מעבר לתוכן

תמונה

לונג איילנד/ קוברה וכד'

• Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 27/03/2005 - 22:07

יש דבר אחד שלא ברור לי שאנשים שותים, את המשקאות הזבלה האלה...
כל השתייה הכי מעאפנה מעורבבת בהם ובכל זאת אנשים שוים אותם בשביל לדפוק את הראש מהר, יש דברים אחרים שדופקים את הראש ויותר טעימים!!!

סיפור:
יום אחד אני עובדת לי לתומי בבר וניגש אלי איזה ילד פלצן שרק סיים את הקורס ברמנים ומתחיל לתחקר אותי על משקאות, לראות כמה אני יודעת.... לאחר שהסתיימה החקירה הוא עושה פרצוף חושב ומזמין בקול רציני ובטוח לונג איילנד אייס טי.... :blink: :blink: :blink: בתור מי שאמור להיות מבין הוא אמור לדעת שזה זוועה....
תמונה מצורפת
"וכאשר ישתרעו לפניך דרכים רבות ולא תדעי באיזו מהן ללכת,

אל תבחרי באחת באקראי, אלא התיישבי על מקומך והמתיני.

נשמי נשימה עמוקה שופעת אמונה, כפי שנשמת ביום צאתך לאוויר העולם,

אל תניחי לדבר להסיח את דעתך, המתיני עוד ועוד.

שבי במקומך, בדממה, והקשיבי לקול ליבך.

וכאשר ידבר איתך, קומי ולכי לאשר יישאך" / סוזאנה תמרו, ללכת בעקבות הלב

הבלוג שלי

#2 eliez

eliez

כבר לא הפפראצי של הפורום

• רשומים+
  • 1035 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 03:09

הממ... הסיבה היא שהוא עדיין ילד טמבל שחושב שהקטע באלכוהול זה להיות שיכור :גרוע:
כל האנשים שמזמינים את הזבל הזה ו/או משחקים אותה "גברים" כשהם מורידים שוטים של בלק לייבל (מטומטמים) או אבסינט לא עברו את השלב ההתפתחותי שבו מבינים ששכרות זה הקנס שאתה משלם על זה ששתית הרבה אלכוהול ט-ע-י-ם וא-י-כ-ו-ת-י. :וי:
אה.. או שהם ערסים. :שורק:

who's the heb that won't cope out
?when there's gentiles all around
!HAMMER
.that's right

#3 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 03:59

יש דבר אחד שלא ברור לי שאנשים שותים, את המשקאות הזבלה האלה...
כל השתייה הכי מעאפנה מעורבבת בהם ובכל זאת אנשים שוים אותם בשביל לדפוק את הראש מהר, יש דברים אחרים שדופקים את הראש ויותר טעימים!!!

סיפור:
יום אחד אני עובדת לי לתומי בבר וניגש אלי איזה ילד פלצן שרק סיים את הקורס ברמנים ומתחיל לתחקר אותי על משקאות, לראות כמה אני יודעת....  לאחר שהסתיימה החקירה הוא עושה פרצוף חושב ומזמין בקול רציני ובטוח לונג איילנד אייס טי....  :blink:  :blink:  :blink:  בתור מי שאמור להיות מבין הוא אמור לדעת שזה זוועה....

<{POST_SNAPBACK}>

אני לא מאלה שבאים לדפוק את הראש וכו' אבל אני לא מוצא משהו פסול בלונג איילנד/קוברה/מאי טאי ושאר הקוקטיילים בקטגוריה (בהנחה שלא מזמינים אותם במועדונים שכן שם באמת מקבלים כוס רעל)
אמנם אין אלה קוקטיילים לאניני טעם במיוחד (שכן ערבוב כל התזקיקים די מקהה כל חוש טעם) אבל לא מדובר בקוקטייל לא טעים ועל כך שיש קוקטיילים יותר טעימים - אין ספק אבל קצת מביך להזמין אגוזי בבר לכן באים עם בחורה מזמינים לה אגוזי ושותים ממנה :שורק:

אם כבר מדברים על חוסר טעם/ידע/מושג צייני את אלה שמקפיצים טקילה (ולא סתם טקילה ב-7 ש"ח אלא קווארבו) :אוי: :אוי: :אוי:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#4 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 04:20

אני לא מאלה שבאים לדפוק את הראש וכו' אבל אני לא מוצא משהו פסול בלונג איילנד/קוברה/מאי טאי ושאר הקוקטיילים בקטגוריה (בהנחה שלא מזמינים אותם במועדונים שכן שם באמת מקבלים כוס רעל)
אמנם אין אלה קוקטיילים לאניני טעם במיוחד (שכן ערבוב כל התזקיקים די מקהה כל חוש טעם) אבל לא מדובר בקוקטייל לא טעים ועל כך שיש קוקטיילים יותר טעימים - אין ספק אבל קצת מביך להזמין אגוזי בבר לכן באים עם בחורה מזמינים לה אגוזי ושותים ממנה  :שורק:

אם כבר מדברים על חוסר טעם/ידע/מושג צייני את אלה שמקפיצים טקילה (ולא סתם טקילה ב-7 ש"ח אלא קווארבו)  :אוי:  :אוי:  :אוי:

<{POST_SNAPBACK}>

גם בפאב הם שמים את כל החרא בשתייה!!! הכל מתוצרת הארץ הכי זול ופושטי שיש!!!

מה רע בקוארבו?
(אם התכוונת קוארבו עם ספרייט אז אתה צודק, אם לא אז מה רע? קוארבו גולד זה אחלה טקילה!!)
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#5 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 13:24

מה רע בקוארבו?
(אם התכוונת קוארבו עם ספרייט אז אתה צודק, אם לא אז מה רע? קוארבו גולד זה אחלה טקילה!!)

<{POST_SNAPBACK}>

שוב תלוי בפאב - אני מכיר לא מעט פאבים שמשתמשים בחומרים הכי איכותיים שיש גם בספיד בר
(רום של בקרדי ג'ין של בייפאיטר טקילה של סטולי וכו')

וכן הכוונה היתה לאלו שמקפיצים קווארבו עם ספרייט :no:

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#6 Crazy Clown

Crazy Clown

ברונזה

• רשומים+
  • 783 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 19:44

Amimaya , eliez: אתם פשוט צודקים. נקודה.
כל סצינת ה"אחי, בוא נקנה וודקה חרבות ב -7 ש"ח ונדפוק את הראש" / שתייה חינם בדיסקוטקים סוג ד' פשוט מגעילה.
בלי להיות פלצנים: תרבות השתייה בישראל שואפת ל -0 (אולי קצת הגזמתי, לא חסרים אנשים שנחרדים רק מלשמוע מישהו מזמין טקילה להקפצה ב - 3 ש"ח "עם לימון"), וחלק גדול מהאשמה נופל מבחינתי על כתפיהם של רוב בעלי הפאבים בארץ, שלוקחים מחירים מוגזמים מאוד על אלכוהול קצת יותר איכותי מוודקה רד-בול, ובכך מונעים גם ממי שרוצה לשתות משהו קצת יותר מעניין, לוותר. דוגמא הכי פשוטה - מבקבוק וודקה אבסולוט אפשר להוציא 12 מנות (פלוס מינוס). מחיר מנה ממוצעת בפאב בתל - אביב למנה של אבסולוט (אני מחשב מנה נדיבה ככוס שוט - 60 מ"ל) הוא 25 ש"ח - הכנסות מהבקבוק = 300 ש"ח!!! וזה כשמחיר בקבוק לבעל פאב הוא בערך 40 ש"ח !!!!!!! ולא נדבר על המשקאות היותר יקרים..... :זועם:
מכיוון ש"חרם צרכנים" לא בא בחשבון, נשאר לנו להשלים עם המצב, או לעודד פאבים מצוינים כגון ה"לבנטיני" בת"א, שדוגלים ברעיון של אלכוהול איכותי במחירים שפויים (לשם השוואה בלבנטיני מנת אבסולוט עולה 12 ש"ח).

זהו, סיימתי. אני אשמח לתגובות.
גם אני רוצה חתימה!

#7 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 20:19

Amimaya , eliez: אתם פשוט צודקים. נקודה.
כל סצינת ה"אחי, בוא נקנה וודקה חרבות ב -7 ש"ח ונדפוק את הראש" / שתייה חינם בדיסקוטקים סוג ד'  פשוט מגעילה.
בלי להיות פלצנים: תרבות השתייה בישראל שואפת ל -0 (אולי קצת הגזמתי, לא חסרים אנשים שנחרדים רק מלשמוע מישהו מזמין טקילה להקפצה ב - 3 ש"ח "עם לימון"), וחלק גדול מהאשמה נופל מבחינתי על כתפיהם של רוב בעלי הפאבים בארץ, שלוקחים מחירים מוגזמים מאוד על אלכוהול קצת יותר איכותי מוודקה רד-בול, ובכך מונעים גם ממי שרוצה לשתות משהו קצת יותר מעניין, לוותר. דוגמא הכי פשוטה - מבקבוק וודקה אבסולוט אפשר להוציא 12 מנות (פלוס מינוס). מחיר מנה ממוצעת בפאב בתל - אביב למנה של אבסולוט (אני מחשב מנה נדיבה ככוס שוט - 60 מ"ל) הוא 25 ש"ח - הכנסות מהבקבוק = 300 ש"ח!!! וזה כשמחיר בקבוק לבעל פאב הוא בערך 40 ש"ח  !!!!!!! ולא נדבר על המשקאות היותר יקרים.....  :זועם:
מכיוון ש"חרם צרכנים" לא בא בחשבון, נשאר לנו להשלים עם המצב, או לעודד פאבים מצוינים כגון ה"לבנטיני" בת"א, שדוגלים ברעיון של אלכוהול איכותי במחירים שפויים (לשם השוואה בלבנטיני מנת אבסולוט עולה 12 ש"ח).

זהו, סיימתי. אני אשמח לתגובות.

<{POST_SNAPBACK}>

שמע אין ספק שהמצב ברוב הפאבים הוא מחפיר למדי - והדבר המצחיק הוא שאת הרווחים הגדולים הם עושים על חשבון המשקאות הזולים - באותו מחיר שאתה מזמין שוט אבסולוט אתה יכול לקבל מנת קוואנטרו

ובאמת חבל שהקהל בארץ לא יודע להעריך מקומות טובים באמת - עד לפני שנה היה בחיפה פאב בשם קוזמופוליטן - פאב איכותי לכל הדעות עם דיספלי שרואים רק בחו"ל מותגי וויסקי שגורמים לצמרמורות קלות שיובאו באופן אישי מחו"ל סיגרים איכותיים יינות כמו במרתפים הכי טובים והשקעה מוחלטת בקוקטיילים - שימוש במרכיבים הכי טובים בקוקטיילים - קוואנטרו במקום קירסאו בייליס בכל מקום בו צריך אייריש קרים ובמחירים שווים לכל נפש - 25 ש"ח לקוקטייל - אך כמו הרבה פעמים הקהל לא ידע להעריך את המקום ולאחר שנה של פעילות הוא נסגר - וחבל :(

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#8 starline

starline

אין לי כח!

• רשומים+
  • 1185 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 21:43

מה רע בקוארבו?

<{POST_SNAPBACK}>

מה העלות של זה בברקה?
תמונה מצורפת
המורה ביקשה מהתלמידים
לכתוב חיבור על עצלנות
יוסי לקח דף ועט וכתב לה
שתי מילים על הדף:
"זאת עצלנות".

#9 gilkop

gilkop

סתם.

• רשומים+
  • 3338 הודעות:

פורסם 28/03/2005 - 22:09

לא תמיד המשקאות האלו הם בשביל להשתכר, יש כמה דרגות לפני שכרות. וכן, יצא לי לא פעם להזמין לונג איילנד, וזה קורה שאני רוצה הרבה אלכוהול במהירות. המשקה הזה מספק את העבודה, מה גם שהוא טעים לי ואני גם מכין לעצמי אותו לא מעט פעמים בבית מאלכוהול איכותי.
ודי עם הפלצנות, בבית אני מחזיק 15 glenlivet ורמי מרטן XO, אבל לפעמים אין שום דבר רע בלהזמין לונג איילנד ולדפוק את הראש, די להיות כבדים.
תמונה מצורפת

#10 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 29/03/2005 - 00:06

מה העלות של זה בברקה?

<{POST_SNAPBACK}>

אם אתה שואל על מחיר עלות אז אין לי מושג...
אם אתה שואל בכמה מוכרים שוט אז ב- 32 ש"ח....
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#11 starline

starline

אין לי כח!

• רשומים+
  • 1185 הודעות:

פורסם 29/03/2005 - 00:24

אם אתה שואל על מחיר עלות אז אין לי מושג...
אם אתה שואל בכמה מוכרים שוט אז ב- 32 ש"ח....

<{POST_SNAPBACK}>

לפי הנסיון שלך מה האחוזים בערך בקניית טקילה, בין תוצרת הארץ לזרה, בברקה/מועדונים בכלל?
תמונה מצורפת
המורה ביקשה מהתלמידים
לכתוב חיבור על עצלנות
יוסי לקח דף ועט וכתב לה
שתי מילים על הדף:
"זאת עצלנות".

#12 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 29/03/2005 - 00:39

הרוב מעדיפים לקנות טקילה תוצרת הארץ.... להוציא 12 או 19 ש"ח על טקילה במקום 30 ש"ח על טקילה שלא תגרום להם לחמרמורת למחרת...
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#13 ~קוצי~

~קוצי~

לא קוּצ'י ולא קוֹצי, זה קוּצִי!! תודה :)

• רשומים+
  • 5405 הודעות:

פורסם 29/03/2005 - 01:24

במועדונים אני מזמינה בד"כ לונג-איילנד פשוט כי זה פחות מגעיל מלהקפיץ שוטים, ואם ממילא האלכוהול הוא סוג ז', ובאתי לדפוק את הראש, עדיף לא להרגיש בטעם...
נגה/מאיר אריאל

נגה היא לצידי ישנה
מי זה עכשיו בעדנה
מפשק את שפתיה
מי עושה לי טובות

נגה טוב לה עכשיו לצידי
מישהו שם בידי
יד אחת מידיה
מי עושה לי טובות

נגה אני רוצה
לראות לך את החלום
נגה לראות את זה אשר
משכין בך שלום
לומר לו תודה.

נגה כמה קשה לה לחיות
פעם רצתה להיות
בת מאה ליומיים
להיות נבונה.

#14 MayaA

MayaA

מיה, בלי א' !!!!

• רשומים+
  • 7500 הודעות:

פורסם 29/03/2005 - 03:45

במועדונים אני מזמינה בד"כ לונג-איילנד פשוט כי זה פחות מגעיל מלהקפיץ שוטים, ואם ממילא האלכוהול הוא סוג ז', ובאתי לדפוק את הראש, עדיף לא להרגיש בטעם...

<{POST_SNAPBACK}>

ופה הטעות הנוראית שלך!!!!

כי אם כבר להזמין משהו סוג ז' שמשכר זה טקילה להקפצה!!! (העדפה שלי אישית זה פשוט 2 כוסת יין והעבודה הושלמה אבל כל אחד וטעמו)

את הלונג איילנד את צריכה לטעום, זה עובר לך על הלשון ומרגישים את כל הטעמים... בהקפצה של שוט (ולא משנה איזה) זה פשוט מחליק דרך הגרון עם מינימום טעם (שאפשר פשוט להעביר עם לימון) והתוצאה זהה!!!
ודרך אגב זה גם יותר זול!!!!
תמונה מצורפת

הבלוג שלי

#15 אורח - Guest

אורח - Guest
  • אורחים

פורסם 29/03/2005 - 14:46

הרוב מעדיפים לקנות טקילה תוצרת הארץ.... להוציא 12 או 19 ש"ח על טקילה במקום 30 ש"ח על טקילה שלא תגרום להם לחמרמורת למחרת...

<{POST_SNAPBACK}>

למה באמת פעם אתם מוכרים את זה ב-12 ופעם ב-19? זה טקילה שונה תוצרת הארץ או מה?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים