מעבר לתוכן

תמונה

וויסקי

• Please log in to reply
48 replies to this topic

#46 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 13/03/2008 - 23:28

הדיוטי פרי בארץ כבר ממש לא זול כמו שהיה פעם.
אני קניתי בקבוק של Talisker 10 (וויסקי מצויין אגב) ב 44$ בדיוטי פרי בשיקגו
בדיוטי בארץ ראיתי אותו ב 66$

מה לעשות, מישהו צריך לממן את הקניון שלידו צמח בטעות טרמינל...
ועדין, אם הברירה היא לקנות שם או בארץ, זה עדין משתלם מאוד. בקבוק סינגל מאלט סביר לא תמצא בארץ בפחות מ400 ש"ח.

#47 alon rot

alon rot

מי היה מאמין שאפשר לסיים חשמל בארבע שנים?

• רשומים+
  • 799 הודעות:

פורסם 20/03/2008 - 20:21

מה לעשות, מישהו צריך לממן את הקניון שלידו צמח בטעות טרמינל...
ועדין, אם הברירה היא לקנות שם או בארץ, זה עדין משתלם מאוד. בקבוק סינגל מאלט סביר לא תמצא בארץ בפחות מ400 ש"ח.

מה ההגדרה של סינגל "סביר"?
מרבית ה"גלנים" הפשוטים (מורנג'י ופויר לדוגמא) אפשר למצוא אצל סיטונאים בסביבות 200-250. מצאתי כאן כבר מקום שמכר לי דימפל ב285 או 300 (לא זוכר זה היה לפני כמה חודשים).

אבל אין מה לעשות זה תחביב יקר.

אצלי - גרנט'ס שרי (לפעמים ALE) בתור ה"זבל" של הבית, התפנקות לפעמים על גלן קינצ'י10 /גלנפידיך12, ובארועים מיוחדים 18.
בוגר תואר ראשון,
מעביר שיעורים פרטיים בכל מקצועות היסוד של הנדסת חשמל + מסלולי RF ו-תקשורת
שיעורים וסיוע בנושאי תיכנות (C, matlab, mathematica) ותוכנות הנדסיות ייעודיות (CST, HFSS, ORCAD וכו').

#48 אורח - tom127

אורח - tom127
  • אורחים

פורסם 06/03/2009 - 23:03

מה ההגדרה של סינגל "סביר"?
מרבית ה"גלנים" הפשוטים (מורנג'י ופויר לדוגמא) אפשר למצוא אצל סיטונאים בסביבות 200-250. מצאתי כאן כבר מקום שמכר לי דימפל ב285 או 300 (לא זוכר זה היה לפני כמה חודשים).

אבל אין מה לעשות זה תחביב יקר.

אצלי - גרנט'ס שרי (לפעמים ALE) בתור ה"זבל" של הבית, התפנקות לפעמים על גלן קינצ'י10 /גלנפידיך12, ובארועים מיוחדים 18.

גלנמורנג'י הוא "גלן פשוט"? :o איזה סיטונאי מוכר אותו ב250?תגיד לי,יום ראשון על הבוקר אני אצלו ;) אתה מודע לזה שהוא נמכר אצלנו בדיוטי ב60$...
ומה זה פויר?אתה מתכוון לפויל?
הדימפל נמכר באמת סביב ה300 ש"ח.הגרנט'ס אייל הוא לדעתי הוויסקי הכי מוצלח מתוצרת גרנט'ס.כן,גם יותר מה18.השרי עדין לי מדי.
בדבר אחד אני מסכים איתך-אין מה לעשות זה תחביב יקר.

#49 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 08/03/2009 - 16:02

דימפל וגרנטס הם לא סינגל. לגבי גלן מורנג'י- יש לו כל כך הרבה סוגים, שזה ממש בלתי אפשרי להכליל.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים