מעבר לתוכן

תמונה

מחשבה מדינית - אין מחלקה כזאת!

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#16 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 21:03

יפה לך ואז המחלקות הגדולות יאכלו את המחלקות הקטנות בלי מלח

<{POST_SNAPBACK}>

בגלל זה כתבת שמחלקות גדולות במיוחד יהיו איזור בחירה בפני עצמו (כמו מדעי ההתנהגות, הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת חשמל וכד').

מה שלא ברור לי שאם יש לך כל כך הרבה מה לתרום, וידע כזה גדול על כל נושא באגודה למה אתה לא רץ?
למה אתה לא עושה ותורם משהו עם כל מה שיש לך להציע במקום רק לכתוב בפורום הזה

<{POST_SNAPBACK}>

ישנן מספר סיבות שבגללן החלטתי שלא להגיד מועמדות למועצה. למשל, משום שבשני איזורי הבחירה שבהם יש לי זכות הצבעה ישנם מועמדים טובים וראויים, שאני מאמין שיש להם לא פחות ממני ידע, רצון ויכולת לתרום.

#17 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 11/12/2004 - 21:05

בגלל זה כתבת שמחלקות גדולות במיוחד יהיו איזור בחירה בפני עצמו (כמו מדעי ההתנהגות, הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת חשמל וכד').
ישנן מספר סיבות שבגללן החלטתי שלא להגיד מועמדות למועצה. למשל, משום שבשני איזורי הבחירה שבהם יש לי זכות הצבעה ישנם מועמדים טובים וראויים, שאני מאמין שיש להם לא פחות ממני ידע, רצון ויכולת לתרום.

<{POST_SNAPBACK}>

איזה אזור בחירה ומי הם המועמדים הטובים?

#18 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 21:08

לעשות קמפיין בפקולטה של 5000 איש זה לא כמו לעבור באזור בחירה של מחלקה או שתיים. זה דורש הרבה זמן וכסף, ויהיו פחות מועמדים שייבחרו על סמך היכרות מקרבה ראשונה או שנייה, מה שיקטין את היכולת של הבוחרים לדעת במי הם בוחרים.

<{POST_SNAPBACK}>

במצב הנוכחי ממילא כמעט אף אחד לא מצביע על פי קמפיין או מצע של המועמדים, אלא מצביעים למי שלומד איתך באותה מחלקה ובאותו שנתון. ממילא רוב המצביעים אינם יודעים במי הם בוחרים... (או במי הם לא בוחרים...)

#19 דורון סער

דורון סער

ההבדל היחיד בין פוליטיקאי לבין המשיח הוא בלוחות הזמנים

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 00:20

רוב הבוחרים בבחירות האלה ראו ושמעו את המועמדים או לפחות קראו את המצע שלהם, והם יצביעו לפי זה, ולפי מה ששמעו עליהם מחברים.

#20 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 01:27

רוב הבוחרים בבחירות האלה ראו ושמעו את המועמדים או לפחות קראו את המצע שלהם, והם יצביעו לפי זה, ולפי מה ששמעו עליהם מחברים.

<{POST_SNAPBACK}>

אני לא יודע להעיד על רוב הבוחרים. אני יודע להעיד על עצמי. מבין 5 המועמדים שיש לי אפשרות להצביע עבורם, אף אחד מהם לא טרח (עדיין) להגיע ולהיכנס לכיתות ולהציג את עצמו, ורק אחד תלה מודעות על לוחות המודעות בקמפוס. (וכן, אני יודע שהיתה לי הזדמנות לשמוע את המועמדים שלי בפאנל, אבל מה לעשות שהוא נקבע בשעה שבה יש לי קורס חובה, בשבוע שיש בוחן בקורס הזה? לא ידוע לי על אף אחד שויתר על השיעור לטובת הפאנל...)

#21 edo

edo

בלונד, ג'יימס בלונד

• רשומים+
  • 3390 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 01:40

<{POST_SNAPBACK}>

זאת דרך אגב הסיבה שבגללה פתחתי את השרשור הזה. אנשים שלא בטוחים באיזה אזור בחירה הם אמנם יקבלו את המידע הזה כשהם יגיעו לקלפי, אבל הם צריכים לדעת את זה עוד לפני, כדי לחפש מידע למי כדאי להצביע.
אתה צעיר רק פעם אחת, אבל אתה יכול להיות אינפנטילי כל החיים.

Procrastinate now - don't wait till later! - Ellen DeGeneres

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים