מעבר לתוכן

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 אורח - אלכסיי

אורח - אלכסיי
  • אורחים

פורסם 14/06/2015 - 14:09

שלום לכולם,

ברצוני להעלות את נושא המודעות לשימוש בחומרי הדברה ירוקה כאשר מבצעים הדברת מזיקים בבית! זה נושא שלא תמיד אנחנו חושבים עליו לעומק ופשוט פועלים על אוטומט מבלי להבין את ההשלכות העמוקות שיש לנושא. לאחר שערכתי סקר ובדקתי מה אנשים מחפשים כאשר הם נדרשים להזמין מדביר לביצוע ריסוס בבית, התוצאה לא הפתיעה אותי. הם מחפשים - מחיר להדברה בבית. כן, כן, הפכנו להיות אנשים שכל מה שמעניין אותנו זה מחירים וכמה עולה לנו הדבר שאותו אנחנו צריכים! וזה עצוב שזה ככה! בטח במקרים כאלו של שימוש בחומרי הדברה רעילים ומסוכנים!

היחידים שיש להם מודעות לנושא הם אלו שיש להם גם אינטרס או עמידה בסיכון - נשים בהריון, בעלי בית שמחזיקים חיות מחמד בבית, וכדומה.. ומעטים הצדיקים שגם זכו לחשוב על הסביבה ועל ההשפעה שיש לחומרי הדברה עליה!

אז כן חברים, יש כזה דבר שנקרא הדברה ירוקה ולמעשה זהו תחום פופולארי שלא רק שומר על הסביבה, אלא גם מגן עליכם מפני הרעלה בבית! נכון שלפעמים חייבים לבצע ריסוס בבית ואין מנוס מהרחקת החרקים והמזיקים כדי שנוכל להמשיך אורח חיים נהנתני ואגואיסטי, סליחה על הציניות והביקורת אבל זה נכון.. כי על אותו יתוש אף אחד לא חושב, אנחנו חושבים רק על העקיצה שהוא עוקץ אותנו.

מצרף חומר על הנושא הזה של הדברה ירוקה ואשמח מאוד אם תקראו ותחכימו, ועוד יותר - אם תפיצו ותשתפו את זה לחברים שלכם כדי שגם הם ידעו שאפשר לבחור נכון ולהגיע לאותם תוצאות יעילות גם בלי לפגוע במקום הזה שכולנו חיים בו ונהנים ממנו! תודה והמשך יום נעים לכולם.

חומר לקריאה בנושא - הדברה ירוקה לריסוס בבית

#2 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/08/2015 - 13:16

אני רוצה להמליץ על חברת מגנור הדברה אלקטרונית אשר ידידותית לסביבה. המרחיקה עטלפים, יונים ומכרסמים בשיטה של אולטרה סאונד. חברת מגנור מאמינה כי לכל חיה יש תפקיד בטבע, לכן זכותה לחיות בסביבתה הטבעית. ניתן

לרכוש מידע נרחב באתר החברה http://www.magnor.co.il.

#3 אורח - נופר

אורח - נופר
  • אורחים

פורסם 23/08/2015 - 13:16

אני רוצה להמליץ על חברת מגנור הדברה אלקטרונית אשר ידידותית לסביבה. המרחיקה עטלפים, יונים ומכרסמים בשיטה של אולטרה סאונד. חברת מגנור מאמינה כי לכל חיה יש תפקיד בטבע, לכן זכותה לחיות בסביבתה הטבעית. ניתן

לרכוש מידע נרחב באתר החברה http://www.magnor.co.il.

#4 אורח - נופר

אורח - נופר
  • אורחים

פורסם 23/08/2015 - 13:17

אני רוצה להמליץ על חברת מגנור הדברה אלקטרונית אשר ידידותית לסביבה. המרחיקה עטלפים, יונים ומכרסמים בשיטה של אולטרה סאונד. חברת מגנור מאמינה כי לכל חיה יש תפקיד בטבע, לכן זכותה לחיות בסביבתה הטבעית. ניתן לרכוש מידע נרחב באתר החברה http://www.magnor.co.il.

#5 עמית חבצלת

עמית חבצלת
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 02/04/2016 - 21:31

אם מדברים על העלאת המודעות בנושא של הדברה ירוקה אז אני רוצה לציין לטובה ולהמליץ על חברת הדברה מעולה שנותנת שירותי הדברה מתקדמים נגד כל סוגי המזיקים. חברת הדברה זו מתמחה בשיטות הדברה ירוקה מתקדמות ומציעה לכם מגוון רחב של פתרונות הדברה מצויינים עם דגש רב על בריאותכם. 

כאשר אנחנו מחליטים לבצע ריסוס לבית וזה לא משנה אם מדובר בהדברת נמלים, הדברת פרעושים, הדברת תיקנים וכו כדאי תמיד לדרוש רישיון הדברה מהמדביר ולדאוג שהוא יבצע הדברה ירוקה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים