מעבר לתוכן

תמונה

מועמד יחיד

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Salamilimi

Salamilimi

אמריקאית (כבר לא) בכאילו

• רשומים+
  • 4895 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 09:21

אז אני חייבת לומר שוועדת בחירות יצאו ממש לא בסדר....

הבחירות מתחילות היום, ואני מועמדת יחידה. כבר שבוע שאני מנסה להבין אם צריכים להצביע בשבילי או לא כדי שאני אכנס למועצה (שמועות שונות אמרו שצריך לפחות בוחר אחד, אחרות אמרו שלא צריך בכלל, שבכלל לא ייפתח הקלפי, ועוד כאלו שטענו שצריכים לבחור) ובוועדת בחירות אמרו לי שהם יחליטו ויודיעו.

אז הם החליטו לגבי הפקולטה לרפואה, אבל לגבי איזור הבחירה שלי מעולם לא קיבלתי תשובה.
אז מה אני אמורה לעשות? אני אמורה לשכנע את איזור הבחירה שלי להגיע ולבחור רק כדי שהם ירגישו מטופשים שהם מצביעים למישהו אחד? או שפשוט לומר להם להגיע בשביל הסופגניה? או שאולי לא יגיעו בכלל?

לא בסדר בכלל. <_<
תמונה מצורפת

#2 rotem_y

rotem_y

סייען לעוזר למשנה לסמנכ"ל הפורום

• גנרלים בדימוס
  • 3012 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 13:58

בדקתי עם יו"ר ביקורת ולא צריך ללכת להצביע
אני לא אלכוהוליסט , אני סתם שתיין, אלכוהוליסטים הולכים לפגישות...

#3 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 14:04

בדקתי עם יו"ר ביקורת ולא צריך ללכת להצביע

<{POST_SNAPBACK}>

דמוקרטיה במיטבה...

חבל שהוחלט כך. שיהיה...

#4 Salamilimi

Salamilimi

אמריקאית (כבר לא) בכאילו

• רשומים+
  • 4895 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 15:35

אז הנה סיפור שהיה....

בבוקר הלכתי לאחד מחברי וועדת בחירות ונאמר לי שאני צריכה להביא כמה בוחרים שיבחרו בי.
הבאתי בוחרים.
הבוחרים הגיעו לקלפי ושם נאמר להם שהם לא יכולים להצביע לי, אבל הם כן יכולים להצביע ל- B.A כללי (מסתבר.........שכל סטודנט בפקולטה לרוח וחברה רשום גם למחלקה שלו וגם לכללי כך שהוא שייך לשני איזורי בחירה). אחרי כמה טלפונים לחברי וועדת בחירות מתברר סופית שלא יכולים להצביע למועמד יחיד.

למה לא יכלו לומר את זה קודם? למה אני צריכה להגיד לסטודנטים שיבואו להצביע למועמדת יחידה ואז להראות מטופשת כשהם בכלל לא יכולים להצביע?!?
תמונה מצורפת

#5 אורח - סטודנטית שחיכתה בתור סתם

אורח - סטודנטית שחיכתה בתור סתם
  • אורחים

פורסם 13/12/2004 - 16:34

אז הנה סיפור שהיה....

בבוקר הלכתי לאחד מחברי וועדת בחירות ונאמר לי שאני צריכה להביא כמה בוחרים שיבחרו בי.
הבאתי בוחרים.
הבוחרים הגיעו לקלפי ושם נאמר להם שהם לא יכולים להצביע לי, אבל הם כן יכולים להצביע ל- B.A כללי (מסתבר.........שכל סטודנט בפקולטה לרוח וחברה רשום גם למחלקה שלו וגם לכללי כך שהוא שייך לשני איזורי בחירה). אחרי כמה טלפונים לחברי וועדת בחירות מתברר סופית שלא יכולים להצביע למועמד יחיד.

למה לא יכלו לומר את זה קודם? למה אני צריכה להגיד לסטודנטים שיבואו להצביע למועמדת יחידה ואז להראות מטופשת כשהם בכלל לא יכולים להצביע?!?

<{POST_SNAPBACK}>

כי ככה מתפקדת וועדת בחירות...
ולמה סטודנטים להנדסה עומדים בתור 10 דקות בשביל להצביע, וכשמגיע תורם- אומרים להם שהמחלקות שלהם- אי אפשר להצביע עכשיו, כי הם מצלמים משהו (עכשיו??? מה עשיתם אתמול? אה סליחה, אתמול אף אחד לא היה פה, כי למי איכפת שהיום התחילו הבחירות...)
הידד..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים