הורסים לעצמם את המוח עים כבר להרוס אותו אז משהו אמיתי לא מסונטט .......זהו זה מקווה שיש הבנה לאנשים ...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים