מעבר לתוכן

תמונה

רשימת מועמדים סופית ומעודכנת

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#16 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 10/12/2004 - 20:35

מה הפרוש של אסר"ן ולמה יש בעיות איתם והם נבדלים מיתר המחלקות

<{POST_SNAPBACK}>

אסר"ן - אגודת הסטודנטים לרפואה בנגב:
http://medic.bgu.ac.il/asran/

זוהי אגודה נפרדת מאגודת הסטודנטים.

#17 דורון סער

דורון סער

ההבדל היחיד בין פוליטיקאי לבין המשיח הוא בלוחות הזמנים

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 08:22

המרוץ הפך להיות מעניין. הנדסת חשמל - ממשיכים עם ירון חזן או מושפעים מדורון סער, והוא הולך בכלל להבחר פעם שניה על כל הרעש והלכלוך שהוא עושה?

אני לא יוצר את הלכלוך הזה, אלא רק מיידע את המחלקה על קיומו.

אנשים תמיד אוהבים יותר את מי שמבשר רק בשורות טובות ולעולם לא מספר חדשות רעות.

אין לי שום אינטרס אישי בכך שירון חזן לא ייבחר בהנדסת חשמל. זאת לא המחלקה שלי. לא הרווחתי דבר מהמלחמה הזאת באופן אישי, וגם לא ציפיתי להרוויח.

יש לי אינטרס כסטודנט שהוא לא יהיה במועצה הבאה. לא אינטרס של דורון סער, אינטרס שלכם.

#18 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 17:15

נאמר לי שהקלפי בפקולטה למדעי הבריאות לא תיפתח כלל, משום שהם דאגו לשלוח מראש רק מועמד אחד לכל אזור בחירה.

<{POST_SNAPBACK}>

אם יש איזור בחירה שבו יש רק מועמד אחד זה לא אומר שלא צריכות להתקיים בחירות. שיפתחו את הקלפי, ויתנו לציבור להצביע "בעד" או "נגד" המועמד הבודד שרץ.

#19 אורח - צביקה כהן

אורח - צביקה כהן
  • אורחים

פורסם 11/12/2004 - 17:30

אם יש איזור בחירה שבו יש רק מועמד אחד זה לא אומר שלא צריכות להתקיים בחירות. שיפתחו את הקלפי, ויתנו לציבור להצביע "בעד" או "נגד" המועמד הבודד שרץ.

<{POST_SNAPBACK}>

רעיון מצוין, השאלה האם ניתן לבצע זאת או שצריך לבצע תיקון בתקנון הבחירות. אם אפשר אני חושב שצריך לקדם זאת.

#20 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/12/2004 - 19:06

חינוך: כולם להצביע לורי שטרן!!!! :וי:

#21 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 19:11

:שורק:

ופה? מי זו ופה? מענין כי את כותב המון הערות ותגובות ואני לא יודע מי את.
ותגידי, מה הפרוש של אסר"ן ולמה יש בעיות איתם והם נבדלים מיתר המחלקות

<{POST_SNAPBACK}>

אפשר ללחוץ על שם המשתמש ולקרוא את ההודעות שלי, שרובם מתרכזות בפורום האגודה.. כך אפשר ללמוד על כל משתמש...
מי אני? קשה לי לענות על שאלה כ"כ כללית... מה מעניין אותך- תשאל, תקבל תשובה

מה ראשי התיבות של אסר"ן?- אגודת סטודנטים לרפואה בנגב, זוהי עמותה של הסטודנטים לרפואה... לא אמרתי שיש בעיות איתם, ציינתי עובדה שמישהו בא, וכתבתי מה הוא אמר. ושוב- מי אנר? אנאאערף...
ההבדל הוא שיש להם עמותה משלהם.. זה כמו שהייתה קמה עמותה להנדסות...

כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

#22 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 21:13

רעיון מצוין, השאלה האם ניתן לבצע זאת או שצריך לבצע תיקון בתקנון הבחירות. אם אפשר אני חושב שצריך לקדם זאת.

<{POST_SNAPBACK}>

ככל שזכור לי, אין התייחסות בתקנון למקרים שבהם יש מועמד אחד בלבד באיזור בחירה. (יש התייחסות למקרה שבו אין בכלל מועמדים). לכן מספיק בהחלטת ועדת הבחירות בנושא.

מה גם, שקיימת תמיד אפשרות לאחד בין שני איזורי בחירה בגודל 1 לאיזור בחירה חדש בגודל 2.

#23 אורח - שאלה מהותית

אורח - שאלה מהותית
  • אורחים

פורסם 11/12/2004 - 21:21

מה אתם חושבים על מועמדים המתמודדים כאשר הם פעילים בארגונים שונים המקבלים מימון מהאוניברסיטה, האם אין בכך ניגוד אינטרסים?
האם הם מקבלים גם מימון מהאגודה?

#24 דורון סער

דורון סער

ההבדל היחיד בין פוליטיקאי לבין המשיח הוא בלוחות הזמנים

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 21:23

מה אתם חושבים על מועמדים המתמודדים כאשר הם פעילים בארגונים שונים המקבלים מימון מהאוניברסיטה, האם אין בכך ניגוד אינטרסים?
האם הם מקבלים גם מימון מהאגודה?

לא הבנתי. יש דוגמה?

#25 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 16:38

ככל שזכור לי, אין התייחסות בתקנון למקרים שבהם יש מועמד אחד בלבד באיזור בחירה. (יש התייחסות למקרה שבו אין בכלל מועמדים). לכן מספיק בהחלטת ועדת הבחירות בנושא.

מה גם, שקיימת תמיד אפשרות לאחד בין שני איזורי בחירה בגודל 1 לאיזור בחירה חדש בגודל 2.

זה לא מספיק, מכיון שועדת בחירות "שכחה" לקבוע את 5 אזורי הבחירה הבאים לקבלת זכות נציג במידה ואין מועמדים מאזור כלשהו (לפי הגדרת התקנון), ו"טעתה" בחישוב מספר בעלי זכות הבחירה (לפי מספר זה נקבעו אזורי הבחירה)

והעובדה שועדת בחירות יכולה לבצע שינויים לא גוררת שזה בסדר לא לבצע את העבודה שלה כמו שצריך :גרוע:
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

#26 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 21:31

ועדת בחירות "טעתה" בחישוב מספר בעלי זכות הבחירה

<{POST_SNAPBACK}>

מה זאת אומרת טעתה? באילו איזורי בחירה?

#27 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 02:26

במערכות מידע יש כ-300 סטודנטים, מתוכם נרשמו לאגודה 271
עד ערב יום ד' היו רשומים רק 143 בעלי זכות בחירה ולפיכך נקבעו אזורי הבחירה כמו שנקבעו
את הטענות כי אחוז ההצטרפות לאגודה נמוך דרסטית מהצפוי הם הסכימו לבדוק רק לאחר בירורים עם ביקורת והחתמת למעלה מ-200 סטודנטים מהמחלקה על הצהרה כי הצטרפו לאגודה
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים