מעבר לתוכן

תמונה

חדש בבאר שבע - אמא'לה - מגורים איכותיים ומשתלמים לסטודנטים

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 WebMaster

WebMaster

Can't we all live along?

• מנהלים ראשיים
  • 7657 הודעות:

פורסם 09/09/2012 - 01:23

תמונה מצורפת

אמא'לה דיור לסטודנט – חוויית מגורים חדשה, איכותית ומשתלמת

מארה"ב - לראשונה בישראל! קהילת דיור סטודנטים, רעיון המגיע מקמפוסים בארה"ב לבאר שבע.

אמאל'ה דיור לסטודנט הינו יוזמה שנוצרה בשנה האחרונה על ידי קבוצת משקיעים ציוניים המאמינים בעתיד המבטיח של באר שבע והנגב. כמענה למחאה החברתית של הקיץ האחרון, הקבוצה מביאה עמה חזון של השפעה חברתית חזקה שתסייע לסטודנטים למצוא דיור איכותי ובר השגה. באמצעות השקעה קבוצתית, החברה רכשה מספר נכסים המרוכזים כולם באזור אחד כדי להגיע להשפעה מקסימלית באזור. במקביל, השקעת הנדל"ן כקבוצה הינה השקעה מבטיחה מבחינה כלכלית.

מאחר והמשקיעים אינם מחפשים החזר חודשי או אפילו שנתי לעשר השנים הקרובות, חברת אמאל'ה יכולה להבטיח מחירים נוחים, בין הנמוכים ביותר בשוק. זוהי עסקה בה שני הצדדים יוצאים מורווחים ללא מפסידים.

זהו יתרון עבור המשקיעים ויתרון לסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון.

הדירות של אמאל'ה, הממוקמות בשכונה ג' ,משופצות למצב איכותי ביותר על מנת לענות לצרכים של אוכלוסיית הסטודנטים. דירות מודרניות הכוללות: מכשירי חשמל, ריהוט, מיזוג, WIFI ועוד. לחברה יש צוות מיומן ומדיניות של מענה מהיר לכל עניין ודרישה.

בקרו בפארק זיסו החדש, הממוקם בלב ליבה של שכונה ג', בו נמצא המשרד של אמאל'ה. המתחם תוכנן כמרכז חברתי סטודנטים עם ריהוט גן ,Wi-Fi , ומוסיקה. זה מקום מצוין לפגוש חברים, ללמוד או פשוט להירגע. המשרד ממוקם במרכז על מנת לסייע לסטודנטים למצוא דירות וכן לעזור בארגון כל צרכי הדיור (ישנו אפילו סורק ופקס על מנת להקל על הדיירים בפניות אל מי שבע, חברת הגז, העירייה, ועוד). בנוסף, גויסו שני סטודנטים על מנת לסייע לכל הדיירים בכל דרישה ובעיה.

אם אתם מחפשים דירה טובה במחיר מצוין במיקום הטוב ביותר בעיר באר שבע, בקרו באתר www.emmaleh.com

או התקשרו - 08-655-4455

.

#2 אורח - סטודנט

אורח - סטודנט
  • אורחים

פורסם 17/09/2012 - 12:28

אז מה שקורה פה בעצם זו התאגדות של כמה משכירי דירות, באותם מחירים ובאותם תנאים שאפשר למצוא בכל מקום בעיר.
האיזור הוא איזור מעפן שמושכר רובו ב1600 עד 1800 לדירת 3 חדרים. החבר'ה פה רוצים עד 2200 לאותה דירה שתוכלו לקחת משוכר עצמאי ב1800 ואלולי אפילו פחות.

לא מחאה ולא נעליים, חבורה של נדלניסטים שרוכבים על המחאה

#3 אורח - יובל

אורח - יובל
  • אורחים

פורסם 18/09/2012 - 10:14

האיזור הוא איזור סטנדרטי ולאחרונה הוא מאוד מתפחת ומשתפר.
המחירים באתר סבירים מאוד ובהנתן שהחברה גם מתחזקת את הדירות ומציעה שירותים נילווים אז זו עיסקה טובה.

הכותב לא קשור לחברה הנל אבל כן גר באיזור.

#4 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 18/09/2012 - 10:50

האם קיימת אופציה ללינה פעם בשבוע, או חד-פעמית? מה העלות במידה וכן? תודה.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#5 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 20/09/2012 - 11:18

בשם הציונות הם לוקחים מחיר מופרז לאיזור?
LOL

#6 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 20/09/2012 - 17:48

זה אחד האזורים המזעזעים בעיר... למה שמישהו בכלל ירצה לגור שם, ועוד במחירים באלה? ממש לא ברור.
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#7 אורח - מאיר

אורח - מאיר
  • אורחים

פורסם 21/09/2012 - 03:50

למה אתם מלכלכים סתם?
האיזור דומה לרוב שכונה ד ואפילו יותר טוב מ-ד'...
האיזור קרוב למרכז מסחרי, לרכבת, קו ארבע וחמש וכמובן לאוניברסיטה...
ואני אומר את זה בתוד אחד שגר בשני האיזורים...

אלף שמונה מאות לשלושה חדרים משופצים כולל אינטרנט זה יקר?
לכו תגורו באלפיים מאתיים במקרה הטוב בווינגיט החדשה ותלוננו שיקר לכם!

אני לא קשור לחברה הזו, אבל נראה לי שעדיף להשכיר מהם מאשר לריב עם בעל בית שנעלם כל שניה על כל דבר קטן

#8 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 21/09/2012 - 14:26

למה אתם מלכלכים סתם?
א- האיזור דומה לרוב שכונה ד ואפילו יותר טוב מ-ד'...

ב- אלף שמונה מאות לשלושה חדרים משופצים כולל אינטרנט זה יקר?

ג-אני לא קשור לחברה הזו, אבל נראה לי שעדיף להשכיר מהם מאשר לריב עם בעל בית שנעלם כל שניה על כל דבר קטן

א- אנחנו לא מלכלכים סתם, זה אזור מזעזע, ואני אומרת את זה בתור מישהי שגם גרה בד' לא מעט שנים.
ב- באזור הזה? כן, זה יקר.
ג- ברור שעדיף בעל בית נחמד מאשר בעל בית מניאק, אבל דווקא לפי הפרסומים הם לא נשמעים לי משהו החברה האלה (דיור מותאם למחירי מחאה? פחחחחח)
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#9 אורח - ג'ורג'

אורח - ג'ורג'
  • אורחים

פורסם 21/09/2012 - 16:40

האיזור הוא איזור סטנדרטי ולאחרונה הוא מאוד מתפחת ומשתפר.
המחירים באתר סבירים מאוד ובהנתן שהחברה גם מתחזקת את הדירות ומציעה שירותים נילווים אז זו עיסקה טובה.

הכותב לא קשור לחברה הנל אבל כן גר באיזור.

למה אתם מלכלכים סתם?
האיזור דומה לרוב שכונה ד ואפילו יותר טוב מ-ד'...

אלף שמונה מאות לשלושה חדרים משופצים כולל אינטרנט זה יקר?

אני לא קשור לחברה הזו, אבל נראה לי שעדיף להשכיר מהם מאשר לריב עם בעל בית שנעלם כל שניה על כל דבר קטן

פה חשדתי

#10 אמאל'ה

אמאל'ה
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 22/09/2012 - 22:12

שלום,
אני נציגה מחברת אמאל'ה, ואני מאוד מעריכה את התגובות של כולם. אנחנו חברה חדשה והדעות שלכם הם הדרך שלנו ללמוד. אגיב כאן לחלק מהתגובות לכתבה.

א - שכונה ג': השכונה היא שכונה קשה, וזאת הסיבה שהחלטנו לרכז את הפעילות שלנו שם. יש לשכונה הרבה יתרונות לסטודנטים באוניברסיטה, כגון הקרבה לאוניברסיטה ולסורוקה, לתחנת הרכבת, למרכז הספורט, גישה קלה למרכז העיר, וכו'. הרבה סטודנטים כבר גרים באיזור, דבר שעזר לשיקום השכונה בשנים האחרונות. בנוסף, העירייה בעצמה השקיעה בשכונה בשיפוץ הרחובות וגנים ציבוריים. המטרה שלנו היא להגדיל את ריכוז הסטודנטים באיזור כדי שהוא יהיה עוד יותר אטרקטיבי. אנחנו מתכננים לעבוד עם העירייה, עמותות ויזמים חברתיים פרטיים כדי לעודד ולזרז התקדמות התהליך.

ב - איכות הדירות: אנחנו עושים כל מאמץ כדי שהדירות שלנו יהיו באיכות הטובה ביותר. כל הדירות שופצו לאחרונה (חלקם עוד באמצע השיפוצים), עם מזגנים חדשים, מכישירי מטבח איכותיים וחדשים, ריהוט חדש ומלא (בכל חדר מיטה זוגית, שולחן כתיבה וארון, ובסלון יש ספות, ופינת אוכל), ואינטרנט אלחוטי. בנוסף לכל אלו, יש לנו צוות של סטודנטים שמאומנים לעזור בכל בעיה שיכולה לעלות בדירה.

ג - מחירים: עשינו חקר שוק בכל השכונות שקרובות לאוניברסיטה וחושבים שמחירי הדירות והשירותים שלנו מאוד סבירים. בכל זאת, בתגובה לדבריכם, אנחנו מזמינים את משתתפי הפורום לבוא ולראות את הדירות שעדיין פנויות ולתת לנו את דעותיכם על שווי הדירות. הסטודנטים שגרים בדירות שלנו יכולים להעיד שאנחנו תמיד מוכנים להוריד מחירים כדי שיתאימו לצרכי הסטודנט.

אנחנו מצפים לשמוע מכם,
בטי
08-655-4455
beth@emmaleh.com

#11 אורח - שלי

אורח - שלי
  • אורחים

פורסם 11/01/2016 - 21:28

שלום,
אני נציגה מחברת אמאל'ה, ואני מאוד מעריכה את התגובות של כולם. אנחנו חברה חדשה והדעות שלכם הם הדרך שלנו ללמוד. אגיב כאן לחלק מהתגובות לכתבה.

א - שכונה ג': השכונה היא שכונה קשה, וזאת הסיבה שהחלטנו לרכז את הפעילות שלנו שם. יש לשכונה הרבה יתרונות לסטודנטים באוניברסיטה, כגון הקרבה לאוניברסיטה ולסורוקה, לתחנת הרכבת, למרכז הספורט, גישה קלה למרכז העיר, וכו'. הרבה סטודנטים כבר גרים באיזור, דבר שעזר לשיקום השכונה בשנים האחרונות. בנוסף, העירייה בעצמה השקיעה בשכונה בשיפוץ הרחובות וגנים ציבוריים. המטרה שלנו היא להגדיל את ריכוז הסטודנטים באיזור כדי שהוא יהיה עוד יותר אטרקטיבי. אנחנו מתכננים לעבוד עם העירייה, עמותות ויזמים חברתיים פרטיים כדי לעודד ולזרז התקדמות התהליך.

ב - איכות הדירות: אנחנו עושים כל מאמץ כדי שהדירות שלנו יהיו באיכות הטובה ביותר. כל הדירות שופצו לאחרונה (חלקם עוד באמצע השיפוצים), עם מזגנים חדשים, מכישירי מטבח איכותיים וחדשים, ריהוט חדש ומלא (בכל חדר מיטה זוגית, שולחן כתיבה וארון, ובסלון יש ספות, ופינת אוכל), ואינטרנט אלחוטי. בנוסף לכל אלו, יש לנו צוות של סטודנטים שמאומנים לעזור בכל בעיה שיכולה לעלות בדירה.

ג - מחירים: עשינו חקר שוק בכל השכונות שקרובות לאוניברסיטה וחושבים שמחירי הדירות והשירותים שלנו מאוד סבירים. בכל זאת, בתגובה לדבריכם, אנחנו מזמינים את משתתפי הפורום לבוא ולראות את הדירות שעדיין פנויות ולתת לנו את דעותיכם על שווי הדירות. הסטודנטים שגרים בדירות שלנו יכולים להעיד שאנחנו תמיד מוכנים להוריד מחירים כדי שיתאימו לצרכי הסטודנט.

אנחנו מצפים לשמוע מכם,
בטי
08-655-4455
beth@emmaleh.com

הלכתי היום לראות דירה , משופצת לחלוטין, נקייה , הכל נקי, מכשירי חשמל חדשים לגמרי , הבחור שהראה לנו את הדירה אדיב ונחמד, בקיצור , שוקלים בחיוב.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים