מעבר לתוכן

חיתוך סרטון

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 01/09/2009 - 14:17

שלום,
נתקלתי בבעיה:
היה לי סרטון קצר, הצלחתי להבן איך חותכים אותו לסרטונים קצרים, חתכתי לכמה קטעים נפרדים שאני רוצה לשלב בתוך מצגת. החיתוך נעשה באמצעות movie maker של ווינדאוז. הבעיה - אני לא מצליחה להבין איך אני שומרת כל מקטע קצרצר בתור קובץ נפרד בפני עצמו על מנת שאוכל להדביקו מאוחר יותר איפה שצריך... מישוה מבין בזה ויכול לספר לי?
תודה :)

#2 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 01/09/2009 - 16:25

שלום,
נתקלתי בבעיה:
היה לי סרטון קצר, הצלחתי להבן איך חותכים אותו לסרטונים קצרים, חתכתי לכמה קטעים נפרדים שאני רוצה לשלב בתוך מצגת. החיתוך נעשה באמצעות movie maker של ווינדאוז. הבעיה - אני לא מצליחה להבין איך אני שומרת כל מקטע קצרצר בתור קובץ נפרד בפני עצמו על מנת שאוכל להדביקו מאוחר יותר איפה שצריך... מישוה מבין בזה ויכול לספר לי?
תודה :)

אני מניח שייבאת את הסרטון לMM והוא חתך לך אותו אוטמטית.

מופיעים לך עכשיו כמה חלקים של הסרטון בחלק העבודה, תגררי משם את החלק שאת רוצה לtimeline הרצועה בתחתית המסך(אם זה מופיע בתור "סטוריבורד" תשני את המצב לטיים ליין(דרך כפתור שנמצא מעל החלק הזה בצד שמאל)). אחרי שגררת כנסי בתפרית העליון ל "save as movie" (לא ל (save projekt" תלחצי והוא ינחחה אותך הלאה...

אם חתחת את הסרט בצורה ידנית אז בטיים ליין פשוט תמחקי את החלקים שאת לא רוצה מקש ימני ואז delete ותשמרי את הסרטון כמו שהסברתי למלעה

בהצלחה.
טורניר הדיבייט נפתח. בואו להראות שאתם צודקים...

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#3 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 01/09/2009 - 16:37

אני מניח שייבאת את הסרטון לMM והוא חתך לך אותו אוטמטית.

מופיעים לך עכשיו כמה חלקים של הסרטון בחלק העבודה, תגררי משם את החלק שאת רוצה לtimeline הרצועה בתחתית המסך(אם זה מופיע בתור "סטוריבורד" תשני את המצב לטיים ליין(דרך כפתור שנמצא מעל החלק הזה בצד שמאל)). אחרי שגררת כנסי בתפרית העליון ל "save as movie" (לא ל (save projekt" תלחצי והוא ינחחה אותך הלאה...

אם חתחת את הסרט בצורה ידנית אז בטיים ליין פשוט תמחקי את החלקים שאת לא רוצה מקש ימני ואז delete ותשמרי את הסרטון כמו שהסברתי למלעה

בהצלחה.

תודה על התשובה,
ממה שהבנתי מהסבר שמצאתי באינטרנט אם אני עושה את זה בדרך שתארת אני מקבלת את כל המקטעים בתור סרטון שלם אחד. אני לא רוצה אותו ככה. אני רוצה להשתמש בכל אחד מ 25 המקטעים שהכנתי בנפרד למצגת.
כלומר - שקופית+מקטע 1. שקופית2+מקטע 2 וכן הלאה...

הבנתי לא נכון? ואם לא, האם יש דרך לעשות את מה שדרוש לי בתוכנה הנ"ל?

#4 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 01/09/2009 - 16:45

תודה על התשובה,
ממה שהבנתי מהסבר שמצאתי באינטרנט אם אני עושה את זה בדרך שתארת אני מקבלת את כל המקטעים בתור סרטון שלם אחד. אני לא רוצה אותו ככה. אני רוצה להשתמש בכל אחד מ 25 המקטעים שהכנתי בנפרד למצגת.
כלומר - שקופית+מקטע 1. שקופית2+מקטע 2 וכן הלאה...

הבנתי לא נכון? ואם לא, האם יש דרך לעשות את מה שדרוש לי בתוכנה הנ"ל?

לא, מה שמופיע בסרטון הסופי זה רק מה שמופיע בטיים ליין. אם את מוחקת את כל השאר אז רק הסרטון הקצרצר יופיע לך בתור קובץ avi. כמובן שתצתרכי לעשות זאת עבור כל קטע בנפרד.

אם שמרת את הפרוייקט אז
א: תמחקי כל מה שיש בטטיםליין.
ב: תגררי את החלק הראשון שאת רוצה לטיים ליין
ג: תשמרי כסרט.
ד: תפתחי את הסרט ותראי שרק הסרטון הקצרצר הפך לסרט
ה: חוזר חלילה לגבי שאר החלקים.
טורניר הדיבייט נפתח. בואו להראות שאתם צודקים...

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#5 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 01/09/2009 - 17:05

לא, מה שמופיע בסרטון הסופי זה רק מה שמופיע בטיים ליין. אם את מוחקת את כל השאר אז רק הסרטון הקצרצר יופיע לך בתור קובץ avi. כמובן שתצתרכי לעשות זאת עבור כל קטע בנפרד.

אם שמרת את הפרוייקט אז
א: תמחקי כל מה שיש בטטיםליין.
ב: תגררי את החלק הראשון שאת רוצה לטיים ליין
ג: תשמרי כסרט.
ד: תפתחי את הסרט ותראי שרק הסרטון הקצרצר הפך לסרט
ה: חוזר חלילה לגבי שאר החלקים.

וואו זה הולך להיות ארוך :)

תודה רבה!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים