מעבר לתוכן

תמונה

קורסי בחירה

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 z_g

z_g
  • רשומים
  • 4 הודעות:

פורסם 06/02/2010 - 14:36

שלום לכולם,

רציתי לדעת אם מישהו מכיר את הקורסים "מקורות אנרגיה לא קונבנציונליים" ו- "מבוא לאנליזת אלמנט סופי"
מהו דרגת הקושי של הקורס ומהם הדרישות?

אני בשנה ג', ופירסמו במייל ששנה הבאה הקורסים האלה (ככל הנראה) לא ינתנו.
אז הייתי רוצה לדעת אם כדאי לעשות שינוי בסדר הקורסים (נגיד לקחת תרמו 2 שנה הבאה ובמקום להקדים 2 קורסי בחירה)

#2 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3584 הודעות:

פורסם 07/02/2010 - 16:54

שלום לכולם,

רציתי לדעת אם מישהו מכיר את הקורסים "מקורות אנרגיה לא קונבנציונליים" ו- "מבוא לאנליזת אלמנט סופי"
מהו דרגת הקושי של הקורס ומהם הדרישות?

אני בשנה ג', ופירסמו במייל ששנה הבאה הקורסים האלה (ככל הנראה) לא ינתנו.
אז הייתי רוצה לדעת אם כדאי לעשות שינוי בסדר הקורסים (נגיד לקחת תרמו 2 שנה הבאה ובמקום להקדים 2 קורסי בחירה)

מקורות אנרגיה לא קונב' אני מכיר דרך חבר, הקורס אמור להיות קליל יחסית וכשמו כו הוא.
המבחן למיטב זיכרוני אמריקקי.

לגבי אלמנטים סופיים - קורס שלדעתי הרבה יותר פרקטי אע"פ שבעצם מקבלים את הבסיס ולא קורס מלא.
למעשה מדובר ביישום של הקורס אלמנטים סופיים על גבי תוכנת Patran עם דר ברלם.
בסיום הקורס יש להגיש עבודת אנליזה על חלק כלשהו והשוואה בין אנליזה הממוחשבת לאנליזה קונבנציונלית (למען הסר ספק - נוסחאות)

לדעתי הקורס הזה יקנה סוג של קרש קפיצה אם אתה יוצא לשוק כיוון שאתה מקבל בסיס באלמנטים סופיים כך שאם תצטרך לעבור את הקורס בחברה
כלשהי, זה יעבור ביתר קלות, וגם אם לא עדיין יש לך את היכולת להבין לבד.
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

#3 tsoryt

tsoryt

משתמש באימונים

• רשומים
  • 53 הודעות:

פורסם 15/02/2010 - 11:55

הבנת נכון, בהחלט יש חלק מן הקורסים שנפתחים השנה ובשנה הבאה אינם נפתחים
שוב, זה עניין של היצע וביקוש והחלטה משותפת של המרצה והמחלקה
הקורס "מקורות אנרגיה בלתי קונבנציונאליים", מועבר ע"י פרופ' גנדי זיסקינד, לאחר שיחה עימו, הקורס יהיה ללא בחינה ועל בסיס עבודה+מצגת בלבד. אני לא יודע עד כמה הקורס קל או קשה, שמעתי ממקורות שהוא יחסית מעניין.
הקורס "מבוא לאלמנטים סופיים", מועבר ע"י פרופ' זוהר יוסיבאש (אם אני לא טועה), ולפי מיטב ידיעתי (לא עשיתי אותו) הוא מעניין ומהנה, אבל דורש רמת השקעה גבוהה.
עוד קורס שכנראה לא ייפתח בשנה הבאה והמליצו לי עליו הוא "זרימה דחיסה" עם פרופ' גבי בן דור (חובה - במסלול אנרגיה זרימה, אבל יכול להיות שיורד מן הסילבוס שנה הבאה).
קורס אחר המבוסס על עבודה בלבד הוא "מזוג אוויר 1" עם ד"ר יוסף טירן (אותו כן עשיתי), נוכחות חובה ועבודת גמר יחידה בסוף (לפעמים הוא מחלק את זה לשתי עבודות קטנות יותר).
בכלליות, אם אתה נוטה למקצועות אנרגטיים יותר מאשר מקצועות המבוססים על חוזק, בקרה וביו, מירב קורסי הבחירה המעניינים (לפי דעתי) מופיעים בסמסטר א', כך שאני ממליץ לך לחפור ולשאול (אתה תמיד מוזמן לפנות אליי) מה מומלץ כך שלא תיתקע.
בהצלחה,
טל צרי
תמונה מצורפת

#4 fishman

fishman
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 24/02/2010 - 00:30

אז אילו קורסים עדיף לבחור הסמסטר הזה כך שיעלו את הממוצע? (כמו תיכון מע' ביורפואיות).
מבקש תגובה זריזה כל עוד לא הגיע תקופת שינויים.
תודה

#5 עירא

עירא

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 198 הודעות:

פורסם 04/03/2010 - 01:24

קורס חדש שעובר, מבוא לניטור בריאות מבנים. מההרצאה הראשונה שהייתה היום, נראה מעניין. אני מצרף הסבר על הקורס:
בקורס זה נלמד כיצד לשלב במבנה (או מוצר כלשהו אחר) מערכות שיאפשרו לקבל אינדיקציה בזמן אמת על מצב תקינותו של המבנה (מערכות הניטור). נלמד כיצד מהנדס מתכנן יכול לקחת בחשבון קיומה של מערכת מסוג זה במערכת אותה הוא מתכנן וכיצד עושים אחזקה בהתאם למצב ולא בהתאם לתחזית מבלי לפגוע באמינות המבנה. נכיר את הגורמים הפוגעים בתקינותו של מבנה, את המכניקה של מבנה תקין ופגום וחיישנים שיכולים לזהות פגיעה בתיפקוד קריטי של המבנה. למשל, היווצרות סדקים, שחרור ברגים, פתיחת הדבקה והתפתחות נזקים אחרים. נכיר סוגים שונים של חיישנים, סוגי הפגמים אותם הם מזהים, וכיצד מתכננים מערכת ניטור שלמה המאפשר גם חיזוי התפתחות הנזק. נראה כיצד בעזרת הנתונים על מצב המבנה ניתן לשנות את מדיניות האחזקה והשימוש במוצר – להם עשויה להיות השפעה עמוקה על תהליך הפיתוח והייצור של המוצר. קורס זה רלוונטי למהנדסים בתעשייה ובמיוחד למי שיעסוק בניהול של פרויקטים או שיקח חלק בפרויקט גדול.
הדרישות מהסטודנטים הם כ- 6 עבודות בית (20%), בוחן אמצע אחד(או עבודה סימנריונית), ועבודת גמר (60%).

עירא

Jeeps will get you through times of no women better than women will get you through times with no Jeeps

Cannon 20D

#6 urion

urion

??a sphincter says what

• רשומים+
  • 3584 הודעות:

פורסם 04/03/2010 - 12:07

קורס חדש שעובר, מבוא לניטור בריאות מבנים. מההרצאה הראשונה שהייתה היום, נראה מעניין. אני מצרף הסבר על הקורס:
בקורס זה נלמד כיצד לשלב במבנה (או מוצר כלשהו אחר) מערכות שיאפשרו לקבל אינדיקציה בזמן אמת על מצב תקינותו של המבנה (מערכות הניטור). נלמד כיצד מהנדס מתכנן יכול לקחת בחשבון קיומה של מערכת מסוג זה במערכת אותה הוא מתכנן וכיצד עושים אחזקה בהתאם למצב ולא בהתאם לתחזית מבלי לפגוע באמינות המבנה. נכיר את הגורמים הפוגעים בתקינותו של מבנה, את המכניקה של מבנה תקין ופגום וחיישנים שיכולים לזהות פגיעה בתיפקוד קריטי של המבנה. למשל, היווצרות סדקים, שחרור ברגים, פתיחת הדבקה והתפתחות נזקים אחרים. נכיר סוגים שונים של חיישנים, סוגי הפגמים אותם הם מזהים, וכיצד מתכננים מערכת ניטור שלמה המאפשר גם חיזוי התפתחות הנזק. נראה כיצד בעזרת הנתונים על מצב המבנה ניתן לשנות את מדיניות האחזקה והשימוש במוצר – להם עשויה להיות השפעה עמוקה על תהליך הפיתוח והייצור של המוצר. קורס זה רלוונטי למהנדסים בתעשייה ובמיוחד למי שיעסוק בניהול של פרויקטים או שיקח חלק בפרויקט גדול.
הדרישות מהסטודנטים הם כ- 6 עבודות בית (20%), בוחן אמצע אחד(או עבודה סימנריונית), ועבודת גמר (60%).

עירא

בונה, זה נשמע ממש מעניין
איפה הקורס מתקיים, מי המרצה והאם לקורס יש קישור אינטרנט (או היילרן?)
אם המשפט המהולל של דקרט - אני חושב משמע אני קיים - היה נכון..
אז הרבה אנשים לא היו איתנו

היו נחמדים ליורמים ולחנונים בכיתה שלכם.
מירב הסיכויים שתמצאו את עצמכם עובדים עבור אחד מהם

תמונה מצורפת
Hunter S. Thompson Would Be Proud

My Baby :GT70-ONE

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים