מעבר לתוכן

תמונה

מאמן קרואטיה: קוצר הרוח של אוהדי ישראל, עקב האכילס של הנבחרת

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 11/09/2012 - 15:55

"מאמן נבחרת קרואטיה ויקטור ביליץ' שמאמן כיום(גם) את לוקומוטיב מוסקבה, מכיר מצוין את האצטדיון הלאומי בישראל ויודע בדיוק מה צריך לעשות כדי לצאת ממנו עם נקודות. במשך שש השנים תחת כהונתו בנבחרת קרואטיה, הצליח המאמן לרשום ארבעה ניצחונות על הנבחרת בכחול לבן, שניים בבית ושניים בחוץ.

"האוהדים הישראלים פעילים מאוד אבל גם קצרי רוח ולא סבלניים. מצד אחד, הם מלווים את הנבחרת שלהם ומשרים אווירת כדורגל נהדרת ומצד שני דורשים לראות שערים כבר מהדקה הראשונה. כשזה לא קורה העידוד הולך ופוחת", אמר ביליץ'.

"לקראת הסיום הקהל הישראלי מפעיל לחץ גדול על הנבחרת שלו והשחקנים נאלצים להיות עצבניים, לא משחקים טוב ופשוט עושים הכל כדי לכבוש. במשחקים מולה שנערכו דווקא בזאגרב, ישראל נראתה טוב יותר, יציבה יותר ושיחקה מסודר. כנראה שזה קורה כי השחקנים לא צריכים לבזבז המון אנרגיה בניסיון לעמוד בציפיות מול האוהדים", המשיך.

http://www.one.co.il...cle/205549.html
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#2 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 11/09/2012 - 20:23

וואו.. אני מעדיף לראות תרנגולות במשחטה מאשר את המשך המשחק הזה..
זה יכול להיגמר 7:0 ככה.

מה שכן אני חייב להודות שגידלנו דור מדהים של סוכנים אם הם מצליחים למכור את העגלות האלו למיטב קבוצות אירופה.

תמונה מצורפת

#3 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 13/09/2012 - 20:04

הייתי מגיב על משחק הנבחרת, אבל זהו פורום ספורט אז זה לא רלוונטי לפה.
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#4 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 45581 הודעות:

פורסם 12/10/2012 - 09:34

מה שכן אני חייב להודות שגידלנו דור מדהים של סוכנים אם הם מצליחים למכור את העגלות האלו למיטב קבוצות אירופה.

זה בדיוק מה שאני טוען כבר שנים.:lol:
אם יש מישהו מספיק טיפש לקנות - תמיד יהיה מישהו מספיק חכם למכור.

#5 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 12/10/2012 - 09:41

המאמן לא אשם
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#6 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 12/10/2012 - 11:16

המאמן לא אשם

זה מה שתמיד אמרתי.
ראיתי את זה עוד בתיכון,
אמנם תיכון צפונבוני ביותר אבל כל מי שהגיע לשחק בליגות אחרי גיל 16 היה או מהכיתה הטיפולית או ערס כבד.
איכשהו כל החבר'ה היותר מתוחכמים ואיכותיים (שהם פחות סוסי מירוץ יש להודות) נשרו מהקבוצות הרבה פעמים עקב לחץ מההורים שלא אהבו את תרבות הכדורגל בארצינו ומי יכול להאשים אותם.

ביסודי שלי אני זוכר שיכולתי להתקרב למגרש אחרי שעות הלימודים רק אם ה "חמולה המזרחית" היתה מאשרת לי וגם אז לא כדאי היה לי לנצח אותם if you know what I mean...

תמונה מצורפת

#7 מיקסולידי

מיקסולידי

שלום, אפשר לבוא אליך ?

• מנהלי פורום
  • 45581 הודעות:

פורסם 12/10/2012 - 12:46

המאמן לא אשם

והרי חדשה שהגיעה זה עתה - השמש זורחת במזרח.;)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים