מעבר לתוכן

תמונה

קומפוסט בלי גינה

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 vansi

vansi

אבל למהההה?

• רשומים+
  • 850 הודעות:

פורסם 03/09/2011 - 15:25

הי,
אני רוצה להתחיל להכין קומפוסט בבית (קומה ראשונה, שכנים לא משתפים פעולה).
שמעתי שאפשר לתפעל מיני-קומפוסטר באדנית על החלון, בצורה שמחקה את פעולת הערימה רק בממש ממש קטן.
מישהו/י ניסה/תה ויכול לתת כמה טיפים?

תודה!
טודודו דו טו טודווווו, טודודו דו טו טו דוווווווו
עטור מצחך חתול קטן
מה שיפה בהתחממות הגלובלית זה שלבאר שבע סוף סוף יהיה חוף ים!

#2 אורח - ברוש

אורח - ברוש
  • אורחים

פורסם 07/09/2011 - 09:52

כמה אופציות.
1. יש קומפוסטר קטן חשמלי בגודל של טוסטר. (טוסטר קומפוסטר) אבל מה הטעם!? כל הרעיון זה לשמור על הסביבה. לא?
2. קומופוסט תולעים. ניתן לעשות קומפוסט משובח בתוך הדירה אפילו מתחת לכיור. אבל.. על תולעים אדומות הטלת וטו.
3. בוקשי \ Bokashi (נשמע כמו פסולת מטבולית של לוחם סומו) אולם, גם זו דרך לעשות קומפוסט בדירה קטנה ללא צורך בגינה.
בהצלחה

#3 vansi

vansi

אבל למהההה?

• רשומים+
  • 850 הודעות:

פורסם 07/09/2011 - 22:13

כמה אופציות.
1. יש קומפוסטר קטן חשמלי בגודל של טוסטר. (טוסטר קומפוסטר) אבל מה הטעם!? כל הרעיון זה לשמור על הסביבה. לא?
2. קומופוסט תולעים. ניתן לעשות קומפוסט משובח בתוך הדירה אפילו מתחת לכיור. אבל.. על תולעים אדומות הטלת וטו.
3. בוקשי \ Bokashi (נשמע כמו פסולת מטבולית של לוחם סומו) אולם, גם זו דרך לעשות קומפוסט בדירה קטנה ללא צורך בגינה.
בהצלחה

קודם כל תודה!
הבנתי שאת השלב הראשון של בוקשי באמת אפשר לעשות בבית בדלי, ולהשתמש במיץ של הרקבובית לפתיחת סתימות ולשטיפת הרצפה.
אבל עדיין צריך למצוא מקום שאפשר לקבור בו את כל העסק אחר כך...
טודודו דו טו טודווווו, טודודו דו טו טו דוווווווו
עטור מצחך חתול קטן
מה שיפה בהתחממות הגלובלית זה שלבאר שבע סוף סוף יהיה חוף ים!

#4 אורח - יואב

אורח - יואב
  • אורחים

פורסם 24/05/2015 - 16:21

עזוב אותך מקומפוסטר חשמלי גם אני חשבתי על זה בהתחלה אבל זה יקר מאוד וקצת מפספס את הקטע לטעמי של מחזור, שמירה על הטבע וכאלה.

בכל מקרה אני כבר משתמש די הרבה זמן בקומפוסט תולעים אדומות ומרוצה מאוד זה נקי ולא מסריח שקט ודי מגניב לראות אותן הופכות את הזבל האוראני להומוס. אני משתמש בו לדשן את העציצים בבית וזה נהדר כי שום דבר לא הולך לאיבוד.

יש הרבה מקומות שמוכרים תולעים אדומות. אני קניתי תולעים אדומות מכאן.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים