מעבר לתוכן

- - - - -

הטיפ שלי

• Please log in to reply
112 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 31/05/2007 - 01:35

היי,
חשבתי שאולי נפתח שרשור בו כל אחת נותנת את הטיפ או הטיפים האישיים שלה בנוגע לטיפוח. נראה לי שיהיה נחמד.

ואני אתחיל עם עם כמה שלי:

- מסכה לשיער לעולם תהיה אפקטיבית יותר כאשר עוטפים את השיער הרטוב עליו מרוחה המסיכה במגבת וממתינים כעשר דקות לפני השטיפה.
- עדיף שלא לעסוק בענייני מריטת שיער (רגליים, גבות וכו' וכו') בזמן מחזור. ראשית ישנה רגישות יתר ולכן כואב יותר, שנית, השערה צומחת מהר יותר בימים אלו (ענייני הורמונים וכאלה) ולכן חבל על האנרגיה המיותרת, שכן העשורת יופיעו מהר יתר.
- ואם כבר בענייני הסרת שיער עסקינן, ישנה משחה מצויינת בשם Biafin שמסייעת בהורדת הגירוי או פצעונים שעשויים להופיע לאחר הסרת השיער. משחה שמצויין שתהיה בבית בלי קשר, שכן היא טובה גם לכוויות, עקיצות וכו'. (לא צריך מרשם רופא).

יאללה, יאללה, מחכה לעוד.

#2 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 31/05/2007 - 12:19

אחלה רעיון...
ואני אתחיל עם עצה מהפכנית למסיכת שיער ביתית וטובה:

אם את רוצה לתת לשערותייך טיפול מחייה מתים, אם השיער שלך יבש, דהוי, קצוץ, קטסטרופאלי ( :P קצת הגזמתי...) קח/י מיונז... כן כן, מיונז... (חלבונים ושמן, נו ברור!) משוח/י על שיערך שפשפ/י ת עור הקרקפת עטפ/י במגבת חמה (כזו שהרטבת במיים חמים וסחטת) והשאיר/י לחצי שעה שעה או יותר... יעשה לך פלאים השיער..

וטיפ נוסף לבינתיים: טיפול יופי פנימי לעור פנייך: התחילי את היום בשתיית מיץ לימון טרי מלימון שלם. חמוץ לך? מהלי אותו במים... אגב, שתיית הרבה מיים במהלך היום יעשו פלאים לעור בלי שום קשר.
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

#3 Dr.C

Dr.C

כסף

• רשומים+
  • 4793 הודעות:

פורסם 31/05/2007 - 12:34

אני אתחיל עם המגזר הגברי, עצה מעולה לטיפוח אישי לגבר:
דיאודורנט ספרי ומעט אפטר על הצוואר.. ניתן אף להתקלח לפני כדי להשלים את הטיפוח
"Sometimes you just have to pee in the sink" אני בבוקובסקי

http://sato.cafe.themarker.com

#4 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 31/05/2007 - 12:36

אני אתחיל עם המגזר הגברי, עצה מעולה לטיפוח אישי לגבר:
דיאודורנט ספרי ומעט אפטר על הצוואר.. ניתן אף להתקלח לפני כדי להשלים את הטיפוח

ניתן? לא ממש רצוי? :unsure:
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

איפה שהיינו מדברים?...

אל תעזבו את הילדים לבדם!

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

#5 hypnotic

hypnotic

יותר טוב כלום מכמעט - א.מזרחי :-)

• רשומים+
  • 1344 הודעות:

פורסם 13/06/2007 - 21:55

להסרת איפור (כולל איפור עיניים) בקלילות וביעילות כדאי להשתמש במגבונים לחים ללא אלכוהול, ולאחר מכן לשטוף את הפנים :-)

#6 SLY

SLY

ברונזה

• רשומים+
  • 997 הודעות:

פורסם 13/06/2007 - 22:06

סרק\י את השיער 40 פעם בכל צד.
בואו לרכב איתי על גב הקשת בענן, זה משהו שרציתי לעשות מזמן!

.The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong

Light travels faster than sound. This is why some
.people appear bright until you hear them speak

#7 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 14/06/2007 - 00:02

סרק\י את השיער 40 פעם בכל צד.

את סופרת ? !!!!

טוב .... בכל אופן הטיפ שלי
למי שמכיר את הכריות המיוחדות שמחממים במיקרו
לחימום הגוף בחורף ?
אלה שעשויות מקליפות כוסמת ניתן גם לשים במקפיא
ובימי קיץ חמים במיוחד זה פשוט מרענן.

אל תאמינו לי , תנסו !!!!

#8 smadjibaba

smadjibaba

מה תודה? תתפשטי!

• רשומים+
  • 888 הודעות:

פורסם 14/06/2007 - 15:43

למתולתלות...
מוס לשיער פשוט מפסל כל תלתל ותלתל... הקטע הוא שברוב המקרים הוא גם מקשה את השיער.

אני שמה אחרי המקלחת שמן מרוקאי, מסתרקת, ואח"כ שמה מוס...יוצא מדהים!!!
אפשר במקום שמן מרוקאי לשים גם טיפ'לה קרם לחות, ועדיף להימנע מאלו לשיער מתולתל שהם נוטים להיות ממש "דבקיים" לאחרונה.

פתרון מעולה לנסיעות:
המגבונים לחים להסרת איפור מעולים פשוט (גם הזולים ביותר). מסירים היטב גם מסקרה עמידה במים. בדוק.
אז כשאני נוסעת לכל מיני מקומות, זה פריט חובה אצלי בתיק. בבית אני מעדיפה תכשירים ייעודיים...
חוצמזה- קרם גוף או קרם ידיים יכולים לשמש תחליף לחומר לשיער בנסיעות (ורק בנסיעות.. בבית עדיף להשקיע קצת יותר). חוסך מקום בתיק...
שכל עושה מקום!!!

#9 מקופלת

מקופלת

ברונזה

• רשומים+
  • 721 הודעות:

פורסם 14/06/2007 - 16:12

אחלה רעיון...
ואני אתחיל עם עצה מהפכנית למסיכת שיער ביתית וטובה:

אם את רוצה לתת לשערותייך טיפול מחייה מתים, אם השיער שלך יבש, דהוי, קצוץ, קטסטרופאלי ( :P קצת הגזמתי...) קח/י מיונז... כן כן, מיונז... (חלבונים ושמן, נו ברור!) משוח/י על שיערך שפשפ/י ת עור הקרקפת עטפ/י במגבת חמה (כזו שהרטבת במיים חמים וסחטת) והשאיר/י לחצי שעה שעה או יותר... יעשה לך פלאים השיער..
וטיפ נוסף לבינתיים: טיפול יופי פנימי לעור פנייך: התחילי את היום בשתיית מיץ לימון טרי מלימון שלם. חמוץ לך? מהלי אותו במים... אגב, שתיית הרבה מיים במהלך היום יעשו פלאים לעור בלי שום קשר.

האם אפשר לשים מסיכה לשיער / מיונז ( :blink: ) על שיער יבש? או על שיער רטוב ללא חפיפה? או שמומלץ לחפוף לפני?
ובנוגע למיונז - לילי, מהי בערך הכמות שאת שמה? ואיזה ניחוח זה משאיר לשיער...?
תודה! :)
חייכו - הכל לטובה! :)

#10 biAtch*2

biAtch*2

!Say my name BIATCH

• רשומים+
  • 8423 הודעות:

פורסם 15/06/2007 - 00:49

למתולתלות...
מוס לשיער פשוט מפסל כל תלתל ותלתל... הקטע הוא שברוב המקרים הוא גם מקשה את השיער.

אני שמה אחרי המקלחת שמן מרוקאי, מסתרקת, ואח"כ שמה מוס...יוצא מדהים!!!
אפשר במקום שמן מרוקאי לשים גם טיפ'לה קרם לחות, ועדיף להימנע מאלו לשיער מתולתל שהם נוטים להיות ממש "דבקיים" לאחרונה.

פתרון מעולה לנסיעות:
המגבונים לחים להסרת איפור מעולים פשוט (גם הזולים ביותר). מסירים היטב גם מסקרה עמידה במים. בדוק.
אז כשאני נוסעת לכל מיני מקומות, זה פריט חובה אצלי בתיק. בבית אני מעדיפה תכשירים ייעודיים...
חוצמזה- קרם גוף או קרם ידיים יכולים לשמש תחליף לחומר לשיער בנסיעות (ורק בנסיעות.. בבית עדיף להשקיע קצת יותר). חוסך מקום בתיק...

איזה מוס את שמה? כי יש גם מוסים שהם דביקים כאלה.. אני לא ממליצה על קרמים של אינדולה..
השולפות המהירות מהמערב

היי היי היייייי, לא שומעים אותכם!!!!!

The biatch-s u love 2 hate

היכן תמצאי גבר מושך, מצחיק, פיקח, רגיש, סקסי, רומנטי ומסודר? בקולנוע!!

One is a genius, the other's insane

תזכורת :)

#11 smadjibaba

smadjibaba

מה תודה? תתפשטי!

• רשומים+
  • 888 הודעות:

פורסם 17/06/2007 - 03:06

איזה מוס את שמה? כי יש גם מוסים שהם דביקים כאלה.. אני לא ממליצה על קרמים של אינדולה..

אני קונה שנים אותו מוס של "וולה פלקס"
בכל אופן, הוא בצבע זהב נחושת, עם מכסה כחול כהה...
הוא עובד לכל מיני סוגים של מתולתלות, לכל החברות שלי יש גם. הוא מעולה.
אני קניתי קרם של כיף למתולתלות.. אני יכולה לעשות איתו אומנות פלסטית כי הוא דביק ביותר.
העברתי אותו לחבר שלי.
עם אינדולה היה לי אותו סיפור- הם גם ממש דביקים. זה מעצבן כי מי שמתולתלת לא צריכה להדביק את התלתלים בדבק אלא לדאוג שלא יתפזרו להן שיערות בין התלתלים.

חוצמזה שבסוף השבוע האחרון- גיליתי משהו מדהים (שאמרו לי אך רק עכשיו בדקתי וזה אכן עובד!!):
אם נגיד אתמול חפפתי ושמתי מוס. והיום בבוקקר אני קמה, ואין לי כוח לחפוף אז פשוט מאוד (וזה עובד עם המוס שלי) אני מעבירה אצבעות רטובות על התלתלים (משתדלת על כל השיער) והתלתלים נדבקים שוב מחדש וכשהשיער מתייבש הוא נראה מ-ע-ו-ל-ה!! אני בהלם!!!

אז זה אומר שעכשיו הייתי בלי לחפוף יומיים וחצי (כי הייתי אצל ההורים של החבר- אז זה פשוט היה ממש נוח!!!) והשיער נראה סוף הדרך.
שכל עושה מקום!!!

#12 אורח - 93EA50

אורח - 93EA50
  • אורחים

פורסם 18/06/2007 - 17:11

מוס נמוג של נטורל פורמולה חבל"ז :wub:

#13 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 19/06/2007 - 13:13

האם אפשר לשים מסיכה לשיער / מיונז ( :blink: ) על שיער יבש? או על שיער רטוב ללא חפיפה? או שמומלץ לחפוף לפני?
ובנוגע למיונז - לילי, מהי בערך הכמות שאת שמה? ואיזה ניחוח זה משאיר לשיער...?
תודה! :)

היי, כמות ככמות הקונדישינר שאת שמה על השיער, כמובן זה תלוי באורך ובעובי השיער. הריח, אה... המממ... לא משהו אבל לסיים בחפיפה מן הסתם...

טיפ נוסף:
שכחו ממחדדי עפרונות איפור, סתם עוד לעשות עליכן כסף, מחדד עפרונות ממתכת, כן, זה שעולה 80אגורות, יעשה עבודה פי 7 יותר טובה!
מנסיון

איפה שהיינו מדברים?...

אל תעזבו את הילדים לבדם!

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

#14 smadjibaba

smadjibaba

מה תודה? תתפשטי!

• רשומים+
  • 888 הודעות:

פורסם 23/06/2007 - 05:19

היי, כמות ככמות הקונדישינר שאת שמה על השיער, כמובן זה תלוי באורך ובעובי השיער. הריח, אה... המממ... לא משהו אבל לסיים בחפיפה מן הסתם...

טיפ נוסף:
שכחו ממחדדי עפרונות איפור, סתם עוד לעשות עליכן כסף, מחדד עפרונות ממתכת, כן, זה שעולה 80אגורות, יעשה עבודה פי 7 יותר טובה!
מנסיון

הניסיון גם שלי, נתקעתי בלי מחדד עפרונות וחידדתי במחדד שהיה לי במגרה- אותו הדבר בדיוק..

מוס נמוג של נטורל פורמולה חבל"ז :wub:

אני שמה וולה פלקס של וולה.. כבר שנים..
שכל עושה מקום!!!

#15 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 23/06/2007 - 10:59

איזה שרשור פצצות :וי:
אני שמה את כפות הרגליים פעם בשבוע בקצף אמבט עם מים חמים- עושה נפלאות.
מוס לשיער בתור מתולתלת- משתמשת בשל שוקי זיקרי עם תרסיס לאחר פן. עכשיו התחלתי להשתמש בפן דיפיוזר שמעצב לי את התלתלים :punk:
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים