מעבר לתוכן

תמונה

סרטוני סלסה מאאאגניבים

• Please log in to reply
115 replies to this topic

#106 Tam

Tam

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 14/08/2009 - 00:13

נראה לי שזה סרטון טוב, בגלל שרואים מלמעלה בדיוק איך הבחור קושר בכל מני דרכים...

#107 אורח - Che Man

אורח - Che Man
  • אורחים

פורסם 15/08/2009 - 03:00

כמו שצויין כאן, הסרטון הזה הוא נחמד בשביל מי שרוצה ללמוד את הווראיציות בינוני/בינוני-מתקדמים/מתקדמים/מתקדמים+ שרואים כמעט בכל מועדון בארץ שמלמד "סלסה קובנית".
אפילו שלמרות הזוויות הטובות, המהירות של השיר (שאני חושב שאפילו העלו לו קצת את הפיטץ' לעומת המקור) מקשה על הלמידה.

אבל חוץ מזה, גם בלי לקרוא מה כתוב בכותרת של הסרטון מהשניות הראשונות בהחלט רואים שהם רוקדים מיאמי ולא קובני...
- כל הריקוד הוא רצף בלתי נגמר של ווריאציות. הם אפילו לא עושים וואפה מפעם לפעם. רק ווריאציות (ועוד לא ווריאציות מי יודע מה כל כך מעניינות, לדעתי)...
- המוסיקליות בקאנטים.
בערך באמצע השיר יש היפוך קלאווה, ואו שהם עבר ובכוונה לרקוד קונטרא טיימפו, מה שקשה לי להאמין, או שהם פשוט יצאו לגמרי מהקצב וחזרו היכנשהו לסביבות הלרקוד על ה-5 ופשוט לא שמו לב...
- הריקוד כל כך ישר :אוי:
נכון שהם לא שומרים על קו כמו בCBL בכוונה, אבל הם רוקדים כמעט כמו ברואדה; החלפת מקום די "ישרה", ואפילו רוקדים על קו חלק מהזמן.
אגב, גם בווריאציות שלהם ראיתי לא מעט אלמנטים של CBL, בין אם זה ריבוי סיבובים בצורה מאוד לא קובנית, ובין אם זה תנועה ישרה לעומת תנועה מעגלית...
- תנועת גוף, מה זה בכלל?!
הם נוקשים כמו פסלים בריקוד. הבחור אולי מתכופף מדי פעם כדי להצליח את הווריאציה, אבל לא יותר מזה.
גם הבחורה לא זזה כמעט בכלל...

קיצר, חוץ מזווית צילום מוצלחת במיוחד, אני לא רואה שום דבר טוב או מיוחד בסרטון הזה.

לעומת זאת (ואולי כבר מישהו שם את זה כאן בעבר, אז אם כן קלו התנצלותי מראש), הינה סרטון שאישית אני מוצא מגניב ביותר:

סלסה קובנית אפשר לרקוד מעולה גם בחדר שינה קטן, אפילו בשלישיה :)

#108 Tam

Tam

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 25/08/2009 - 16:07

האמת שגם אני לא חשבתי שהם רוקדים בצורה מיוחדת או יפה ממש. אבל נראה לי שבשביל ללמוד וריאציות חדשות, הסרטון דווקא טוב.

דרך אגב - יש לאותה הבחורה (יחד עם אותו בחור לדעתי) עוד סרטונים שהיא רוקדת בהריון מתקדם... אבל את זה החלטתי דווקא שלא להעלות... :P

#109 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 28/08/2009 - 13:16

גם אני חשבתי "מיאמי" כשראיתי את זה (אולי כי הכותרת היא "מיאמי"...). דוגמה קלאסית, למעט תנועת גוף שקצת מוחלשת אצלם - יש כמה סוגי תנועת גוף שאופייניים לסגנון מיאמי, וכשהם מודגשים הם בדרך כלל נוטים להיות להפגין שואו בסגנון LA או ללכת לכיוון ההיפ-הופ.
שימו לב לתנועת היד הכפולה באקסיבלה. השערה שלי - השפעה חזקה של הנרי הררה.

אבל חוץ מזה, גם בלי לקרוא מה כתוב בכותרת של הסרטון מהשניות הראשונות בהחלט רואים שהם רוקדים מיאמי ולא קובני...
- כל הריקוד הוא רצף בלתי נגמר של ווריאציות. הם אפילו לא עושים וואפה מפעם לפעם. רק ווריאציות (ועוד לא ווריאציות מי יודע מה כל כך מעניינות, לדעתי)...
- המוסיקליות בקאנטים.
בערך באמצע השיר יש היפוך קלאווה, ואו שהם עבר ובכוונה לרקוד קונטרא טיימפו, מה שקשה לי להאמין, או שהם פשוט יצאו לגמרי מהקצב וחזרו היכנשהו לסביבות הלרקוד על ה-5 ופשוט לא שמו לב...
- הריקוד כל כך ישר :אוי:
נכון שהם לא שומרים על קו כמו בCBL בכוונה, אבל הם רוקדים כמעט כמו ברואדה; החלפת מקום די "ישרה", ואפילו רוקדים על קו חלק מהזמן.
אגב, גם בווריאציות שלהם ראיתי לא מעט אלמנטים של CBL, בין אם זה ריבוי סיבובים בצורה מאוד לא קובנית, ובין אם זה תנועה ישרה לעומת תנועה מעגלית...
- תנועת גוף, מה זה בכלל?!
הם נוקשים כמו פסלים בריקוד. הבחור אולי מתכופף מדי פעם כדי להצליח את הווריאציה, אבל לא יותר מזה.
גם הבחורה לא זזה כמעט בכלל...

הודעה זו מביעה את דעתי האישית בלבד.
ולפעמים גם זה לא.

פורום הקריקטורה היומית כאן

התמונה מצורפת מת יחי התמונה מצורפת!

תמונה מצורפת

#110 Tam

Tam

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 20/10/2009 - 17:24

לשיפוטכם.

אני אהבתי אותם, הבחורה עומדת בגבורה רבה במה שהוא עושה והוא מצליח לרוב להראות אלגנטי ולא כמו מתאבק :)
אין הרבה תנועת גוף אבל עדיין זה מצליח להראות יפה

#111 אורח - Che Man

אורח - Che Man
  • אורחים

פורסם 20/10/2009 - 22:10

סרטון נחמד :)
אבל גם כאן מספיק לקרוא מה כתוב בתיאור שלו; הבחור למד מיאנק ב"סיבוב" שלו ברחבי אירופה שהיה ב2006-2008/9 ...
אני חושב שאפילו הועלה כאן (או בפורום אחר כלשהו) סרטון אחר של הבחור הזה רוקד בתחנת מטרו, ואז עופר כתב שכדי לו קצת לכופף ברכיים כי הוא גבוה חח

#112 the_duke

the_duke

פני הדור כפני הלברדור

• רשומים+
  • 3868 הודעות:

פורסם 30/10/2009 - 19:21

סרטון נחמד :)
אבל גם כאן מספיק לקרוא מה כתוב בתיאור שלו; הבחור למד מיאנק ב"סיבוב" שלו ברחבי אירופה שהיה ב2006-2008/9 ...
אני חושב שאפילו הועלה כאן (או בפורום אחר כלשהו) סרטון אחר של הבחור הזה רוקד בתחנת מטרו, ואז עופר כתב שכדי לו קצת לכופף ברכיים כי הוא גבוה חח

גרמון הוא אחלה, אין תלונות. אפילו למדתי מסרטונים שלו שלוש-ארבע וריאציות בשביל המאגר. אחד מהם מבוסס על שגיאה שעשה ופשוט נראית טוב.

הבחור מהמטרו זה לדעתו אוסבניס, שהוא לא ממש כוס התה שלי.
הודעה זו מביעה את דעתי האישית בלבד.
ולפעמים גם זה לא.

פורום הקריקטורה היומית כאן

התמונה מצורפת מת יחי התמונה מצורפת!

תמונה מצורפת

#113 Tam

Tam

ברונזה

• רשומים+
  • 637 הודעות:

פורסם 04/12/2009 - 12:10

יבול חדש משיטוט ביוטיוב:

הבחורה מדהימה לדעתי, הבחור מתעלם ממנה לעיתים וזה קצת הפריע לי אבל מילא. הבחורה דרך אגב מזכירה לי מאוד מישהי מאצלנו.. נחשו מי? :)

ועוד אחד שנראה לי חמוד:

#114 אורח - Che Man

אורח - Che Man
  • אורחים

פורסם 07/12/2009 - 22:35

הסרטון הראשון נחמד...
יש להם אחלה תנועתיות ואפילו מוסיקליות, אבל הריקוד מאבד את הקובניות שלו כמה פעמים (אני לא היחיד שראה שהוא עושה לה שם "טיטאניק", נכון ;) ).
ואכן יש דמיון!

את הסרטון השני אהבתי קצת יותר מהראשון, אפילו שהוא "הדגמה" ו"הופעה".
יש בו שילובים יפים של סון ורומבה פה ושם, וגם השיר מאוד יוצא דופן.

#115 One Of A Kind

One Of A Kind

מטפל מיני, זוגי ומשפחתי בהכשרה.

• מנהלי פורום
  • 3314 הודעות:

פורסם 14/06/2010 - 10:29

http://www.youtube.com/watch?v=c_76lCNh3ew

אומנם לא סרטון סלסה, אבל הגיע הזמן שגם לבצ'אטה יהיה ייצוג בשירשור הזה. ;)

אני דוקא מת על ציצים קטנים.
יש משהו נורא שובב ומזמין בהם.
גם האיכות שלהם נשמרת לאורך זמן יותר מהגדולים.
התלהבות מחזה גדול עברה לי מזמן.
ואם לסכם במשפט אחד:
ציצים גדולים מזמינים עיניים, אך ציצים קטנים מזמינים את הידיים...

#116 אורח - !_wahwaishFlell

אורח - !_wahwaishFlell
  • אורחים

פורסם 19/04/2011 - 13:25

Hi guys,

I'm so glad that I was recognized as a new member here and will appreciate to find out new things from this discussion board. Also, I desire I can meet and talk with people who adore to understand a lot more about health and the way it may be their riches.

Thanks a lot to the moderator here and God Bless. :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים