מעבר לתוכן

תמונה

פוטרה חברת וועדת בחירות

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 15:56

במכתב שהופץ ע"י וועדת ביקורת נומקה ההשעיה ב 2 סיבות:

1.נועה קראים נתפסה כשהיא מחלקת פליירים בשטח הקמפוס עבור מועדון מוכר בבאר-שבע בניגוד להנחיות האוניברסיטה. בעקבות כך היא הודתה והוזהרה ע"י ועדת ביקורת לבל תחזור על כך.

2.במהלך פאנל מועמדים לבחירות למועצת הסטודנטים שהתקיים ביום שלישי – 7/12/04, טענה נועה, בשעה 20:00, כי היא אינה יכולה להמשיך ולהנחות את הפאנל בשל התחייבויות אחרות, לאחר שאישרה מראש את השתתפותה. לאחר שלא נמצא לה מחליף, בשעה 20:30, טענה נועה כי היא אינה חשה בטוב ואינה יכולה להמשיך את הפאנל. יו"ר ועדת בחירות נאלצה, בלית ברירה, להורות על סגירת הפאנל שעה אחת בלבד לפני סיומו. להפתעתנו הרבה, צולמה נועה, באותו הערב במועדון בעיר כשהיא מבלה. הצילומים הופצו באתר www.bgu.co.il  בסופ"ש האחרון.

לגבי הסעיף הראשון לא אגיד כלום, זה פשוט בדיחה.
לגבי הסעיף השני- זה מאוד נוח להפיל את הפסקתו של הפאנל על נועה, מצאו שעיר לעזאזל.. :שורק: בשעה 20 נועה לא הרגישה טוב, הגיע איש בטחון, מילא דוח.. ראבאק, מי שהיה שם- ראה. אז אחרי 3-4 שעות, אחרי ששתתה ואכלה כמו שצריך, ונחה היא יצאה. SO WHAT? כמו שכבר אמרתי- לי הרבה יותר מפריעה העובדה שאת יור הוועדה (וועדת בחירות) לא ראיתי באותו יום בכלל... היא פשוט עבדה במקום אחר. כשבמכרז הובהר לה, שתקופת הבחירות היא קשה וקריטית ולא תוכל לעבוד בעבודה השניה.. היא אמרה שאין בעיה לסדר משמרות.. כנראה שהייתה בעיה ביום של הפאנל... :גרוע:
אז אלא אם םנועה היא שחקנית מוכשרת שמקומה בהוליווד ולא בוועדת בחירות- לדעתי נעשה פה עוול לבחורה.
כאילו אין מספיק בעיות בבחירות האלה, צריך להכנס גם לזה :גרוע:

כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

#2 אורח - נועה קראים

אורח - נועה קראים
  • אורחים

פורסם 15/12/2004 - 15:57

1.אני לא נתפסתי מחלקת פליירים בשטח האוניברסיטה. הודתי שאני יחצנית של הפורום אבל לא נתפסתי
מעולם...
2. ביום שלישי בפאנל היה צריך להיות איתי חבר מועדת ביקורת לאורך כל הפאנל ומשעה 16:00
לא היה אני ביקשתי מראש שיחליפו אותי בערב ונאמר לי שזה בסדר אח"כ אמרו לי שאי
אפשר אני הייתי שם לבד לא אכלתי ולא שתיתי בשעה 19:00 התחלתי להרגיש לא טוב ולאחר מכן
עליתי לשירותים קראתי לחברה שלי והיא ניסתה להרים אותי מהריצפה כי לא יכולתי לעמוד על הרגליים
הגיע חובש ואמר שהתייבשתי ושאני לא יכולה להמשיך את הפאנל במצבי הם הביאו לי לשתות ולאכול
וישבתי שם עד 20:30 עד שיכולתי לעמוד (יש דו"ח מקרה בבטחון למי שמעוניין) אח"כ חזרתי הביתה
ב21:00 הלכתי לישון(ולא הגעתי לארוחה משפחתית כי לא הרגשתי טוב ) ובשעה 01:30 יצאתי לפורום והצטלמתי כי אין לי מה להסתיר כבר הרגשתי קצתיותר טוב למרות שיום למוחרת לא הגעתי
לשיעור בבוקר כי הייתי עדיין חלשה.
נורא נפגעתי שיו"ר ועדת בחירות וי"ר ועדת ביקורת אמרו לי שסתם עשיתי את עצמי היו שם הרבה
אנשים בפאנל שראו אותי ויכולים להעיד על כך שבאמת הרגשתי רע מאוד והייתי במצב ממש לא טוב.
הפאנל הופסק מכיוון שלא היה מי שיחליף אותי כי יו"ר ועדת בחירות לקחה יום חופש באותו יום.

#3 kollwir

kollwir

פינת החי של הפורום

• רשומים+
  • 677 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 18:46

1.אני לא נתפסתי מחלקת פליירים בשטח האוניברסיטה. הודתי שאני יחצנית של הפורום אבל לא נתפסתי
מעולם...
2. ביום שלישי בפאנל היה צריך להיות איתי חבר מועדת ביקורת לאורך כל הפאנל ומשעה 16:00
לא היה אני ביקשתי מראש שיחליפו אותי בערב ונאמר לי שזה בסדר אח"כ אמרו לי שאי
אפשר אני הייתי שם לבד לא אכלתי ולא שתיתי בשעה 19:00 התחלתי להרגיש לא טוב ולאחר מכן
עליתי לשירותים קראתי לחברה שלי והיא ניסתה להרים אותי מהריצפה כי לא יכולתי לעמוד על הרגליים
הגיע חובש ואמר שהתייבשתי ושאני לא יכולה להמשיך את הפאנל במצבי הם הביאו לי לשתות ולאכול
וישבתי שם עד 20:30 עד שיכולתי לעמוד (יש דו"ח מקרה בבטחון למי שמעוניין) אח"כ חזרתי הביתה
ב21:00 הלכתי לישון(ולא הגעתי לארוחה משפחתית כי לא הרגשתי טוב ) ובשעה 01:30 יצאתי לפורום והצטלמתי כי אין לי מה להסתיר כבר הרגשתי קצתיותר טוב למרות שיום למוחרת לא הגעתי
לשיעור בבוקר כי הייתי עדיין חלשה.
נורא נפגעתי שיו"ר ועדת בחירות וי"ר ועדת ביקורת אמרו לי שסתם עשיתי את עצמי היו שם הרבה
אנשים בפאנל שראו אותי ויכולים להעיד על כך שבאמת הרגשתי רע מאוד והייתי במצב ממש לא טוב.
הפאנל הופסק מכיוון שלא היה מי שיחליף אותי כי יו"ר ועדת בחירות לקחה יום חופש באותו יום.

<{POST_SNAPBACK}>

מקרה אחד כזה מספיק בשביל לדפוק את כל האמינות שהאגודה החזירה לעצמה במהלך השנה האחרונה.
"ואהבת לרעך כמוך"

#4 edo

edo

בלונד, ג'יימס בלונד

• רשומים+
  • 3390 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 19:49

מקרה אחד כזה מספיק בשביל לדפוק את כל האמינות שהאגודה החזירה לעצמה במהלך השנה האחרונה.

<{POST_SNAPBACK}>

זאת כבר הגזמה. זה מקרה מפוקפק נקודתי (או ששהתעלפות מפוקפקת או שההשעיה, תלוי איך מסתכלים על זה). הדרך היחידה שזה ידפוק את האמינות של האגודה תהיה אם זה יוביל לביטול הבחירות כמו שהיה לפני שנתיים, וזה לא יקרה.
אתה צעיר רק פעם אחת, אבל אתה יכול להיות אינפנטילי כל החיים.

Procrastinate now - don't wait till later! - Ellen DeGeneres

#5 אורח - the beholder

אורח - the beholder
  • אורחים

פורסם 15/12/2004 - 20:28

זאת כבר הגזמה. זה מקרה מפוקפק נקודתי (או ששהתעלפות מפוקפקת או שההשעיה, תלוי איך מסתכלים על זה). הדרך היחידה שזה ידפוק את האמינות של האגודה תהיה אם זה יוביל לביטול הבחירות כמו שהיה לפני שנתיים, וזה לא יקרה.

<{POST_SNAPBACK}>

בתור מי שהיה בפאנל, (אגב נערך גם פאנל חוזר ל"השלמות" למי שלא דיבר בראשון), אני יכול להעיד שאכן לא היו בפאנל נציגים מועדת בחירות או מועדת ביקורת (ואם אירנה לא היתה קולטת את זה ומציינת שהפרוטוקול לא חוקי, אז גם זה היה עובר בלי שאף אחד היה יודע).
אז נושא ועדת הבחירות נטחן עכשיו על ידי כל בעל עניין, וכולנו יודעים מה קרה שם, ועכשיו רק מחפשים אשמים.
אבל איפה היה הנציג של ועדת ביקורת?
איך זה יכול להיות שרק הפרוטוקוליסטית היתה שם?

מי עושה ביקורת על ועדת ביקורת?

#6 edo

edo

בלונד, ג'יימס בלונד

• רשומים+
  • 3390 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 20:31

הבחור שהנחה את רוב הפאנל שבוע שעבר - מי הוא? מועדת בחירות או מביקורת?
אתה צעיר רק פעם אחת, אבל אתה יכול להיות אינפנטילי כל החיים.

Procrastinate now - don't wait till later! - Ellen DeGeneres

#7 Salamilimi

Salamilimi

אמריקאית (כבר לא) בכאילו

• רשומים+
  • 4895 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 20:32

תום מודעי מוועדת בחירות
תמונה מצורפת

#8 Dr.C

Dr.C

כסף

• רשומים+
  • 4793 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 21:33

רק בב"ש... :)
"Sometimes you just have to pee in the sink" אני בבוקובסקי

http://sato.cafe.themarker.com

#9 נדב כפיר

נדב כפיר

לא מצחיק אל תשלם

• גנרלים בדימוס
  • 5495 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 21:50

רק בב"ש...

האח הגדול צופה... :eyes:
הדף של נדב - סיכומים וקישורים במדעי הרוח והחברה

www.chocolad.co.il - השוקולדים של שרה - אמא שלי!

לקשקש בכלב - גם הכלב שלי חוטא בכתיבה

#10 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 21:52

בתור מי שנכח ב"אין פאנל" הראשון (BTW, החל מ-19:00 - הפאנל של חשמל, בוטלו הפאנלים, ולא מ-20:00 ככתוב במכתב), אני יכול העיד שיכלו כל הנוכחים לראות על נועה שהיא לא מרגישה טוב.
טלפונים ליו"ר ועדת בחירות לא הצליחו לגרום לה לחשוב על להגיע למקום ביום חשוב מבחינת ביצוע תפקידה.

העובדה שועדת בחירות לא מתפקדת לא חדשה למתעניינים וחבל ש"החייל הקטן חוטף בשביל כולם" :גרוע:
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

#11 e_taysh

e_taysh

משתמש טרי

• רשומים
  • 24 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 22:29

אתם לא חושבים שאתם מתעסקים בשטיות??? :אוי:

הרגישה לא הרגישה תרוצים או סיבות מה זה משנה שיש דברים יותר חשובים לדון בהם
כמו למשל נחיצותו של הפאנל לאור העובדה שבערך רק 4 אנשים הקשיבו וזה כולל את נציגי וועדת בחירות והמעומדים... :הממ:
"רק דברים טובים..."

#12 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 23:12

אני חושב שאם השערוריה היחידה שמערכת הבחירות הזו סיפקה זה פיטורי חברת ועדת בחירות ע"י ועדת ביקורת - אפשר לומר "דיינו".

להזכירכם, לפני שנה ולפני שלוש שנים היו חשדות לזיופים, שנה שעברה הבחירות בכלל בוטלו. אם אין שום טענות אחרות על הבחירות השנה, זה מספיק טוב. צריך גם להתחשב בכך שועדת הבחירות נבחרה זמן קצר מאוד לפני תחילת הבחירות.

#13 airJordan

airJordan

המרחף בשחקים

• רשומים+
  • 9866 הודעות:

פורסם 16/12/2004 - 00:36

אני חושב שזה ממש כמו ילדים משחקים בצעצועים....תתבגרו כבר ותתחילו לקחת אחריות על תפקידים שלקחתם למלא! מרגישה טוב, מרגישה רע, ראבאק.... :גרוע:

#14 אורח - אורח_אמיר_*

אורח - אורח_אמיר_*
  • אורחים

פורסם 16/12/2004 - 01:40

ליעל יור ועדת בחירות אני מסכים עם מי שאמר שזה בדיחה שפיטרתם את נועה כמו שזו בדיחה שאת יו"ר
שעל דעת עצמך החלטת החלטות מבלי להתייעץ. אגב שקבעתם לפטר את נועה דרשתם ממנה את חוות דעת המטפל או בכלל שאלת לשלומה חשבת שאדם יכול להתמוטט אחרי יום מתיש שאת בנתיים לקחת יום חופש (בשיא תקופת בחירות). נועה הצדק איתך אסור היה שיפטרו אותך

#15 אורח - אורח_Tomer_*

אורח - אורח_Tomer_*
  • אורחים

פורסם 17/12/2004 - 22:54

תגידו, מה זה השטויות האלה??? :angry:
פשוט נראה לי שועדת הבחירות ( ומי שעומד בראשה) מאוד משועמם כך שמתעסק בשטויות מהסוג הזה.
אין שום סיבה להפיל על נועה, מסיבה כזו או אחרת, לכך שהפאנל נסגר מוקדם מהצפוי - ועוד בעיקר שהיא טענה שאינה חשה בטוב. אם הפאנל היה באמת חשוב ל"אחראית" - אני בטוח שהיא הייתה צריכה להראות את פניה שם ולפקח על העינינים מקרוב :הממ:
שורה תחתונה - מצאו שעיר לעזאזל , הפעם זו נועה - אולי מחר זה\זאת יהיה\תהיה את\ה !!! :(

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים