מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אשכול בעלי/ות מקצוע

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 09/01/2008 - 16:14

החלטנו לרכז לכם את כל המידע שחוזר על עצמו פה בפורום, כדי להקל עליכם את ההתמצאות. נערוך ונוסיף לינקים נוספים בהמשך.

שרשור קוסמטיקאיות- באר שבע

קוסמטיקאיות מחוץ לבאר שבע

שרשור מאפרות

תופרים ותופרות בעיר

שרשור מספרות

המלצות לספא

אינפרא אדום

מכונים להסרת שיער בלייזר

שרשור טיפוח הציפורניים

ההודעה נערכה על ידי lily: 10/11/2008 - 12:42

אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#2 אורח - רינה

אורח - רינה
  • אורחים

פורסם 21/02/2008 - 16:40

טכנאית ציפורניים מוסמכת, שימוש בחומרים איכותיים וברמה גבוהה, קישוטי ציפורניים מרהיבים.
התקשרי אלי ובואי לקבל פינוק כי מגיע לך :)

רינה 052-5523477

תמונה מצורפת

#3 lily

lily

resistance is useless

• רשומים+
  • 1576 הודעות:

פורסם 15/03/2008 - 01:19

מדי פעם השרשורים מתעדכנים עם עוד בעלי מקצוע חדשים.
שווה להיכנס ולהתעדכן!
:וי:
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve

במה נישתמש למלא את החללים הריקים,
איפה שהיינו מדברים?...
איך אני ממלא את המקומות הסופיים? איך אני משלים את החומה???

לאן החבר'ה הרעים הולכים כשהם מתים? הם לא הולכים לגן עדן איפה שהמלאכים עפים

הביאו את הבנים חזרה הבייתה!
אל תעזבו את הילדים לבדם!
הביאו את הבנים חזרה הבייתה!

חוות סוסים הרי יהודהתמונה מצורפת

איזה יופי!!!תמונה מצורפת

#4 אורח - מישהי.....

אורח - מישהי.....
  • אורחים

פורסם 22/01/2009 - 19:47

[b]הי לכולן!

מחפשת מישהי שעשתה אינפרא אדום בב"ש ויכולה להמליץ על מישהי?

תודה מראש :)[/b]

#5 אורח - אורח - אייל

אורח - אורח - אייל
  • אורחים

פורסם 09/03/2009 - 16:17

אני מחפש קוסמטיקאיות עם הרבה קשרים הבנתי שאולי קוסמטיקאית כזאת תוכל לעזור לי להשיג את הבושם ההוא שבעל מפורסם רקח לאישתו בטוסקנה

#6 שחר גפני מגזין יופי!

שחר גפני מגזין יופי!

ברונזה

• רשומים+
  • 675 הודעות:

פורסם 09/03/2009 - 23:27

אני מחפש קוסמטיקאיות עם הרבה קשרים הבנתי שאולי קוסמטיקאית כזאת תוכל לעזור לי להשיג את הבושם ההוא שבעל מפורסם רקח לאישתו בטוסקנה

עוד פעם השטות הזו , בכל פורום מישהו כותב את השטות הזו.
הבנתי, עושים טיזר שיווקי לבושם חדש שהשקתו קרובה ורוצים ליצור סקרנות אבל די להגזמות.

#7 אורח - אורח - לולה

אורח - אורח - לולה
  • אורחים

פורסם 10/03/2009 - 12:58

אני עשיתי IPL
בבאר שבע!
ומוכנה לענות על כל שאלה :)

#8 אורח - אורח - פלורה

אורח - אורח - פלורה
  • אורחים

פורסם 30/03/2009 - 21:18

לי יש אחת מעולה! אני כבר מטופלת אצלה שנתיים ואני לא מחליפה אותה באף אחת אחרת! ותמיד תמיד יש לה רכילות מעניינת. הבעיה היחידה שהיא יושבת בכיכר המדינה והמחיר שהיא לוקחת בהתאם..

#9 אורח - לורן

אורח - לורן
  • אורחים

פורסם 03/04/2009 - 11:06

לי יש אחת מעולה! אני כבר מטופלת אצלה שנתיים ואני לא מחליפה אותה באף אחת אחרת! ותמיד תמיד יש לה רכילות מעניינת. הבעיה היחידה שהיא יושבת בכיכר המדינה והמחיר שהיא לוקחת בהתאם..

השאלה היא אם הרכילויות שוות את הכסף
היא ספרה לך משהו שמצדיק את המחיר?

#10 אורח - JennyKravitz

אורח - JennyKravitz
  • אורחים

פורסם 10/05/2009 - 20:06

ציפורניים חלשות ומתפצלות היא בעיה למטרידה נשים רבות. באופן כללי מצב הציפורניים משקף את הבריאות הכללית, לכן יש להקפיד על תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, להימנע מלחץ במידת האפשר ולהשתדל לא לכסוס ציפורניים במבחנים... :unsure:

יחד עם זאת עם ברצונך לשפר את מראה ציפורנייך, בניית ציפורניים היא פיתרון מעולה, בתנאי שהיא נעשית בתנאי עבודה טובים תוך הקפדה על בריאות ושלמות ציפורנייך. הינה כמה עקרונות שיעזרו לך למצוא את המקום האידיאלי לטיפוח הציפורן:

• וותק טכנאית הציפורניים-בניית ציפורניים כרוכה בפעולות רבות המצריכות ידע מיומנות וניסיון, לכן וותק של בונת ציפורניים מאוד משמעותי גם לתוצאה הסופית וגם לשמירה על בריאות הציפורן
  • שיטת עבודה - ככלל ישנן שיטות עבודה שונות בתחום. הנפוצות והטובות ביותר הן בנייה באקריל או בנייה בג'ל. לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות, אך בגדול ההבדל בין השניים הוא שבנייה באקריל מאוד חזקה ואמינה, בנייה בג'ל נראת מאוד טבעית. את צריכה לבחור את השיטה העדיפה עלייך ולשאול את הטכנאית באיזו שיטה היא עובדת
  • מחיר - רוב המחירים בב"ש נעים בין 70-100 ש"ח למילוי, ו140-180 ש"ח לבנייה. שימי לב, מחירים נמוכים מאלו עשויים לרמז על ביקוש נמוך של הטכנאית או ניסיון מועט, בכל מקרא סביר להניח שמדובר בעבודה בינונית ומטה וסיכון של בריאות הציפורן. כמו כן הפרש של כמה שקלים מעלה, עשוי להוות הבדל גדול באיכות העבודה.
לשאלות נוספות את מוזמנת להתקשר: 050-8642410
או להכנס לפורום בניית ציפורניים כאן: http://forum.bgu.co....howtopic=237322
או לאתר האינטרנט: http://jennykravitz....jenny/index.htm

תמונה מצורפת

#11 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/03/2010 - 19:16

אני רוצה להמליץ בחום על אפילטורית מקצועית ומדהימה, שמה רות ארבלי.

הגעתי אליה לאחר חיפוש בפורום זה.

היא יושבת בתוך מספרת שמעוני, בקומה למעלה.

מחיר טיפול לא זול, אבל שווה כל שקל. אני לא מפרסמת מחיר, כי אני לא יודעת אם זה הוגן כלפיה.

היום הייתי אצלה בטיפול, וגיליתי שאפשר להיפטר מנקודות אדומות שיש בפנים ובגוף. רופא עור אמר לי שאין מה לעשות, ושזה פונקציה של גיל, ורות מיד כשהיא ראתה את זה, התחילה לטפל בנקודות האלו ופשוט העלימה אותן!!! הייתי מופתעת לגמרי!! הגעתי אליה לטיפול בהסרת שיער, ובסוף היא הורידה לי נקודות :-)))

מספר הטלפון שלה הוא: 08-6270759

נייד: 054691001

#12 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 23/03/2010 - 19:17

אני רוצה להמליץ בחום על אפילטורית מקצועית ומדהימה, שמה רות ארבלי.

הגעתי אליה לאחר חיפוש בפורום זה.

היא יושבת בתוך מספרת שמעוני, בקומה למעלה.

מחיר טיפול לא זול, אבל שווה כל שקל. אני לא מפרסמת מחיר, כי אני לא יודעת אם זה הוגן כלפיה.

היום הייתי אצלה בטיפול, וגיליתי שאפשר להיפטר מנקודות אדומות שיש בפנים ובגוף. רופא עור אמר לי שאין מה לעשות, ושזה פונקציה של גיל, ורות מיד כשהיא ראתה את זה, התחילה לטפל בנקודות האלו ופשוט העלימה אותן!!! הייתי מופתעת לגמרי!! הגעתי אליה לטיפול בהסרת שיער, ובסוף היא הורידה לי נקודות :-)))

מספר הטלפון שלה הוא: 08-6270759

נייד: 0547691001

שכחתי סיפרה בנייד.

#13 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 24/03/2010 - 21:45

חברות יקרות,

אני לרוב לא כותבת המלצות על בעלות מקצוע, אבל הפעם אני חייבת!

אני עושה שעווה מספיק שנים בשביל להבחין בין מי שעושה עבודה "חפארית", לכאורה עושה לי טובה שהיא מעניקה לי שירות, אגרסיבית ולא פדנטית, לעומת מי שעושה עבודה טובה, נקייה, בעדינות, ומתעקשת לא לשלוח אותי לדרכי לפני שהיא בודקת 5 פעמים שהעבודה הושלמה.

היום ביקרתי אצל אחת הקוסמטיקאיות הטובות ביותר מבין אלו שהייתי אצלן, ואני לא מתכוונת רק לאזור ב"ש, בכלל- היא טובה יותר מכל האחרות שהייתי אצלן במרכז.

קוראים לה מיה, 0528576580, היא עושה עבודה נהדרת וגובה מחיר הוגן ביותר (!), ובכלל, היא כל כך מקסימה ועדינה, באמת ששווה להגיע עד אליה.

אז כן, יש מעין "קטץ'"- היא גרה בנחל עשן, וגם בשבילי זו הייתה התלבטות אם להגיע אליה או לא, אבל השיקול לא אמור להתחשב במרחק כאשר האופציות שקרובות אליי עובדות בצורה גרועה, מכאיבה ובכלל לא נקייה. באמת שהיא שווה את זה.

אלו מכן שמכירות אותי יודעות שאני לא בעלת עסק בב"ש, אין לי מה להרוויח מן ההמלצה הזו- אני באמת עושה זאת כי היא טובה, ואני בעצמי תמיד מחפשת המלצות, אז היה חשוב לי לתרום את דעתי לבחורות אחרות.

בברכת חג שמח, כשר ולא משמין,

אני
B)

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#14 מוריה

מוריה

יגעת ומצאת? תאמין.

• רשומים+
  • 1735 הודעות:

פורסם 09/04/2010 - 15:32

חברות יקרות,

אני לרוב לא כותבת המלצות על בעלות מקצוע, אבל הפעם אני חייבת!

אני עושה שעווה מספיק שנים בשביל להבחין בין מי שעושה עבודה "חפארית", לכאורה עושה לי טובה שהיא מעניקה לי שירות, אגרסיבית ולא פדנטית, לעומת מי שעושה עבודה טובה, נקייה, בעדינות, ומתעקשת לא לשלוח אותי לדרכי לפני שהיא בודקת 5 פעמים שהעבודה הושלמה.

היום ביקרתי אצל אחת הקוסמטיקאיות הטובות ביותר מבין אלו שהייתי אצלן, ואני לא מתכוונת רק לאזור ב"ש, בכלל- היא טובה יותר מכל האחרות שהייתי אצלן במרכז.

קוראים לה מיה, 0528576580, היא עושה עבודה נהדרת וגובה מחיר הוגן ביותר (!), ובכלל, היא כל כך מקסימה ועדינה, באמת ששווה להגיע עד אליה.

אז כן, יש מעין "קטץ'"- היא גרה בנחל עשן, וגם בשבילי זו הייתה התלבטות אם להגיע אליה או לא, אבל השיקול לא אמור להתחשב במרחק כאשר האופציות שקרובות אליי עובדות בצורה גרועה, מכאיבה ובכלל לא נקייה. באמת שהיא שווה את זה.

אלו מכן שמכירות אותי יודעות שאני לא בעלת עסק בב"ש, אין לי מה להרוויח מן ההמלצה הזו- אני באמת עושה זאת כי היא טובה, ואני בעצמי תמיד מחפשת המלצות, אז היה חשוב לי לתרום את דעתי לבחורות אחרות.

בברכת חג שמח, כשר ולא משמין,

אני
B)

באת לי בזמן עם ההמלצה הזאת, תודה! :)
תוכנית הדירות הפתוחות? קרן משה? מלגות? דירה חינם? ->פורום היחידה למעורבות חברתית

מאפרת מקצועית ומדריכת פסיכומטרי - אפשר לפנות בה"פ :-)

I hitched a ride with a vending machine repair man
He says he's been down this road more than twice
He was high on intellectualism
I've never been there but the brochure looks nice
Jump in, let's go
Lay back, enjoy the show
Everybody gets high, everybody gets low,
These are the days when anything goes

Everyday is a winding road
I get a little bit closer
Everyday is a faded sign
I get a little bit closer to feeling fine

#15 אורח - מירית

אורח - מירית
  • אורחים

פורסם 17/11/2010 - 23:39

היי בנות :)

רצתי להמליץ על מעצבת גבות מדהימה ... :) !
מאז שהגעתי לב''ש חיפשתי מישהי ממש טובה כמו בבית במרכז ולא מצאתי .. עד.. שאכלתי במקרה בסבא ג'פטו ואמרו לי שבמספרה ליד (סלון ויקטור) יש מישהי אלופה בעיצוב גבות...
{ היא גם עושה שזירת ריסים , קעקועי חינה , איפור קבוע והסרת שער בשעווה כמובן)

אני מאוד אהבתי היחס האישי, הפינוק והתוצאות הטובות
מומלצת במיוחד :)

זיו- 0546253319

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים