מעבר לתוכן

תמונה

עדכונים על תוצאות

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 eliez

eliez

כבר לא הפפראצי של הפורום

• רשומים+
  • 1035 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 04:29

אני לא שואל אפילו אם יש עדכוני ביניים על תוצאות של הבחירות (אני לא אופטימי במיוחד היום) אבל השאלנ היא למה? למה אין? נראה לי שאם אנשים ידעו מה מצב אחוזי ההצבעה באזור הבחירה שלהם ולאן נושבת הרוח יש יותר סיכוי שהם יהיו מעורבים בבחירות ולא רק בשביל סופגניה/קרמבו...

who's the heb that won't cope out
?when there's gentiles all around
!HAMMER
.that's right

#2 wolfeye

wolfeye

Lupos Rareus

• רשומים+
  • 2748 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 13:54

הייתי אומר שזה בגלל ש"ועדת בחירות מגרבצים בפרהסיה" אבל זה לא מכובד אז אני לא אגיד
גיא לופו - זאבון לא מצוי (I still got time). הבלוג שלי - כי אסור להישאר אדישים!

אם כל אדם יהיה מעורב בפוליטיקה באופן זה או אחר, הפוליטיקה תשרת את כולם, ולא את המעטים, שבחרו לעסוק בפוליטיקה כדי לשרת את עצמם באופן אישי.

All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.

אתר אגודת הסטודנטים - www.bgu4u.co.il: בחירות למועצת הסטודנטים 2006, 2007, 2008, 2009 (תוצאות)
פורום באוניברסיטה ובאגודת הסטודנטים: אינדקס הפורום וישיבות המועצה ; מערכות מידע: ה-FTP המחלקתי
---
נוכח האיום והצורך במידע עדכני בהנחיות התגוננות: אתר פיקוד העורף

#3 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 15/12/2004 - 14:08

[ :eyes:
מישהוא יודע מתי יתפרסמו התוצאות??
:אוי: :וי:

#4 UPA

UPA

כסף

• רשומים+
  • 4321 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 15:20

הייתי אומר שזה בגלל ש"ועדת בחירות מגרבצים בפרהסיה" אבל זה לא מכובד אז אני לא אגיד

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:
יופי לך לא להגיד..
אז אני אגיד...

וועדת בחירות עסוקה בלחפש מה עוד הם יכולים לא לעשות
וועדת בחירות החליטו לפטר, סליחה, "להשעות", את חברת וועדת בחירות נועה, כיוון שביום של פאנל מועמדים היא התעלפה, וכמה שעות אחר כך יצאה לפורום.. כי כבר הרגישה יותר טוב.. אז זה נקרא אצלהם "פאק באמינות". יופי.. וזה שיו"ר הוועדה לא הגיעה בכלל באותו יום, כי היא עובדת בעבודה אחרת (שבמכרז אמרה שלא תעבוד בה במהלך הבחירות), זה בסדר...
מעולה.

כל מה שקורה- הכל לטובה!
When a man gets up to speak, people listen, then look
When a woman gets up, people look, then, if they like what they see, they listen

#5 erezeis

erezeis

כסף

• רשומים+
  • 5835 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 19:19

אני לא שואל אפילו אם יש עדכוני ביניים על תוצאות של הבחירות (אני לא אופטימי במיוחד היום) אבל השאלנ היא למה? למה אין? נראה לי שאם אנשים ידעו מה מצב אחוזי ההצבעה באזור הבחירה שלהם ולאן נושבת הרוח יש יותר סיכוי שהם יהיו מעורבים בבחירות ולא רק בשביל סופגניה/קרמבו...

<{POST_SNAPBACK}>

אין כל כך אפשרות לפרסם תוצאות ביניים. אתם לא מצפים שיפתחו את הקלפיות ויתחילו לספור קולות לפני שהקלפיות נסגרות ביום האחרון להצבעה, נכון? מה גם שבגלל שיש הרבה סטודנטים שרשומים במספר איזורי בחירה, יש הרבה מעטפות כפולות, שמוצלבות רק בעת ספירת הקולות. כך שגם אחוזי הצבעה אי אפשר לדעת לפני שספירת הקולות מסתיימת.

#6 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 22:23

<{POST_SNAPBACK}>

אולי זה בגלל שועדת בחירות החלו את הספירה אחרי נעילת הקלפיות ?
הספירה תוכננה לשעה 17:30
בשעה זו למשל הם עוברים על המעטפות החומות, הליך ארוך ומייגע.
אז אף אחד עוד לא הגיע לספירה עצמה.
"יש לך הצעת שיפור? תילחם! ואני אצטט את המשפט שיש לניב במשרד "כל מה שצריך שהרוע ינצח זה שאנשים טובים לא יעשו כלום" "(מתוך דברי אנונימי כאן באתר, כי גם משתמשים פעילים אוהבים מידי פעם לומר את דבריהם בחסות האפלה)

לו"ז סרטי השבוע בנגטיב

#7 e_taysh

e_taysh

משתמש טרי

• רשומים
  • 24 הודעות:

פורסם 15/12/2004 - 22:36

אין כל כך אפשרות לפרסם תוצאות ביניים. אתם לא מצפים שיפתחו את הקלפיות ויתחילו לספור קולות לפני שהקלפיות נסגרות ביום האחרון להצבעה, נכון? מה גם שבגלל שיש הרבה סטודנטים שרשומים במספר איזורי בחירה, יש הרבה מעטפות כפולות, שמוצלבות רק בעת ספירת הקולות. כך שגם אחוזי הצבעה אי אפשר לדעת לפני שספירת הקולות מסתיימת.

<{POST_SNAPBACK}>

הנושא הוא לא לפרסם תוצאות בניים אלא אחוזי הצבעה כמו שעושים בכל הליך בחירות דמוקרטי
דבר זה יכול לעורר את המצביעים ואת הנציגים שילכו להעיר את הישנים או ה"צפים"
וזה לא כזאת בעיה פשוט לספור את המצביעם בכל יום (מחקו/סימנו אותם בטוש זוהר - אפשרי כל יום טוש בצבע אחר אם אתה כבר שואל איך :הממ: ירוק צהוב וורוד) ואז בנוסחא פשוטה ניתן להציג אחוזי בחירה...

B)
"רק דברים טובים..."

#8 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 17/12/2004 - 14:46

הנושא הוא לא לפרסם תוצאות בניים אלא אחוזי הצבעה כמו שעושים בכל הליך בחירות דמוקרטי
דבר זה יכול לעורר את המצביעים ואת הנציגים שילכו להעיר את הישנים או ה"צפים"
וזה לא כזאת בעיה פשוט לספור את המצביעם בכל יום (מחקו/סימנו  אותם בטוש זוהר - אפשרי כל יום טוש בצבע אחר אם אתה כבר שואל איך :הממ:  ירוק צהוב וורוד) ואז בנוסחא פשוטה ניתן להציג אחוזי בחירה...

B)

<{POST_SNAPBACK}>

:וי: :וי: :וי:

רעיון מצוין....

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים