מעבר לתוכן

תמונה

חדשות טובות, גידול בעניין הציבורי באגודה

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 דורון סער

דורון סער

ההבדל היחיד בין פוליטיקאי לבין המשיח הוא בלוחות הזמנים

• רשומים+
  • 12994 הודעות:

פורסם 11/12/2004 - 22:37

ממעקב שערכתי באתר זה נראה שיותר גולשים מתענינים במתרחש באגודה לקראת הבחירות.

בעיקר בהצגת המועמדות של המועמדים השונים במחלקות, בפורומים של המחלקות השונות.

אני מקווה שמגמה זו תתבטא בשיעור הצבעה גבוה ובעתיד בנוכחות של סטודנטים כקהל בישיבות מועצה חשובות.
זה יחזק מאד את כוחה של האגודה, ויאפשר לה לנהל מו"מ מעמדה של כח מול גורמי חוץ ומול ציבור הסטודנטים עצמו.

#2 Rinushkaa

Rinushkaa

כסף

• רשומים+
  • 2477 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 05:51

:לחיים: Amen To That...!!

כתוב עלי מה שתכתוב, ובלבד שתאיית את שמי נכונה

#3 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 12/12/2004 - 21:54

אני אופתע אם מספר המצביעים השנה יהיה גבוה ממספר המצביעים בשנה שעברה. וזאת רק בשל ההשוואה בין עבודת ועדת בחירות (ובעיקר - ההשקעה של גלי) ומדור הסברה בשנה שעברה, לעומת השנה.

יחד עם זאת, אחוז המצביעים השנה יכול מאוד להיות גבוה יותר, להתחשב בעובדה שהשנה ההצטרפות לאגודה לא היתה אוטומטית, כמו בשנים הקודמות.

#4 rotem_y

rotem_y

סייען לעוזר למשנה לסמנכ"ל הפורום

• גנרלים בדימוס
  • 3012 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 02:26

האמת אם מספר המצביעים יהיה זהה אז אחוז המצביעים יגדל ב 50% ביחס לשנה שעברה מכיוון שבערך 2/3 מהסטודנטים רשומים כחברי אגודה...
גם קיימת שאלת המליון דולר אם סופרים את כל הסטודנטים באזורי הבחירה בהם ישנו מתמודד בודד?
אני לא אלכוהוליסט , אני סתם שתיין, אלכוהוליסטים הולכים לפגישות...

#5 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 13/12/2004 - 07:34

האמת אם מספר המצביעים יהיה זהה אז אחוז המצביעים יגדל ב 50% ביחס לשנה שעברה מכיוון שבערך 2/3 מהסטודנטים רשומים כחברי אגודה...
גם קיימת שאלת המליון דולר אם סופרים את כל הסטודנטים באזורי הבחירה בהם ישנו מתמודד בודד?

<{POST_SNAPBACK}>

זאת שאלה טובה.. חוץ מזה, שלא יתקיימו בחירות בפקולטה לרפואה ובמכינות, כך שלא ממש נוכל לדעת את אחוזי ההצבעה האמיתיים..

כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים