דראפט ועונת המלפפונים NBA 2012 - עמוד 2 - ספורט - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

דראפט ועונת המלפפונים NBA 2012

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#16 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 01/06/2012 - 11:18

עכשיו כשידוע סדר הבחירה, ספורט'ס אילוסטריטד (יש שם משהו חוץ מתמונות של בחורות?! בחיי שגיליתי את זה רק עכשיו!!) נותן את הדראפט שלו.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#17 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 06/06/2012 - 07:22

אסטרטגיית הדראפט של הבובקאטס (כן, יש דבר כזה)

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

#18 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 10/06/2012 - 13:32

טוב, יש מצב לא רע שהסלטיקס יצטרכו לבנות קבוצה מחדש, אז צריך להציץ ברשימה המלאה של השחקנים החופשיים. (וכולי תקווה שהפעם זה לא יקח להם 22 שנה)

ושרידן הופס (אתר שאני בספק אם עוד לא הכרתם, אבל רק למקרה שפספסתם, כולל לינקים שלי, אז תכירו) נותן את דראפט 2.0 שלו.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#19 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 10/06/2012 - 20:13

בעקבות הדיון בשרשור המקביל - נניח ואתם הג'יאמים של הסלטיקס\בולס\קבוצת לוטרי אקראית לבחירתכם, מה הייתם עושים? איך הייתם בונים? כי התחלתם לדבר על זה והתחיל לסקרן אותי...

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#20 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 10/06/2012 - 20:54

בעקבות הדיון בשרשור המקביל - נניח ואתם הג'יאמים של הסלטיקס\בולס\קבוצת לוטרי אקראית לבחירתכם, מה הייתם עושים? איך הייתם בונים? כי התחלתם לדבר על זה והתחיל לסקרן אותי...

מה זאת אומרת? יש הבדל עצום בין הבולס (שהשלד שלה בנוי ל-4 שנים הקרובות) לבין הסלטיקס (שהשלד שלה התפרק) לבין כל קבוצה אחרת. זה משתנה.
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#21 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 10/06/2012 - 21:07

מה זאת אומרת? יש הבדל עצום בין הבולס (שהשלד שלה בנוי ל-4 שנים הקרובות) לבין הסלטיקס (שהשלד שלה התפרק) לבין כל קבוצה אחרת. זה משתנה.

הכוונה שלא אני אבחר, אלא אתה תבחר קבוצה ותגיד מה היית עושה איתה. (או עם כמה)

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#22 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 10/06/2012 - 21:20

הכוונה שלא אני אבחר, אלא אתה תבחר קבוצה ותגיד מה היית עושה איתה. (או עם כמה)

הייתי בוחר את אוקלהומה ולא עושה כלום :)

אני אבחר את הקבוצה שאני אוהד, הלייקרס. הייתי מנסה לעשות טרייד על גאסול ואפילו על ביינום כדי לקבל את קווין לאב או דוויט הווארד (העדיפות היא להשאיר את ביינום לעוד עונה אבל גאסול חייב ללכת לא משנה מה). העדפה שלישית היא דרון וויליאמס.

הייתי מנסה להחתים את סטיב נאש על חוזה נמוך (בדומה לחוזה שחתמו עם פייטון ומלון) אבל רק אחרי שאני עושה את הטרייד הגדול כדי שהוא יראה שהכוונה רצינית לאליפות ולא לעונת בנייה.
הייתי מנסה להחתים את באטום שהופך לשחקן חופשי. הייתי מנסה להחתים את ריאן אנדרסון בעדיפות ראשונה ואת ביסלי בעדיפות שנייה בעמדה 4.
הייתי משחרר את טרוי מרפי (שהופך לשחקן חופשי), מחתים מחדש את סשונס.

בעמדה 5 גם האחים לופז, ספנסר הוז וג'באל מקגיי הופכים לשחקנים חופשיים. הייתי מנסה להחתים אחד מהם. משחרר את ג'ורדן היל (שהופך לשחקן חופשי) ומנסה לערב בטרייד הגדול גם את ארטסט, דווין איבנקס וסטיב בלייק (בהנחה ויש לי גם את וויליאמס וגם את נאש וסשונס כרכז 3).
בדראפט הייתי בוחר מישהו בעמדה 2 שיהיה מחליף לקובי למעט דקות שבהן הוא צריך לנוח.
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#23 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 11/06/2012 - 20:44

יותר רלוונטי לשנה הבאה, כי הוא יגש לדראפט של שנה הבאה, אבל לא נפתח בשבילו נושא חדש.
בימים אלו מתקיים מחנה אדידס אירופה, לשחקנים בי"ל.

השחקן הנ"ל הינו רודי גוברט, סנטר צרפתי יליד 92, שכרגע באקדמיה הצרפתית לכדורסל.
כבר עכשיו התחזיות הפסימיות ביותר חוזות לו בחירה במקום ה14 בדראפט 2013.
אלו המדידות שלו מהיום במחנה:

גובה: 2.14 ללא נעליים

קובץ מצורף  Rudy Gobert height.jpg   85.57K   40 מספר הורדות

הנתון המרשים באמת - מוטת ידיים: 2.36 (יותר מכל שחקן NBA אי פעם!)

קובץ מצורף  Rudy Gobert wing.jpg   64.38K   49 מספר הורדות

כף יד: (סתם בשביל הפוזה מדדו)

קובץ מצורף  Rudy Gobert hand.jpg   95.25K   59 מספר הורדות

וככה הוא נראה ליד סל בגובה תקני:

קובץ מצורף  Rudy Gobert showing.jpg   138.15K   68 מספר הורדות

כמו שנאמר - גובה אי אפשר ללמד. (אבל אפשר להכין עוד קצת באקדמיה הצרפתית שבינתיים מוכיחה עצמה לא רע)

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#24 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 16/06/2012 - 19:48

אז איך הסלטיקס יראו שנה הבאה?

הם בידיים טובות תחת דוק.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#25 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 46160 הודעות:

פורסם 16/06/2012 - 19:56

השחקן הנ"ל הינו רודי גוברט, סנטר צרפתי יליד 92, שכרגע באקדמיה הצרפתית לכדורסל.

איזה שרוך.

#26 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 16/06/2012 - 20:06

איזה שרוך.

נכון. הדבר הראשון שעושים איתו בNBA זה נועלים אותו בחדר כושר.

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#27 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 16/06/2012 - 20:31

2.14 אמור להרשים? בטרנספורמציה גזעית מדובר ב 2.09-2.10 שחור.
לא יודע.. הוא קצת בהיר מדי כדי שאני אתפוס ממנו.

תזכיר לי כמה רוברט רוט'בארד?

תמונה מצורפת

#28 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 16/06/2012 - 22:11

2.14 אמור להרשים? בטרנספורמציה גזעית מדובר ב 2.09-2.10 שחור.
לא יודע.. הוא קצת בהיר מדי כדי שאני אתפוס ממנו.

תזכיר לי כמה רוברט רוט'בארד?

אולי פספסת - מוטת ידיים של מעל 2.30!!!!
מצידי שיהיה גמד בגובה 1.60 אבל אם הוא כמעט מגיע עם היד לטבעת בלי לקפוץ ועוד בנוסף הוא נייד ומוכשר אז יש פה משהו מיוחד.
כדורסל הרי לא משחקים בנגיחות לסל וגם לא חוסמים עם הראש בהגנה. ה-standing reach זה מה שקובע ב-90% מהמקרים.

#29 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 16/06/2012 - 23:26

אולי פספסת - מוטת ידיים של מעל 2.30!!!!
מצידי שיהיה גמד בגובה 1.60 אבל אם הוא כמעט מגיע עם היד לטבעת בלי לקפוץ ועוד בנוסף הוא נייד ומוכשר אז יש פה משהו מיוחד.
כדורסל הרי לא משחקים בנגיחות לסל וגם לא חוסמים עם הראש בהגנה. ה-standing reach זה מה שקובע ב-90% מהמקרים.

הוא די לבן.. שום מוטת ידיים בעולם לא תעזור לו כשאיבקה ינתר חצי מטר מעליו ויתן לו את הבלוק של החיים.

תמונה מצורפת

#30 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 16/06/2012 - 23:59

הוא די לבן.. שום מוטת ידיים בעולם לא תעזור לו כשאיבקה ינתר חצי מטר מעליו ויתן לו את הבלוק של החיים.

מצטער לאכזב, אבל עושה רושם שהוא גם דיי אתלט. חוץ מזה, אומנם ידוע ש"לבנים" פחות אתלטים מ"שחורים", אבל אין באמת קורלציה בין מידת הכהות של העור לבין מידת האתלטיות. בלייק גריפין הוא דיי לבן והוא כנראה השחקן הכי אתלטי ביקום.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים