מעבר לתוכן

ברמנית שסיימה קורס ברמנים - ברמנית מובטלת

• נושא נעול נושא זה נעול
27 replies to this topic

#1 אורח - אורח_שלי_*

אורח - אורח_שלי_*
  • אורחים

פורסם 14/06/2005 - 21:35

תגידו לי אתם,
איך זה שעם כל הפירסומת במדיה בזמן האחרון על איזה שווה זה לעשות קורס ברמנים ומוצאים לך עבודה והכל,
איך זה שאני וחברים שלי (כולל אלו שהמליצו לי לעשות את הקורס) בסוף כולנו מובטלים???

האם השוק מוצף או שסתם נידמה לי ואני פרנואידית?

#2 waqa uaqa motha'fucka

waqa uaqa motha'fucka

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 76 הודעות:

פורסם 14/06/2005 - 21:56

האמת היא שאני לא ברמן
אבל לפי שיחות עם כמה ברמנים שאני מכיר
הם אמרו לי שנורא קשה להיכנס לשוק הזה...
זה שוק די סגור שבדר"כ מתקבלים לעבודה כברמן מהמלצות וותק

ויש מצב שלאחרונה השוק די מוצף
הנה לך דוגמא:את, שמעת על הפרסומת של הקורס ברמנים,
הלכת עשית קורס וציפית לעבודה
תחשבי שיש די הרבה כמוך ככה ש...

#3 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 14/06/2005 - 22:37

תגידו לי אתם,
איך זה שעם כל הפירסומת במדיה בזמן האחרון על איזה שווה זה לעשות קורס ברמנים ומוצאים לך עבודה והכל,
איך זה שאני וחברים שלי (כולל אלו שהמליצו לי לעשות את הקורס) בסוף כולנו מובטלים???

<{POST_SNAPBACK}>

ממש עצוב אבל בתחום כמו בהרבה תחומים אם את לא מכירה את האנשים הנכונים התחום די סגור עבורך הדרך הכי טובה היא להתחיל לעבוד בגני אירועים או בשירותי בר אקטיבי שזו דרך נחמדה יחסית (גם אם קשה) להכיר אנשים רבים בתחום כאשר לא מעט מהם עובדים בעבודה נוספת ודרכם להיכנס לתחום.

אופציה שניה לבנות שבינינו זה פשוט להיות כוסית על ואז הרבה דלתות נפתחות בפניך. <_<
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#4 Trainspotting

Trainspotting

דוגמן הבית של JAMESON

• רשומים+
  • 2430 הודעות:

פורסם 14/06/2005 - 23:10

השוק מוצף או כמו שהיתי אומר פעם "אם תרק מהחלון בתל אביב כל בן אדם שני שתפגע בו הברמן"
אבל שוב השאלה האם את רוצה לקחת עבודה בכל בר(בית קפה מסעדה בית מלון מועדון אולם ארועים) או רק מחכה לבר החלומות
בסופו של דבר ברמן זה לא ניתוח מוח צריך קצת נסיון וקשרים
תמונה מצורפת
But I want something good to die for
To make it beautiful to live.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind
דוקטור סוס
הסיפור על הקופים מהאי המחורבן

#5 ofer

ofer

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 89 הודעות:

פורסם 15/06/2005 - 15:15

לפי דעתי כל מה שצריך זה קצת עקשנות... את רוב העבודות שלי מצאתי בלי קשרים והמלצות פשוט עברתי ממקום למקום ושאלתי אם צריכים, חילקתי טלפונים לכולם הרוב לא התקשרו אבל אחד לכמה כן מתקשר ומזמין להתלמדות. חוצמזה אם אין לך ניסיון כדאי באמת להתפשר כי ברוב הברים הנורמליים יעדיפו ברמן עם ניסיון וקל מאד לראות בהתלמדות אם כבר עבדת פעם...

#6 כפיר

כפיר

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 263 הודעות:

פורסם 16/06/2005 - 02:04

תגידו לי אתם,

<{POST_SNAPBACK}>

צרי קשר בפרטי, אולי בפאב אצלנו בחצרים (המסגרייה) מחפשים ברמנים.

#7 Casual Drinker

Casual Drinker

משתמש טרי

• רשומים
  • 24 הודעות:

פורסם 17/06/2005 - 01:25

אמרתי במקום אחר,

הכי חשוב זה ניסיון.

אני מתאר לעצמי שיש מקומות בו הבוסים מכטיבים מי נכנס לעבוד בבר רק מפני שזה חבר שלהם.

אבל במקומות "שעובדים" רוב הסיכוים שלא יעשו כך אלא יחפשו מישהו עם ניסיון שיודע לעבוד.
נקודה.
aka = arnon

What passes for woman's intuition is often nothing more than man's transparency.

Geroge Jean Nathan

תמונה מצורפת

#8 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 17/06/2005 - 01:33

אמרתי במקום אחר,

הכי חשוב זה ניסיון.

אני מתאר לעצמי שיש מקומות בו הבוסים מכטיבים מי נכנס לעבוד בבר רק מפני שזה חבר שלהם.

אבל במקומות "שעובדים" רוב הסיכוים שלא יעשו כך אלא יחפשו מישהו עם ניסיון שיודע לעבוד.
נקודה.

<{POST_SNAPBACK}>

בגדול מסכים אבל עדיין כח מקום שמחפש מישהו חדש יחפש קודם אחר מישהו מתאים במאגר המוכרים/קרובים לו ורק אח"כ יחפש אחר אנשים מבחוץ <_<

התופעה דרך אגב מובנת למדי שכן בעל עסק עם כל ההתרשמות שהוא עשוי לקבל מברמן שמגיע לחפש עבודה יעדיף לבחון ברמן שהוא קיבל עליו המלצה
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#9 אורח - אורח_אדם_*

אורח - אורח_אדם_*
  • אורחים

פורסם 26/09/2007 - 17:35

אני אישית מאוד התעקשתי ולאחר שסיימתי את הקורב בה nightvision אז מצאתי עבודה

#10 Donethat

Donethat

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 197 הודעות:

פורסם 29/09/2007 - 19:28

דברי איתי www.tbmwu@hotmail.com (מסנג'ר)

#11 אורח - אורח_אבי_*

אורח - אורח_אבי_*
  • אורחים

פורסם 17/03/2008 - 14:04

התשובה מדוע אתם לא עובדים לאחר שסיימתם קורס ברמנים נמצא כאן .

קורס ברמנים

-----------------------------------------------------------------------------------
עבודה בחו"ל- משכורת 15000 בחודש .
עבודה באירופה

#12 גרבון

גרבון

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 17/03/2008 - 21:34

התשובה מדוע אתם לא עובדים לאחר שסיימתם קורס ברמנים נמצא כאן .

קורס ברמנים
-----------------------------------------------------------------------------------
עבודה בחו"ל- משכורת 15000 בחודש .
עבודה באירופה

כתבה שמעודדת להיות עבריין בחו"ל . ממש כל הכבוד .

I'm Not Your Friend, Buddy !

תמונה מצורפת

#13 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 18/03/2008 - 11:28

לא צריך להיות גאון גדול כדי להיות ברמן, ולא צריך בכלל קורס. מישהו שעבד חודשיים בתור עוזר ברמן בפאב, הרבה יותר מוכשר לתפקיד ממי שעשה את הקורס. גם יהיה לו יתרון גדול למצוא עבודה, כי יוכל לברמן במקום בו היה עוזר ואחרי זה ללכת לחפש עבודת ברמן בתור מישהו עם ניסיון. קורס ברמנים זה משהו שכדאי לעשות אם אתה נהנה מזה ורוצה לעשות את זה לכיף, לא משהו מעבר. המקום היחיד בו קורס ברמנים נותן יתרון זה דווקא למקומות כמו בתי מלון, שם לא אכפת להם מהכישורים שלך, אלא רוצים לראות תעודה. גם ככה כמו שצויין, כל יוצא צבא שלישי בימנו עושה קורס ברמנים, ומה לעשות, אין כל כך הרבה משרות כאלו.
אז שוב- חראם על הכסף, אם אתם נהנים מזה ואוהבים את התחום, תעשו קורס לכיף, אם לא, צ'כחו מזה.

#14 אייזיק

אייזיק

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 370 הודעות:

פורסם 18/03/2008 - 15:37

לא צריך להיות גאון גדול כדי להיות ברמן, ולא צריך בכלל קורס. מישהו שעבד חודשיים בתור עוזר ברמן בפאב, הרבה יותר מוכשר לתפקיד ממי שעשה את הקורס. גם יהיה לו יתרון גדול למצוא עבודה, כי יוכל לברמן במקום בו היה עוזר ואחרי זה ללכת לחפש עבודת ברמן בתור מישהו עם ניסיון. קורס ברמנים זה משהו שכדאי לעשות אם אתה נהנה מזה ורוצה לעשות את זה לכיף, לא משהו מעבר. המקום היחיד בו קורס ברמנים נותן יתרון זה דווקא למקומות כמו בתי מלון, שם לא אכפת להם מהכישורים שלך, אלא רוצים לראות תעודה. גם ככה כמו שצויין, כל יוצא צבא שלישי בימנו עושה קורס ברמנים, ומה לעשות, אין כל כך הרבה משרות כאלו.
אז שוב- חראם על הכסף, אם אתם נהנים מזה ואוהבים את התחום, תעשו קורס לכיף, אם לא, צ'כחו מזה.

מסכים שקודם כל עדיף לעמוד מאחורי בר ולראות אם אוהבים את זה בכלל, ושנסיון לוקח בגדול (לפעמים זה ממש מגוחך - אנשים ללא נסיון שסיימו קורס ברמנים, מדקלמים 200 מותגים ואת ההיסטוריה שלהם בע"פ, אבל אין להם מושג איך נראה בקבוק של סטולי..)

אבל!

בדיוק בגלל זה הקורס הוא למי שבאמת אוהב את עולם האלכוהול ולא עושה זאת רק בשביל התעודה. למי שלא מבין כ"כ אבל סקרן ואוהב אלכוהול - הקורס מעולה. הוא לא הכי מקיף בעולם, אבל בהחלט מעניין ולדעתי שווה את הכסף.

#15 alon rot

alon rot

מי היה מאמין שאפשר לסיים חשמל בארבע שנים?

• רשומים+
  • 799 הודעות:

פורסם 20/03/2008 - 20:05

כשבירמנתי לפני הצבא (וקצת חלטורות במהלך) התחלתי בתור מתלמד ובסוף גם הייתי גם "בכיר" (חלק קוראים לזה מנהל בר, סתם פלצנות לדעתי). הייתי בלי קורס, והסיבה היחידה זה שהכרתי את האח-של-הדוד-של האמא-של הסבתא...... ככה זה בחיים.
קורס עשיתי 5 שנים בערך אחרי שהפסקתי להתעסק בזה, סתם בקטע של לחזור לתחביב שזנחתי....
קורס מרחיב קצת ידע. משהו חמוד למי שאוהב את תחום האלכוהול (ויש לו את הכסף לזרוק. עבודה לא תמצאי בגלל שעשית קורס).
אם אין מישהו שימליץ עליך, מישהו שמכיר מישהו...... אין יותר מדי מה לחפש. כשהולכים לחפש עבודה בזה, הדבר היחיד שצריך זה מספר טלפון של מי שיגיד עליך שאת בסדר. התעודה לא קשורה לכלום.
בוגר תואר ראשון,
מעביר שיעורים פרטיים בכל מקצועות היסוד של הנדסת חשמל + מסלולי RF ו-תקשורת
שיעורים וסיוע בנושאי תיכנות (C, matlab, mathematica) ותוכנות הנדסיות ייעודיות (CST, HFSS, ORCAD וכו').

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים