מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מישהי שמעה על ד"ר אילן זמיר?

• Please log in to reply
162 replies to this topic

#151 אורח - שרון

אורח - שרון
  • אורחים

פורסם 14/12/2012 - 00:56

אם טופלתם אצ דר זמיר פנו למשרד הבריאות ראו אזהרה שלהם שצאה ב28/11/12 - צריך לפנות ליחידה לחקר פשע פרמצבטי

האזהרה כלשונה: משרד הבריאות מיידע את הציבור כי נמצאו תכשירים וקרמים מחומרים שמקורם אינו ידוע אשר משווקים במרפאתו של ד"ר אילן זמיר בגבעת שאול בירושלים

משרד הבריאות מיידע את הציבור כי נמצאו תכשירים וקרמים מחומרים שמקורם אינו ידוע ובסימון "טבעיים בלבד" וחלקם אף מכילים חומרים תרופתיים פעילים, ששווקו במרפאתו של ד"ר אילן זמיר בגבעת שאול בירושלים. בביקורות שנערכו על ידי צוות היחידה למניעת פשיעה פרמצבטית וראש האגף לרפואה כללית במשרד הבריאות, ד"ר מיכאל דור, במרפאה העוסקת גם בהומיאופתיה התגלו תרופות ומוצרים שמקורם אינו ידוע ושאינם מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. בין המוצרים נמצאו גם תרופות שנרקחו כהכנות רוקחיות אשר לא אושרו על ידי משרד הבריאות ואשר בבדיקות מעבדה התגלו כמכילים חומרים תרופתיים פעילים. כמו כן, הכנות רוקחיות שאינן מסומנות בתאריכי תפוגה, ברשימת הרכיבים ובמידע נוסף כמתחייב על פי החוק, קרמים עליהם הכיתוב "רכיבים טבעיים בלבד" אשר מכילים בפועל חומרים פעילים תרופתיים, ותכשירים וזריקות הומיאופתיות שאינן מאושרות על ידי משרד הבריאות ושחלק מהם היו פגי תוקף. התרופות והמוצרים נמסרים, על פי החשד, למטופלים במרפאתו של ד"ר אילן זמיר בגבעת שאול בירושלים.

המשרד ממליץ לציבור שלא להמשיך ולצרוך מוצרים אלו, וממשיך בפעולותיו לסיום בדיקת המוצרים ונקיטת הצעדים המתאימים אל מול הרופא, ומשווקי המוצרים.

היי, יש לי נקודת חן שאני רוצה להסיר, וחשוב לי שזה יהיה ללא צלקת...
מצאתי באינטרנט מרפאה של הד"ר המדובר, ונאמר שהטיפול לא משאיר צלקות.

הנקודה "תמימה", ז"א נבדקתי אצל רופא עור והיא לא נראית בעייתית.
קראתי שרופאי עור לא מתלהבים מהשיטה הזו...

רציתי לשאול האם מישהי/מישהו עבר (או מכיר אישית מישהו שעבר) טיפול כזה ויוכל לחוות דעה.

תודה :)

#152 אורח - זמני

אורח - זמני
  • אורחים

פורסם 29/12/2012 - 20:09

שלום , 

אני קוראת את מה שרשמת פה עכשיו וגם אני מתעניינת באותו סוג טיפול , אם בכל זאת עברת את הטיפול אצל הד"ר אני אשמח לחוות דעת ממך. :)

#153 אורח - אורן שכטמן

אורח - אורן שכטמן
  • אורחים

פורסם 15/08/2013 - 08:50

אני קורא תגובות על שיטת ד"ר אילן זמיר לחיוב ולשלילה לדעתי עושים לשיטה עוול.
זה עובדתי שהשיטה קלה,נוחה,ופשוטה ללא שום ניתוח.אין על זה מעוררין וויכוח.
לגבי צלקת או לא צלקת הרופא עובד בשיטה זאת 20 שנה סביר להניח אים השיטה היתה משאירה צלקות או לא מוצלחת הוא היה מפסיק לטפל לפני המון שנים.
אני היתי במרפאה שלו וטופלתי במרפאה שלו יש עוד 20 אנשים בתור כל פעם שמחכים לטיפול תמיד אפשר לשאול אותם כי מחלקם כבר התחילו טיפול והתוצאות נראות עלהם לא צריך תמונות בשביל זה.
יש המון חששות לאלה שלפני טיפול הגיוני וסביר בהחלט.
אבל המינימום זה פשוט להגיע ליעוץ לראות ולהחליט בעצמך.
אני טופלתי אישית ואני יכול לומר בלב שלם השיטה עובדת !!!!
שיטה קלה,נוחה,פשוטה,ללא שום כאב סימן וצלקת.
אנחנו כאן בפורום רופאים אין לצפות שרופא שמטפל בשיטה אחת יפרגן
לרופא שמטפל בשיטה אחרת.
פשוט לכו להתרשם ולהחליט הכי פשוט והכי קל
זוהי הדרך הכי טובה להיות שלמים עם עצמכם
בהצלחה :))))

#154 אורח - עינת ב.

אורח - עינת ב.
  • אורחים

פורסם 10/02/2014 - 08:37

אני הלכתי לדוקטור זמיר והוא שם לי את החומר שלו על כמה נקודות בגוף ובפנים ולקח על זה מלא כסף והנקודות לא ירדו ולא שום דבר רק התנפחו והשאירו סימן אדום ומכוער!!! עד היום אני מתחרטת שהלכתי אליו. ד"ר זמיר הוא רמאי והלוואי שלאף אחד לא יקרה מה שקרה לי שהלכתי אליו בתמימותי ובצעד נואש כדי להHפטר מנקודות חן שנראו יותר טוב ממה שנשאר לי עכשיו במקומן   :(

#155 אורח - mia

אורח - mia
  • אורחים

פורסם 05/08/2014 - 23:02

מוזר.. אולי הוא היה עמוס או משהו..
לי הוא דווקא הסביר הכל בניחותא, היה נחמד והסביר לי איך זה עובד.
נכון, יקר.. אבל הוא לא ניסה לשכנע לעשות כמה והיה מאוד נחמד.

למרות שאני מודה שפעם אחת הייתי אצלו והיו המוווון אנשים אז הוא די זירז את כולם בלחץ כזה, אבל האמת אני יכולה להבין, זה כבר היה שעה אחרי שהוא היה אמור לסיים.. יום שישי.. אדם דתי..

בכל מקרה, יש לי בקשה.
נקודת החן שלי שטוחה וזמיר אמר שלכן לא תיעלם לחלוטין.(ואכן עדיין נשאר לי כתם בהיר)
במידה והנקודות שלך באמת יעלמו לגמרי אשמח אם תכתבי זאת כאן כשזה יקרה, או שתתני לי את המייל שלך ואני אשאל אותך בעוד חודשיים מה המצב.
תודה smile.gif

שאלה , איך יצרת קשר עם פרופסור מרדי אני ממש מנסה להתקשר לטלפון שלו ואין משוב אני מנסה את המספר 03-6359963 בבקשה עזרה !!! אני ממש צריכה ללכת אליו 

#156 אורח - איריס

אורח - איריס
  • אורחים

פורסם 07/06/2015 - 17:32

מצאתי את זה בפורום של אתר bOK

ד"ר אילן זמיר משתמש ככל הנראה בחומר הקרוי סולקודרם שאינו מאושר לשימוש בארץ. מניסיון כאשר מטופל ע"י החומר נגע ממאיר (בטעות, כי ד"ר זמיר אינו רופא עור ועלול לפספס גידולים כאלה) ההתנהגות שלו הופכת אלימה ומסוכנת יותר ולמרות שהוא כאילו נעלם מפני השטח - החולה עלול להתעורר עם גרורות!
החומר פותח ע"י ד"ר מרדי אך מעולם לא נחקר בצורה מבוקרת וד"ר מרדי אף זכה לשבת בכלא בישראל על רקע סיבוכים שנגרמו עם הטיפול בחומר.
בקיצור, מדובר בהימור כי החומר גורם להרס של הנגע ובסוף אי אפשר אפילו לדעת מה הוא היה.
לא מומלץ ולא חוקי בארץ.

ד''ר לי-און גלעד
דרמטוכירורג ומנתח MOHS, רופא בכיר, מחלקת עור, ביה"ח הדסה עין כרם, ירושלים
המרפאה - עמק רפאים 43, ירושלים 02-5612480

לפני כ 40 שנה, טופלתי ע"י פרופסור מרדי שווילי (גם אמא שלי) מודה לו כל חיי , אין זכר לנקודות החן.

#157 אורח - איריס

אורח - איריס
  • אורחים

פורסם 07/06/2015 - 17:33

מצאתי את זה בפורום של אתר bOK

ד"ר אילן זמיר משתמש ככל הנראה בחומר הקרוי סולקודרם שאינו מאושר לשימוש בארץ. מניסיון כאשר מטופל ע"י החומר נגע ממאיר (בטעות, כי ד"ר זמיר אינו רופא עור ועלול לפספס גידולים כאלה) ההתנהגות שלו הופכת אלימה ומסוכנת יותר ולמרות שהוא כאילו נעלם מפני השטח - החולה עלול להתעורר עם גרורות!
החומר פותח ע"י ד"ר מרדי אך מעולם לא נחקר בצורה מבוקרת וד"ר מרדי אף זכה לשבת בכלא בישראל על רקע סיבוכים שנגרמו עם הטיפול בחומר.
בקיצור, מדובר בהימור כי החומר גורם להרס של הנגע ובסוף אי אפשר אפילו לדעת מה הוא היה.
לא מומלץ ולא חוקי בארץ.

ד''ר לי-און גלעד
דרמטוכירורג ומנתח MOHS, רופא בכיר, מחלקת עור, ביה"ח הדסה עין כרם, ירושלים
המרפאה - עמק רפאים 43, ירושלים 02-5612480

לפני כ 40 שנה, טופלתי ע"י פרופסור מרדי שווילי (גם אמא שלי) מודה לו כל חיי , אין זכר לנקודות החן.

#158 אורח - דודי

אורח - דודי
  • אורחים

פורסם 23/06/2015 - 07:52

אני הסרתי נקודות חן מאיזור הפנים היו לי כ4-5 גדולות המון שנים , מצאתי את התכשיר הזה בגוגל , הזמנתי אותו מרחתי על הפנים, היה לי פצע לכמה ימים ולאחר מכן הנקודה פשוט התקלפה

לפי דעתי הוא משתמש באותו חומר רק שהוא גובה על נקודה אחת 200-300 ש"ח ואני הסרתי 4-5 ב250 ש"ח. 

זה:

www.miraclemoleremoval.com

#159 אורח - שירי

אורח - שירי
  • אורחים

פורסם 25/06/2015 - 11:44

תזהרו מנוכלים!

#160 אורח - מיכאל וייס

אורח - מיכאל וייס
  • אורחים

פורסם 30/06/2015 - 23:11

מסוכן ביותר לטפל כך בנקודות חן ללא אבחנה קודמת על ידי רופא עור מומחה. לא ברור כיצד מישהו שאינו רופא עור מחליט מהו נגע שפיר או ממאיר וצורב אותו ולא שולח לביופסיה. 

#161 אורח - יניב

אורח - יניב
  • אורחים

פורסם 06/07/2015 - 12:01

מישהו יכול לעזור לי באמת אני בדיכאון עצום בחיים שלי לא הייתי בדכאון טופלתי אצל אילן זמיר הרבה זמן זה לא עזר וקבלתי צלקות מכוערות ובולטות אני מוכן לשלם הרבה כסף רק להסיר הצלקות האלה אני לא יוצא מהבית בגללן

#162 אורח - איילת

אורח - איילת
  • אורחים

פורסם 09/10/2015 - 09:27

קראתי פה בתגובות שאין אישור של משרד הבריאות לחומר בו ד"ר אילן זמיר משתמש אבל באתר שלו הם מתהדרים בכך שיש אישור של משרד הבריאות. מישהו יודע להגיד על זה משהו?

#163 אורח - Thomaszoider

אורח - Thomaszoider
  • אורחים

פורסם 12/10/2015 - 13:10

This is Bad Link
And this is spam link
And this one also spam
and this one bad link Bad Link

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים