מעבר לתוכן

מחפש מורה פרטית לסלסה

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 21/05/2012 - 21:47

שלום, אני מעוניין ללמוד סלסה ומחפש מורה פרטית (לא בשבילי ללמוד בקבוצות)
לא כזה משנה לי מורה פרטי או מורה פרטית אבל אני מעדיף אשה כי יהיה לי די מוזר לרקוד עם גבר (ממש לא קשור להומופוביה)
אם מישהו מכיר מורה פרטית אשמח שישאירו טלפון או מייל
תודה ויום טוב

#2 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 23/05/2012 - 20:41

תשמע, קודם כל אל תפסול מראש את האפשרות ללמוד בקבוצה. ככה כמעט כל מי שרוקד התחיל וכאן בב"ש יש שיעורי סלסה פעמיים בשבוע, בימי שני ושלישי בשעה 21:30. ביום שלישי זה גם בחינם ככה שאין לך מה להפסיד (גם יום שני זה לא יקר, 20₪ אם אתה חבר אגודה, 26₪ אם לא). לדעתי די קריטי שתעשה את השיעור הראשון לפני כל החלטה לאן אתה מתקדם לשם.
אם אתה מחליט שאתה ממש צריך שיעורים פרטיים אז נראה לי שהכי כדאי זה שפשוט תגיע לסלסה בשני או שלישי ותבדוק אם איזו מדריכה מעוניינת. רוב המדריכים הם סטודנטים ולא יתנגדו לעוד קצת דמי כיס :)

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#3 APSODI

APSODI

זה הזמן לריקוד הירח

• רשומים+
  • 1298 הודעות:

פורסם 23/05/2012 - 20:57

שלום אורח.
צור איתי קשר בהודעה פרטית (או במייל apsodi26@gmail.com).
לא בטוח שאקח את המשימה בעצמי, אבל אוכל לעזור לך להבין את הכיוון הרצוי לך ולהתאים לך מורה פרטי\ת מתאים אם תרצה.

All the world smiles with you... but you are still alone.

תמונה מצורפת

baila si quieres bailar, canta si quieres cantar

#4 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 23/05/2012 - 20:58

שלום אורח.
צור איתי קשר בהודעה פרטית (או במייל apsodi26@gmail.com).
לא בטוח שאקח את המשימה בעצמי, אבל אוכל לעזור לך להבין את הכיוון הרצוי לך ולהתאים לך מורה פרטי\ת מתאים אם תרצה.

הכותב הנ"ל הוא אחד מהמדריכים התותחים הגדולים ביותר שיש באזור. סמוך על ההמלצה שלו, הוא יודע על מה הוא מדבר.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 APSODI

APSODI

זה הזמן לריקוד הירח

• רשומים+
  • 1298 הודעות:

פורסם 23/05/2012 - 20:59

די דן, תמשיך.. :)

All the world smiles with you... but you are still alone.

תמונה מצורפת

baila si quieres bailar, canta si quieres cantar

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים