מעבר לתוכן

השלמות והתמחויות בתואר שני

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 אורח - justice

אורח - justice
  • אורחים

פורסם 24/12/2010 - 22:51

שלום לכולם .

התקבלתי ללימודי תואר שני בתנאי שאני יעבור את הקורסים הבאים עם ציון מעל ל -80 :
מבוא לעיבוד אותות , מבוא לתהליכים אקראיים,שדות אלקארומגנטיים ,גלים ומערכות מפולגות .
השאלה הראשונה שלי האם זה אפשרי ?
יש לי אפשרות לבקש ללמוד במקביל גם את הקורסים לתואר שני ,האם כדי לעשות זאת ,על מנת לא לבזבז שנה שלמה על השלמות ?
והשאלה הכי חשובה אני מתלבט בין 3 התמחויות :
תקשורת , מחשבים או מיקרואלקטרוניקה . את התואר הראשון עשיתי בחשמל ואלקטרוניקה ואני מאד אוהב את התחום של מיקרו-בקרים ו -VLSI האם המסלול הנ"ל מתקשר לזה ?
גם תחום המחשבים והקורסים הנלמדים נראים לי מעניניים ולבסוף מסלול תקשורת שמאד קשה לפי דעתי ,אבל נדרש בהרבה מקומות ,האם כדאי ללכת אליו גם בידיע שהממוצע לא יהיה גבוה ?
תודה רבה לכלום .

#2 Vamos

Vamos

כסף

• רשומים+
  • 1193 הודעות:

פורסם 25/12/2010 - 10:50

1. זה אפשרי לעבור את כל הקורסים האלה במעל 80 אבל זה לא קל.

2. אם יש לך זמן פנוי ואתה לא עמוס מדי למה שלא תתחיל לקחת גם קורסים של התואר השני?

3. VLSI ובקרים מתקשר למחשבים ולמיקרו טכנולוגיה. תסתכל על הסילבוס של הקורסים בכל התמחות ותראה את הנושאים לעוד מידע.

#3 אורח - justice

אורח - justice
  • אורחים

פורסם 25/12/2010 - 23:01

1. זה אפשרי לעבור את כל הקורסים האלה במעל 80 אבל זה לא קל.

2. אם יש לך זמן פנוי ואתה לא עמוס מדי למה שלא תתחיל לקחת גם קורסים של התואר השני?

3. VLSI ובקרים מתקשר למחשבים ולמיקרו טכנולוגיה. תסתכל על הסילבוס של הקורסים בכל התמחות ותראה את הנושאים לעוד מידע.

תודה על התגובה המהירה .

אני עברתי כבר הרבה פעמים על הסילבוסים , וכמו שרשמתי מקודם הקורסים די מעניינים, השאלה היא אם יש מה לעשות עם התמחות במחשבים בתעשיה , הרי זה לא תכנות שהדרישה אליו גבוה , ולכן האם כדאי ללכת למסלול תקשורת?
אם זה משתלם ואיך רמת הקושי בהתמחות זה מהשאר ?
אשמח לקבל תגובות

#4 אורח - רועי

אורח - רועי
  • אורחים

פורסם 25/08/2011 - 23:03

האם אכן תחום התמחות בתקשורת ועיבוד אותות יותר מעניין ומוצלח בשוק?

#5 dev2011

dev2011

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 06/09/2011 - 11:40

האם אכן תחום התמחות בתקשורת ועיבוד אותות יותר מעניין ומוצלח בשוק?

hi it is a very complex question... serious high tech market research should be completed with predictions to know what will be required in the near feature
Is there any such ready made with results ( predictions) how the market will "evolve" in next 1-5 years ?
The market will influence what 'll be required from human resources (Engineers)
But it is possible to choose good also without too much market research - divide each direction to knowledge and skills small parts ( you already have an imagination where you're stronger / more successful ) and go to what you are stronger in - the sign you then will progress more.
?Good logic

#6 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 20/12/2011 - 13:36

אפשר לשאול למה אתה מחוייב לעבור את הקורסים האלו ב-80 כדי להתחיל תואר שני?

#7 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 08/02/2013 - 16:34

שלום,

גם אני התקבלתי על סטטוס "על התנאי" במידה וממוצע של 6 קורסי ההשלמה שאני צריך להשלים היה שווה או מעל 80. הקורסים הם:

1) מבוא למחשבים - 361.1.3201

2) מבוא למערכות לינאריות - 361.1.2011

3) מבוא לעיבוד אותות - 361.1.3321

4) מבוא לתהליכים אקראיים - 361.1.3061)

5) מבוא למעגלים אלקטרוניים אנלוגיים - 361.1.3661

6) מבוא למעגלים אלקטרוניים סיפרתיים - 361.1.3021

השאלה שלי היא כזאת: האם אני חייב להשלים את כולם תוך שנה? האם אני יכול לקבל הארכה להשלמה? מה יקרה אם לא אסיים את כולם תוך שנה?

תודה מראש על התשובות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים