מעבר לתוכן

הו ברצלונה ברצלונה...

• Please log in to reply
2049 replies to this topic

#16 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 27/10/2008 - 20:44

one.co.il
9.7.2006

#17 אורח - שונא איטליה

אורח - שונא איטליה
  • אורחים

פורסם 28/10/2008 - 02:12

הקבוצות האיטלקיות לא מתעלות לרמה של האנגליות והספרדיות בשנים האחרונות. הליגה האיטלקית היא הליגה הרביעית באירופה, שחקנים שכבר לא בפירמה כמו רונלדיניו מוצאים שם מקום (רגע לפני שהם יטוסו חזרה לברזיל)

עד כאן הדברים הטובים שבכדורגל האיטלקי כי אם מסתכלים על הנבחרת אז המצב בכלל גרוע: נבחרת שלא הציגה משחק אחד מרשים ושוטף ב20 השנים האחרונות.
יש נבחרות שאתה אומר לעצמך, " יא אללה, זה היה צריך להיות המונדיאל שלהם, הם היו הכי טובים אבל צריך גם מזל בכדורגל"
לאיטליה זה אף פעם לא קורה. גם אם היא לוקחת את המונדיאל היא עולה במזל בכלל מהבית המוקדם.
וכמובן ששיטת המשחק היא: אל תעשה שום דבר יצירתי בעצמך אלא זהה את צורת המשחק של היריב והרוס אותה.

#18 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 28/10/2008 - 04:02

one.co.il

קודם כל, כל הכבוד. שברת לי סטיגמה :)
אבל זה לא סוטר את העובדה שהמשחקים שם לא יפים לעין.
הם אפורים נורא,חסרי יכולת אישית,ברוטאלים.
וזה לא השטיפה של מלר או יעקובי, אלא זה רוב האנשים
שמעדיפים לראות כל קב' ספרדית מאשר קב' איטלקית.
רוצים קבוצה שמעיזה ותוקפתומשחקת יפה, ולא קבוצה שבאה לשבור רגליים ולגנוב גול.
מצטער, הכדורגל האיטלקי מכוער בעייני.

Legen....wait for it...dary
forum high five

אני לא רוצה לקבל החלטות,לקחת אחריות להתחשב בנסיבות,לדעת מה אמרו אתמול בחדשות,אנשים קטנים עם בעיות גדולות

אני לא רוצה להתבגר,להשלים להסתגל.לקבל את זה ולוותר,אני לא רוצה להתבגר.

#19 Juventini

Juventini

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 312 הודעות:

פורסם 28/10/2008 - 11:41

וזה לא השטיפה של מלר או יעקובי, אלא זה רוב האנשים
שמעדיפים לראות כל קב' ספרדית מאשר קב' איטלקית.
רוצים קבוצה שמעיזה ותוקפתומשחקת יפה, ולא קבוצה שבאה לשבור רגליים ולגנוב גול.
מצטער, הכדורגל האיטלקי מכוער בעייני.

אתה לא צריך להצטער, זה בסדר B)
אבל שוב פעם אתה טועה לגבי רוב האנשים.....יש קהילה עצומה בישראל של אוהדי הכדורגל האיטלקי.
תאמין לי שאין בישראל לברצלונה או ליוניטד יותר אוהדים מליובה או מילאן.
יש מועדוני אוהדים גדולים ומכובדים ליובנטוס ולמילאן, יש קהילת פורומים פעילה ביותר גם לכדורגל האיטלקי וגם
למועדונים ספצפיים.....
אני למשל לא רואה ליגה ספרדית ולא אנגלית,לא נהנה, יש משהו באווירה בספרד שגורם לי להעביר ערוץ, אולי זאת השפה :lol:
אני פשוט שונא כדורגל ספרדי ואנגלי. ואני לא צריך להצטער על כך....

עד כאן הדברים הטובים שבכדורגל האיטלקי כי אם מסתכלים על הנבחרת אז המצב בכלל גרוע: נבחרת שלא הציגה משחק אחד מרשים ושוטף ב20 השנים האחרונות.
יש נבחרות שאתה אומר לעצמך, " יא אללה, זה היה צריך להיות המונדיאל שלהם, הם היו הכי טובים אבל צריך גם מזל בכדורגל"
לאיטליה זה אף פעם לא קורה. גם אם היא לוקחת את המונדיאל היא עולה במזל בכלל מהבית המוקדם.
וכמובן ששיטת המשחק היא: אל תעשה שום דבר יצירתי בעצמך אלא זהה את צורת המשחק של היריב והרוס אותה.

בחיייאתתתת רבאק.......מה לגבי מונדיאל 2002 חביבי??? :blink: ברזיל לא הייתה צריכה להעלות מהבתים כאשר טעויות שיפוט קשות במשחק שלהם מול טורקיה העלו אותם...
שלא לדבר על זה שהשופטים במשרוקייתם העלו את דרום קוריאה על חשבון גם איטליה וגם ספרד....
מה לא היה בסדר ב-2006? שוב פעם, אני מבין שאתה אוהד אנגליה או ספרד מתוסכל, אבל אל תתנהג כמו ילד.......אתה מומחה לשיטות משחק אני רואה....
מעניין איך מילאן ניצחה את יונייטד 3-1 לפני כמה שנים בחצי גמר בלי לעשות שום דבר יצירתי ;) מעניין איך יובה מוחקת את ריאל 3-1 לפני כמה שנים בלי שום דבר יצירתי.....
ולנבחרת,תזכיר לי מה בדיוק אנגליה וספרד עשו במונדיאלים האחרונים? הם היו נורא יצירתיים, כן, בטח, בגלל זה אתה מתוסכל, אולי היו יותר מדי יצירתיים ;) תזכיר לי איפה אנגליה הייתה ביורו האחרון?
אהההההה, היא לא, הפסידה לקרואטיה בוומבלי מרוב יצירתיות שיצתה לה מהאזניים B) עכשיו אנגליה תצליח בהנהגתו של קאפלו ולא תהיה לך שום בעיה עם זה! פתאום חוסר יצירתיות זה טוב כי הנבחרת
שלך מצליחה. נו אתה רואה, אתה סתם אוהד מתוסכל שלא מדבר בהגיון וזורק רפש לכל הכיוונים.
כן, אנגליות בשנתיים האחרונות יותר מצליחות, אלא החיים, הגלגל מסתובב......ארסנל וברצלונה משחקות כדורגל יפה, נכון......ואין לי בעיה להודות בזה.
אבל תשמור את ההתקפות הילדותיות האלה לעצמך.....קדימה, תגיב ותגיד את המילה האחרונה, אני לוויכוח הזה לא נכנס יותר, כי יש לי עסק עם ילד פה.
9.7.2006

#20 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 28/10/2008 - 13:39

בחיייאתתתת רבאק.......מה לגבי מונדיאל 2002 חביבי??? ברזיל לא הייתה צריכה להעלות מהבתים כאשר טעויות שיפוט קשות במשחק שלהם מול טורקיה העלו אותם...
שלא לדבר על זה שהשופטים במשרוקייתם העלו את דרום קוריאה על חשבון גם איטליה וגם ספרד....

מונדיאל 2002 הוא לא דוגמא לשום דבר. כמות טעויות השיפוט שם היתה מעבר למה שאפשר להאמין שנעשה בתום לב...

בקשר לקבוצות האיטלקיות, הן מצוינות ולפי שעתי עבור שחקן הן בחירה יותר טובה כי שם שחקנים מחזיקים בהרכב יותר זמן. למשל אתם זוכרים את ההתלבטות של נדבד בין יובנטוס לריאל? ביובנטוס הוא כבר 4 שנים, בריאל היה עף כבר לפני שנתיים...

אבל כן, באיטליה יש כדורגל פחות יפה.

#21 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 03:47

מי שחשב שברצלונה פגשה קונוסים אז תראו את התיקו 1-1 בין אלמריה לבין ריאל מדריד...

#22 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 21:31

יש!!!!!!!!!!!!!!1
ראיל איבדה נק'!!!!!!!!!

#23 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 09/11/2008 - 00:54

מי שלא רואה את המשחק נגד ויאדוליד שיתחבר מיד!

4 שערים של אטו
4 בישולים של מסי

וזה אחרי 45דקות.

באשר למסי: מדובר ב45 דקות בהן הוא התעלה לרמה של מרדונה. זאת פעם ראשונה בחיים שאני נותן כזה קומפלימנט אבל מה שהוא עושה כאן זה רמה של מרדונה.

#24 אורח - ב

אורח - ב
  • אורחים

פורסם 09/11/2008 - 10:00

מי שלא רואה את המשחק נגד ויאדוליד שיתחבר מיד!

4 שערים של אטו
4 בישולים של מסי

וזה אחרי 45דקות.

באשר למסי: מדובר ב45 דקות בהן הוא התעלה לרמה של מרדונה. זאת פעם ראשונה בחיים שאני נותן כזה קומפלימנט אבל מה שהוא עושה כאן זה רמה של מרדונה.

איפה ראית 4 בישולים למסי ? (לא בכל המשחק ובטח שלא במחצית)

#25 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 11/11/2008 - 14:29

איפה ראית 4 בישולים למסי ? (לא בכל המשחק ובטח שלא במחצית)

אני ראיתי, מהשורה השמינית ביציע התחתון בקאמפ נואו, ובכל פעם שהכדור היה אצלו ברגליים היתה לי התרגשות קטנה.
גם אם זה לא היה בישול זה היה מסירה מצוינת לשטח מת או בישול להנרי שהחטיא ואז אטו השלים את המלאכה.
במחצית השניה הוא רץ על הקו הקרוב אלינו וזה פשוט היה תענוג.

אגב, מי שבאמת עשו עבודה מדהימה, למרות שזה לא מופיע בסטטיסטיקה, היו פויול ודני אלבס ששיחקו כמגינים / קשרים קיצוניים (קצת קשה להחליט אם ברצלונה משחקת 3-4-3 או 2-5-3). בשקט בשקט הם עשו תיקולים, הגנה קשוחה ובלימת התקפות היריב והוציאו מתפרצות קטלניות שחלקן גם נגמרו ברשת. כמעט כל התקפה של ויאדוליד מהאגפים נבלמה אצלם.
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#26 אורח - ב

אורח - ב
  • אורחים

פורסם 11/11/2008 - 19:47

אני ראיתי, מהשורה השמינית ביציע התחתון בקאמפ נואו, ובכל פעם שהכדור היה אצלו ברגליים היתה לי התרגשות קטנה.
גם אם זה לא היה בישול זה היה מסירה מצוינת לשטח מת או בישול להנרי שהחטיא ואז אטו השלים את המלאכה.
במחצית השניה הוא רץ על הקו הקרוב אלינו וזה פשוט היה תענוג.

אגב, מי שבאמת עשו עבודה מדהימה, למרות שזה לא מופיע בסטטיסטיקה, היו פויול ודני אלבס ששיחקו כמגינים / קשרים קיצוניים (קצת קשה להחליט אם ברצלונה משחקת 3-4-3 או 2-5-3). בשקט בשקט הם עשו תיקולים, הגנה קשוחה ובלימת התקפות היריב והוציאו מתפרצות קטלניות שחלקן גם נגמרו ברשת. כמעט כל התקפה של ויאדוליד מהאגפים נבלמה אצלם.

בישול = מסירה לגול.
למסי היה משחק מצוין.
אבל לא היו לו 4 בישולים.
הגולים:
1 ) מבשל אלבס
2) מסי לאטו אטו להנרי שבועט השוער הודף לאטו שכובש.
3) מסי מבשל לאטו
4)מסי פורץ שחקן יריב מרחיק לאטו שכובש.
5)הנרי לגודיונסן שכובש.
6)חלב למסי לחלב להנרי גולללללללל.

לסיכום מסי מעורב ב -4 שערים אבל רק בישול 1 .
אז כנראה שגם אתה לא ראית .

#27 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 12/11/2008 - 15:23

בישול = מסירה לגול.
למסי היה משחק מצוין.
אבל לא היו לו 4 בישולים.
הגולים:
1 ) מבשל אלבס
2) מסי לאטו אטו להנרי שבועט השוער הודף לאטו שכובש.
3) מסי מבשל לאטו
4)מסי פורץ שחקן יריב מרחיק לאטו שכובש.
5)הנרי לגודיונסן שכובש.
6)חלב למסי לחלב להנרי גולללללללל.

לסיכום מסי מעורב ב -4 שערים אבל רק בישול 1 .
אז כנראה שגם אתה לא ראית .

טוב מה אתה קטנוני?
לי לא היו הילוכים חוזרים (ממש מסכן אני)
חוצמזה, אם הנימה לא היתה ברורה, לא אמרתי שהוא בישל ארבעה שערים אלא שהיה מעורב בארבעה שערים, בין אם בבישול ישיר ובין אם במהלך שקדם לכך.
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#28 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 16/11/2008 - 04:36

שטויות, הוא לא סתם היה מעורב בשערים האלה, הוא יצר לגמרי לבד את כל הסיטואציה של השערים האלה.

לפי דעתי במחצית הראשונה הוא ממש נתן פה ושם דקות ברמה של מרדונה.

#29 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 46779 הודעות:

פורסם 17/11/2008 - 23:00

יש!!!!!!!!!!!!!!1
ראיל איבדה נק'!!!!!!!!!

ועוד 3!!!!
קדימה בלאגרונה!

#30 LionKing

LionKing

כסף

• רשומים+
  • 3933 הודעות:

פורסם 18/11/2008 - 22:52

ויוה לא בארסה!!!!!!!

בארסה פתחה פער 3!!!!!!!
רק אני מחכה בקוצר רוח למשחק מול ריאל?!?!?!?!?!
מקווה שאטו יחזור לכבוש מהר....שיהיה פ'ציצי!!!!

Legen....wait for it...dary
forum high five

אני לא רוצה לקבל החלטות,לקחת אחריות להתחשב בנסיבות,לדעת מה אמרו אתמול בחדשות,אנשים קטנים עם בעיות גדולות

אני לא רוצה להתבגר,להשלים להסתגל.לקבל את זה ולוותר,אני לא רוצה להתבגר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים